Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Kαλημέρα σ' όλους!
Τεχνική λεπτομέρεια: παραείναι μαλακό το κρεββάτι στης Εβίτας! Κουράζει στο cowgirl (συντριβανάτο, "για να θυμούνται οι παλιοί & να μαθαίνουν οι νέοι" ).

Σαμιώτη, αναμένω την αλήθεια για Ταμάρα (αν αξίζει pm σε παρακαλώ γιατί θα παζαρέψω...) Ευχαριστώ
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
ειχαμε και την Ζουζουνα την χοντρη πριν δυο βδομαδες....
για ολα τα γουστα εχει ο μπαξες!!!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Σαμιώτη, αναμένω την αλήθεια για Ταμάρα (αν αξίζει pm σε παρακαλώ γιατί θα παζαρέψω...) Ευχαριστώ
ΟΧΙ pm....ΟΧΙ pm....!!!
Σε ολους να γινει γνωστο!!!
Ο Πυθαγορας ειναι απο τα παιδια που ετσι κι αλλιως τα λεει στο θρεντ..
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Δε με νιώθεις, αδελφέ! Δλδ εγώ δε σας τα λέω; Ο καθένας βέβαια της ψ...ης του τραβάει...
Τεσπα, έτσι κι αλλιώς μόλις πήρα αρνητική απάντηση από Ζ για Ταμάρα 1ω 200(και πολλά ήταν,αυτοί χάνουν!)
Αλλά περιμένω να κάνετε το ίδιο και κυρίως να απέχετε όσο μας γράφουν!
Απλως να τα λέμε μεταξύ μας πως μας γδέρνουν δεν αλλάζει τίποτα!
ΟΧΙ pm....ΟΧΙ pm....!!!
Σε ολους να γινει γνωστο!!!
Ο Πυθαγορας ειναι απο τα παιδια που ετσι κι αλλιως τα λεει στο θρεντ..
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δε με νιώθεις, αδελφέ! Δλδ εγώ δε σας τα λέω; Ο καθένας βέβαια της ψ...ης του τραβάει...
Τεσπα, έτσι κι αλλιώς μόλις πήρα αρνητική απάντηση από Ζ για Ταμάρα 1ω 200(και πολλά ήταν,αυτοί χάνουν!)
Αλλά περιμένω να κάνετε το ίδιο και κυρίως να απέχετε όσο μας γράφουν!
Απλως να τα λέμε μεταξύ μας πως μας γδέρνουν δεν αλλάζει τίποτα!
:thumbsup:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Δε με νιώθεις, αδελφέ! Δλδ εγώ δε σας τα λέω; Ο καθένας βέβαια της ψ...ης του τραβάει...
Τεσπα, έτσι κι αλλιώς μόλις πήρα αρνητική απάντηση από Ζ για Ταμάρα 1ω 200(και πολλά ήταν,αυτοί χάνουν!)
Αλλά περιμένω να κάνετε το ίδιο και κυρίως να απέχετε όσο μας γράφουν!
Απλως να τα λέμε μεταξύ μας πως μας γδέρνουν δεν αλλάζει τίποτα!
και καλα εκανες....και ολοι πρεπει να διεκδικουμε το κατι καλυτερο...

και δεν σου "την ειπα" αδελφε.... ;)
απλα τα πμ δεν ανεβαζουν το θρεντ...το κανουν φτωχοτερο...
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
ερωτηση σε ολους...
Ποσο αληθεια μπορει να επηρεασει την παρεχομενη τελικη υπηρεσια (και εννοω το τελικο σερβις και ΕΙΔΙΚΑ την διαθεση της κοπελας) ενα παζαρεμα....?
ΔΕΝ διαφωνω με το παζαρεμα...τουναντιον...
απλα θετω την διασταση του να παρεις εντελει μια "ξεπετα και πολυ σου ειναι "....


 

Aabadista

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
ερωτηση σε ολους...
Ποσο αληθεια μπορει να επηρεασει την παρεχομενη τελικη υπηρεσια (και το εννοω το τελικο σερβις και ΕΙΔΙΚΑ την διαθεση της κοπελας) ενα παζαρεμα....
ΔΕΝ διαφωνω με το παζαρεμα...τουναντιον...
απλα θετω την διασταση του εντελει να παρεις μια "ξεπετα και πολυ σου ειναι"....

Όταν βαράει όλη την ημέρα μύγες στο hotel και παρακολουθει fashion tv και βλέπει πως δεν βγάζει επ'ουδενί τα $$$ που έχει ως στόχο,απολύτως καμμία.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ερωτηση σε ολους...
Ποσο αληθεια μπορει να επηρεασει την παρεχομενη τελικη υπηρεσια (και εννοω το τελικο σερβις και ΕΙΔΙΚΑ την διαθεση της κοπελας) ενα παζαρεμα....?
ΔΕΝ διαφωνω με το παζαρεμα...τουναντιον...
απλα θετω την διασταση του να παρεις εντελει μια "ξεπετα και πολυ σου ειναι "....
Να απαντήσω με ερώτηση?

Πόσο αλήθεια μπορεί να επηρεάσει το κέφι/διάθεση του καβαλάρη το υψηλό κόστος μίας υπηρεσίας που του παρέχεται με συνέπεια να μειώσει τις επισκέψεις του σε άλογα?

Και πόσο αλήθεια μπορεί να επηρεάσει ένα πετυχημένο παζάρι (δλδ λογική τιμή και όχι ξεπέτα) τις επιλογές του καβαλάρη αναφορικά σε ποια άλογα θα επιλέξει να ιππεύσει μελλοντικά?

Τα παραπάνω ειδικά σε καιρούς δύσκολους.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οι αντζεντιδες την εκπτωση την περνουν πανω τους συνηθως οποτε η κοπελα μια απο τα ιδια θα παρει !!
Αρα δεν υπαρχη καμμια διαφορα !!!

Και γιαυτο τον λογο δεν την δινουν και ευκολα την εκπτωση και παντα σου λενε οτι στα extra δεν εμπλεκονται γιατι μπενουν στην τσεπη της κυριας οποτε εκει κανεις το υπολοιπο Deal !!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
ερωτηση σε ολους...
Ποσο αληθεια μπορει να επηρεασει την παρεχομενη τελικη υπηρεσια (και εννοω το τελικο σερβις και ΕΙΔΙΚΑ την διαθεση της κοπελας) ενα παζαρεμα....?
ΔΕΝ διαφωνω με το παζαρεμα...τουναντιον...
απλα θετω την διασταση του να παρεις εντελει μια "ξεπετα και πολυ σου ειναι "....
Eνώ όταν σκας 250 / 300 κι είσαι ο 7ος... είσαι πασάς!  :headbang:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Οι αντζεντιδες την εκπτωση την περνουν πανω τους συνηθως οποτε η κοπελα μια απο τα ιδια θα παρει !!
Αρα δεν υπαρχη καμμια διαφορα !!!
Ετσι ακριβώς! Κι έχουν & το θράσος ν' απαντάνε "Tamarra can not meet you"  :tickedoff:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Στα παπαρια σου !!!
Ας πινει καφεδες κατω απο το Ηλεκτρα απο τι 1,30 μεχρι τις 10 το βραδυ !!
 

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601
Να απαντήσω με ερώτηση?

Πόσο αλήθεια μπορεί να επηρεάσει το κέφι/διάθεση του καβαλάρη το υψηλό κόστος μίας υπηρεσίας που του παρέχεται με συνέπεια να μειώσει τις επισκέψεις του σε άλογα?

Και πόσο αλήθεια μπορεί να επηρεάσει ένα πετυχημένο παζάρι (δλδ λογική τιμή και όχι ξεπέτα) τις επιλογές του καβαλάρη αναφορικά σε ποια άλογα θα επιλέξει να ιππεύσει μελλοντικά?

Τα παραπάνω ειδικά σε καιρούς δύσκολους.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Εχω διαπιστώσει πως αν είμαι μία κοπέλα και αισθάνομαι πως με έχουν ρίξει στο VFM τότε δεν μου σηκώνεται. Οπότε χίλιες φορές να αισθάνομαι εγώ καλά παρά να σκέφτομαι τα αν και τα ίσως της κοπέλας
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Σ' έχω καταλάβει εγώ, ευαίσθητη ψυχή!  :grin:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Εχω διαπιστώσει πως αν είμαι με μία κοπέλα και αισθάνομαι πως με έχουν ρίξει στο VFM τότε δεν μου σηκώνεται. Οπότε χίλιες φορές να αισθάνομαι εγώ καλά παρά να σκέφτομαι τα αν και τα ίσως της κοπέλας
Μετττ..αβολή! Τους ζυγούς λύσατε και... μη τον είδατε τον Παναή!
 

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601
Σ' έχω καταλάβει εγώ, ευαίσθητη ψυχή!
Μα ξέρεις πως είναι να πηδάς μια κοπέλα και να σκέφτεσαι "δηλαδή εγώ τώρα αυτής της δίνω 250 ή 200 ενώ δεν αξίζει ούτε τα μισά"??? Πάει μπλόκαρα και είμαι για να τα μαζεύω και να φεύγω....
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εμ βεβαια ενω αυτη οταν δεν γουσταρει λεει δεν γαμεις ποσο θα κανει ,βαζει κατω το κεφαλι και σκεφτεται τα Πρασινα που πηρε !!!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom