Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 146 άτομα (2 μέλη και 144 επισκέπτες)

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Καλη Χρονια Λοχια !!! ;)

Μου κρατάς ημερολόγιο?
Με βάση τις ημέρες Λοχίας είμαι...
Καλά είσαι δασκάλε?
Ωραία η φώτο της Εβραίας!
Τα Χριστούγεννα που ήμουν κάτω δοκίμασα τη νέα που έφερε ο Κωστάκης.
Δεν έγραψα τότε διότι δεν είχα το χρόνο να το κάνω αλλά να ξέρετε όσοι ενδιαφέρεστε όταν ξανάρθει ότι αξίζει αλλά δεν πεθαίνεις κιόλας.
Γουτσου-γουτσου κατάσταση, όμορφη σχετικά αλλά με αγύμναστο κορμί!
Δεκτική και πρόθυμη!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Kαλή Χρονιά, Παλληκαράκι!
Ντύθηκες στα χακί & δε μου 'πε κανείς τίποτα να κοιμάμαι ξεβράκωτος μια & μας φυλάς εσύ!  :grin:

Μου κρατάς ημερολόγιο?
Με βάση τις ημέρες Λοχίας είμαι...
Καλά είσαι δασκάλε?
Ωραία η φώτο της Εβραίας!
Τα Χριστούγεννα που ήμουν κάτω δοκίμασα τη νέα που έφερε ο Κωστάκης.
Δεν έγραψα τότε διότι δεν είχα το χρόνο να το κάνω αλλά να ξέρετε όσοι ενδιαφέρεστε όταν ξανάρθει ότι αξίζει αλλά δεν πεθαίνεις κιόλας.
Γουτσου-γουτσου κατάσταση, όμορφη σχετικά αλλά με αγύμναστο κορμί!
Δεκτική και πρόθυμη!
 

Sacher

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
47
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Mήπως κάποιος έχει εμπειρία από τη Liz - Valerie www.zuzana.com/?MId=422]http://www.zuzana.com/?MId=422 [/url] τον προηγούμενο μήνα ήμουν Λονδίνο αλλά το μαγαζί που την είχε ήταν για τον πούτσο και δεν πήρα


www.uksugarbabes.com/lizvalery_thecitylondon_220.html]http://www.uksugarbabes.com/lizvalery_thecitylondon_220.html[/url]

Στα αγγλικά fora βρήκα καλά σχόλια

Eπίσης ελπίζω να εννοούν 450 dihram κι όχι 450 στερλίνες για το παρακάτω τουρ στο Dubai

www.uksugarbabes.com/blackangelika_london_203.html]http://www.uksugarbabes.com/blackangelika_london_203.html
[/url]


 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Γκιλντες ειναι Παιχτη οι 450 !!! ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Χαιρετώ όλα τα αγαπητά κορίτσια!
Με ξεχάσατε όλοι σας.....
Ούτε ένα μήνυμα!
Πρόεδρε τι κανείς?
Γεοπα?
Ψιψινα πως είσαι?
Πιλοτε?

Καλως τον Λατιν μποι ! :grin: Εσυ μας εγραψες ξερεις που. Εγω νομιζα οτι παντρευτηκες και αφησες το αθλημα.

Ουελκομ μπακ!!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Kαλή Χρονιά, Παλληκαράκι!
Ντύθηκες στα χακί & δε μου 'πε κανείς τίποτα να κοιμάμαι ξεβράκωτος μια & μας φυλάς εσύ!  :grin:

Καλή χρόνια Φτέρουγα!
Να ρωτάς το Γεοπα για τα νέα μου!
Εσύ ειδικά πρέπει να κοιμάσαι ήσυχος αφού σε λίγες ημέρες έρχομαι κοντά σου, εκεί έξω στην Ασσηρο!
Τρία πράγματα θα σου πω για τη θητεία για να καταλάβεις πόσο άφοβα πρέπει να κοιμάσαι.
Εχω λιώσει στον ύπνο, μας πάει 1-7 σε όλους και αυτές οι Τουρκάλες κάνουν και γαμώ τα τσιμπούκια, έχουν πονέσει τα νεφρά μου!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Καλως τον Λατιν μποι ! :grin: Εσυ μας εγραψες ξέρεις που. Εγω νομιζα οτι παντρευτηκες και αφησες το αθλημα.

Ουελκομ μπακ!!

Έλα βρε Λουκ, καλή χρονιά!
Δεν σας έγραψα, απλά δεν είχα ίντερνετ στο κινητό και κάνω πολύ δύσκολη θητεία και δεν έχω χρόνο....!!!!
Άσε που εδώ που είμαι προς το παρόν δεν χρειάζεται να ασχολούμαι με το άθλημα, καλά να είναι οι φοιτήτριες της Κομοτηνής!
Όπως κατάλαβες το ρίξαμε πάλι στις φοιτήτριες!
Να έρθεις εδώ να σου γνωρίσω κάτι ωραία κορίτσια!
Όπως είπα και στον Φτερουγα πονάνε τα νεφρά μου!
Άντε καλό βράδυ σε όλους!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Καλή χρόνια Φτερούγα!
Να ρωτάς το Γεοπα για τα νέα μου!
Εσύ ειδικά πρέπει να κοιμάσαι ήσυχος αφού σε λίγες ημέρες έρχομαι κοντά σου, εκεί έξω στην Ασσηρο!
Τρία πράγματα θα σου πω για τη θητεία για να καταλάβεις πόσο άφοβα πρέπει να κοιμάσαι.
Εχω λιώσει στον ύπνο, μας πάει 1-7 σε όλους και αυτές οι Τουρκάλες κάνουν και γαμώ τα τσιμπούκια, έχουν πονέσει τα νεφρά μου!
Τώρα είναι που θα κάψω & το πάπλωμα!  :2funny:
Καλώς να ορίσεις! Σύντομα να τα πούμ' απο κοντά τότε!  ;)
 

FiD

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
114
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1

Περιγραφη:

I am a Fatal Woman and it is obvious from each corner of my appearance. These days i can see no taste and style in the performance of the companions counting services by the seconds, those who are in this game will probably understand me.
I am a profesional in sex attitude!

Σε ελευθερη μεταφραση: Ειμαι μοιραία γυναικα, το οποιο ειναι προφανες απο τη συνολικη μου εμφανιση. Αυτες τις μερες δεν βλεπω ουτε γουστο, ουτε στυλ στις Συνοδους οι οποιες μετρανε τις υπηρεσιες τους με το δευτερολεπτο. Αυτοι που γνωριζουν το παιχνιδι, θα με καταλαβαινουν.
Ειμαι επαγγελματιας στη συμπεριφορα που θελει το σεξ.

Λεω απο μεσα μου "λες οντως να ειναι ετσι?" Και πανω που αρχιζω να ψαρωνω για το ποιον της κορασιδας (τι κορασιδας δλδ...για να λεει 29, μαλλον 39 ειναι), βλεπω CRAZY DUO with SANDRULA! μουαχαχαχα

Ελεγα να τον κανω τον Ταλιμπαν και να παω τωρα που ερχομαι Αθηνα, αλλα μαλλον θα στοχευσω σε κανα στανταρακι
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392
Έλα βρε Λουκ, καλή χρονιά!
Δεν σας έγραψα, απλά δεν είχα ίντερνετ στο κινητό και κάνω πολύ δύσκολη θητεία και δεν έχω χρόνο....!!!!
Άσε που εδώ που είμαι προς το παρόν δεν χρειάζεται να ασχολούμαι με το άθλημα, καλά να είναι οι φοιτήτριες της Κομοτηνής!
Όπως κατάλαβες το ρίξαμε πάλι στις φοιτήτριες!
Να έρθεις εδώ να σου γνωρίσω κάτι ωραία κορίτσια!
Όπως είπα και στον Φτερουγα πονάνε τα νεφρά μου!
Άντε καλό βράδυ σε όλους!

Καλή χρονιά κι από μένα και καλό υπόλοιπο.

Να προσέχεις τα νεφράκια σου. Ο συνδυασμός φοιτήτριες και τουρκάλες βλάπτει το "νεφρικό" σύστημα. :2funny: :2funny: :2funny:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Mήπως κάποιος έχει εμπειρία από τη Liz - Valerie www.zuzana.com/?MId=422]http://www.zuzana.com/?MId=422 [/url] τον προηγούμενο μήνα ήμουν Λονδίνο αλλά το μαγαζί που την είχε ήταν για τον πούτσο και δεν πήρα


www.uksugarbabes.com/lizvalery_thecitylondon_220.html]http://www.uksugarbabes.com/lizvalery_thecitylondon_220.html[/url]

Στα αγγλικά fora βρήκα καλά σχόλια

Eπίσης ελπίζω να εννοούν 450 dihram κι όχι 450 στερλίνες για το παρακάτω τουρ στο Dubai

www.uksugarbabes.com/blackangelika_london_203.html]http://www.uksugarbabes.com/blackangelika_london_203.html
[/url]

- Extra £50 for Watersports (giving)
jet_ski.jpg
 [/URL] :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
....
Ελεγα να τον κανω τον Ταλιμπαν και να παω τωρα που ερχομαι Αθηνα, αλλα μαλλον θα στοχευσω σε κανα στανταρακι
Από υπηρεσίες, δεν θα είχες πρόβλημα, αλλά σε εμφάνιση...θα έλεγα ότι θέλει κουράγιο η φάση (πρόσωπο).

Σαν καρτούν είναι η τύπισσα, πουλί/πτηνό και έτσι.

Εδώ και το παλιό προφίλ της:



Μπορώ να σου δώσω και road map για το ντούο που προτείνει. Θα φτιαχτείς με την φατσούλα της Σαντρουλας, θα ασχοληθείς αποκλειστικά όμως τελικά με την Μαργαριτούλα καθώς η άλλη είναι ότι πιο ξενέρωτο κυκλοφορεί και όταν θα φύγεις, μέσα στο ασανσέρ, θα κοιταχτείς στον καθρέφτη, θα σκεφτείς τι πλήρωσες, θα αυτμουτζωθείς και θα πεις όπως ο Χάρυ Κλυν : "Πάρτα μαλάκα, την έκανες πάλι την μαλακία σου".
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Καλή χρονιά κι από μένα και καλό υπόλοιπο.

Να προσέχεις τα νεφράκια σου. Ο συνδυασμός φοιτήτριες και τουρκάλες βλάπτει το "νεφρικό" σύστημα. :2funny: :2funny: :2funny:

Καλή χρονιά και σε εσένα φίλε και σε ευχαριστώ!
Αν συνεχιστεί έτσι μια χαρά υπόλοιπο θα έχουμε....!
Καινούριο αίμα είσαι από ότι καταλαβαίνω.

Όσο για την Κριστίνα από τότε που έρχεται τόσο είναι η τιμή της και δεν θυμάμαι και κανέναν που να έχει αναφέρει κάτι αξιόλογο για αυτήν!
Εγώ προσωπικά δεν θυμάμαι να έχω διαβάσει τίποτα!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Από υπηρεσίες, δεν θα είχες πρόβλημα, αλλά σε εμφάνιση...θα έλεγα ότι θέλει κουράγιο η φάση (πρόσωπο).

Σαν καρτούν είναι η τύπισσα, πουλί/πτηνό και έτσι.

Εδώ και το παλιό προφίλ της:



Μπορώ να σου δώσω και road map για το ντούο που προτείνει. Θα φτιαχτείς με την φατσούλα της Σαντρουλας, θα ασχοληθείς αποκλειστικά όμως τελικά με την Μαργαριτούλα καθώς η άλλη είναι ότι πιο ξενέρωτο κυκλοφορεί και όταν θα φύγεις, μέσα στο ασανσέρ, θα κοιταχτείς στον καθρέφτη, θα σκεφτείς τι πλήρωσες, θα αυτμουτζωθείς και θα πεις όπως ο Χάρυ Κλυν : "Πάρτα μαλάκα, την έκανες πάλι την μαλακία σου".
Ετσι το πουλι ειναι !!!
Σωστος ο Yorgos !!

39 δεν ειναι αλλα στα 33 κοντα !!
 

FiD

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
114
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Μα το οτι εχει παρε-δωσε με την Sandrula με εκανε να σκεφτω μηπως βγει μαπα το καρπουζι. Η τυπισσα θελει 600 το 2ωρο χωρις PSE και χωρις anal.  :idiot:

Οσο για τη φατσα της(Margarita-Anna)ισχυει το "Δεν υπαρχουν ασχημες γυναικες, μονο αντρες που δεν πινουν". Και απ'οτι διαβαζω το σωμα της ειναι καλο.

 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231

MonadikosPaixtis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2011
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μα το οτι εχει παρε-δωσε με την Sandrula με εκανε να σκεφτω μηπως βγει μαπα το καρπουζι. Η τυπισσα θελει 600 το 2ωρο χωρις PSE και χωρις anal.  :idiot:


Οσο για τη φατσα της(Margarita-Anna)ισχυει το "Δεν υπαρχουν ασχημες γυναικες, μονο αντρες που δεν πινουν". Και απ'οτι διαβαζω το σωμα της ειναι καλο.

Σωστά!! Δεν ήξερες δεν ρώταγες;
Ακόμα τα κλαίω τα λεφτά μου!! Χάλια hoteli και η γκομένα νομίζει ότι έχει πιάσει τον παπά απ´ τα αρχίδια! Ντίβα και ξενέρωμα... Το χρυσό μ...νι την έχει δει ωραία και είναι στον κόσμο της!! Πάνε οι παλιές καλές εποχές που είχε όρεξη!
Άμα κάνεις αγγαρία Σαντρούλα go home για να μην κλαίμε και εμείς τα χρήματά μας!!
Να φύγετε ....!!!! Να πάτε αλλού!!!
Ουστ και εσύ κακό πουλί!!!


Ρε τι κρύκολη είναι αυτή η Σαντρούλα;
Δεν κατάλαβα
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom