Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 102 άτομα (2 μέλη και 100 επισκέπτες)

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Ναι και τωρα δικια μου!!  :2funny: :2funny: Δεν υπαρχει αλλος τροπος για να μην χανεις τον χρονο σου!! Ολες σε ενα δωματιο, τους λες βγαλε τα ρουχα σου και διαλεγεις!!  :grin: :grin: Πρεπει ομως να εισαι διατεθιμενος να κανεις στοφη και οπου φυγει για την πορτα αν δεν δεις κατι που σου αρεσει!

Θα σας δωσω λεπτομερη αναφορα συντομα!  :grin: 
Θελει να εχεις μπλοκακι μαζι για να γραφεις τα ονοματα γιατι στο τελος αλλη θα νομιζεις οτι γαμησες και αλλη θα εχεις γαμησει οποτε οι πληροφοριες θα ειναι αχρηστες !!!
Το λεω γιατι την εχω πατηση ετσι !!! :grin: :grin: :grin:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Ρωτάς για τη κωλοτρυπίδα της κοπέλας που σου είχα αναφέρει στο skype, ή της άλλης για την οποία είχα γράψει στο thread αυτό; Γιατί εκεί που οι εμπειρίες μου με τις κωλοτρυπίδες ήταν μέχρι πρότινος μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού (και αν), τώρα τελευταία εμπλουτίστηκαν σημαντικά!  :2funny:
Πάντως αν ρωτάς για τη 1η, έχε υπόψη σου ότι το έγκλημα ετελέσθη και τις 2 φορές που την έχω συναντήσει, πάντα με δική της πρωτοβουλία, και αυτό είναι το πιο τρελλό! Οπότε μάλλον το δικό σου εργαλείο είναι πιο ευμεγέθες από το δικό μου, είτε κατά διάμετρο είτε κατά μήκος, τι άλλο να πω;  :grin:
Άντε, σου 'φτιαξα το κέφι πάλι  :dancing: , δεν μπορείς να πεις!

Αγενής έχεις γίνει και εσύ που πλέον δεν μπαίνεις από τη μπροστινή πόρτα?  :2funny: :2funny: :think:
Καλοέμαθες να μπαίνεις από την πίσω που είναι ξεκλείδωτη?  :2funny:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Μπορεί να είμαι εκτός θέματος, αλλά η απάντησή μου για τα σχόλια για Denisa κλπ είναι αυτή:
 

Συνημμένα

  • Arkas1.jpg
    Arkas1.jpg
    71,8 KB · Εμφανίσεις: 11

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Θελει να εχεις μπλοκακι μαζι για να γραφεις τα ονοματα γιατι στο τελος αλλη θα νομιζεις οτι γαμησες και αλλη θα εχεις γαμησει οποτε οι πληροφοριες θα ειναι αχρηστες !!!
Το λεω γιατι την εχω πατηση ετσι !!! :grin: :grin: :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: Θα τις βγαλω φωτο ολες μαζι για να μην μπερδευτω!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Ναι και τωρα δικια μου!!  :2funny: :2funny: Δεν υπαρχει αλλος τροπος για να μην χανεις τον χρονο σου!! Ολες σε ενα δωματιο, τους λες βγαλε τα ρουχα σου και διαλεγεις!!  :grin: :grin: Πρεπει ομως να εισαι διατεθιμενος να κανεις στοφη και οπου φυγει για την πορτα αν δεν δεις κατι που σου αρεσει!

Θα σας δωσω λεπτομερη αναφορα συντομα!  :grin:  

Ώστε το εννοείς! Κι εγώ νόμιζα ότι έκανες πλάκα!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Μπορεί να είμαι εκτός θέματος, αλλά η απάντησή μου για τα σχόλια για Denisa κλπ είναι αυτή:

Δηλαδή; Γιατί εγώ από τις φωτό κρίνω (που μ' αρέσουν) και τις 2 κριτικές της, αλλά δεν έχω ιδία πείρα (ακόμα).
Βέβαια είμαστε  :offtopic:, αφού υπάρχει το αντίστοιχο thread για c.g., αλλά ας όψεται ο Furby με τις ... παρεκτροπές του  :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Καλοέμαθες να μπαίνεις από την πίσω που είναι ξεκλείδωτη?  :2funny:

Ελα Λατινε ευκαιρια ειναι τωρα που ειμαστε ολες οι φιλες εδω να δοκιμασεις και εσυ την πισω πορτα!!  :2funny: :2funny:

Λοιπον κανονισε εξοδο με τον Πιλοτο και αν δεν μπορει, θα σε παρω εγω για μια βολτα στην Καρολινα!!  :grin: :grin:

Μπορει στο τελος να σου αρεσει!!  :2funny: :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Ελα Λατινε ευκαιρια ειναι τωρα που ειμαστε ολες οι φιλες εδω να δοκιμασεις και εσυ την πισω πορτα!!  :2funny: :2funny:

Λοιπον κανονισε εξοδο με τον Πιλοτο και αν δεν μπορει, θα σε παρω εγω για μια βολτα στην Καρολινα!!  :grin: :grin:

Μπορει στο τελος να σου αρεσει!!  :2funny: :2funny:

Ποιά Καρολίνα, τη γνωστή και μη εξαιρετέα Κάρο  :s&m_1:; Αν είναι να μου κάνει εκείνος τα ναύλα (600 Ε)  :2funny:, τον πάω εγώ βόλτα, μη μπαίνεις στο κόπο  :grin:
Απλά θα φροντίσω να φοράω το τσίγκινο και θα 'χω κι ένα εφεδρικό μαζί μου για κείνον, ααααν το θελήσει :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Ελα Λατινε ευκαιρια ειναι τωρα που ειμαστε ολες οι φιλες εδω να δοκιμασεις και εσυ την πισω πορτα!!  :2funny: :2funny:

Λοιπον κανονισε εξοδο με τον Πιλοτο και αν δεν μπορει, θα σε παρω εγω για μια βολτα στην Καρολινα!!  :grin: :grin:

Μπορει στο τελος να σου αρεσει!!  :2funny: :2funny:

Εγώ στην Κάρολ μπορεί να της τον ακουμπήσω, εσύ πρόσεχε μην στον ακουμπήσει εκείνη και μετά σου αρέσει...!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Ποιά Καρολίνα, τη γνωστή και μη εξαιρετέα Κάρο  :s&m_1:; Αν είναι να μου κάνει εκείνος τα ναύλα (600 Ε)  :2funny:, τον πάω εγώ βόλτα, μη μπαίνεις στο κόπο  :grin:
Απλά θα φροντίσω να φοράω το τσίγκινο και θα 'χω κι ένα εφεδρικό μαζί μου για κείνον, ααααν το θελήσει :2funny:

Τα είπε όλα ο Πιλότος, Λουκ...!!!  :birdman: :2funny: ;) :cheesy: :grin:
Με τα 600 πόσες ώρες από Μαρίνα παίρνουμε, πιλότε?  :think: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
αφου εισαι "μεγαλος" ρε γεοπς τα ειπαμε αυτα... :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
αφου εισαι "μεγαλος" ρε γεοπς τα ειπαμε αυτα... :grin:

:2funny: :2funny: Εμενα στο τηλεφωνο μου λεει.........Κουλουρι αποκλειεται. Να με σκισετε θελετε ολοι..........να πεις στον φιλο σου τον Νιτρο ........ :hammer: :new_shocked: >:cheesy:..............

Τι της κανατε βρε παιδια!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Αυτός ο καριόλης ο Ρομπ πάλι μας στέλνει τη γιαγιά!  :tickedoff:
Από εκεί που σνομπάραμε τη Μία, τώρα την επιθυμήσαμε...!!!
Ρομπ θέλουμε Μία... και δυο μην σου πω!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom