Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (3 μέλη και 57 επισκέπτες)

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
την καλησπερα μου,δεν ειμαι δικηγορος κανενος,αλλα επειδη γνωριζω καταστασεις ο χαφ δεν εχει αφεντικο κανενα....αλλοι συμβουλεβαν για επισκεψη σε γνωστα ψηγεια :sunglasses:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
λαλακ πουσαι ρε φιλεεεε :sunglasses:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Συγνωμη που διακοπτω την τοσο κατατοπιστικη συζητηση.....αραγε ποσοι θα τσιμπησουν το Σ/Κ με αυτες......χαχαχα ειναι εδω ρεεεεεεεεεεεεεε τρεξτε!!!!!
 

Συνημμένα

  • 03.jpg
    03.jpg
    16,9 KB · Εμφανίσεις: 15
  • 05.jpg
    05.jpg
    23,1 KB · Εμφανίσεις: 10

medaphoar

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
41
Like
0
Πόντοι
11
Sandra απο Λιθουανια !!
Γκομενιαστηκε με Ελληοπουλο και αποτραβηχτηκε !!
Πολυ καλο κομματι με πολυ καλο service και πολυ κακο χαρακτηρα !!
Γιατι ρε Προεδρε?Μια χαρα κοπελα ειναι η Sandra και μουναρα!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για ξαναδιαβασε στην παραθεση που εκανες medaphoar τι γραφω και μετα ξαναρωτα !!
Επειδη σε εσενα δεν εβγαλε τον κακο της χαρακτηρα δεν σημαινει οτι το ιδιο εκανε σε ολους και ειδικα σε καποιους που μπορει να ηξερε και καλυτερα και να την ειχαν βοηθηση σε καποια ατυχη στιγμη !!
Οσο για το service και εαν ειναι καλο Μουνι και αυτο το εγραψα !!
Τι παραπανω θελεις να μαθεις !!!
Ακουω !!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
την καλησπερα μου,δεν ειμαι δικηγορος κανενος,αλλα επειδη γνωριζω καταστασεις ο χαφ δεν εχει αφεντικο κανενα....αλλοι συμβουλεβαν για επισκεψη σε γνωστα ψηγεια :sunglasses:
Χαιρετω τον Πολεμιστη !!! :rockon:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Για την αλλη τιποτα????? θα ειναι αληθεια τοτε :headbang: :headbang:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046

http://[URL unfurl="true"]www.eurobabeindex.com/sbandoindex/girls/kathy.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Καποιος ειχε δικιο για τον καφε!! ;D Προκειται για μουφα ολκης. Το μωρο εχει σταματησει εδω και καιρο την δουλεια. Ειναι ενα γραφειο που την πλασσαρει αν δεν κανω λαθος, για το οποιο δεν δουλευει!!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
την καλησπερα μου,δεν ειμαι δικηγορος κανενος,αλλα επειδη γνωριζω καταστασεις ο χαφ δεν εχει αφεντικο κανενα....αλλοι συμβουλεβαν για επισκεψη σε γνωστα ψηγεια :sunglasses:

Ρε εκτωρα, καιρο ειχε να γραψεις κατι. Δεν καταλαβα τα γραφομενα σου ομως παραπανω. :think: Λες να σε οδηγησα με τις συμβουλες μου σε κανενα "ψυγειο"?

Αν ναι, βαλε ενα ονομα μπας και το θυμηθω!  :grin:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
Ρε εκτωρα, καιρο ειχε να γραψεις κατι. Δεν καταλαβα τα γραφομενα σου ομως παραπανω. :think: Λες να σε οδηγησα με τις συμβουλες μου σε κανενα "ψυγειο"?

Αν ναι, βαλε ενα ονομα μπας και το θυμηθω!  :grin:
με συμβουλεψες φιλε...αλλα ευτυχως δεν σε ακουσα.....κιμπερλυ ;) :sunglasses:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
με συμβουλεψες φιλε...αλλα ευτυχως δεν σε ακουσα.....κιμπερλυ ;) :sunglasses:

Χαχαχαχαχα, ετσι ειναι!! Συμβουλες δεν μου φαινεται να σου εδωσα (εκτος αν εχεις και αλλο νικ) αλλα εγραψα δυο κριτικες εδω!! Το μωρο ειναι δυσκολο  :2funny: :2funny:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
λαλακ εχεις π.μ.   στρατηγε το ιδιο...λουσεντ με συμβουλεψες ,αλλα δεν κραταω κακια,ολα υποκειμενικα ειναι, απλα ολοι τα ιδια σκατα ειμαστε :sunglasses: ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Προλαβαίνω να βγάλω και εγώ τίποτα αν σου δώσω την υποστήριξη μου?  :think:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Μπήκα πριν λίγο και μόλις είδα πόσες σελίδες ήμουν πίσω, λέω όλο και κάτι καινούριο έσκασε και έχει γίνει χαμός!  :cheesy:
Που να ήξερα ότι τόσες σελίδες ασχολούμαστε με ανούσια θέματα!  :tickedoff:
Και προπαντώς εσύ φτέρουγα και Τρες!
Τι κάθεστε και ασχολείστε!  :tickedoff:
Έχετε να αποδείξετε κάτι σε κάποιον?  ;)
Ούτε και χρειάζεστε τα λεφτά κάποιου για να κάνετε το κέφι σας  ;), οπότε αφήστε τον καθένα να λέει ότι θέλει και να σας αποκαλεί όπως επιθυμεί!  
Η συμμετοχή σας μετράει και από κάποιους εκτιμάται!  :)



Τώρα να απαντήσω και εγώ για Αλέξα για να καταλάβετε μερικοί ότι δεν είμαι πάντα μαύρο-άσπρο τα πράγματα!
Η Αλέξα είναι μια κοπέλα που έχει πολλές καλές κριτικές αλλά που έχει και κακές με ήττες παικτών που όμως δεν έχουν αποτυπωθεί σε κριτικές!
Είναι μια κοπέλα που έχει ένα πολύ όμορφο σώμα, θηλυκότατο, ωραίο στήθος, φανταστική επιδερμίδα και μοσχοβολάει!
Το πρόσωπο της εξαρτάται από τα γούστα του καθενός!
Για άλλον είναι όμορφο, για άλλον αδιάφορο!
Προσωπικά για εμένα αδιάφορο και με φακίδες!
Τώρα όσο αφορά τη συμμετοχή της στο σεξ δεν είναι εκτός τόπου και χρόνου, Λουκ, ο φτέρουγας όταν τη χαρακτήρισε καλή και μετά του 100Ε!
Όταν η λεσβία-φακιδομύτα γουστάρει, θα πηδηχτεί όσο λίγες ( το λένε και οι κριτικές εξάλλου που έχει) αλλά προσοχή γουστάρει να λουφάρει και συχνά μάλιστα και πολύ πιθανόν να την πετύχει κάποιος σε τέτοια φάση και να του φάει τα λεφτά και να μην περάσει καλά!
Πιστεύω ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα που την έχουν συναντήσει και έχουν περάσει καλά μαζί της και έκαναν την κίνηση να την ξαναεπισκεπτούν πολύ πιθανόν να μην πέρασαν και τόσο καλά όσο την πρώτη φορά και απλά δεν μίλησαν!
Σε αυτή την περίπτωση ο φτέρουγας το παραδέχτηκε σε αντίθεση με τις ήττες πολλών άλλων που απλά δεν δεν θέλησαν να το πουν!
Δεν είναι πλέον τόσο περίεργο Λουκ το να περάσει κανείς κάποιος καλά και να παρασυρθεί από τον ενθουσιασμό του και να γράψει μια καλά κριτική για κάποια και μετά από ένα άλλο ραντεβού να αναθεωρήσει!
Και το σημαντικό σε αυτήν την περίπτωση είναι ότι ο φτέρουγας αναθεώρησε και δεν το έκρυψε, αντιθέτως το είπε, οπότε δεν μιλάμε για προμοτάρισμα!


Και για όσους πρόκειται να την επισκεφτούν όταν ξανάρθει απλά να γνωρίζουν ότι η κοπέλα μάλλον είναι με τα κέφια της οπότε, ναι, μπορεί να πηδηχτεί υπέροχα αλλά μπορεί να φάτε και ήττα!
Εγώ προσωπικά έφαγα ήττα αλλά δεν κατηγορώ τους παίκτες για τις κριτικές τους διότι αν και έχω λίγη εμπειρία, μπόρεσα να διακρίνω ότι πρόκειται για μια καλή περίπτωση κοπέλας που απλά εμένα δεν μου βγήκε λόγω συνθηκών και δικών μου επίσης λαθών!
Συμβαίνουν αυτά και δεν φταίνε οι κριτικές πάντα αν σας βγει κάτι διαφορετικό!
Απλά να έχετε την ικανότητα να διακρίνετε τους λόγους που εσάς μπορεί να μην σας βγήκε σε τόσο καλό το ραντεβού!
Και για τα τυπικά της συγκεκριμένης κοπέλας δηλαδή της Αλέξα, είναι μάλλον λεσβία οπότε θέλει προσοχή και επιπλέον σκούζει συνεχώς με αποτέλεσμα να καταντά εκνευριστικό!



Latin Boy...!!!

Λατινε, τα λες καλα!! Ο φτερουγας ειχε την ειληκρινια να μας πει οτι την δευτερη φορα το μωρο δεν αξιζε ουτε 100 ευρω. Αυτο με κανει να αναθεωρησω αυτα που ειπα για αυτον.  ;)

Ισως να ειναι και αυτη "δυσκολο" μωρο και οπως σου τυχει το λαχειο οταν πας!  :o
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
λαλακ εχεις π.μ.   στρατηγε το ιδιο...λουσεντ με συμβουλεψες ,αλλα δεν κραταω κακια,ολα υποκειμενικα ειναι, απλα ολοι τα ιδια σκατα ειμαστε :sunglasses: ;)

Παλι καλα που δεν πηγες δηλαδη.  :2funny: :2funny:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
πως τα γυριζεις ρε φιλεεεε...σε εχει αναγκη η βουλη  :sunglasses: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
φιλια συμπολεμιστες..φευγω :sunglasses:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom