Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (7 μέλη και 73 επισκέπτες)

Titlover69

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
721
Κριτικές
13
Like
1.247
Πόντοι
1.076
θα επιχειρησω μεσα στη βδομαδα...

Me too my friend !!

:fuck2: :fuck2: :fuck2:

 :pipa1: :pipa1: :pipa1:

 

Titlover69

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
721
Κριτικές
13
Like
1.247
Πόντοι
1.076

Η "κιουρία" δεν απάντησε ποτέ στα μυνήματα μου και στις κλήσεις μου αν και βρισκόμουν απ'έξω από το μέρος που μ υπέδειξε και την ώρα που συμφωνήσαμε ...
Έκανα το μέγα λάθος να μην επιβεβαιώσω  (και πάλι ... )το rdv μας μία ώρα πρίν ...
Την φόρτωνε κανείς απόψε στις 23:00 με 01:00 ;

Μαύρο στην "τουρίστρια" από εμένα ...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095

Η "κιουρία" δεν απάντησε ποτέ στα μυνήματα μου και στις κλήσεις μου αν και βρισκόμουν απ'έξω από το μέρος που μ υπέδειξε και την ώρα που συμφωνήσαμε ...
Έκανα το μέγα λάθος να μην επιβεβαιώσω  (και πάλι ... )το rdv μας μία ώρα πρίν ...
Την φόρτωνε κανείς απόψε στις 23:00 με 01:00 ;

Μαύρο στην "τουρίστρια" από εμένα ...
πάνε στις ανεξάρτητες,εκεί γραψανε
 

Titlover69

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
721
Κριτικές
13
Like
1.247
Πόντοι
1.076
Η Gyuzel την κρέμασε την Strigara της ;
Γνωρίζει κάποιος .. ;

Κρίμα πολύ τέτοιο κορμί ..  :pipa3:
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565

Σωστες οι κριτικες. Πολυ ωραια, τουμπανο η γκομενα, αλλα εντελως φτιαγμενη. Ενοχλητικα ομιλητικη με αποψεις για την Ελλαδα και τους ελληνες που εκνευριζουν... καθολου vfm και μεγαλο  ψωνιο.. ας παει απο εκει που ηρθε...
 

pactos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
280
πολυ ομορφη ομως...
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
ναι ε δεν ειχα ασχοληθει ... αποτι φαινεται ομως ασχοληθηκαν αυτοι ... και αντε καλα υπαρχει αυτο το φορουμ. Εδω οποιαδηποτε θιγεται μπαινει και υπερασπιζεται τον εαυτο της. Εκει πως μπορεις να αμυνθεις απεναντι σε οποιονδηποτε κακοβουλο;

Έλα ρε παλιοφιλε τόσα χρόνια έχουμε χορτάσει πουτανες και φυσικά πουτανες..Τι ασχολείσαι και χαλάς τη ζαχαρένια σου ...Γραψτες στα αρχιδια σου και αυτές και τους τσατσους τους ψευτονταβαντζικους.
Υ.γ Πως είσαι γενικά ρε όλα καλά.Στειλε πμ να φτιάξουμε καφέ να τα πούμε.Για δουλειά

 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Ναι ομορφη!!! Αν δε σε χαλανε τα αλλα...
εθεάθη Γλυφάδα,εντυπωσιακή όντως αφού πρωτα περνάει το βυζι κ μετα εκείνη αλλα όπως είπες τι να το κανεις όταν πρέπει να κανει παπάδες στα 200 κ ούτε καν προσευχή δε σου κανει
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
Εγώ πάντως την Τετάρτη μια χαρά πέρασα μαζί της..40 λεπτά non-stop και καθήσαμε και 1,5 ώρα ενώ πλήρωσα για 1...
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
εθεάθη Γλυφάδα,εντυπωσιακή όντως αφού πρωτα περνάει το βυζι κ μετα εκείνη αλλα όπως είπες τι να το κανεις όταν πρέπει να κανει παπάδες στα 200 κ ούτε καν προσευχή δε σου κανει

Τέλος για να συμπληρώσω την εικόνα να πω ότι φυσικά και δεν είναι τρανς. Και απορώ ειλικρινά πώς σκέφτηκαν κάποιοι να το πουν. Δεν μπορεί να έχει καμία σχέση με τράνς αυτή η γυναίκα...Η μόνη αλήθεια από όσα λέγονται είναι ότι έχει δουλέψει, πριν από καιρό, σε studio...Και για να μην είμαι άδικος, η τιμή της για την εμφάνιση και τις υπηρεσίες της δικαιολογείται. Απλά δεν νομίζω ότι πρέπει να βγάζει  ένα στυλ ότι μας κάνει και χάρη που την πληρώνουμε , εδώ, εμείς στο ελλάντα...
 

torcap1989

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2018
Μηνύματα
176
Like
89
Πόντοι
1
Τέλος για να συμπληρώσω την εικόνα να πω ότι φυσικά και δεν είναι τρανς. Και απορώ ειλικρινά πώς σκέφτηκαν κάποιοι να το πουν. Δεν μπορεί να έχει καμία σχέση με τράνς αυτή η γυναίκα...Η μόνη αλήθεια από όσα λέγονται είναι ότι έχει δουλέψει, πριν από καιρό, σε studio...Και για να μην είμαι άδικος, η τιμή της για την εμφάνιση και τις υπηρεσίες της δικαιολογείται. Απλά δεν νομίζω ότι πρέπει να βγάζει  ένα στυλ ότι μας κάνει και χάρη που την πληρώνουμε , εδώ, εμείς στο ελλάντα...

την ειχα παρει στο στουντιο
φυσιολογικο προγραμμα στα 50 ευρω
τιποτα το ιδιαιτερο
απλα μιλαγε παρα πολυ

δεν την εχω παρει σαν call girl
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
6
Like
404
Πόντοι
316

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom