Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

MAGICSTICK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2017
Μηνύματα
76
Κριτικές
25
Like
1.009
Πόντοι
990
Πηρα χλοη και το μετανιωσα!!!πιτσιρικα αλλα με αρκετο φωτοσοπ!!!ασε το αλλο που ηταν ντυμενη σαν καλογρια!!! :happy:!!!γενικα τσαμπα φραγκα η δουλεια !!!
Ευτυχως και ελεγα σημερα να την δοκιμασω. Ποια θα προτεινατε από ττην 5αδα που είναι εδω τωρα?
 

Alienboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
302
Κριτικές
14
Like
720
Πόντοι
991
Εγώ πήρα την Νικολ κ πέρασα καλά ... αλλά να πας ξυρισμένος αλλιώς δεν δέχεται γλυφονουνι ούτε φιλία !!! :headbang:
 

Alienboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
302
Κριτικές
14
Like
720
Πόντοι
991

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
29
Like
4.797
Πόντοι
5.646

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
:booty:Δεν ξέρω εγώ πήγα με 5 μέρες αξύριστος ... το κουφό είναι που όταν τελείωσα με πίπα πήρε το αντισηπτικό κ έκανε γαργάρες  :dancing:
Λες να σκέφτηκε ότι μόλις ήρθες απ'το survivor?  :2funny:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
29
Like
4.797
Πόντοι
5.646

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.731
Κριτικές
186
Like
24.397
Πόντοι
33.598

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Λοιπόν
Πήγα σε Lisa gde.Ρωσοφατσα με πεταχτά μήλα στο πρόσωπο ωραία χείλη και μάτια .Ακαταστατο δωμάτιο με φαγητά στο τραπέζι και 2 μπουκάλια σαμπάνια τελειωμένα και ένα Baileys στο κομοδίνο
Μένει με μια άλλη που δεν ξέρω ποια είναι αλλά ήταν σε δουλειά ( μου είπε)
Πρώτη εντύπωση οκ χωρίς να ψιθυρίσω "πω τι ωραίο μουνι"όταν μπήκα μέσα και την είχα πλάτη .Ελαχιστα αγγλικά άρα μπανάκι,ευτυχώς καθαρές πετσέτες και βγαίνοντας σπο το μπάνιο ακούω ρωσικά τραγούδια !!Αρχιζει στριπτιζ!!Λεω εδώ είμαστε ..καθαρό σώμα με ωραίο κωλο μικρό βυζι.Παιρνει καυλωυικες φάτσες στο στριπ και με αφήνει να παίξω μαζί της
Αρχίζω να ενθουσιάζομαι !!Αυτη όρθια να χορεύει εγώ καθιστός να ψαχουλεύω  και με σμπρωχνει πίσω ξαπλονωντας με!!!Εχω πάρει φωτιά μέσα σε 5' χορού,σκύβει ...ΦΡΟΥΡΑ ΦΡΟΥΡΑ!!! Έχει ένα σπρέι στο χέρι πιάνει τον πουτσο και ψεκάζει 1 2 3 8 10εεεεεε!!!!sto delat?λεω δείχνοντας ότι έχω μακραν εμπορεία από επαφές με το Ανατολικό μπλοκ.Με κοιτάζει λέγοντας ΝΤΟΥΖ!!!Το πουλί πνιγμένο στο αντισηπτικό ξεφουσκώνει την ίδια ώρα που αυτή κάνει γαργάρες με το ίδιο υγρό ....Αρχίζει πίπα ...Τι να νοιωσεις όμως ;; Σαν να τον είχα σε ποτήρι με νερό!!!Πριν το ολοκληρωτικό ξενέρωμα την βάζω  στα 4 με τούρλα τον κωλο και το πρόσωπο στο μαξιλάρι να δαχτυλωνεται.Μετα από διαφορά σενάρια που δημιούργησα με το μυαλό μου της τα δίνω πάνω στην πίσω τρύπα Δεν γαμείς με 120€ Είχα κςι round 2 με 25' διαθέσιμα
Ξεπλένω στα γρήγορα το εργαλείο και της ορμάω ....Ψεκασμοί ψεκασμοί ψεκασμοί και εκεί αντιλαμβάνομαι ότι θέλει να φάει χρόνο Ψεκάζει εμένα ψεκάζει το στόμα της βάζει λιπαντικό στο μουνι της !!!!!!Περιμενω να βγάλει καμία Μανίκα να ξεπλύνει όλο το δωμάτιο ...Πάω να τον βάλω στο στόμα της λέει ΝΙΕΤ!! Λέω τι NΙΕΤ??Απανταει στα ρωσικά Α ΟΧΙ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΙΙ Τα πόδια στα αυτιά και ο μισοπεθαμένους βρίσκει λόγο να αναστηθεί Πιάνω ένα ρυθμό που συνήθως  με τελειώνει και όταν φτάνω τον βγάζω πιάνω το κεφάλι της και. τα ρίχνω στα μούτρα ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!!
Της λέω sssss people are sleeping και δείχνω το ρολόι που είναι 02:45
Μπάνιο στα γρήγορα και την αφήνω να ψεκαστεί οδό θέλει
Παρανοϊκή συμπεριφορά από μια κσλη εμφανισιακά κοπέλα όχι όμως πάνω σπο 120€.Ουτε καν 121€
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Λοιπόν
Πήγα σε Lisa gde.Ρωσοφατσα με πεταχτά μήλα στο πρόσωπο ωραία χείλη και μάτια .Ακαταστατο δωμάτιο με φαγητά στο τραπέζι και 2 μπουκάλια σαμπάνια τελειωμένα και ένα Baileys στο κομοδίνο
Μένει με μια άλλη που δεν ξέρω ποια είναι αλλά ήταν σε δουλειά ( μου είπε)
Πρώτη εντύπωση οκ χωρίς να ψιθυρίσω "πω τι ωραίο μουνι"όταν μπήκα μέσα και την είχα πλάτη .Ελαχιστα αγγλικά άρα μπανάκι,ευτυχώς καθαρές πετσέτες και βγαίνοντας σπο το μπάνιο ακούω ρωσικά τραγούδια !!Αρχιζει στριπτιζ!!Λεω εδώ είμαστε ..καθαρό σώμα με ωραίο κωλο μικρό βυζι.Παιρνει καυλωυικες φάτσες στο στριπ και με αφήνει να παίξω μαζί της
Αρχίζω να ενθουσιάζομαι !!Αυτη όρθια να χορεύει εγώ καθιστός να ψαχουλεύω  και με σμπρωχνει πίσω ξαπλονωντας με!!!Εχω πάρει φωτιά μέσα σε 5' χορού,σκύβει ...ΦΡΟΥΡΑ ΦΡΟΥΡΑ!!! Έχει ένα σπρέι στο χέρι πιάνει τον πουτσο και ψεκάζει 1 2 3 8 10εεεεεε!!!!sto delat?λεω δείχνοντας ότι έχω μακραν εμπορεία από επαφές με το Ανατολικό μπλοκ.Με κοιτάζει λέγοντας ΝΤΟΥΖ!!!Το πουλί πνιγμένο στο αντισηπτικό ξεφουσκώνει την ίδια ώρα που αυτή κάνει γαργάρες με το ίδιο υγρό ....Αρχίζει πίπα ...Τι να νοιωσεις όμως ;; Σαν να τον είχα σε ποτήρι με νερό!!!Πριν το ολοκληρωτικό ξενέρωμα την βάζω  στα 4 με τούρλα τον κωλο και το πρόσωπο στο μαξιλάρι να δαχτυλωνεται.Μετα από διαφορά σενάρια που δημιούργησα με το μυαλό μου της τα δίνω πάνω στην πίσω τρύπα Δεν γαμείς με 120€ Είχα κςι round 2 με 25' διαθέσιμα
Ξεπλένω στα γρήγορα το εργαλείο και της ορμάω ....Ψεκασμοί ψεκασμοί ψεκασμοί και εκεί αντιλαμβάνομαι ότι θέλει να φάει χρόνο Ψεκάζει εμένα ψεκάζει το στόμα της βάζει λιπαντικό στο μουνι της !!!!!!Περιμενω να βγάλει καμία Μανίκα να ξεπλύνει όλο το δωμάτιο ...Πάω να τον βάλω στο στόμα της λέει ΝΙΕΤ!! Λέω τι NΙΕΤ??Απανταει στα ρωσικά Α ΟΧΙ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΙΙ Τα πόδια στα αυτιά και ο μισοπεθαμένους βρίσκει λόγο να αναστηθεί Πιάνω ένα ρυθμό που συνήθως  με τελειώνει και όταν φτάνω τον βγάζω πιάνω το κεφάλι της και. τα ρίχνω στα μούτρα ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!!
Της λέω sssss people are sleeping και δείχνω το ρολόι που είναι 02:45
Μπάνιο στα γρήγορα και την αφήνω να ψεκαστεί οδό θέλει
Παρανοϊκή συμπεριφορά από μια κσλη εμφανισιακά κοπέλα όχι όμως πάνω σπο 120€.Ουτε καν 121€
Με λίγα λόγια ένα μαλακισμένο δηλαδή  :s&m_2:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Πάω να τον βάλω στο στόμα της λέει ΝΙΕΤ!! Λέω τι NΙΕΤ??Απανταει στα ρωσικά Α ΟΧΙ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΙΙ Τα πόδια στα αυτιά και ο μισοπεθαμένους βρίσκει λόγο να αναστηθεί Πιάνω ένα ρυθμό που συνήθως  με τελειώνει και όταν φτάνω τον βγάζω πιάνω το κεφάλι της και. τα ρίχνω στα μούτρα ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!!
Της λέω sssss people are sleeping και δείχνω το ρολόι που είναι 02:45
:2funny:  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom