Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (5 μέλη και 57 επισκέπτες)

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Το ξέρω, το ξέρω, μου το 'στειλαν και μένα πρωί-πρωί το ραβασάκι, βέβαια στο παρά πέντε, αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ.
Το θέμα είναι, εσύ κι εγώ και αρκετοί σαν κι εμάς ο.κ. το μαθαίνουμε και ίσως και πιο πριν, από "εσωτερική" πληροφόρηση, οι υπόλοιποι όμως, οι μη υφιστάμενοι πελάτες πότε θα το μάθουν, όταν θα κοντεύει να τελειώσει το τουρ; Θα μου πεις, τι κάθομαι και ασχολούμαι, χέστηκα κι αν αυτός που έχει το πρακτορείο θα βγάλει λεφτά ή όχι. Αλλά μαζί του παίρνει στο λαιμό του και τις λεγάμενες, που δεν φταίνε σε τίποτα.

;)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Ναι ρε, όταν τη παντρευτώ θέλω να έχει φτιάξει τη προίκα της, όχι να τη πάρω ξεβράκωτη!  :2funny:

Για αυτό και εμείς όλοι θα δώσουμε από κάτι να την ενισχύσουμε ώστε να μην την πάρεις ξεβράκωτη...!!!  :2funny: ;) :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Na προσεχεις !!!

       http://[URL unfurl="true"]www.solarnavigator.net/animal_kingdom/animal_images/cat_yawning_canine_teeth.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω ξε-βρακωτες τις προτιμω!!

ΥΓ Δεν περασες ακομα απο την Βερρα??? :think:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Συναγωνιστή Tres προχθές έκανα salto mortale παίρνοντας για 2ωρο Lauryn και συνέχισα για long date με Stella/alena........ Και σου βγάζω το καπέλο. Tην Stella την έχω πάρει πολλές φορές, οπότε πέρασα εγγυημένα ΚΑΛΑ! Η Lauryn όμως με εντυπωσίασε με τις υπηρεσίες της. Μα να τα καταπιεί ΟΛΑΑΑ??? Φυσικά μου είπε για την εκτίμηση που έχει για σένα!
Όλα τα λεφτά όμως η Στέλλα καθώς την κυκλοφόρησα στη νυχτερινή Αθήνα και το καταφχαριστήθηκα.

τελικα υπαρχει κανεις που να μη συστηνεται με το νικνειμ του στις πουτανες?  :think:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
τελικα υπαρχει κανεις που να μη συστηνεται με το νικνειμ του στις πουτανες?  :think:

Ποτε νικ γιατι βαζουμε κριτικες, και μερικες οχι καλες!! :grin: :grin: Διαλεξε ονομα............Μιχαλης, Αντρεας, Βασιλης .....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
τελικα υπαρχει κανεις που να μη συστηνεται με το νικνειμ του στις πουτανες?  :think:

Εγώ λέω nicks από άλλους. Σήμερα είπα σε μία ότι είμαι ο πλέζουρας, εχθές ότι είμαι ο περσόνας. Στην επόμενη θα πω ότι είμαι ο λόπεθ.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Εγώ λέω nicks από άλλους. Σήμερα είπα σε μία ότι είμαι ο πλέζουρας, εχθές ότι είμαι ο περσόνας. Στην επόμενη θα πω ότι είμαι ο λόπεθ.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μονο Λουκ μην πεις, γιατι η τανα θα αρνηθει να σε γαμησει!!  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ποτε νικ γιατι βαζουμε κριτικες, και μερικες οχι καλες!! :grin: :grin: Διαλεξε ονομα............Μιχαλης, Αντρεας, Βασιλης .....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αστα ψοφια ρε. εδω μεταφερετε και χαιρετουρες και πιανετε και ψιλη κουβεντα για τους συναθλητες. ενιοτε και με καταστροφικα αποτελεσματα οπως εχουμε δει εδω μεσα, αν για χι ψι λογους χαλασει η "φιλια" στο μελλον.
και ΦΥΣΙΚΑ εννοω για γνωστοποιηση νικ στις κοπελες με θετικες κριτικες. στις κακες ειναι αυτονοητο αυτο που λες.

Εγώ λέω nicks από άλλους. Σήμερα είπα σε μία ότι είμαι ο πλέζουρας, εχθές ότι είμαι ο περσόνας. Στην επόμενη θα πω ότι είμαι ο λόπεθ.

οκ στην επομενη τοτε θελω να γαμησεις χαλια. θελω να νιωσει οτι κανει τεραστια αγγαρεια για τα λεφτα που πηρε  :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
αστα ψοφια ρε. εδω μεταφερετε και χαιρετουρες και πιανετε και ψιλη κουβεντα για τους συναθλητες. ενιοτε και με καταστροφικα αποτελεσματα οπως εχουμε δει εδω μεσα, αν για χι ψι λογους χαλασει η "φιλια" στο μελλον.
και ΦΥΣΙΚΑ εννοω για γνωστοποιηση νικ στις κοπελες με θετικες κριτικες. στις κακες ειναι αυτονοητο αυτο που λες.

Εγω παντως δεν τους δινω για να μην με "παρακολουθουν" Εκπωσεις δεν μου κανουν τα γραφεια για κριτικες, και τους τα χωνω αν δω μπαζο (ιδιως στους Ρωσους που εχω φαει τα πιο πολλα)!!

Λεω να αλλαξω ονομα σε Λοπεζ την επομενη φορα που παω,..........Εκτορ Λοπεζ δε Γκρεεκ σταντ !!!  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Σηκωθείτε από καρέκλες,ντιβάνια,ντιβανοκασέλες ...
κατατρόπωσε την GFE απόγονο του Μογγόλου Κουμπλάι Χαν εγγονού του μεγάλου Τζεκις Χαν σήμερα στα Πατήσια

λεπτομέρειες προσεχώς....
ΥΓ: οι φωτογραφίες είναι αληθινές κατά 99% (δεν απεικονίζουν την μία και μοναδική αιμορροίδα)
σηκωθηκαν & οι τσεοι παιχτη..
 

Επισκέπτης
Εγώ λέω nicks από άλλους. Σήμερα είπα σε μία ότι είμαι ο πλέζουρας, εχθές ότι είμαι ο περσόνας. Στην επόμενη θα πω ότι είμαι ο λόπεθ.
χα,χα,χα..
γελασαμε παλι..
Υ.Γ ασε τις παπαριες & μην το ξαναγραψεις ουτε καν για αστειο γιατι θα αγαπηθουμε σφοδρα..
Υ.Γ1 εξυπακουεται οτι δεν συστηνομαι με το νικ μου & ουτε σκοπευω ποτε να το κανω..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εγω παντως δεν τους δινω για να μην με "παρακολουθουν" Εκπωσεις δεν μου κανουν τα γραφεια για κριτικες, και τους τα χωνω αν δω μπαζο (ιδιως στους Ρωσους που εχω φαει τα πιο πολλα)!!

Λεω να αλλαξω ονομα σε Λοπεζ την επομενη φορα που παω,..........Εκτορ Λοπεζ δε Γκρεεκ σταντ !!!  :2funny: :2funny:

οκ αλλος ενας δυνατος και συχνος παιχτης μενει μονο να χρησιμοποιησει και αυτος το νικ μου και θα γαμαω πλεον εγω το 95% της εισαγωγης στην Αθηνα. θα γινω θρυλος. ελα θελω και εναν τριτο απο τους καλους ε  :rockon:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
οκ στην επομενη τοτε θελω να γαμησεις χαλια. θελω να νιωσει οτι κανει τεραστια αγγαρεια για τα λεφτα που πηρε  :2funny:

Πάντα χάλια γαμώ παίχτη. Αράζω και απολαμβάνω. Πληρώνω, δεν πληρώνομαι για να ιδρώνω!

χα,χα,χα..
γελασαμε παλι..
Υ.Γ ασε τις παπαριες & μην το ξαναγραψεις ουτε καν για αστειο γιατι θα αγαπηθουμε σφοδρα..
Υ.Γ1 εξυπακουεται οτι δεν συστηνομαι με το νικ μου & ουτε σκοπευω ποτε να το κανω..

:grin: και ξέρεις, κάθε φορά μου λένε..."Πως ομόρφυνες έτσι?"  :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Πάντα χάλια γαμώ παίχτη. Αράζω και απολαμβάνω. Πληρώνω, δεν πληρώνομαι για να ιδρώνω!

Ετσι σε θελω, να σε καβαλανε μονο οι τανες  :grin: :grin: και στο ενδιαμεσο της λες και ενα "παιξε λιγο με το νουνι σου, και τραβα μια μαλακια"  :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom