Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
Σας αποστέλλω φωτο Μαριλιν οπότε διαψεύδουμε τα λεγόμενα σας και επίσης ρωσικά στην τηλεόραση σε πιο κανάλι Κύριε έβλεπε μπορείτε να μας πείτε ?

στο Ε θα ταν, ο ρωσοπόντικας κάνει νέο εκπαιδευτικό πρόγραμμα για όλες τι ηλικίες
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
στο Ε θα ταν, ο ρωσοπόντικας κάνει νέο εκπαιδευτικό πρόγραμμα για όλες τι ηλικίες
Ναι,αλλά ο παίκτης το πέταξε έτσι στον αέρα,χωρίς στοιχεία.Κανάλι, ώρα κλπ  :grin: Επόμενο ήτο να ακούσει Αραμαϊκά  :tickedoff:  :cheesy:
Μου θύμισε λίγο την ταινία γαμπρός από Λονδίνο, όπου ο Παπαγιαννόπουλος ρωτάει πότε κούρεψε τα μαλλιά του ο υπάλληλος σας... :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.136
Κριτικές
166
Like
26.965
Πόντοι
34.538
Υπαρχουν Ρωσικα καναλια στο δορυφορο..
Ολα σχεδον τα ξενοδοχεια εχουν δορυφορικη συνδεση στις τηλεορασεις τους..
Οπως και Γερμανικα,BBC,CNN...κλπ..

Εχω δει πολλες φορες κοπελες να εχουν τη τηλεοραση ανοιχτη με Ρωσικο καναλι..
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Υπαρχουν Ρωσικα καναλια στο δορυφορο..
Ολα σχεδον τα ξενοδοχεια εχουν δορυφορικη συνδεση στις τηλεορασεις τους..
Οπως και Γερμανικα,BBC,CNN...κλπ..

Εχω δει πολλες φορες κοπελες να εχουν τη τηλεοραση ανοιχτη με Ρωσικο καναλι..
Ναι ρε σύ,εγώ με την Αthene ελίτ μοντελς το είχα αναφέρει και στην κριτική,έβλεπε tv κάτι ρώσσικα  :jerking:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Τωρα πρεπει να βρουμε κανα σπιτι κολητου , γιατι τωρα με τον μπουφο Τσιπροκιο θα κλεισουν ολοι οι δρομοι προς δυτικα....αναπτυξη
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
Υπαρχουν Ρωσικα καναλια στο δορυφορο..
Ολα σχεδον τα ξενοδοχεια εχουν δορυφορικη συνδεση στις τηλεορασεις τους..
Οπως και Γερμανικα,BBC,CNN...κλπ..

Εχω δει πολλες φορες κοπελες να εχουν τη τηλεοραση ανοιχτη με Ρωσικο καναλι..

η απορία είναι αν έχει πάει ποτέ πελάτης σε ραντεβού και να μην παίζει ρώσικο κανάλι...
εγώ προτιμώ το τούρκικο που παίζει μόνο videoclip κάτι σαν το mad, τα ρώσικα με χαλάνε σαν γλώσσα.
γαμήσι μετά μουσικής  :orchestra: που λένε
στην τελευταία εξόρμηση έπαιζε μαγειρική στα ελληνικά αλλά ήταν πολύ δυνατό το μωρό και δεν ασχολήθηκα με αλλότρια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Το Πλανετα ειναι το καναλι που βλεπει,οντως ριχνει ματιες εκει και η κοπελα ειναι οντως ξανθια πλεον.Η διαψευση ειναι της πλακας.
Επισεις δεν φιλαει, οταν τον εχει στο στομα κοιτα καποιες στιγμες στο ταβανι(αφου τρομαξα νομισα οτι εβλεπε καποιον που μπηκε στο δωματιο) αλλα οκ μην το κανουμε θεμα....ειναι και 1.60(μαξιμουμ).
Οταν την βλεπεις στην υποδοχη λες "χαμος θα γινει με τον κοντοπουτανο" γιατι οντως εχει ωραιο σωμα αλλα μετα μετριοτητα.
 

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Σας αποστέλλω φωτο Μαριλιν οπότε διαψεύδουμε τα λεγόμενα σας και επίσης ρωσικά στην τηλεόραση σε πιο κανάλι Κύριε έβλεπε μπορείτε να μας πείτε ?
Μπορεις να τσεκαρεις τις φωτο που υπαρχουν στον εσκορτ για να δεις οτι το χρωμα στα μαλλια της κοπελιας ειναι καταμαυρο....

Οσον αφορα το καναλι σορρυ αλλα δεν κρατησα σημειωσεις......
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Αφού λοιπόν διαψεύστηκε ή διάψευση και μιας και η κοπέλα δεν φιλάει καν,μπορείτε ίσως να τη συμμορφώσετε να μην πηγαίνουν χαμένα τα λεφτά του πελάτη;;;  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Με αυτην την αλμπινα τι ακριβως παιζει θα ηθελα να μαθω νομιζω εχει ξαναερθει ετσι δεν ειναι?
Η καμμια καλη προταση απο κανα εξτρα κολπο της πολης μιας κ ολοι εδω μεσα εχουμε τις γνωσεις οτι υπαρχουν αξιολογα κομματια απλα τα κραταμε για την παρτη μας
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Με αυτην την αλμπινα τι ακριβως παιζει θα ηθελα να μαθω νομιζω εχει ξαναερθει ετσι δεν ειναι?
Η καμμια καλη προταση απο κανα εξτρα κολπο της πολης μιας κ ολοι εδω μεσα εχουμε τις γνωσεις οτι υπαρχουν αξιολογα κομματια απλα τα κραταμε για την παρτη μας

Που ήσουν τόσο καιρό τυπε?
Σε ψάχναμε για να τα μοιραστούμε μαζί σου,όπως μοιράζεσαι και συ τις δικές σου γνώσεις μαζί μας..
 
  • Like
Αντιδράσεις: npap2

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom