Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Ο ρουφιάνος που κρατάει στα χέρια του όμηρο την Θεσσαλονίκη και δεν αφήνει κανένα άλλο να δραστηριοποιηθεί εδώ, υποστηρίζεται έμμεσα από όλα τα καλόπαιδα,που σκεπτόμενοι μόνο με το κάτω κεφάλι,πληρώνουν 140άρια για να πηδάνε τη μπαζοθυελλα που μας κουβαλάει  :jerking: Αυτά!!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Ο ρουφιάνος που κρατάει στα χέρια του όμηρο την Θεσσαλονίκη και δεν αφήνει κανένα άλλο να δραστηριοποιηθεί εδώ, υποστηρίζεται έμμεσα από όλα τα καλόπαιδα,που σκεπτόμενοι μόνο με το κάτω κεφάλι,πληρώνουν 140άρια για να πηδάνε τη μπαζοθυελλα που μας κουβαλάει  :jerking: Αυτά!!!

Εγω απο την αλλη θελω να εκφερω την εξης αποψη. Διαβαζω κριτικες και βλεπω οτι οταν δεν περνανε καλα καποιοι χρησιμοποιουν το θεικο εχει υπηρεσιες στουντιοκοριτσου και πραγματικα γελαω γιατι υπαρχουν στουντιοκοριτσα που προσφερουν απιστευτες υπηρεσιες. Τουλαχιστον εγω εχω βρει 2 που ειναι και πολυ αξιολογες σε εμφανιση και καθαρες αλλα και προσφερουν τοπ υπηρεσιες.ασε που πληρωνεις 50ε καθεσαι μιση ωρα και κανεις τα παντα ολα και παραπανω. Η μονη διαφορα που βλεπω εγω ειναι οτι στα στουντιο η κοπελα κανει μπανιο πριν μπει στο δωματιο ενω στο χοτελ μπενει μπροστα σου και αν θες πας και κανεις και παιχνιδι μεσα εκει.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Εγω απο την αλλη θελω να εκφερω την εξης αποψη. Διαβαζω κριτικες και βλεπω οτι οταν δεν περνανε καλα καποιοι χρησιμοποιουν το θεικο εχει υπηρεσιες στουντιοκοριτσου και πραγματικα γελαω γιατι υπαρχουν στουντιοκοριτσα που προσφερουν απιστευτες υπηρεσιες. Τουλαχιστον εγω εχω βρει 2 που ειναι και πολυ αξιολογες σε εμφανιση και καθαρες αλλα και προσφερουν τοπ υπηρεσιες.ασε που πληρωνεις 50ε καθεσαι μιση ωρα και κανεις τα παντα ολα και παραπανω. Η μονη διαφορα που βλεπω εγω ειναι οτι στα στουντιο η κοπελα κανει μπανιο πριν μπει στο δωματιο ενω στο χοτελ μπενει μπροστα σου και αν θες πας και κανεις και παιχνιδι μεσα εκει.
Παίχτη το "συμπεριφορά στουντιοκόριτσου" είναι τρόπος του λέγειν.Όπως λέμε: τα έκανες μουνί, ενώ το μουνί το λατρεύουμε  :smitten:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Ο ρουφιάνος που κρατάει στα χέρια του όμηρο την Θεσσαλονίκη και δεν αφήνει κανένα άλλο να δραστηριοποιηθεί εδώ, υποστηρίζεται έμμεσα από όλα τα καλόπαιδα,που σκεπτόμενοι μόνο με το κάτω κεφάλι,πληρώνουν 140άρια για να πηδάνε τη μπαζοθυελλα που μας κουβαλάει  :jerking: Αυτά!!!
Από την άλλη βέβαια και οι υπόλοιποι σαν κομπιγιανίτες συμπεριφέρονται. Δες τί μουνιά έχει το golden στην Αθήνα. Τα έφερε εδώ όσο δούλεψε; Όχι βέβαια. Μόνο τις πουρόγριες...σου έβγαζε και το λάδι για να έχεις την τιμή να είσαι πελάτης τους. Οι πουθενάδες που ξαναήρθαν τώρα τελευταία είναι τόσο large που σε μαυρίζουν κιόλας, τόση δουλειά έχουνε, ή μάλλον τόση εμπιστοσύνη έχουν σε αυτό που σου προσφέρουν...που φοβούνται τη μετά κριτική...
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Δύο πράγματα μόνο να σχολιάσω:
Το gde Θα έφερνε και το καλό πράγμα εάν εδραιώνονταν και εάν είχε ανταγωνισμό κι από άλλους που θα έκαναν την εμφάνιση τους εδώ για να πάρουν κομμάτι από την Πίττα.
Όσο για τους πουθενάδες,αυτοί χορεύουν ελλείψει ανταγωνισμού,σου λέει,που θα  πάνε;εδώ θα έρθουν.Ως εκ τούτου συμπεριλαμβάνονται στο προηγούμενο σχόλιο   :dunno:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Δύο πράγματα μόνο να σχολιάσω:
Το gde Θα έφερνε και το καλό πράγμα εάν εδραιώνονταν και εάν είχε ανταγωνισμό κι από άλλους που θα έκαναν την εμφάνιση τους εδώ για να πάρουν κομμάτι από την Πίττα.
Όσο για τους πουθενάδες,αυτοί χορεύουν ελλείψει ανταγωνισμού,σου λέει,που θα  πάνε;εδώ θα έρθουν.Ως εκ τούτου συμπεριλαμβάνονται στο προηγούμενο σχόλιο  :dunno:
Δεν πρόκειται να δεις κάτι καλύτερο από το μέτριο με κάποιες εξαιρέσεις βέβαια γιατί μετά θα μάθεις να το απαιτείς. Και τώρα βγαίνει το παντεσπάνι τους. Καλύτερα σε σουβλάκια που λένε όλοι...να πάνε να γαμηθούν.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Δεν πρόκειται να δεις κάτι καλύτερο από το μέτριο με κάποιες εξαιρέσεις βέβαια γιατί μετά θα μάθεις να το απαιτείς. Και τώρα βγαίνει το παντεσπάνι τους. Καλύτερα σε σουβλάκια που λένε όλοι...να πάνε να γαμηθούν.
Έτσι που πάμε σίγουρα δεν προβλέπεται τίποτε καλύτερο,αλλά φταίμε κι εμείς... ρίξτε μαύρο (Όχι Πητ  :2funny: ) και θα δούμε πόσα απίδια βάνει ο σάκος  ;) Όσο τους χρυσώνουμε τόσο διαιωνίζεται η κατάσταση  :s&m_2:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Έχει ένα τουπέ και κάτι ξυρισμένα μούτρα  όμως...  :humpleg:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Λεω καιρο εχω να παιξω μπαλα ας μπω να δω και να διαλεξω.....τι σκατα!!! ολες στα ρεβιουζ χανουν 0-3....μπηκε ο Σαββιδης με οπλο παλι??
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom