Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (2 μέλη και 48 επισκέπτες)

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66

παιδια δεν βρισκετε λιγο παραξενο οτι ο τυπος (αν δεν ειναι βαλτος που μαλλον ειναι)πηρε σιμ χωρις να πληρωσει εξτρα ?τον συμπαθησε ?χθες εστειλα και μου απαντησε μετα απο αρκετες ωρες (νομιζω αυτη απανταει) αλλα ειχα παρει την αλλη
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
ολόσωστος ο Νέος ...
που τα΄χουν δει τα έργα που περιγράφουν οι υπόλοιποι δεν ξέρω αλλά επειδή την συγκεκριμένη την τρώω από το 2006 στο Αμστερνταμ μέχρι προ 2ετίας στην Λ.Αλεξάνδρας με προμότορα γνωστό παίκτη του site ...έχω προσωπική άποψη πως είναι για ένα γαμίση των 100 νόνο και μόνο επειδή έχει αθλητικό κορμί και άμα γουστάρει κάνει ένα καλό αθλητικό γαμίσι ...
τα υπόλοιπα είναι ξανά και ξανά πίπες του γιατρού και των υπολοίπων ...΄άντε γιατί μου ανέβηκε η πίεση 

100 νονο ναι. στα μηνυματα απανταει η ιδια?  :huh:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
100 νονο ναι. στα μηνυματα απανταει η ιδια?  :huh:
σε μενα δεν νομιζω αλλα οταν ειμουν εκει μιλουσε κιολας στους επομενους συναθλητες
εγω εφυγα 10 ο επομενος ηταν στην 10 και μισι περιπου και ο μεθεπομενος στις 12


 

Ire

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2011
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ολόσωστος ο Νέος ...
που τα΄χουν δει τα έργα που περιγράφουν οι υπόλοιποι δεν ξέρω αλλά επειδή την συγκεκριμένη την τρώω από το 2006 στο Αμστερνταμ μέχρι προ 2ετίας στην Λ.Αλεξάνδρας με προμότορα γνωστό παίκτη του site ...έχω προσωπική άποψη πως είναι για ένα γαμίση των 100 νόνο και μόνο επειδή έχει αθλητικό κορμί και άμα γουστάρει κάνει ένα καλό αθλητικό γαμίσι ...
τα υπόλοιπα είναι ξανά και ξανά πίπες του γιατρού και των υπολοίπων ...΄άντε γιατί μου ανέβηκε η πίεση 

Nα την προσεχεις την πιεση ειναι ατιμο πραγμα.

Αν ο γιατρος, εγω, ο καθενας, περασαμε καλα με το κοριτσι, ειτε γιατι δεν καταλαβαμε κατι ειτε γιατι εχουμε αλλα γουστα απο σενα η τον καθε αλλο συναγωνιστη που ισως την εχει (χιλιο)πηδηξει οπως λες,δεν υπαρχει κανενας λογος να λες αυτα που λες.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αν η απάντηση είναι στ δικιά μου ερώτηση, αυτή που λέω εγώ είναι 23 χρονών και είναι στο κουρμπέτι περίπου τρία χρόνια
Μονο τρια χρονια , Φρεσκαδουρα δηλαδη .

Την επομενη φορα ζητατης το διαβατηριο και να σου δωσει και την διευθυνση της στην Αθηνα Παιχτη για να μην πλερωνεις και χοτελι .. ;)

Και για τον πρακτορα που ρωτας μαλλον δεν υπαρχη Παιχτη.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Nα την προσεχεις την πιεση ειναι ατιμο πραγμα.

Αν ο γιατρος, εγω, ο καθενας, περασαμε καλα με το κοριτσι, ειτε γιατι δεν καταλαβαμε κατι ειτε γιατι εχουμε αλλα γουστα απο σενα η τον καθε αλλο συναγωνιστη που ισως την εχει (χιλιο)πηδηξει οπως λες,δεν υπαρχει κανενας λογος να λες αυτα που λες.
Τι εννοεις Παιχτη ?
Να μην λεει την γνωμη του .
Τοτε τι κανουμε εδω περα παιζουμε τις κουμπαρες .
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Καλησπέρα σε όλους και ειδικότερα στους κουμπάρους μου και στον Τρες  ;)
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Nα την προσεχεις την πιεση ειναι ατιμο πραγμα.

Αν ο γιατρος, εγω, ο καθενας, περασαμε καλα με το κοριτσι, ειτε γιατι δεν καταλαβαμε κατι ειτε γιατι εχουμε αλλα γουστα απο σενα η τον καθε αλλο συναγωνιστη που ισως την εχει (χιλιο)πηδηξει οπως λες,δεν υπαρχει κανενας λογος να λες αυτα που λες.
Ευτυχώς που τον βάζεις στην θέση του!!!!
Σαν δεν ντρέπεται που ενημερώνει για την κιουρία.....εδώ για μαγειρική μιλάμε!!!
 

iceman76

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.855
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • !!.JPG
    !!.JPG
    349,4 KB · Εμφανίσεις: 23

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Ρε ξάδερφε με τόση ζέστη δεν σε κέρασαν ούτε ένα νεράκι οι ρουφιάνες?
Και τους έκανες και την χάρη να τους δώσεις και οργασμούς?
Τι να σου πω....είσαι εθελοντής σπερματοδότης!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Kουμπάρε μου έλειψαν οι ατάκες σου!!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom