Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

NikitasI

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
9.542
Κριτικές
111
Like
4.250
Πόντοι
5.676
την αλεξανδρα την πηρα πριν 6 μηνες οταν κατεβηκα αθηνα και με τα πολλα το γκομενακι εκτος απο σωμα δεν διαθετει τιποτα αλλο αξιολογο.γαμηση αγγαρεια φαση λεμε το μικρο να σε τελειωνει και δρομο.που να ξερε ομως σε τι καθηγητη επεσε.οσο για το μολδαβεζα και αγγουρια καλαβρεζικα μην ψαρωνετε!!!ρουμανακι ειναι διοτι της πεταξα πεντε δεκα λεξεις απο πανω και δεν σκαμπαζε τιποτα μεχρι που μου ειπε πως ειναι απο την χωρα του δρακουλα και τουμπεκιαστικε χαλαρα!!!

Καλά ήταν μαζί της. Άσε που της έφυγε το πατούρι από το Anal. Μετά το σταμάτησε όταν ξαναβρεθήκαμε.
Και δεν το έπαιζε Μολδαβή.

Άβυσσος το μυαλό τους.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Tριο Δευτερα βραδυ με VERONICA-MONICA απο GDE.
VERONICA γεματη με μεγαλο βυζι και συμπεριφορα παρα πολυ καλη..αρπακτικο κανονικο.Επισεις πολυ ευχαριστη στο σοσιαλ.
ΜONICA ......γελα το συμπαν.....καμια σχεση με τις φωτο της...ΚΑΜΙΑ...ενω στο σεξ ο υπνος ο ιδιος...σοσιαλ μηδενικο...σαν να μην υπηρχε στο δωματιο..καλα που ηταν η VERONICA και περασε ευχαριστα η ωρα.
Αποτυχια το τριο..
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Tριο Δευτερα βραδυ με VERONICA-MONICA απο GDE.
VERONICA γεματη με μεγαλο βυζι και συμπεριφορα παρα πολυ καλη..αρπακτικο κανονικο.Επισεις πολυ ευχαριστη στο σοσιαλ.
ΜONICA ......γελα το συμπαν.....καμια σχεση με τις φωτο της...ΚΑΜΙΑ...ενω στο σεξ ο υπνος ο ιδιος...σοσιαλ μηδενικο...σαν να μην υπηρχε στο δωματιο..καλα που ηταν η VERONICA και περασε ευχαριστα η ωρα.
Αποτυχια το τριο..

Με τόσο βυζί μπορούσες να πάρεις ανάσα;
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
καλησπέρα κ από μένα είμαι ανάμεσα σε αυτεσ τις 2 ξέρει κανείς κάτι ? ποια από τις 2 θα προτείνατε? ευχαριστω

Αυτή η Elizabeth γνωστή φάτσα. Πρέπει να δούλευε με πρακτορείο παλαιότερα. Τώρα είναι "ανεξάρτητη"
 

Gamikos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
171
Κριτικές
23
Like
1.163
Πόντοι
1.011
σε ευχαριστώ malia για την ανταπόκριση σου
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Αυτην θα μας ερθει λεει, εχει γυρισει και τσοντουλα οπου δινει καλα και το πισω εργαλειο αλλα μαλλον εχει γυριστει αρκετα παλιοτερα
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Άρχισαν πάλι τις μαλακίες....Πήγα να κλείσω σήμερα αλλά δεν...
Εμένα περίεργο αλλά μετά από πολύ καιρό μου απάντησαν όταν ενδιαφέρθηκα για Scarlet,  :think: Μπορεί να ξεθύμωσαν  :cheesy:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom