Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (2 μέλη και 91 επισκέπτες)

gamicool

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2011
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ένα πονηρό και τραγανιστό μουτράκι έρχεται από Κρήτη σύντομα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη

 

Συνημμένα

  • IMG_0342.JPG
    IMG_0342.JPG
    110,4 KB · Εμφανίσεις: 23
  • IMG365.jpg
    IMG365.jpg
    119,6 KB · Εμφανίσεις: 31

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Good morning to everybody!

After Barbie's yesterday first day feedback sms and request from clients to keep quality, her price from 200 will be 250 because phone center can't support so many sms and bookings. Same problem was with Marianna and we had requests to change her price from 180 to 200.

Of course for the regular clients or for the clients who came at least once the price will be 180/1h for Marianna and 200/1h for barbie.

Best Regards,
www.greece-*****

Μπράβο ρε παιδιά! Καλές δουλειές εύχομαι!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Για σήμερα είναι και οι 2 πάλι φούλ... :headbang: :headbang: Δεν θα βρεις κενό...
'Εκλεισα το πρώτο ελεύθερο RV 30/11/2011.
Ούτε στο IKA τέτοια αναμονή...
:2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πω πω ρε Doc την πατησαμε ,αντε παλι πισω στον κορβανα !!!  :-
 

Συνημμένα

  • DSC_0279.jpg
    DSC_0279.jpg
    66,9 KB · Εμφανίσεις: 25

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Κρίμα! Σε καταλαβαίνω απόλυτα... Βλέπω τραβάς μεγάλη πίκρα στις διακοπές... :pipa1: :fuck1:
 

eliteemily

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2009
Μηνύματα
207
Like
0

Συνημμένα

  • male5.jpg
    male5.jpg
    153,2 KB · Εμφανίσεις: 36

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Παλιά στο κουρμπετι Μιλφ 30αρα που πρώτα τσεκάρει αν είναι πλαστά τα 50αρικα και μετα σου λέει καλησπέρα .
 

ironjz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0
Αν η απάντηση είναι στ δικιά μου ερώτηση, αυτή που λέω εγώ είναι 23 χρονών και είναι στο κουρμπέτι περίπου τρία χρόνια
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Good morning to everybody!

After Barbie's yesterday first day feedback sms and request from clients to keep quality, her price from 200 will be 250 because phone center can't support so many sms and bookings. Same problem was with Marianna and we had requests to change her price from 180 to 200.

Of course for the regular clients or for the clients who came at least once the price will be 180/1h for Marianna and 200/1h for barbie.

Best Regards,
www.greece-*****


:2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ. Τα βλέπεις Γέοπα...???  ;)
Εσύ καλά θα πληρώσεις πάλι 180Ε, εγώ θα το χρεωθώ το επιπλέον 20ρικο...!  :2funny: :2funny: :tickedoff:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66

λοιπον συναντηση χθες βραδυ...
εχουμε και λεμέ

ΥΠΕΡ
-ευγενικη και χαμογελαστη
-προσωπο μετριο προς καλο (το προσωπο ειναι λιγο πιο μακροστενο κι λιγοτερο γωνιωδες απο τις φωτο)
-σωμα το καλητερο απο ολα τα εσκορτακια που εχω παρει μεχρι τωρα(για πετιτ γουστα παντα)κωλαρακι ολοστρογγυλο και σφιχτο ,καθολου κυτταριτιδα,ομορφο ξανθο δερματακι..
-επικοινωνια αρκετα καλη(προσωπικα στα @@)
-αξιοπροσεκτες  ρογες ,σκληρες..
-δεν ειναι αρνητικη πουθενα
-πρωτοβουλιες καλες με πολλες εναλλαγες στις στασεις και σωστα στησιματα
-γενικα συμμετεχει αν και το κανει μηχανικα

ΚΑΤΑ
-σε αρκετες στασεις επαιζε καλο θεατρο αλλα οχι αρκετα καλο ωστε να μην το καταλαβω
-ισως να ειναι ιδεα μου αλλα στην αρχη μου φανηκε οτι ηθελε να φαει χρονο μιλωντας(αν και ευχαριστη στην συζητηση)
-απαντησε 2 φορες στο κινητο στους μετεπειτα συναθλητες και μια φορα σε μηνυμα
-πηγε δυο φορες τουαλετα (μια για να κατουρισει ισως γτ ακουσα το καζανακι) διακοπτοντας το γαμησι οπως το ιδιο εγινε και με το τηλ
-σκουπιζοταν συνεχως με χαρτομαντυλο μια το στομα της μια τον πουτσο μου (τι σκατα ειχα κανει δυο ντους πριν)
-μετα το μισαωρο βιαστικη και με ρωτισε καμια 5αρια φορες αμα ηθελα να χυσω


αυτα τα ολιγα
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127

λοιπον συναντηση χθες βραδυ...
εχουμε και λεμέ

ΥΠΕΡ
-ευγενικη και χαμογελαστη
-προσωπο μετριο προς καλο (το προσωπο ειναι λιγο πιο μακροστενο κι λιγοτερο γωνιωδες απο τις φωτο)
-σωμα το καλητερο απο ολα τα εσκορτακια που εχω παρει μεχρι τωρα(για πετιτ γουστα παντα)κωλαρακι ολοστρογγυλο και σφιχτο ,καθολου κυτταριτιδα,ομορφο ξανθο δερματακι..
-επικοινωνια αρκετα καλη(προσωπικα στα @@)
-αξιοπροσεκτες  ρογες ,σκληρες..
-δεν ειναι αρνητικη πουθενα
-πρωτοβουλιες καλες με πολλες εναλλαγες στις στασεις και σωστα στησιματα
-γενικα συμμετεχει αν και το κανει μηχανικα

ΚΑΤΑ
-σε αρκετες στασεις επαιζε καλο θεατρο αλλα οχι αρκετα καλο ωστε να μην το καταλαβω
-ισως να ειναι ιδεα μου αλλα στην αρχη μου φανηκε οτι ηθελε να φαει χρονο μιλωντας(αν και ευχαριστη στην συζητηση)
-απαντησε 2 φορες στο κινητο στους μετεπειτα συναθλητες και μια φορα σε μηνυμα
-πηγε δυο φορες τουαλετα (μια για να κατουρισει ισως γτ ακουσα το καζανακι) διακοπτοντας το γαμησι οπως το ιδιο εγινε και με το τηλ
-σκουπιζοταν συνεχως με χαρτομαντυλο μια το στομα της μια τον πουτσο μου (τι σκατα ειχα κανει δυο ντους πριν)
-μετα το μισαωρο βιαστικη και με ρωτισε καμια 5αρια φορες αμα ηθελα να χυσω
αυτα τα ολιγα

ολόσωστος ο Νέος ...
που τα΄χουν δει τα έργα που περιγράφουν οι υπόλοιποι δεν ξέρω αλλά επειδή την συγκεκριμένη την τρώω από το 2006 στο Αμστερνταμ μέχρι προ 2ετίας στην Λ.Αλεξάνδρας με προμότορα γνωστό παίκτη του site ...έχω προσωπική άποψη πως είναι για ένα γαμίση των 100 νόνο και μόνο επειδή έχει αθλητικό κορμί και άμα γουστάρει κάνει ένα καλό αθλητικό γαμίσι ...
τα υπόλοιπα είναι ξανά και ξανά πίπες του γιατρού και των υπολοίπων ...΄άντε γιατί μου ανέβηκε η πίεση 
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
ολόσωστος ο Νέος ...
που τα΄χουν δει τα έργα που περιγράφουν οι υπόλοιποι δεν ξέρω αλλά επειδή την συγκεκριμένη την τρώω από το 2006 στο Αμστερνταμ μέχρι προ 2ετίας στην Λ.Αλεξάνδρας με προμότορα γνωστό παίκτη του site ...έχω προσωπική άποψη πως είναι για ένα γαμίση των 100 νόνο και μόνο επειδή έχει αθλητικό κορμί και άμα γουστάρει κάνει ένα καλό αθλητικό γαμίσι ...
τα υπόλοιπα είναι ξανά και ξανά πίπες του γιατρού και των υπολοίπων ...΄άντε γιατί μου ανέβηκε η πίεση 
ελα ντε που τα βλεπουν ολα αυτα ...
μια ειναι η πραγματικοτητα ;) ;) ;)
 

aristarxos40

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1

λοιπον συναντηση χθες βραδυ...
εχουμε και λεμέ

ΥΠΕΡ
-ευγενικη και χαμογελαστη
-προσωπο μετριο προς καλο (το προσωπο ειναι λιγο πιο μακροστενο κι λιγοτερο γωνιωδες απο τις φωτο)
-σωμα το καλητερο απο ολα τα εσκορτακια που εχω παρει μεχρι τωρα(για πετιτ γουστα παντα)κωλαρακι ολοστρογγυλο και σφιχτο ,καθολου κυτταριτιδα,ομορφο ξανθο δερματακι..
-επικοινωνια αρκετα καλη(προσωπικα στα @@)
-αξιοπροσεκτες  ρογες ,σκληρες..
-δεν ειναι αρνητικη πουθενα
-πρωτοβουλιες καλες με πολλες εναλλαγες στις στασεις και σωστα στησιματα
-γενικα συμμετεχει αν και το κανει μηχανικα

ΚΑΤΑ
-σε αρκετες στασεις επαιζε καλο θεατρο αλλα οχι αρκετα καλο ωστε να μην το καταλαβω
-ισως να ειναι ιδεα μου αλλα στην αρχη μου φανηκε οτι ηθελε να φαει χρονο μιλωντας(αν και ευχαριστη στην συζητηση)
-απαντησε 2 φορες στο κινητο στους μετεπειτα συναθλητες και μια φορα σε μηνυμα
-πηγε δυο φορες τουαλετα (μια για να κατουρισει ισως γτ ακουσα το καζανακι) διακοπτοντας το γαμησι οπως το ιδιο εγινε και με το τηλ
-σκουπιζοταν συνεχως με χαρτομαντυλο μια το στομα της μια τον πουτσο μου (τι σκατα ειχα κανει δυο ντους πριν)
-μετα το μισαωρο βιαστικη και με ρωτισε καμια 5αρια φορες αμα ηθελα να χυσω


αυτα τα ολιγα

πολυ αντιεπαγγελματικο
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046

λοιπον συναντηση χθες βραδυ...
εχουμε και λεμέ

ΥΠΕΡ
-ευγενικη και χαμογελαστη
-προσωπο μετριο προς καλο (το προσωπο ειναι λιγο πιο μακροστενο κι λιγοτερο γωνιωδες απο τις φωτο)
-σωμα το καλητερο απο ολα τα εσκορτακια που εχω παρει μεχρι τωρα(για πετιτ γουστα παντα)κωλαρακι ολοστρογγυλο και σφιχτο ,καθολου κυτταριτιδα,ομορφο ξανθο δερματακι..
-επικοινωνια αρκετα καλη(προσωπικα στα @@)
-αξιοπροσεκτες  ρογες ,σκληρες..
-δεν ειναι αρνητικη πουθενα
-πρωτοβουλιες καλες με πολλες εναλλαγες στις στασεις και σωστα στησιματα
-γενικα συμμετεχει αν και το κανει μηχανικα

ΚΑΤΑ
-σε αρκετες στασεις επαιζε καλο θεατρο αλλα οχι αρκετα καλο ωστε να μην το καταλαβω
-ισως να ειναι ιδεα μου αλλα στην αρχη μου φανηκε οτι ηθελε να φαει χρονο μιλωντας(αν και ευχαριστη στην συζητηση)
-απαντησε 2 φορες στο κινητο στους μετεπειτα συναθλητες και μια φορα σε μηνυμα
-πηγε δυο φορες τουαλετα (μια για να κατουρισει ισως γτ ακουσα το καζανακι) διακοπτοντας το γαμησι οπως το ιδιο εγινε και με το τηλ
-σκουπιζοταν συνεχως με χαρτομαντυλο μια το στομα της μια τον πουτσο μου (τι σκατα ειχα κανει δυο ντους πριν)
-μετα το μισαωρο βιαστικη και με ρωτισε καμια 5αρια φορες αμα ηθελα να χυσω


αυτα τα ολιγα

Νεε θα σου προτεινα να κενεις πιο λεπτομερη περιγραφη για το μωρο σε σχεση με τις φωτογραφειες της, και επισεις τα τατοο. Για πολλους σαν εμενα οι ζωγραφιες με χαλανε. Το μωρο το εχω υποψιν απο την Πραγα αλλα απο κριτικες που ειχα διαβασει............. ουτε εξω απο την πορτα δεν θα πηγαινα, αλλα αυτα ειναι δικα μου γουστα.

Και παλι μπραβο για την ενημερωση!
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Νεε θα σου προτεινα να κενεις πιο λεπτομερη περιγραφη για το μωρο σε σχεση με τις φωτογραφειες της, και επισεις τα τατοο. Για πολοους σαν εμενα οι ζωγραφιες με χαλανε. Το μωρο το εχω υποψιν απο την Πραγα αλλα απο κριτικες που ειχα διαβασει............. ουτε εξω απο την πορτα δεν θα πηγαινα, αλλα αυτα ειναι δικα μου γουστα.

Και παλι μπραβο για την ενημερωση!
να προσθεσω κατι
ΥΠΕΡ
αρκετα καλη πιπα,,υγρη και λιγα deep, ισως αμα εισαι τελειως ξυρισμενος να κανει και απο κατω περιποιηση
ΚΑΤΑ(για μερικους)
εχει πολλα τατου


δικια μου αποψη δεν γραφω γιατι ο καθενας εχει διαφορετικη αποψη

γραφω απλα τα γεγονοτα
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301
Ξερετε τιποτα για τα δυο θωρηκτα  :tits: που ηρθαν σημερα? Το πρακρορειο το συγκεκριμενο πρωτη φορα το βλεπω.

 

Athens

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
420
Κριτικές
79
Like
5.172
Πόντοι
18.330
Ξερετε τιποτα για τα δυο θωρηκτα  :tits: που ηρθαν σημερα? Το πρακρορειο το συγκεκριμενο πρωτη φορα το βλεπω.


Δεν βρίσκω τίποτα, ούτε για το πρακτορείο ούτε για τις γκόμενες...

Για να δούμε, θα έχουμε κασκαντέρ...?
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom