Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
2 πραγματα : αναγνωριζω οτι οι κοπελες ειναι ανθρωποι και κουραζονται, βαριουνται κλπ κλπ, αλλα θα πω κατι οταν ξεκινουν αυτην την δουλεια δεν γνωριζουν τους ορους ;; ας τους διαπραγματευτουν με τα γραφεια.  Τωρα αν δεν μπορουν δεν ξερω σορρυ
 

MAGICSTICK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2017
Μηνύματα
76
Κριτικές
25
Like
1.009
Πόντοι
990
2 πραγματα : αναγνωριζω οτι οι κοπελες ειναι ανθρωποι και κουραζονται, βαριουνται κλπ κλπ, αλλα θα πω κατι οταν ξεκινουν αυτην την δουλεια δεν γνωριζουν τους ορους ;; ας τους διαπραγματευτουν με τα γραφεια.  Τωρα αν δεν μπορουν δεν ξερω σορρυ
Μα φιλε την ειπα την κοπελα τι φταει ο πελατη! Δεν μπορεις να λες τοσα ΟΧΙ. ουτε μεγαλος σε ηλικια ειμαι ουτε χονδρος. Ενταξι δεν είμαι μοντελο αλλα και αυτο δεν εχει σημασια. Ερχεσε να κανεις δουλεια δυσκολη το δεχομαι αλλα εμεις τι φταιμε που πρεπει να δωσουμε και τοσα λεφτα για να παιρνουμε αρνητικη απαντηση!
 

MAGICSTICK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2017
Μηνύματα
76
Κριτικές
25
Like
1.009
Πόντοι
990
H Θεσσαλονικη περιμενει την Michelle!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.191
Κριτικές
166
Like
27.066
Πόντοι
34.538
Βλεπω να την φορτωνουν στο πρωτο αεροπλανο για ΚΙΕΒΟ!!!

:rockon:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Μα φιλε την ειπα την κοπελα τι φταει ο πελατη! Δεν μπορεις να λες τοσα ΟΧΙ. ουτε μεγαλος σε ηλικια ειμαι ουτε χονδρος. Ενταξι δεν είμαι μοντελο αλλα και αυτο δεν εχει σημασια. Ερχεσε να κανεις δουλεια δυσκολη το δεχομαι αλλα εμεις τι φταιμε που πρεπει να δωσουμε και τοσα λεφτα για να παιρνουμε αρνητικη απαντηση!
Εγώ που τρώω όλο το φαγητό μου λες να περάσω καλύτερα; Όσο για την κλάψα να τους λες ότι βγάζουν σε 1 ώρα όσο βγάζουν άλλοι σε 2 μέρες....Αν δεν μπορεί να πάει να σφουγγαρίζει σκάλες, στα παπάρια μας....
 

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
σε μενα παντως δεν ειπε οχι ουτε σε φιλια , ουτε για το στηθος.και αφησε και δαχτυλα οχι για πολυ ομως(μαλλον δεν της αρεσε δεν ξερω)Πολυ παραξενο.Λεφτα ναι τα ζητησε στην αρχη οπως κανουν και ολες. Και πρωτοβουλιες επερνε.Ειναι σαν να μιλαμε για αλλον ανθρωπο. Μηπως τα παραλετε?Δεν νομιζω να υπαρχει τοσο διαφορα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.191
Κριτικές
166
Like
27.066
Πόντοι
34.538
σε μενα παντως δεν ειπε οχι ουτε σε φιλια , ουτε για το στηθος.και αφησε και δαχτυλα οχι για πολυ ομως(μαλλον δεν της αρεσε δεν ξερω)Πολυ παραξενο.Λεφτα ναι τα ζητησε στην αρχη οπως κανουν και ολες. Και πρωτοβουλιες επερνε.Ειναι σαν να μιλαμε για αλλον ανθρωπο. Μηπως τα παραλετε?Δεν νομιζω να υπαρχει τοσο διαφορα.
Προσεχε..θα την ακουσεις απο τον αλλον..
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
σε μενα παντως δεν ειπε οχι ουτε σε φιλια , ουτε για το στηθος.και αφησε και δαχτυλα οχι για πολυ ομως(μαλλον δεν της αρεσε δεν ξερω)Πολυ παραξενο.Λεφτα ναι τα ζητησε στην αρχη οπως κανουν και ολες. Και πρωτοβουλιες επερνε.Ειναι σαν να μιλαμε για αλλον ανθρωπο. Μηπως τα παραλετε?Δεν νομιζω να υπαρχει τοσο διαφορα.
ησουν ο 1ος ειπες , αρα ξεκουραστη και πιθανως καυλωμενη
 

MAGICSTICK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2017
Μηνύματα
76
Κριτικές
25
Like
1.009
Πόντοι
990
σε μενα παντως δεν ειπε οχι ουτε σε φιλια , ουτε για το στηθος.και αφησε και δαχτυλα οχι για πολυ ομως(μαλλον δεν της αρεσε δεν ξερω)Πολυ παραξενο.Λεφτα ναι τα ζητησε στην αρχη οπως κανουν και ολες. Και πρωτοβουλιες επερνε.Ειναι σαν να μιλαμε για αλλον ανθρωπο. Μηπως τα παραλετε?Δεν νομιζω να υπαρχει τοσο διαφορα.
Φιλε εσυ την πηρες πρωτος χθες. Αυτη με λεει ολοι δακτυλο θελετε να βαλετε, ολοι τις ρωγες πιανετε. Μαλλον οταν εφτασε σε μενα, μαζεψε αρκετα λεφτα και αρχισαν τα οχι. Δεν μιλαω για αλλη και ουτε τα παραλεω. Οποιος θελει ας παει. Εγω πηγα και ενημερωσα τουλαχιστον. 10 και πελατες και μονο ενας αλλος ενημερωσε!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.191
Κριτικές
166
Like
27.066
Πόντοι
34.538
Δεν ειναι ολοι οι πελατες απαραιτητα μελη του ΜΠΟΥ..
Επανω γραφει 321 μελη και 1381 επισκεπτες..
Αν βαλεις και αυτους του ΕΝ...ειμαστε ελαχιστοι..
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Φιλε εσυ την πηρες πρωτος χθες. Αυτη με λεει ολοι δακτυλο θελετε να βαλετε, ολοι τις ρωγες πιανετε. Μαλλον οταν εφτασε σε μενα, μαζεψε αρκετα λεφτα και αρχισαν τα οχι. Δεν μιλαω για αλλη και ουτε τα παραλεω. Οποιος θελει ας παει. Εγω πηγα και ενημερωσα τουλαχιστον. 10 και πελατες και μονο ενας αλλος ενημερωσε!
οχι πες....ηρθαμε σε σενα για να μιλησουμε για την ΑΟΖ της Κυπρου!!!!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Έλα ρε πήγαν όλοι οι κωλόγεροι που τελείωναν στο 10λεπτο και γλυκάθηκε το βλαχάκι. Και μόλις πήγε κάποιος που θα την έκανε να ιδρώσει λίγο άρχισε τα όχι και τα μη.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.598
Πόντοι
38.177
Έλα ρε πήγαν όλοι οι κωλόγεροι που τελείωναν στο 10λεπτο και γλυκάθηκε το βλαχάκι. Και μόλις πήγε κάποιος που θα την έκανε να ιδρώσει λίγο άρχισε τα όχι και τα μη.

Κωλογερε Φακιρη,ακούς;;;;
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Για άλλη μια φορά η φτωχομάνα παίρνει τον αφρό του αγοραίου έρωτα από άποψη επιλογών. Τελικά αντί να μας τα παίρνουν τα γραφεία θα τα δίνουμε στον ΟΣΕ και στη Ryanair....
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom