Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 149 άτομα (2 μέλη και 147 επισκέπτες)

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385

Συνημμένα

  • amannda2.pick4.jpg
    amannda2.pick4.jpg
    197,7 KB · Εμφανίσεις: 42

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
Συναγωνιστές,

Λίγο εκτός topic το post μου, αλλά νομίζω ότι αξίζει, και τελικά είναι σχετικό.

Μια από τις παρακάτω 2 με κόλλησε [size=10pt][size=10pt]κονδυλώματα[/size][/size]... Με ότι αυτό συνεπάγεται για έναν παντρεμένο αγωνιστή...  :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

1) Louise Black ()
2) Angel ()

Είμαι 99,9% σίγουρος ότι είναι μια από τις 2, καθώς α) δεν έχω πάει με καμία άλλη εκτός αυτών των 2 φέτος, β) η γυναίκα μου κάνει τεστ ΠΑΠ κάθε χρόνο και είναι καθαρή, και της έχω εμπιστοσύνη.

Θέλω να σας το αναφέρω, γιατί πιστεύω πως πρέπει να αλληλοενημερωνόμαστε όταν προκείπτει κάτι τέτοιο.

Προσωρινά λοιπόν αποχωρώ από τον στοίβο...  :headbang: :headbang:
Νομίζω ότι το θέμα είναι ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ και δεν πρέπει να το δούμε επιπόλαια. Συναγωνιστή πες μας γιατί δίνεις 99,9% και όχι 100%;
Όλοι οι άλλοι, ας κάνουμε αιτιολογημένες εκτιμήσεις για το ποιά από τις 2 μπορεί να είναι.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16

Που είσαι αρχηγέ μου?  :think:
Καλά είσαι?
Και εμένα εκεί πήγε το μυαλό μου Ψιψίνα αλλά ήθελα επιβεβαίωση από τον Προέδρο...!!!  ;) :cheesy: :grin:
Μάλλον πήρε λίγα περισσότερα κιλά ή μου φαίνεται?  :tickedoff:
Πιο αδύνατη τη θυμάμαι, με όχι τόσο έντονο στήθος, εκτός και αν στην φωτογραφία τονίζεται τόσο πολύ!

Αναμένω Πμ να μου πεις τα νέα σου!  ;)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Δεν θα την έπαιρνα λόγω δικιάς μου ασθένιας λόγω εποχής βλέπετε, αν και ήμουν καλά αλλά ένιωθα αδυναμία διότι είχα πάρει πολύ βαριά φάρμακα που προκαλούν υπνηλία, αλλά τελικά ένιωσα καλύτερα παίρνοντας ένα κιλό πορτοκάλια και μια μους σοκολάτας και την έκλεισα.

Τούρμπο να τα κόψεις τα ζιρτέκ και τα αέριους διότι σε βλέπω να πληρώνεις για να κοιμάσαι...!!!  ;) :cheesy: :grin:
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
γι'αυτό το γραφείο, τι γνωρίζουμε;
με αποστολή 3174 μηνυματων και συμμετοχη στο φορουμ απο το 2007 οπως δειχνει τπ προφιλ σου , περιεργο μου φαινεται να μην ξερεις
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Τούρμπο να τα κόψεις τα ζιρτέκ και τα αέριους διότι σε βλέπω να πληρώνεις για να κοιμάσαι...!!!  ;) :cheesy: :grin:

πέμπτη δεν μπορούσα να αναπνεύσω το βράδυ τώρα είμαι καλά!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μην το κουράζουμε....
Το συγκεκριμένο γραφείο είναι ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ!!!!
Όποιος συναντήσει τις κοπέλες που διαφημίζει, θα πρέπει να θεωρείται ιστορικό κατόρθωμα!!!!!
Μη υπολογίσιμο ποσοστό!!!!!
Και έχουν και πολύ καλό "ζωγράφο".....
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Συναγωνιστές,

Λίγο εκτός topic το post μου, αλλά νομίζω ότι αξίζει, και τελικά είναι σχετικό.

Μια από τις παρακάτω 2 με κόλλησε [size=10pt][size=10pt]κονδυλώματα[/size][/size]... Με ότι αυτό συνεπάγεται για έναν παντρεμένο αγωνιστή...  :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

1) Louise Black ()
2) Angel ()

Είμαι 99,9% σίγουρος ότι είναι μια από τις 2, καθώς α) δεν έχω πάει με καμία άλλη εκτός αυτών των 2 φέτος, β) η γυναίκα μου κάνει τεστ ΠΑΠ κάθε χρόνο και είναι καθαρή, και της έχω εμπιστοσύνη.

Θέλω να σας το αναφέρω, γιατί πιστεύω πως πρέπει να αλληλοενημερωνόμαστε όταν προκείπτει κάτι τέτοιο.

Προσωρινά λοιπόν αποχωρώ από τον στοίβο...  :headbang: :headbang:

πριν πόσο καιρό, αντίστοιχα, επισκεύτικες τις κοπέλες αυτές?
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
γι'αυτό το γραφείο, τι γνωρίζουμε;
με αποστολή 3174 μηνυματων και συμμετοχη στο φορουμ απο το 2007 οπως δειχνει τπ προφιλ σου , περιεργο μου φαινεται να μην ξερεις
στα ct δεν έχω εμπειρία... αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει ας το κάνει... και είναι περίεργο ότι δεν υπάρχουν κριτικές γι'αυτό το γραφείο.
σεβαστο οτι δεν εχεις εμπειρια στα ct , κανεις μας δεν γεννηθηκε γνωστης κι ολοι μας μαθαινουμε σιγα - σιγα . στο φορουμ ομως εχεις μεγαλη εμπειρια

φιλικη οδηγια για μελλοντικες αναζητησεις : για παρομοιες περιπτωσεις χρησιμοποιουμε το search πανω δεξια της οθονης . υπαρχει επισης και ο καταλογος με τις κριτικες στον οποιο υπαρχουν αυτη τη στιγμη 7 ολοκληρες κριτικες για την (κακη ) συμπεριφορα του πρακτορειου και 74 (!!!) κριτικες για τις κοπελες του πρακτορειου . τωρα το γιατι δεν τις βρηκες εσυ και τις βρηκα εγω ...

 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μην το κουράζουμε το θέμα!!!!
Το 75% του σεξουαλικά ενεργού πληθυσμού έχει τον ιό!!!!
Το προφυλακτικό δεν σε προστατεύει!!!!
Άρα?
Είναι σχεδόν σίγουρο ότι οι κοπέλες έχουν τον ιό και όχι μόνο οι συγκεκριμένες.....οκ?
Πάμε για άλλα!!!!

Υ.Γ. Φίλε συναγωνιστή, δυστυχώς θα το έχεις για όλη σου την ζωή!!!
Γνώμη μου είναι να πεις την αλήθεια στην γυναίκα σου, στο κατάλληλο χρονικό σημείο που θα επιλέξεις εσύ!!!!
Αν το μάθει με άλλον τρόπο εκτός από το να της το πεις εσύ.....άντε γεια!!!!
Δυστυχώς δεν μπορείς να το κρύψεις....όποιος πει το αντίθετο, κοιμάτε τον ύπνο του δικαίου!!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Μην το κουράζουμε το θέμα!!!!
Το 75% του σεξουαλικά ενεργού πληθυσμού έχει τον ιό!!!!
Το προφυλακτικό δεν σε προστατεύει!!!!
Άρα?
Είναι σχεδόν σίγουρο ότι οι κοπέλες έχουν τον ιό και όχι μόνο οι συγκεκριμένες.....οκ?
Πάμε για άλλα!!!!

Υ.Γ. Φίλε συναγωνιστή, δυστυχώς θα το έχεις για όλη σου την ζωή!!!
Γνώμη μου είναι να πεις την αλήθεια στην γυναίκα σου, στο κατάλληλο χρονικό σημείο που θα επιλέξεις εσύ!!!!
Αν το μάθει με άλλον τρόπο εκτός από το να της το πεις εσύ.....άντε γεια!!!!
Δυστυχώς δεν μπορείς να το κρύψεις....όποιος πει το αντίθετο, κοιμάτε τον ύπνο του δικαίου!!!!

συγνώμη που σε κουράζω...την άλλη φορά θα το σκεφτώ και δεν θα ποστάρω..συγνώμη και πάλι..
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
συμφωνώ με Γέωπα αλλά μπορείς να θεραπευτείς με διάφορες μεθόδους, ελπίζω να μην άργησες να το καταλάβεις διότι όσο πιο νωρίς το προλάβεις τοσο το καλύτερο.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
βρε παιχτη ειναι [size=20pt]O[/size] Phonique! και Rebecca αυτη που κανει τα vocals!btw πολυ καλος dj! :grin:
εγω αναφερομουνα στη χορευτρια στο  video! ;)

:new_shocked:  Δεν ήξερα οτι είναι Ο ,αλλά πάντα μαθαίνω  :grin: :grin:

Η γκόμενα στο ψlip τα σπάει  ;)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Συναγωνιστές,

Λίγο εκτός topic το post μου, αλλά νομίζω ότι αξίζει, και τελικά είναι σχετικό.

Μια από τις παρακάτω 2 με κόλλησε [size=10pt][size=10pt]κονδυλώματα[/size][/size]... Με ότι αυτό συνεπάγεται για έναν παντρεμένο αγωνιστή...  :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

1) Louise Black ()
2) Angel ()

Είμαι 99,9% σίγουρος ότι είναι μια από τις 2, καθώς α) δεν έχω πάει με καμία άλλη εκτός αυτών των 2 φέτος, β) η γυναίκα μου κάνει τεστ ΠΑΠ κάθε χρόνο και είναι καθαρή, και της έχω εμπιστοσύνη.

Θέλω να σας το αναφέρω, γιατί πιστεύω πως πρέπει να αλληλοενημερωνόμαστε όταν προκείπτει κάτι τέτοιο.

Προσωρινά λοιπόν αποχωρώ από τον στοίβο...  :headbang: :headbang:

Οχι ρε μάγκα!!! Κρίμα!!!Περαστικά σου!!!

Καλά έκανες και ενημέρωσες!!!
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
και αυτο το σαββατο που μας ερχεται εχει και και γελεθλια! ;) ελπιζω να βγάλει κανα νεο βιντεακι! :grin:

σιτιτούρι είναι και αυτή? :grin: :grin:

Πως ξέρεις οτι έχει το σαββατο γενέθλια  :2funny: :2funny:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
με καλεσε στο παρτυ της! :grin: αλλά ποιος παει....Μοσχα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom