Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818

Δε φτάνει που έχει φωτογρφίες από 3 διαφορετικές γυναίκες, δε φτάνει που λέει ψέματα ότι ανέβασε φωτογραφία που έβγαλε πριν από μισή ώρα ενώ είναι ανεβασμένη από το πρωί, είναι και ευέξαπτη....Στα διάλα μωρη κάρχια....
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

Δε φτάνει που έχει φωτογρφίες από 3 διαφορετικές γυναίκες, δε φτάνει που λέει ψέματα ότι ανέβασε φωτογραφία που έβγαλε πριν από μισή ώρα ενώ είναι ανεβασμένη από το πρωί, είναι και ευέξαπτη....Στα διάλα μωρη κάρχια....
Τι να κάνει κι αυτή,όσο περνούν τα χρόνια και γράφει το κοντέρ χιλιόμετρα...τσατάλια τα νεύρα  :S
 

koukoskoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2015
Μηνύματα
174
Κριτικές
4
Like
343
Πόντοι
281
Τί κεφάλι είναι αυτό ρε πούστη μου....σε πρέσα την έβαλαν μικρή;
Πέρα από την πλάκα δεν έχει ούτε μια φωτογραφία γυμνή....οπότε μπορεί να κρύβεται και δράκος από πίσω...

Γούστα είναι αυτά.Για εμένα είναι ωραία γκόμενα.
Τώρα για το γυμνό με προβλημάτισες...Αύριο ή την Κυριακή θα υπάρξει επίσκεψη.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.260
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817

Stehb13@

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Συνάντηση με yana σε ξενοδοχείο του βαρδαριου..ανάμεικτα τα συναισθήματα στα όρια της ξεπετας.συναντηση για 30 ώρα 100 ευρώ..γύρω στα 27 την έκανα ωραίο σωματακι αλλά με μεγάλη περιφέρεια και κυτταρίτιδα..από την μέση και πάνω λες είναι καβλα αλλά το χαλάει πολύ το άλλο μισό..όποιος θέλει κάτι παραπάνω μου λέει και του απαντώ..
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Συνάντηση με yana σε ξενοδοχείο του βαρδαριου..ανάμεικτα τα συναισθήματα στα όρια της ξεπετας.συναντηση για 30 ώρα 100 ευρώ..γύρω στα 27 την έκανα ωραίο σωματακι αλλά με μεγάλη περιφέρεια και κυτταρίτιδα..από την μέση και πάνω λες είναι καβλα αλλά το χαλάει πολύ το άλλο μισό..όποιος θέλει κάτι παραπάνω μου λέει και του απαντώ..
Κρίμα το παραδάκι....Γράψε κριτική φίλε....
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Συνάντηση με yana σε ξενοδοχείο του βαρδαριου..ανάμεικτα τα συναισθήματα στα όρια της ξεπετας.συναντηση για 30 ώρα 100 ευρώ..γύρω στα 27 την έκανα ωραίο σωματακι αλλά με μεγάλη περιφέρεια και κυτταρίτιδα..από την μέση και πάνω λες είναι καβλα αλλά το χαλάει πολύ το άλλο μισό..όποιος θέλει κάτι παραπάνω μου λέει και του απαντώ..
Τι πληρώνουμε ρε πουστη μου... κυτταρίτιδες, μιλφόνια και μπάζα γεμίσαμε... :headbang:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Στο κοντό ουκρανάκι τη Ζάρα πήγε κανείς; Η μύτη της είναι πιο μεγάλη απο τα βυζγιά της αλλά φαίνεται ενδιαφέρον κωλαράκι...
 

karamitros1751

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2018
Μηνύματα
66
Κριτικές
17
Like
808
Πόντοι
990
Στο κοντό ουκρανάκι τη Ζάρα πήγε κανείς; Η μύτη της είναι πιο μεγάλη απο τα βυζγιά της αλλά φαίνεται ενδιαφέρον κωλαράκι...

αν εννοείς αυτήν πήγα . Αδύνατη με μικρό όντως στήθος,κάποια σημάδια ακμής στο πρόσωπο. Σφιχτό σώμα με φοβερό κώλο. Από υπηρεσίες σχετικά άπειρη αλλά αντέχει σε έντονους ρυθμούς.Πιστεύω ότι είναι στην ηλικία που δηλώνει. Γενικά δεν τρελλάθηκα αλλά δεν κλαίω και τα λεφτά.Για μια φορά καλή είναι.
 

karamitros1751

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2018
Μηνύματα
66
Κριτικές
17
Like
808
Πόντοι
990
Ωραία φαίνεται η Κατρίν έχεις κανείς άποψη?

έχει κάποια επιπλέον κιλά από αυτά που βλέπεις στο βίντεο. Προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις καλά χωρίς να είναι κάτι το εξαιρετικό. Ευχάριστη και σαν χαρακτήρας, δουλεύει για τα λεφτά της. 
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
αν εννοείς αυτήν πήγα . Αδύνατη με μικρό όντως στήθος,κάποια σημάδια ακμής στο πρόσωπο. Σφιχτό σώμα με φοβερό κώλο. Από υπηρεσίες σχετικά άπειρη αλλά αντέχει σε έντονους ρυθμούς.Πιστεύω ότι είναι στην ηλικία που δηλώνει. Γενικά δεν τρελλάθηκα αλλά δεν κλαίω και τα λεφτά.Για μια φορά καλή είναι.

Συγνώμη ρε φίλε αλλά εγώ απο χθες που βρήκα τα σόσιαλ μύδια, μου έφυγαν οι καύλες εντελώς. Τέτοια μιζέρια δεν έχω ξαναδεί ούτε όταν ήταν μόνο 2 βίζιτες στην πόλη.....Μια μόνο άξιζε εμφανησιακά από το γραφείο και την έστειλαν Αθήνα. Σε εμάς τους ιθαγενείς άφησαν αυτά τα σαπάκια από την Ουκρανία, πάμε και τους δίνουμε και λεφτά απο πάνω....ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!
 

Συνημμένα

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    216,3 KB · Εμφανίσεις: 51
  • Untitled-2.jpg
    Untitled-2.jpg
    317,3 KB · Εμφανίσεις: 83

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom