Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 122 άτομα (1 μέλη και 121 επισκέπτες)

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Να τα πω εγώ τα φρέσκα νέα στα γρήγορα για τη Djulia LL ...
Σώμα 9
Πρόσωπο 7
Service 6-7
Και το καλύτερο VFM 1 !!!
Eν ολιγεις έσκασα 250 και στα 20 λεπτά σηκώθηκα και έφυγα γιατί σαν τον Στρος Καν θα
Με είχαν τα κανάλια το βράδυ . Με ακαπνη κάνη έφυγα . Ειλικρινά είναι η πρώτη φορά που
Μου συμβαίνει κάτι τετιο . Απαράδεκτη συμπεριφορά ακόμα και από στουντιοκοριτσο .

Oποιος σέβεται τα λεφτά του και δεν ενδιαφέρεται να σπρώξει απλά ένα ωραίο σώμα...ΜΑΚΡΥΑ !!!


:'( :'( :'( :'(
Απαπαπα...  :tickedoff:
Τι γλίτωσα...  :o :rockon:
Ευχαριστώ!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

lady-land

Πρακτορείο City-Tours
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Να τα πω εγώ τα φρέσκα νέα στα γρήγορα για τη Djulia LL ...
Σώμα 9
Πρόσωπο 7
Service 6-7
Και το καλύτερο VFM 1 !!!
Eν ολιγεις έσκασα 250 και στα 20 λεπτά σηκώθηκα και έφυγα γιατί σαν τον Στρος Καν θα
Με είχαν τα κανάλια το βράδυ . Με ακαπνη κάνη έφυγα . Ειλικρινά είναι η πρώτη φορά που
Μου συμβαίνει κάτι τετιο . Απαράδεκτη συμπεριφορά ακόμα και από στουντιοκοριτσο .

Oποιος σέβεται τα λεφτά του και δεν ενδιαφέρεται να σπρώξει απλά ένα ωραίο σώμα...ΜΑΚΡΥΑ !!!

The first complaint on her, per all tours in GR.  :(

Again our apologies...
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007

Dear Nataly ,
Your apology is accepted . A member earlier asked why as I left from the meeting because of unacceptable
Behavior of Djulia why i did not take the money back . The reason why is because I didnot want to give her
The opportunity to tell you more lies than those she already told you . I expect from LL to discount my next date
At least to the amount of your comition .

Thank you for your trust to what I have already informed you by SMS . Regarding Djulia , I do not believe that she deserves
To be a LadyLand girl
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Για την καινουρια και ας με συγχωρεση η αφεντια της και οσοι την κανετε κεφι εγω δεν εχω και την καλυτερη γνωμη .

Ωραιο κωλο εχει ναι αλλα ως εκει .

Γιατί το λες αυτό?
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Να τα πω εγώ τα φρέσκα νέα στα γρήγορα για τη Djulia LL ...
Σώμα 9
Πρόσωπο 7
Service 6-7
Και το καλύτερο VFM 1 !!!
Eν ολιγεις έσκασα 250 και στα 20 λεπτά σηκώθηκα και έφυγα γιατί σαν τον Στρος Καν θα
Με είχαν τα κανάλια το βράδυ . Με ακαπνη κάνη έφυγα . Ειλικρινά είναι η πρώτη φορά που
Μου συμβαίνει κάτι τετιο . Απαράδεκτη συμπεριφορά ακόμα και από στουντιοκοριτσο .

Oποιος σέβεται τα λεφτά του και δεν ενδιαφέρεται να σπρώξει απλά ένα ωραίο σώμα...ΜΑΚΡΥΑ !!!


γιατί συνκούμπαρε τι σου έκανε? :o
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Dear Nataly ,
Your apology is accepted . A member earlier asked why as I left from the meeting because of unacceptable
Behavior of Djulia why i did not take the money back . The reason why is because I didnot want to give her
The opportunity to tell you more lies than those she already told you . I expect from LL to discount my next date
At least to the amount of your comition .

Thank you for your trust to what I have already informed you by SMS . Regarding Djulia , I do not believe that she deserves
To be a LadyLand girl

:thumbsup:  :cool2:  + 1000000000  for kranidi2001  ;)
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Κρανίδη, άμα σου περάσει η κρυάδα, πες μας αν θέλεις το παράπτωμα της συμπαθούς -στην όψη- μικράς τι θα με φάει η περιέργεια!  :think:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom