Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
εγω θελω κατι σε σωμα CINZIA. αν και δεν εχω παρει ακομα, πιστευω εχει σωματαρα. αν εχει και φατσαρα τοτε ειναι το απολυτο. μαλλον οδευω για την πιο λεπτη. οποτε υπομονη!
Άντε,καλό  :pipa2: :zfuck:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
εγω θελω κατι σε σωμα CINZIA. αν και δεν εχω παρει ακομα, πιστευω εχει σωματαρα. αν εχει και φατσαρα τοτε ειναι το απολυτο. μαλλον οδευω για την πιο λεπτη. οποτε υπομονη!
Η λεπτή είναι πιο αδύνατη από τις φωτό, να ξέρεις....Η κοντή είναι αρκετά καλύτερη σαν κορμί κατά την άποψή μου.
Τη Cinzia στο κορμί θα τη ζήλευαν όλες....
 

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
Ελα ρε, ουτε μου περασε απο το μυαλο...αλλα τωρα που παρατηρησα στο ιδιο μοτιβο παει αρα θα εχετε δικιο
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Γιατι νομιζω οτι ο Αφροδιτας ηταν αυτοι και μολις , ''επαναεμφανιστηκαν'' χαθηκε αυτος.....
Σενάρια κατασκοπείας για δυνατούς λύτες  :happy:
Μιά παρατήρηση μόνο σχετικά μ'αυτό που είπες είναι ότι ο Αφροδίτας όσες έφερε ήταν άγνωστες ενώ αυτοί μας φέραν τις ίδιες παλιές γνωστές... μέχρι στιγμής  :S
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Σίγουρα δεν ήταν του golden. Τόσα καντήλια τους έριξα σε μηνύματα και ούτε ένα βρίσιμο δεν πήρα ως απάντηση....
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Σίγουρα δεν ήταν του golden. Τόσα καντήλια τους έριξα σε μηνύματα και ούτε ένα βρίσιμο δεν πήρα  ως απάντηση....
:2funny: :2funny: :2funny: Ούτε ένα τόσο δα μπινελικάκι...  :headbaning2:
Κι εγώ αυτή την γνώμη έχω  :rolleyes:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
ναι αλλα θυμαμαι καποια κοριτσια του Αφροδιτα εδω ειχαν εμφανιστει στο GDE Αθηνα, βεβαια ειχαμε γραψει εδω και μετα τις τραβηξαν ....παρολα αυτα εκανα μια εικασία αποδειξεις δεν εχω
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
ναι αλλα θυμαμαι καποια κοριτσια του Αφροδιτα εδω ειχαν εμφανιστει στο GDE Αθηνα, βεβαια ειχαμε γραψει εδω και μετα τις τραβηξαν ....παρολα αυτα εκανα μια εικασία αποδειξεις δεν εχω
Δε βαριέσαι,στ'αρχίδια μας οι αλλαξοκωλιές τους.Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να φέρνουν καλά κορίτσια να μην πετάμε τα λεφτά μας στον Καιάδα  :tickedoff:
 

THESSALONIKISEX

Γραφείο Call-Girls
Εγγρ.
3 Σεπ 2017
Μηνύματα
27
Like
0
γυρισε το GDE Θεσσαλονικη η εκαναν λαθος?

Κανετε λαθος . Το γραφειο δεν ανηκει στο golden ούτε σε καποιο αλλο γραφειο . Οσο για την διαφημιση οταν μια κοπελα εχει δουλεψει σε καποιο αλλο πρακτορειο στην ιδια χωρα τοτε πολυ απλα τα διαφιμηστικα να μπερδευονται. Παντως το thessalonikisex.gr δεν ειναι το golden .

ευχαριστουμε.

thessalonikisex.gr
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Διπλοβαρδια με Βικτωρια αρχικα (απεξω συναντησα την Μαριλιν που εβαψε τα μαλλια της δεν ειναι οπως της φωτο)
Καλουτσικο στηθος,καλουτσικη πιπα,κοιλιτσα,ψηλη,οτι αλλο κ να πω θα ειναι ανουσιο δεν ειναι για πολλα πολλα η κοπελα,προσπαθει να ειναι αστεια αλλα δεν το εχει.Στο σεξ ειναι σαν να βαριεται κ εχει κ την τηλεοραση στα ρωσικα κ τις ριχνει κ καμμια ματια που κ που....
Δευτερος γυρος μιας κ η βικτωρια δεν το κατεχει εκλεισα με την Καμηλα....
Νταξει η εγω την πετυχα σε γκαυλες η μετα την βικτωρια αυτη εμοιαζε θεα...
Βυζαρες κωλαρα στησιμο πιπα ολα τα κανε κ τα ειχε σε υπερθετικο βαθμο.
Κ μαλλι τραβηξαμε κ κανα δυο σκαμπιλακια εφαγε στον κωλο (χωρις να γκρινιαξει...) κ δευτερο γυρο με την ιδια ενταση,γενικα εμεινα 100% ικανοποιημενος μπραβο στο κοριτσι



 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
Αυτη ρε παιδια ηταν προαλλες Αθηνα, με αλλη τιμη 140 νομιζω την ωρα...
Τι γινεται και μας πηδανε εδω και μας ανεβαζουν ετσι τις τιμες νομιζουν ειμαστε φραγκατοι?


Την ειχα σταμπαρει να παω.....αλλα στα 200 μεταβολη και αλλου
 

THESSALONIKISEX

Γραφείο Call-Girls
Εγγρ.
3 Σεπ 2017
Μηνύματα
27
Like
0
Διπλοβαρδια με Βικτωρια αρχικα (απεξω συναντησα την Μαριλιν που εβαψε τα μαλλια της δεν ειναι οπως της φωτο)
Καλουτσικο στηθος,καλουτσικη πιπα,κοιλιτσα,ψηλη,οτι αλλο κ να πω θα ειναι ανουσιο δεν ειναι για πολλα πολλα η κοπελα,προσπαθει να ειναι αστεια αλλα δεν το εχει.Στο σεξ ειναι σαν να βαριεται κ εχει κ την τηλεοραση στα ρωσικα κ τις ριχνει κ καμμια ματια που κ που....
Δευτερος γυρος μιας κ η βικτωρια δεν το κατεχει εκλεισα με την Καμηλα....
Νταξει η εγω την πετυχα σε γκαυλες η μετα την βικτωρια αυτη εμοιαζε θεα...
Βυζαρες κωλαρα στησιμο πιπα ολα τα κανε κ τα ειχε σε υπερθετικο βαθμο.
Κ μαλλι τραβηξαμε κ κανα δυο σκαμπιλακια εφαγε στον κωλο (χωρις να γκρινιαξει...) κ δευτερο γυρο με την ιδια ενταση,γενικα εμεινα 100% ικανοποιημενος μπραβο στο κοριτσι


Σας αποστέλλω φωτο Μαριλιν οπότε διαψεύδουμε τα λεγόμενα σας και επίσης ρωσικά στην τηλεόραση σε πιο κανάλι Κύριε έβλεπε μπορείτε να μας πείτε ?
 

Συνημμένα

  • IMG-20170818-WA0105.jpg
    IMG-20170818-WA0105.jpg
    184,6 KB · Εμφανίσεις: 22

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom