Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

parsifalx

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2011
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Σχετικά με το παρουσιαστικό, μιλάς εκ πείρας ή κρίνεις από τις φωτογραφίες;

Το ζαχαρώνω από χθες γμτ...
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Σχετικά με το παρουσιαστικό, μιλάς εκ πείρας ή κρίνεις από τις φωτογραφίες;

Το ζαχαρώνω από χθες γμτ...
Όχι φίλε,πλάκα κάνω,δεν ξέρω.Είπα να πάω σήμερα αλλά με έχουν μαυρισμένο,δεν μου μιλάνε από τότε που είχα γράψει για μια Κate3 μούφα που είχαν φέρει  :tickedoff: :jerking:
 

Επισκέπτης
Χαιρετώ τους συναδέλφους!

Έχει κάποιος άποψη για την κορασίδα;
Κουκλίτσα φαίνεται. Από σέρβις όμως ίσως φωτιά ίσως κομοδίνο ίσως άχρωμη και άοσμη; Κάποιος θα κάνει τον κασκαντέρ μήπως εσύ; έχει και αυτό τη γοητεία του  :cheesy:  :cheesy:  ;)
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Σύμφωνα με πληροφορίες από αξιόπιστη πηγή ή κοπέλα είναι πανέμορφη αλλά κομοδίνο.Προσοχή στα 200άρια σας λοιπόν  :hi:
 

parsifalx

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2011
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Είμαι στη δυσάρεστη θέση να επιβεβαιώσω την πηγή σου.

Πολύ όμορφη κοπέλα αλλά με τα μαντηλάκια της και τα gel της. Δεν είναι ο ορισμός του κομοδίνου αλλά αισθάνεσαι ότι δε πολυγουστάρει αυτό που κάνει.

Όταν έχω χρόνο θα γράψω πιο αναλυτική κριτική
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Είμαι στη δυσάρεστη θέση να επιβεβαιώσω την πηγή σου.

Πολύ όμορφη κοπέλα αλλά με τα μαντηλάκια της και τα gel της. Δεν είναι ο ορισμός του κομοδίνου αλλά αισθάνεσαι ότι δε πολυγουστάρει αυτό που κάνει.

Όταν έχω χρόνο θα γράψω πιο αναλυτική κριτική
Δεν σε πρόλαβα ε;  :S
Γράψε να μείνει...
 

parsifalx

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2011
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Δεν πειράζει, μέσα στο παιχνίδι είναι κι αυτά. You win some, you lose some. :-

Δεν κακοπέρασα, αλλά δεν είναι για 200άρι
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Μ΄αυτό τ όνομα δεν βρήκα τίποτα , ούτε στα callgirls ούτε στα citytours. μήπως με άλλο όνομα έχει ξανάρθει?
Με αυτό το όνομα ήταν εδώ.Ενδέχεται να μην έχει γίνει κάν προφίλ για αυτό δεν βρίσκεις τίποτα.
Εκείνο το καιρό το gde έφερνε συνέχεια και κάποιες δεν έχουν σημειωθεί.Μιλφάκι είχε αναφερθεί αν δεν με απατά η μνήμη μου  :woldman:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Με αυτό το όνομα ήταν εδώ.Ενδέχεται να μην έχει γίνει κάν προφίλ για αυτό δεν βρίσκεις τίποτα.
Εκείνο το καιρό το gde έφερνε συνέχεια και κάποιες δεν έχουν σημειωθεί.Μιλφάκι είχε αναφερθεί αν δεν με απατά η μνήμη μου  :woldman:
:thumbsup:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Μ΄αυτό τ όνομα δεν βρήκα τίποτα , ούτε στα callgirls ούτε στα citytours. μήπως με άλλο όνομα έχει ξανάρθει?

ειχε μια μετριοτατη κριτικη φαση μιλφ ξεπετα κτλπ η οποια για καποιο λογο κατεβηκε απο το site

την εβρισκες κανονικοτατα με το ονομα victoriya στα call-girls

εγω ανεβασα κριτικη για carmen που ειχε τρελο σερβις και δεν ανεβηκε καν

δεν ξερω τι παιζει κατι γινεται με τις κριτικες
γαμιεται το συμπαν
 

Επισκέπτης
Να και οι κριτικές της Βικτόριας
Η δική μου είχε δημοσιευτή μισή γιατρό κόβεται ξαφνικά. Λοιπόν όταν την είδα και επειδή είχε γίνει ένα μπέρδεμα με το γραφείο η κοπέλα μου είπε ότι της είπαν από το γραφείο να με περιποιηθεί καλά για να μην φύγω, πράγμα που έγινε.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Να και οι κριτικές της Βικτόριας
Η δική μου είχε δημοσιευτή μισή γιατρό κόβεται ξαφνικά. Λοιπόν όταν την είδα και επειδή είχε γίνει ένα μπέρδεμα με το γραφείο η κοπέλα μου είπε ότι της είπαν από το γραφείο να με περιποιηθεί καλά για να μην φύγω, πράγμα που έγινε.
Ωραίος,κάτι θυμόμουν αλλά... :woldman:
Τελικά απ'ότι βλέπω στις κριτικές, ξεκίνησε μιλημένη με σένα καλά,πήγε στο μέτριο με τον δεύτερο και έπιασε βάση με τον jack.Φευ!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom