Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 112 άτομα (1 μέλη και 111 επισκέπτες)

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Δίνει....απλώς εγώ δεν μπόρεσα να "χωθώ"!!! :S
Τώρα σε εσένα και στους υπόλοιπους δεν ξέρω!!!! :think:

Τελικά όντως την Μαρίνα εννοούσες, ε;
Τι να σου, σ'έχει πάρει από "φόβο"  :new_shocked: φαίνεται  :tooth:. Ποιός ξέρει τι ένιωσε όταν μπήκες από μπροστά  :think:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Αυτός ο καριόλης ο Ρομπ πάλι μας στέλνει τη γιαγιά!  :tickedoff:
Από εκεί που σνομπάραμε τη Μία, τώρα την επιθυμήσαμε...!!!
Ρομπ θέλουμε Μία... και δυο μην σου πω!  :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ, μετά από τη Julia_Z το έχω γυρίσει σε βυζολάγνος  :tits:
Μια Kate, που δεν την έχω δοκιμάσει ως τώρα, δεν θα με χάλαγε καθόλου!  :rockon:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Τελικά όντως την Μαρίνα εννοούσες, ε;
Τι να σου, σ'έχει πάρει από "φόβο"  :new_shocked: φαίνεται  :tooth:. Ποιός ξέρει τι ένιωσε όταν μπήκες από μπροστά  :think:
Βρε αεροπόρε.....σου έκανα μια ερώτηση χτες και μάλλον δεν με κατάλαβες!!!!
Δεν με φοβήθηκε....απλώς δεν χώραγα...με τίποτα όμως!!!! :rolleyes: :rolleyes:
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Lucent61 , Η αλήθεια είναι ότι έχω μπερδευτεί….Από τη μία η χρήση της Ελληνικής γλώσσας στο γραπτό σου λόγο είναι άψογη , αλλά από την άλλη δυσκολεύεσαι στο να κατανοήσεις το τι λένε οι άλλοι . Που την είδες τη κρίση , στο πρώτο μου post ? Ερώτημα έβαλα (το παραθέτω)…Ο kon.air , το κατάλαβε , απάντησε , με κάλυψε , είπα ευχαριστώ , τέλος . Εσύ άμα τώρα ανάβεις , πας στη Caro και σβήνεις..

Με το κίνδυνο του λιθοβολισμού , καθότι έχει ορκισμένους θαυμαστές , θέλω να κάνω μια ερώτηση γιατί θα σκάσω...Τι στο διάολο προσφέρει αυτή η γυναίκα που ζητάει 500Ε για 1,5 ώρα και που οι άλλες με λιγότερα δεν το κάνουν ?

Μια και ξεκαθαρίσαμε το θέμα με τη χρήση της Προστακτικής , ας πάμε και στις συμβουλές…Το post του Lalak , και του Anti , το έχω ήδη  εξηγήσει , αν το κατάλαβες , τα χρησιμοποίησα για να τεκμηριώσω το ερώτημα μου , και να δείξω την αντίφαση γνωμών μεταξύ παιχτών , που δεν αμφισβητούνται ως προμότορες ή παπαγαλάκια . Αν δεν σου αρέσει λοιπόν το στυλ  που γράφω , λυπάμαι , μην το κοιτάς…Συμβουλές αν θέλω , θα ζητήσω από αλλού  .

Για να κλείσω , και βέβαια συμφωνώ , ότι τη πλάκα μας κάνουμε εδώ μέσα , αλλά μάλλον εσύ το έχεις πάρει σοβαρά και προσπαθείς να επιβληθείς εκεί που εσύ νομίζεις ότι σε παίρνει . Έχει πάρα πολλά φοιτητάκια εδώ μέσα λοιπόν για να το κάνεις , βρέστα και παίξε μαζί τους , κοπρέντε ? ;)

Και επειδή κουράσαμε τους υπολοίπους με τις αντεγκλήσεις μας , απλά δεν θα ξανά απαντήσω σε κανένα σου post , όπως και  θα επιθυμούσα , να μην παραθέτεις σε κανένα δικό μου στο μέλλον , εκτός βέβαια εάν γράψω κάτι , εν αγνοία μου , που θα σε θίγει .

βλεπω γκρινιες για τι τιμες χρεωνει η καθε καριολα, και πως εσυ που δεν την εχεις δοκιμασει εχεις κριση για τις υπηρεσιες της......εεεεεεε μου την αναβει. :tickedoff:

συμβουλευα να σταματησεις να παραθετεις εμπειριες αλλων παιχτων εδω μεσα!! Αν δεν σου αρεσει ενα μωρο, η δεν το θεωρεις VFM εμενα δεν με νοιαζει! καρφι δεν μου καιγεται!  :grin:

Εδω ειμαστε για να ανταλλασουμε πληροφοριες και να κανουμε την πλακα μας!! οχι να ακουμε γκρινιες, υπερβολες και στραβολοξες! καπισε??  :grin: :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Και επειδή κουράσαμε τους υπολοίπους με τις αντεγκλήσεις μας , απλά δεν θα ξανά απαντήσω σε κανένα σου post , όπως και  θα επιθυμούσα , να μην παραθέτεις σε κανένα δικό μου στο μέλλον , εκτός βέβαια εάν γράψω κάτι , εν αγνοία μου , που θα σε θίγει .

Ετσι Κρανιδι και φοιτητακι δεν μου φαινεσαι οτι εισαι!! Δεν ξερω γιατι τα γραφομενα σου με κουραζουν. :think: Πολυ αναλυση για τανες κανεις που στο κατω κατω καριολες ειναι. Δεν θιγομαι ευκολα αλλα η γκρινια πε πειραζει!!  :cheesy:
 

fontas21

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
γεια σας,θα ερθω για λιγες μερες αθηνα και ελεγα να επισκεφθω καποια κορασίδα.Τι θα λέγατε για
ή

Ποια να προτιμήσω?Τα πρακτορεία είναι αξιόπιστα?Μην εκτεθούμε κιόλας...
Η πρώτη απορρίπτεται λόγω πρακτορείου, 99% fake, εκτός και αν σου αρέσουν τα μεγάλα ρίσκα.

Η δεύτερη είναι επώνυμη, δες εδώ. Έχει κριτική και από τον fantom άρα έχεις έναν μπούσουλα:
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Χωσε την Αλινα και ασε την Luna γιατι εχουν περασει πολλες και μια ηταν καλη με αυτο το ονομα η οποια εχει φυγη δυο χρονια τωρα !!!!
Kαι ας μην αρεσε σε μερικους  μερικους !!!


     
URL]]
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
η γιαγια και παλι μαζι μας.....ηρθε μαλλον να δει πως πανε τα εργα στον ταφο που χτιζει στο πρωτο......
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Βρε αεροπόρε.....σου έκανα μια ερώτηση χτες και μάλλον δεν με κατάλαβες!!!!
Δεν με φοβήθηκε....απλώς δεν χώραγα...με τίποτα όμως!!!! :rolleyes: :rolleyes:

Σόρρυ έχεις δίκιο, πλάκα έκανα!
Φαίνεται ότι είχε τις "κλειστές" της το κορίτσι.
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392

Παίχτες την επόμενη βδομάδα βλέπω "απόβαση" από ladies tours και τον ακατονόμαστο, με ολίγη Mila.

παίζει τίποτε άλλο καλό?
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Παίχτες την επόμενη βδομάδα βλέπω "απόβαση" από ladies tours και τον ακατονόμαστο, με ολίγη Mila.

παίζει τίποτε άλλο καλό?

Μονον σε μια θα πηγαινα, γιατι ολες οι αλλες ...................σαβουρα. Ας τις πιασουμε μια μια.

EWA δεν θα πηγαινα λογο Μιλας. Αν ερθει με τον Ρομπ κατι γινεται. :think:

Fransesca  Το κοριτσι δουλευει το μουνι της υπερωριες!! Ηταν Αμστερνταμ, Παρισι και τωρα Αθηνα απο Δευτερα χωρις διακοπη. Απο τις καινουργιες φωτο, αν ειναι αυθεντικες, εχει χασει αρκετα κιλα και εχει βαλει σιλικονατα βυζακια! Δεν θα πηγαινα γιατι πρεπει να ειναι κουρασμενη και θα σε ξεπεταξει!

Gabriela Ο θεος να σε φυλαξει........................βουβαλος!!! :helpplea:

Donna  Εδω θα παω, :grin: αν και μερικοι εχουν φαει απεριγραπτη ηττα απο το μωρο.

Avrora LT Γνωστη στο Παρισι, μπορει και να περασω αν δεν κανει κανεις αλλος τον κασκαντερ. Εχει ξαναρθει Αθηνα μου φαινεται  :think:

Τις υπολοιπες βαλτες σε ενα τσουβαλι και κατευθειαν στην χαβουζα!!

ΥΓ. Για τους οπαδους της Μια, ο Ρομπ την στελνει Παρισι, μπορει μετα να την φερει και εδω!

 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Ε όχι και δεν μας άρεσε....
Από τις πάρα πολύ καλές που έχουν περάσει από την Αθήνα
Την πρώτη φορά την είχα συναντήσει την πρώτη μέρ του τουρ της, καποιο Σάββατο μεσημέρι του Ιουλίου, επί της εποχής που ήταν στην Σουηδική Αρμονία σε ξενοδοχείο στην Μιχαλακοποούλου που μυρίζει κλασσικό ελληνικό φυτό.

Όπως μου είπε ήμουν ο πρώτος Έλληνας που συναντούσε σε εκείνο το πρώτο τουρ
Πέρασα υπέροχα, και έκτοτε πρέπει να την συνάνητησα 2 ή 3 φορές επιπλέον
Γυναίκα που μπορούσες εύκολα να κολήσεις μαζί της αφού τα συνδύαζε όλα
Ευτυχώς δεν την "πάτησα" μαζί της

Ας είναι καλά όπου και αν βρίσκεται

Χωσε την Αλινα και ασε την Luna γιατι εχουν περασει πολλες και μια ηταν καλη με αυτο το ονομα η οποια εχει φυγη δυο χρονια τωρα !!!!
Kαι ας μην αρεσε σε μερικους  μερικους !!!


      http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/80140989982375710952.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Δηλαδή; Γιατί εγώ από τις φωτό κρίνω (που μ' αρέσουν) και τις 2 κριτικές της, αλλά δεν έχω ιδία πείρα (ακόμα).
Βέβαια είμαστε  :offtopic:, αφού υπάρχει το αντίστοιχο thread για c.g., αλλά ας όψεται ο Furby με τις ... παρεκτροπές του  :2funny:

πού να την δεις και μελαχρινη... :offtopic:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Μονον σε μια θα πηγαινα, γιατι ολες οι αλλες ...................σαβουρα. Ας τις πιασουμε μια μια.

EWA δεν θα πηγαινα λογο Μιλας. Αν ερθει με τον Ρομπ κατι γινεται. :think:

Fransesca  Το κοριτσι δουλευει το μουνι της υπερωριες!! Ηταν Αμστερνταμ, Παρισι και τωρα Αθηνα απο Δευτερα χωρις διακοπη. Απο τις καινουργιες φωτο, αν ειναι αυθεντικες, εχει χασει αρκετα κιλα και εχει βαλει σιλικονατα βυζακια! Δεν θα πηγαινα γιατι πρεπει να ειναι κουρασμενη και θα σε ξεπεταξει!

Gabriela Ο θεος να σε φυλαξει........................βουβαλος!!! :helpplea:

Donna  Εδω θα παω, :grin: αν και μερικοι εχουν φαει απεριγραπτη ηττα απο το μωρο.

Avrora LT Γνωστη στο Παρισι, μπορει και να περασω αν δεν κανει κανεις αλλος τον κασκαντερ. Εχει ξαναρθει Αθηνα μου φαινεται  :think:

Τις υπολοιπες βαλτες σε ενα τσουβαλι και κατευθειαν στην χαβουζα!!

ΥΓ. Για τους οπαδους της Μια, ο Ρομπ την στελνει Παρισι, μπορει μετα να την φερει και εδω!


είσαι σίγουρος πως έρχεται η φρανσέσκα? στο εσκορτ νιους την έχει αλλά μέσα στο σαιτ του ζουζού δεν την έχει ότι έρχεται...
τι συμβαίνει??? :think:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Χωσε την Αλινα και ασε την Luna γιατι εχουν περασει πολλες και μια ηταν καλη με αυτο το ονομα η οποια εχει φυγη δυο χρονια τωρα !!!!
Kαι ας μην αρεσε σε μερικους  μερικους !!!


     http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/80140989982375710952.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

ποια ειναι αυτη ρε BABY???
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom