Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 121 άτομα (1 μέλη και 120 επισκέπτες)

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Πάνε τα ωραία βυζάκια ρε γμτ...  :-

010he.jpg


>:( :- :S

whyo.jpg
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:.....!!!!


γυναικεια αυτοκατοστροφη,,,,
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16

Πήρα πολύ φόρα όμως και κουτούλησα...!!!  :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:
Κάτι ήξερες και εσύ και το λες αλλά πλέον είμαι υπερβολικά διστακτικός για να κάνω τις τρέλες που έκανα παλιά...!  ;) :cheesy: :grin:

Ένα ευχαριστώ όμως οφείλω να το πω και για τις ευχές και για όλα!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Κρανίδη, άμα σου περάσει η κρυάδα, πες μας αν θέλεις το παράπτωμα της συμπαθούς -στην όψη- μικράς τι θα με φάει η περιέργεια!  :think:

Μα όλα να τα μάθεις...!!!  :think: :2funny: :2funny:
Αφού από προχθές δεν έχει βάλει κώλο κάτω η μικρή, λογικό δεν είναι σε κάποιον να γίνει η μαλακία?  :headbang:


 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
To παρακανε !!!  ;)

       
URL]]
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Και κατεβαινει με ολες τις κολλητες της !!!

  http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/25022681547679915170.jpg[/img[/URL]]


  [img]http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/15746357527769569757.jpg[/img[/URL]]
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Μα όλα να τα μάθεις...!!!  :think: :2funny: :2funny:
Αφού από προχθές δεν έχει βάλει κώλο κάτω η μικρή, λογικό δεν είναι σε κάποιον να γίνει η μαλακία?  :headbang:
Λογικό κι αναμενόμενο!
Νιάτο, ξανακύλισες βλέπω... Κι εγώ που νόμιζα πως φρονίμεψες!  :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Αν είναι αληθινό αυτό τότε μιλάμε ότι δεν θα προλαβαίνει η τύπισσα να στρως-καν το κρεβάτι της!!!!

Αλλά μόνο outcall έτσι?
Τις καλημέρες μου!!!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Αν είναι αληθινό αυτό τότε μιλάμε ότι δεν θα προλαβαίνει η τύπισσα να στρως-καν το κρεβάτι της!!!!

Αλλά μόνο outcall έτσι?
Τις καλημέρες μου!!!!
Και η φιλεναδα της ομως δεν παει πισω Μικρε !!!


 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Κρανίδη, άμα σου περάσει η κρυάδα, πες μας αν θέλεις το παράπτωμα της συμπαθούς -στην όψη- μικράς τι θα με φάει η περιέργεια!  :think:

Καλημέρα ,
Έγραψα ένα PM σε ένα φίλο που με ρώταγε και αυτός , οπότε την απάντηση που του έδωσα τη βάζω και εδώ για τους υπόλοιπους .

[quote author=kranidi2001 link=action=profile;u=63585 date=1305872859]
Επειδή είμαι ακόμα σε σύγχηση  :huh: θα στα πω περιλιπτικά και αποφάσισε μόνος σου .

Η κοπέλα έχει πολύ δυνατό κορμί , ομορφη αλλά σκυλέ πρόσωπο για τα γούστα μου , και συνολική εμφάνιση άψογη , καλοντυμένη κλπ.

Στην αρχή είπα μέσα μου...θα περάσεις ζάχαρη μάγκα μου !!!
Αρχίζει με γλωσσόφιλα στο μενού , αλλά μέχρι εκεί , είναι για προθέρμανση μόνο . Εκεί ήταν και το πρόβλημα απλά εγώ δεν το κατάλαβα , μια και τα πήρα εύκολα στην αρχή  :headbang:

Από εκεί και πέρα , προσπαθεί να κάνει sex σε απόσταση , εγώ να τη τραβάω και αυτή να απομακρύνεται...Εκεί άρχισα και να στραβώνω !!!
Όταν είδα ότι δεν μπορούσα να την ελένξω με το cow girl της λέω σήκω και μου ζήτησε dogy . Δεν θα σου κάνω τη χάρη λέω μέσα μου και προς απογοήτευση της , δεν το έκρυψε , της λέω missionery .

Tι το ήθελα...δεξιά εγώ , αριστερά αυτή , και σε κάποια στιγμή το αποκορύφωμα , μου πατάει κάτι φωνές και με πολύ αυστηρό και επικριτικό ύφος μου αμολάει "You are pushing me"

Aι στο διάολο πατσαβούρα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Απλά σηκώθηκα , χωρίς να τελειώσω , πήγα στο μπάνιο & ντύθηκα να φύγω . Στην αρχή μου το έπαιζα Diva και εμένα δε με νοιάζει , αλλά όταν της είπα για review , το γύρισε και μου έλεγε να κάτσω για να περάσουμε καλά και ότι δεν έγινε και τίποτα .

Λυπάμαι , αλλά εγώ καπρίτσια από το κάθε κακομαθημένο πουτανάκι δεν ανέχομαι πια . Τα λεφτά είναι πολλά και οφείλουν να σέβονται το πελάτη τους .

Αν θες την άποψη μου , ζήτα από το γραφείο να σου γυρίσει το meeting στη Paris , τουλάχιστον αυτή είναι Κυρία !!!!!!
[/quote]
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
αυτο ειναι σιγουρα fake... Katie Fey...
Ενώ αυτό που πόσταρα εγώ δεν είναι?
Θα με τρελάνεις ρε Χόρχε?
Μούναρος μελαχρινός στα 150 την ώρα, όταν καθαρίστριες και συναφή επαγγέλματα χρεώνουν 200 και πάνω?
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Καλημέρα ,
Έγραψα ένα PM σε ένα φίλο που με ρώταγε και αυτός , οπότε την απάντηση που του έδωσα τη βάζω και εδώ για τους υπόλοιπους .
Άρα οι πληροφορίες μου για την κιουρία από το προηγούμενο της τουρ ήταν σωστές και τις επιβεβαιώνεις και εσύ με τα γραφόμενά σου!!!!
Thank's για την ενημέρωση!!!!

Υ.Γ. Όταν οι γκόμενες, βάζουν όρια στο σέρβις τους για να μην ενοχληθεί ο γκόμενος, τότε αυτά παθαίνουμε!!!!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Καλημέρα ,
Έγραψα ένα PM σε ένα φίλο που με ρώταγε και αυτός , οπότε την απάντηση που του έδωσα τη βάζω και εδώ για τους υπόλοιπους .

Active at sex and she likes to be the leader at the game .

Kαπου καποιος ειχε γραψει αυτο για την κυρια. ;)
Τσαμπουκας ειναι η κυρια και οπως γουσταρει αυτη θελει να το κανει.
Στους πιο πολλους περναει στους λιγους οχι .

Την Καλημερα μου .
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Και αλλος τα απο κατω !!! ;)


She is not made for hard sex...she is not made for 2 hours of continuous sex, during the meeting she has to send sms to "a friend" three times (it’s important..??) she has to smoke two cigarettes, go to the toilet, and stops the meeting 15 minutes ahead of time..
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Ας περασουν καλα οι αγαπουληδες .
Αυτοι που πληρωνουν για να γαμησουν ας πανε καπου αλλου εεε το πολυ πολυ στην διπλα πορτα !!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Προφανώς και θέλει να έχει τα γκέμια κατά την διάρκεια του meeting..... :sunglasses:
Για να περνάει ευχάριστα την ώρα της, στέλνοντας μνμ στον γκόμενο!!! :grin: :grin: :grin:
Και να πληρώνει άλλος!!!! :rockon:


Υ.Γ. Τελικά είναι καλό να σε ξέρουν καλά οι φίλοι σου!!!! :rockon:
Γιατί θα ήμουν φυλακή....
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Active at sex and she likes to be the leader at the game .

Kαπου καποιος ειχε γραψει αυτο για την κυρια. ;)
Τσαμπουκας ειναι η κυρια και οπως γουσταρει αυτη θελει να το κανει.
Στους πιο πολλους περναει στους λιγους οχι .

Την Καλημερα μου .

Aν και νόμιζα ότι είχε βγει στη σύνταξη ο παίχτης που αναφέρεις και δεν την είχα διαβάσει τη κριτική αυτή , πάλι θα την είχα πατήσει και θα πήγαινα . Αλλά αυτή μόνο που δεν με έδειρε ρε συ επειδή δεν τη πήδαγα όπως γούσταρε...σαν τις νταλίκες Keep Distances  :headbang: :headbang: :headbang:

Υ.Γ. Τελικά είναι καλό να σε ξέρουν καλά οι φίλοι σου!!!! :rockon:
Γιατί θα ήμουν φυλακή....

Παρέα με τον Dominique θα ήμουν σήμερα αν καθόμουν έστω και 1 λεπτό παραπάνω κουμπάρε  :huh: :huh: :huh:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom