Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 102 άτομα (6 μέλη και 96 επισκέπτες)

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Παντοφλακια  :2funny: :2funny: Ακομα γραφω οτι δεν πεασα ασχημα!! Διαβασε τι αντεγραψα παρακατω!!  :grin: :grin:

Το μωρο αποτι θυμαμαι τα πηρε ολα και δεν την πηδηξα ιεραποστολικα!!  :2funny: :2funny:

Εσυ τι πεταζεσαι σαν το τζερτζερη????  :think: :think:

Χοντρούλη , βρες κάτι δικό σου , το παντοφλάκιας είναι άλλου  ;) ;) ;)

"Αλλα για μια ωρα δεν περασα και πολυ ασχημα. Εχω φαει πολυ μεγαλυτερες μουφες απο την Gia" αυτά έλεγες για ένα <<μωρό>> που ήταν ΕΝΤΕΛΩΣ GIA τα μπάζα , να χαρώ εγώ την εμπειρία σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: , ούτε του 20αρικου δεν ήταν η τυπισα, και άσε τις κωλοτούμπες  ;) ;) ;) πέρασα καλά αλλά , 4-5 , μέ τα χάλια περνάς καλά εσύ ??


1ο σε δημόσιο φόρουμ είμαστε , και 2ο ο Τρε μου θύμισε τις παπαρες που έλεγες τότε , εσύ,  ο Σούπερ κριτής των πάντων  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Χοντρούλη , βρε κάτι δικό σου , το παντοφλάκιας είναι άλλου  ;) ;) ;)

"Αλλα για μια ωρα δεν περασα και πολυ ασχημα. Εχω φαει πολυ μεγαλυτερες μουφες απο την Gia" αυτά έλεγες για ένα <<μωρό>> που ήταν ΕΝΤΕΛΩΣ GIA τα μπάζα , να χαρώ εγώ την εμπειρία σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: , ούτε του 20αρικου δεν ήταν η τυπισα, και άσε τις κωλοτούμπες  ;) ;) ;) πέρασα καλά αλλά , 4-5 , μέ τα χάλια περνάς καλά εσύ ??


1ο σε δημόσιο φόρουμ είμαστε , και 2ο ο Τρε μου θύμισε τις παπαρες που έλεγες τότε , εσύ,  ο Σούπερ κριτής των πάντων  :2funny: :2funny: :2funny:

Ο χοντρουλης ειναι το αφεντικο σου!!  :grin: :grin: Να στα βαλω διαφανα αν δεν τα διαβασες!!  :grin: :grin:

Notwithstanding some of these challages, it was a pleasant one hour with her, and hope her English improves where some more interesting conversations can take place

Αντε και ελπιζω να διαβαζεις Αγγλικα  :2funny: :2funny:
 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Ο χοντρουλης ειναι το αφεντικο σου!!  :grin: :grin: Να στα βαλω διαφανα αν δεν τα διαβασες!!  :grin: :grin:

Notwithstanding some of these challages, it was a pleasant one hour with her, and hope her English improves where some more interesting conversations can take place

Αντε και ελπιζω να διαβαζεις Αγγλικα  :2funny: :2funny:

ούτε αυτό δεν ξέρεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: όσο αφεντικό μου είναι ο κακός , άλλο τόσο ήταν και δικό σου  ;) ;) ;)

είσαι καλός στις κωλοτουμπες , κλασική περίπτωση .......  ;) ;) ;) πες τελικά ήταν καλό το <<μωρό>> ή όχι ?? γιατί ακόμα θυμάμαι, ότι σου είχε κάνει εντύπωση γιατι ΔΕΝ πέρασα καλά ,  ;) ;) ;) , αλλά βλέπεις μετά έσκασαν και άλλες αρνητικές κριτικές και έπρεπε να το <<μαζέψεις>>  ;) ;) ;) και άρχισες τις τρίπλες  ;) ;)

δεν χρειάζεται να διαβάσω τα αγγλικά , διάβαζα τα Ελληνικά σου Π.Κ ;) ;) ;) (Π.Κ. = προ κωλοτουμπας  ;) :2funny: :2funny: :2funny: )
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
ούτε αυτό δεν ξέρεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: όσο αφεντικό μου είναι ο κακός , άλλο τόσο ήταν και δικό σου  ;) ;) ;)

είσαι καλός στις κωλοτουμπες , κλασική περίπτωση .......  ;) ;) ;) πες τελικά ήταν καλό το <<μωρό>> ή όχι ?? γιατί ακόμα θυμάμαι, ότι σου είχε κάνει εντύπωση γιατι ΔΕΝ πέρασα καλά ,  ;) ;) ;) , αλλά βλέπεις μετά έσκασαν και άλλες αρνητικές κριτικές και έπρεπε να το <<μαζέψεις>>  ;) ;) ;) και άρχισες τις τρίπλες  ;) ;)

δεν χρειάζεται να διαβάσω τα αγγλικά , διάβαζα τα Ελληνικά σου Π.Κ ;) ;) ;) (Π.Κ. = προ κωλοτουμπας  ;) :2funny: :2funny: :2funny: )

Μμμμμμμμμμ το οτι εγραψα οτι εχω φαει χειροτερες μουφες απο την Gia δεν σε καλυπτει??  :think: :think:

Το οτι της εβαλα χαμηλη βαθμολογια δεν σε καλυπτει??  :think: :think:

Αν δεν σε καλυπτει πηγαινε διπλα και γραφε στα κρυφα  :grin: :grin:
 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
αν καλύπτει εσένα , εμένα μου περισσεύει  ;) ;) ;) απλά μην κρίνεις τους άλλους όταν και εσύ έχεις κάνει τα ίδια  Π.Κ πάντα ;) ;)

(:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: προσπαθώ να φανταστώ πως μπορεί να είναι μια χειρότερη μούφα  :2funny: :2funny: :2funny:)

 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Αν παρακολουθεις τις κριτικες μου θα ηξερες!!  :grin: :grin: :grin: Εχω φαει πολυ χειροτερες!!!  :headbang: :headbang:

όχι δεν σε παρακολουθώ για πολλούς και διαφόρους λόγους , δεν θα τους αναλύσω γιατί θα ξεκινήσει  άλλη κόντρα, και δόξα το θεό έχουμε πολλές μαζί  ;) ;) ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
όχι δεν σε παρακολουθώ για πολλούς και διαφόρους λόγους , δεν θα τους αναλύσω γιατί θα ξεκινήσει  άλλη κόντρα, και δόξα το θεό έχουμε πολλές μαζί  ;) ;) ;)

Ναι καλυτερα να μην αρχησεις, δεν φταιει κανεις αλλος να ακουει τα παραπονα σου!! Αν θελεις βρες ενα αλλο μεσο και θα τα πουμε αναλυτικα  ;) ;)
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ρε σεις,δεν χαλαρωνετε λιγο;;;;

θα πιανομαστε για τις καργιολες τωρα;  :s&m_1:



 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Ναι καλυτερα να μην αρχησεις, δεν φταιει κανεις αλλος να ακουει τα παραπονα σου!! Αν θελεις βρες ενα αλλο μεσο και θα τα πουμε αναλυτικα  ;) ;)


απαπαπαπαπαπα μακριά και <<αγαπημένοι>>  :grin: :grin: :grin:

 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
φίλε gabadoo , το θέμα δεν έχει να κάνει με τις καργιόλες, αλλά με τις δικές μας συμπεριφορές  :) :) :)

Παλι αρχησες!! Το θεμα εχει να κανει με τις καργιολες και τους αγαπουληδες που θελουν να τις βοηθησουν!! Αντε παμε να πιουμε ενα καφε για να μην συνεχισουμε!!

Την καλυνυχτα μου χαφ, και χαιρομαι που δεν βριζομαστε !!  ;)
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
φίλε gabadoo , το θέμα δεν έχει να κάνει με τις καργιόλες, αλλά με τις δικές μας συμπεριφορές  :) :) :)

 Φιλε,και παλι μιλαμε για το "Υποκειμενικο",μιλαμε για την "Καβλα",μιλαμε για "Παθη"

 Μπαινει πολυ νερο σε αυτο το κρασι,ξερεις....

 Ολες οι κριτικες οσο και να προσπαθουν να φαινονται αντικειμενικες,δεν ξεφευγουν απο το Υποκειμενο

 Ο καθενας εχει τα δικα του κριτηρια
 Οτι και να διαβασω στην κριτικη (π.χ.) την δικη σου,αμα με στραβωσει η καβλα,θα τον "ριξω"

 Εξου και η ρηση του Τρες περι βρεγμενου κωλου....

 Τεσπα

 
 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Παλι αρχησες!! Το θεμα εχει να κανει με τις καργιολες και τους αγαπουληδες που θελουν να τις βοηθησουν!! Αντε παμε να πιουμε ενα καφε για να μην συνεχισουμε!!

Την καλυνυχτα μου χαφ, και χαιρομαι που δεν βριζομαστε !!  ;)

οι καργιολες δεν φταίνε , αν μας <<καβαλάνε>> πάλι εμείς είμαστε οι μλκς  :) :) :)

μην πας για καφέ τώρα είναι αργά , δεν θα μπορείς να κοιμηθείς  :2funny: :2funny: :2funny:

ναι, μερικές φορές μου συμβαίνει και αυτό, να μην βρίζω  :grin: :grin: :grin:
 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
 Φιλε,και παλι μιλαμε για το "Υποκειμενικο",μιλαμε για την "Καβλα",μιλαμε για "Παθη"

 Μπαινει πολυ νερο σε αυτο το κρασι,ξερεις....

 Ολες οι κριτικες οσο και να προσπαθουν να φαινονται αντικειμενικες,δεν ξεφευγουν απο το Υποκειμενο

 Ο καθενας εχει τα δικα του κριτηρια
 Οτι και να διαβασω στην κριτικη (π.χ.) την δικη σου,αμα με στραβωσει η καβλα,θα τον "ριξω"

 Εξου και η ρηση του Τρες περι βρεγμενου κωλου....

 Τεσπα

είναι πολύ μεγάλη κουβέντα το θέμα των κριτικών και των κριτών , αλλά ας μην την ανοίξουμε γιατί είμαστε ήδη οφ τοπικ  :) :)

και το βλέπω το μπανιο να μου έρχεται  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Kαι για να μη με λέτε κι αχάριστο -πράγμα που θα με πονούσε- νά 'ναι καλά κι οι alexm4n & kon.air !

Kάτι θα σας βγάλω απ' τα bookings!  ;)

Προλαβαίνω να βγάλω και εγώ τίποτα αν σου δώσω την υποστήριξη μου?  :think:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Μπήκα πριν λίγο και μόλις είδα πόσες σελίδες ήμουν πίσω, λέω όλο και κάτι καινούριο έσκασε και έχει γίνει χαμός!  :cheesy:
Που να ήξερα ότι τόσες σελίδες ασχολούμαστε με ανούσια θέματα!  :tickedoff:
Και προπαντώς εσύ φτέρουγα και Τρες!
Τι κάθεστε και ασχολείστε!  :tickedoff:
Έχετε να αποδείξετε κάτι σε κάποιον?  ;)
Ούτε και χρειάζεστε τα λεφτά κάποιου για να κάνετε το κέφι σας  ;), οπότε αφήστε τον καθένα να λέει ότι θέλει και να σας αποκαλεί όπως επιθυμεί!  
Η συμμετοχή σας μετράει και από κάποιους εκτιμάται!  :)



Τώρα να απαντήσω και εγώ για Αλέξα για να καταλάβετε μερικοί ότι δεν είμαι πάντα μαύρο-άσπρο τα πράγματα!
Η Αλέξα είναι μια κοπέλα που έχει πολλές καλές κριτικές αλλά που έχει και κακές με ήττες παικτών που όμως δεν έχουν αποτυπωθεί σε κριτικές!
Είναι μια κοπέλα που έχει ένα πολύ όμορφο σώμα, θηλυκότατο, ωραίο στήθος, φανταστική επιδερμίδα και μοσχοβολάει!
Το πρόσωπο της εξαρτάται από τα γούστα του καθενός!
Για άλλον είναι όμορφο, για άλλον αδιάφορο!
Προσωπικά για εμένα αδιάφορο και με φακίδες!
Τώρα όσο αφορά τη συμμετοχή της στο σεξ δεν είναι εκτός τόπου και χρόνου, Λουκ, ο φτέρουγας όταν τη χαρακτήρισε καλή και μετά του 100Ε!
Όταν η λεσβία-φακιδομύτα γουστάρει, θα πηδηχτεί όσο λίγες ( το λένε και οι κριτικές εξάλλου που έχει) αλλά προσοχή γουστάρει να λουφάρει και συχνά μάλιστα και πολύ πιθανόν να την πετύχει κάποιος σε τέτοια φάση και να του φάει τα λεφτά και να μην περάσει καλά!
Πιστεύω ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα που την έχουν συναντήσει και έχουν περάσει καλά μαζί της και έκαναν την κίνηση να την ξαναεπισκεπτούν πολύ πιθανόν να μην πέρασαν και τόσο καλά όσο την πρώτη φορά και απλά δεν μίλησαν!
Σε αυτή την περίπτωση ο φτέρουγας το παραδέχτηκε σε αντίθεση με τις ήττες πολλών άλλων που απλά δεν δεν θέλησαν να το πουν!
Δεν είναι πλέον τόσο περίεργο Λουκ το να περάσει κανείς κάποιος καλά και να παρασυρθεί από τον ενθουσιασμό του και να γράψει μια καλά κριτική για κάποια και μετά από ένα άλλο ραντεβού να αναθεωρήσει!
Και το σημαντικό σε αυτήν την περίπτωση είναι ότι ο φτέρουγας αναθεώρησε και δεν το έκρυψε, αντιθέτως το είπε, οπότε δεν μιλάμε για προμοτάρισμα!


Και για όσους πρόκειται να την επισκεφτούν όταν ξανάρθει απλά να γνωρίζουν ότι η κοπέλα μάλλον είναι με τα κέφια της οπότε, ναι, μπορεί να πηδηχτεί υπέροχα αλλά μπορεί να φάτε και ήττα!
Εγώ προσωπικά έφαγα ήττα αλλά δεν κατηγορώ τους παίκτες για τις κριτικές τους διότι αν και έχω λίγη εμπειρία, μπόρεσα να διακρίνω ότι πρόκειται για μια καλή περίπτωση κοπέλας που απλά εμένα δεν μου βγήκε λόγω συνθηκών και δικών μου επίσης λαθών!
Συμβαίνουν αυτά και δεν φταίνε οι κριτικές πάντα αν σας βγει κάτι διαφορετικό!
Απλά να έχετε την ικανότητα να διακρίνετε τους λόγους που εσάς μπορεί να μην σας βγήκε σε τόσο καλό το ραντεβού!
Και για τα τυπικά της συγκεκριμένης κοπέλας δηλαδή της Αλέξα, είναι μάλλον λεσβία οπότε θέλει προσοχή και επιπλέον σκούζει συνεχώς με αποτέλεσμα να καταντά εκνευριστικό!



Latin Boy...!!!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom