Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 110 άτομα (11 μέλη και 99 επισκέπτες)

nkon

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Την Valensia  και την φίλη της την Εlizabet τις ξέρουμε ;

Δυνατά μωρά φαίνονται...


Η Valensia εδοκιμάσθη ... Πάνω κάτω ότι βλέπεις στις φοτο με 10% φοτοσοπ στο προσωπο, και ένα τατουαζ πάνω από τον κώλο (που είναι καλοδουλεμένος..).  Φέρνει προς τη Δέσποινα Καμπούρη. Γενικά υπάκουη,  πρόθυμη αλλά και άπειρη και με παντελή έλλειψη επικοινωνίας (ομιλεί μόνο τη μητρική της)

Εlizabet- εθεάθει στον διάδρομο τυχαία -  Άχρωμη και άοσμη. Εδώ εχει πεσει παραπάνω φοτοσοπ στο πρόσωπο και είναι αρκετά λευκή (για τα γούστα μου)

Τώρα μπορεί να με διαφωτισει όποιος συμπολεμιστής ήταν εξω από το Καραβελ 20.30 με ταττου μανίκι και λευκή μηχανη τύπου Χαρλευ ποιο ηταν το μωρό το οποίο συνοδευε γιατί εχασα το φως μου..  Μιλαω για μια μελαχρινη , 1.75, γοβα στιλέτο, :lheel:, μαυρο μινι, λεοπαρ μπλουζάκι πρόσωπο στο στιλ της Καρντάσιαν και ομιλούσα απταίστως την αγγλική. :helpplea:


 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.369
Κριτικές
19
Like
9.735
Πόντοι
9.095
Η Valensia εδοκιμάσθη ... Πάνω κάτω ότι βλέπεις στις φοτο με 10% φοτοσοπ στο προσωπο, και ένα τατουαζ πάνω από τον κώλο (που είναι καλοδουλεμένος..).  Φέρνει προς τη Δέσποινα Καμπούρη. Γενικά υπάκουη,  πρόθυμη αλλά και άπειρη και με παντελή έλλειψη επικοινωνίας (ομιλεί μόνο τη μητρική της)

Εlizabet- εθεάθει στον διάδρομο τυχαία -  Άχρωμη και άοσμη. Εδώ εχει πεσει παραπάνω φοτοσοπ στο πρόσωπο και είναι αρκετά λευκή (για τα γούστα μου)

Τώρα μπορεί να με διαφωτισει όποιος συμπολεμιστής ήταν εξω από το Καραβελ 20.30 με ταττου μανίκι και λευκή μηχανη τύπου Χαρλευ ποιο ηταν το μωρό το οποίο συνοδευε γιατί εχασα το φως μου..  Μιλαω για μια μελαχρινη , 1.75, γοβα στιλέτο, :lheel:, μαυρο μινι, λεοπαρ μπλουζάκι πρόσωπο στο στιλ της Καρντάσιαν και ομιλούσα απταίστως την αγγλική. :helpplea:
ετσι οπως τη περιγραφεις για σαμπρινα μου κανει....
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Btw να προσθέσω για Valensia .
Με το ζόρι Πιπα χωρίς καποτα οπότε να το θυμάστε και να ρωτήσετε πριν κλείσετε .
Πολυ καλο σώμα ( Στριπτιζου) 24 ετών απο το χωριό των Χειμερινων Ολυμπιακών  Αγώνων .
Τα υπόλοιπα τα είπε ο Παίκτης πριν .
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Παρακαλώ το διαχειριστή να κάνει μία μικρή διόρθωση:
στην κριτική που έγραψα μόλις τώρα για την Ιρίνα να διορθωθεί πως η πίπα ήταν ΧΩΡΙΣ προφυλακτικό.

Ευχαριστώ.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Η Valensia εδοκιμάσθη ... Πάνω κάτω ότι βλέπεις στις φοτο με 10% φοτοσοπ στο προσωπο, και ένα τατουαζ πάνω από τον κώλο (που είναι καλοδουλεμένος..).  Φέρνει προς τη Δέσποινα Καμπούρη. Γενικά υπάκουη,  πρόθυμη αλλά και άπειρη και με παντελή έλλειψη επικοινωνίας (ομιλεί μόνο τη μητρική της)

Εlizabet- εθεάθει στον διάδρομο τυχαία -  Άχρωμη και άοσμη. Εδώ εχει πεσει παραπάνω φοτοσοπ στο πρόσωπο και είναι αρκετά λευκή (για τα γούστα μου)

Εγκρινεται δηλαδη.  :grin: Μπραβο για την γρηγορη ενημερωση παιχτη.  :thumbsup: Καμια φορα η ενημερωσει ερχεται αφοτου εχουν φυγει.

Ανεξαρτητη παντως δεν ειναι. Πηρες πρεφα για ποιο γραφειο δουλευει?
 

sam999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2007
Μηνύματα
5
Κριτικές
12
Like
281
Πόντοι
290
Η Valensia εδοκιμάσθη ... Πάνω κάτω ότι βλέπεις στις φοτο με 10% φοτοσοπ στο προσωπο, και ένα τατουαζ πάνω από τον κώλο (που είναι καλοδουλεμένος..).  Φέρνει προς τη Δέσποινα Καμπούρη. Γενικά υπάκουη,  πρόθυμη αλλά και άπειρη και με παντελή έλλειψη επικοινωνίας (ομιλεί μόνο τη μητρική της)

Εlizabet- εθεάθει στον διάδρομο τυχαία -  Άχρωμη και άοσμη. Εδώ εχει πεσει παραπάνω φοτοσοπ στο πρόσωπο και είναι αρκετά λευκή (για τα γούστα μου)

Τώρα μπορεί να με διαφωτισει όποιος συμπολεμιστής ήταν εξω από το Καραβελ 20.30 με ταττου μανίκι και λευκή μηχανη τύπου Χαρλευ ποιο ηταν το μωρό το οποίο συνοδευε γιατί εχασα το φως μου..  Μιλαω για μια μελαχρινη , 1.75, γοβα στιλέτο, :lheel:, μαυρο μινι, λεοπαρ μπλουζάκι πρόσωπο στο στιλ της Καρντάσιαν και ομιλούσα απταίστως την αγγλική. :helpplea:


efharistoume file baby, mas exeis sosei apo foles kai exeis dosei xara stous sinadelfous
nai, valencia fernei se kabouri, alla sto servitsio den paizzei ,apo ta xeirotera pou exo zisei
oxi mono incommunicado alla variotan poli
alla fainotan kourasmeni poli - isos ti xepatoses - xalali sou
me edioxe legondas oti avrio exei na xipnisei noris gia na paei gia banio....

eida kai go tin alli apexo , mono tixaio den itan - sto idio domatio menoun mallon
 

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
γυναικα φαίνεται πάντως. Κανονικη
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Καλά ασε τι φαινετε , κλαδεμενη είναι !!!
 

Vente

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
13
Κριτικές
7
Like
208
Πόντοι
280
με κολλητό τραβελι για duo, μάλλον μεταλλαγμένο είναι.
 

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
Ελα μωρε, σιγα το ζητημα!
Θα κανει και καλο κωλο! :P
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Γιατι ειναι η μονη που εχει ερθει? Και η Μιλα ειχε φερει ενα μαυριδερο αν δεν κανω λαθος και ειχε πηξει στα μπουκινγκς  :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.118
Κριτικές
166
Like
26.923
Πόντοι
34.538
Αντε,ποιος θα κανει τον...ηρωα....

:kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom