Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Gizmo_

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
Stuntman role accomplished

Ηταν καλα!
Λεπτομερειες και κριτικη αυριο
Εχει νυστα τωρα!
 

hh69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2014
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.215
Πόντοι
1.011

Θα μιλήσει κανείς ή πάλι ο μακρυμάλλης μαλάκας θα ενημερώσει τη φτωχομάνα;
Φίλε εγώ θέλω να ρωτήσω για την συμπεριφορά του γραφείου.
Αν είναι συνεπές και αν απαντάει σχετικά γρήγορα, διότι έχω περιορισμένο παράθυρο χρόνου για να αφιερώσω και αργοπορίες και καθυστερήσεις απο την πλευρά του γραφείου με βγάζουν εκτός προγράμματος. Ηθέλα αρκετές φορές να δοκιμάσω κοπέλες από το afrodita αλλά κάποια αρνητικά σχόλια πού αναφέρθηκαν λίγες σελίδες πιο πριν με αποθάρρυναν.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Μια χαρά είναι το γραφείο.Δεν ξέρω βέβαια σε ποιά σχόλια αναφέρεσαι αλλά το κυνήγι των Σίτυ τούρ πάντα έχει ένα ρίσκο,ακόμα κι όταν πηγαίνεις σε δοκιμασμένη,κράτα μικρό καλάθι  ;)
Δυστυχώς πολύ λίγες είναι οι επαγγελματίες με σταθερή απόδοση.Έχει και το κασκαντεριλίκη τη γοητεία του...και φυσικά ή εδώ ενημέρωση για να αποφεύγουμε εί δυνατόν τις κακοτοπιές που πάντα θα υπάρχουν  :S
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Φίλε εγώ θέλω να ρωτήσω για την συμπεριφορά του γραφείου.
Αν είναι συνεπές και αν απαντάει σχετικά γρήγορα, διότι έχω περιορισμένο παράθυρο χρόνου για να αφιερώσω και αργοπορίες και καθυστερήσεις απο την πλευρά του γραφείου με βγάζουν εκτός προγράμματος. Ηθέλα αρκετές φορές να δοκιμάσω κοπέλες από το afrodita αλλά κάποια αρνητικά σχόλια πού αναφέρθηκαν λίγες σελίδες πιο πριν με αποθάρρυναν.
Δούλεψε whatsapp και είσαι οκ...
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
μαγκες να κανω μια ασχετη απορια ?

Στην Θεσσαλονικη γαματε τιποτα ?
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
μαγκες να κανω μια ασχετη απορια ?

Στην Θεσσαλονικη γαματε τιποτα ?
Με τόσες Αθηναίες (λέμε τώρα...) στη Χαλκιδική και στη Σκιάθο,μια χαρά τα πηγαίνουμε....τι στο διάλο,ολόκληρο χειμώνα τι κάνετε εκεί κάτω????
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Με τόσες Αθηναίες (λέμε τώρα...) στη Χαλκιδική και στη Σκιάθο,μια χαρά τα πηγαίνουμε....τι στο διάλο,ολόκληρο χειμώνα τι κάνετε εκεί κάτω????
Τις ψειρίζουν ρε,όλο τις ψάχνουν ποιές είναι,από που κλπ.
Μόνο εδώ έχουμε ψοφήσει στο κασκαντεριλίκη  :2funny:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Θα ήθελα να προτείνω σε όσους είναι μέλη  και δεν ενημερώνουν ή να ξεγρσφούν και να λειτουργούν ως επισκέπτες ή να ενημερώνουν.Αυτός είναι ο σκοπός των μελών εδώ,όχι μόνο να πετάνε μαλακίες και μόνο ερωτήσεις  :jerking:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Επίσκεψη σήμερα σε Έλενα-κάτια αφροδίτα.
Απεστάλη κριτική
 

Επισκέπτης
Επίσκεψη σήμερα σε Έλενα-κάτια αφροδίτα.
Απεστάλη κριτική
Μπράβο για το κασκαντεριλίκι φίλε μου, πήρες το ρίσκο δεν σου βγήκε, μην πτοείσαι, εγώ θα δοκίμασα κάποια από αυτές που πήρε ο έτερος σπουδαίος κασκαντέρ ο mallias. Εγώ είμαι για μία μέρα Θεσσαλονίκη πριν ξαναφύγω, ομολογώ ότι σκέφτηκα και εγώ για σήμερα κάποια από το ίδιο γραφείο,λόγω τιμών αλλά τελικά το φτηνό βγαίνει ακριβό.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Μπράβο για το κασκαντεριλίκι φίλε μου, πήρες το ρίσκο δεν σου βγήκε, μην πτοείσαι, εγώ θα δοκίμασα κάποια από αυτές που πήρε ο έτερος σπουδαίος κασκαντέρ ο mallias. Εγώ είμαι για μία μέρα Θεσσαλονίκη πριν ξαναφύγω, ομολογώ ότι σκέφτηκα και εγώ για σήμερα κάποια από το ίδιο γραφείο,λόγω τιμών αλλά τελικά το φτηνό βγαίνει ακριβό.
Δεν πτοούμαστε  :rockon: Μ'αρέσει το κασκαντεριλίκι,έχει τη γοητεία του  :sunglasses:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom