Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 89 άτομα (4 μέλη και 85 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
I am sure that's what she said! :grin: :grin: :grin: repeatedly :cheesy: :cheesy:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αντε πατε στην Αleksa εκει πανω,και πητε μου αν σας εδωσε κωλο!!  :grin: :grin:

Εγω της ειπα "me Japanese baby, no worry!!" αλλα με τιποτα να πειστει το μωρο  :2funny: :2funny:


Λεω να φυγουμε για μπανακια πριν ερθει η Αλικη  :2funny: :2funny:

Ολη δικια σας  :grin:


 

gerapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια. προσπαθω να στειλω μηνυμα για τη Liana του Russian girls κ.τ.λ στο τηλ που υπαρχει στο site αλλα το μηνυμα δεν μπορει να αποσταλει. τι πρεπει να κανω για να κλεισω μια ωριτσα. θα ειναι το πρωτο μου ct
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
γεια σας παιδια. προσπαθω να στειλω μηνυμα για τη Liana του Russian girls κ.τ.λ στο τηλ που υπαρχει στο site αλλα το μηνυμα δεν μπορει να αποσταλει. τι πρεπει να κανω για να κλεισω μια ωριτσα. θα ειναι το πρωτο μου ct

Μια χαρα δουλευει ο αριθμος. Βαλε 00 πριν τον αριθμο και προσπαθησε ξανα.
 

pangkok

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Οχι Παιχτες εμενα δεν με νοιαζει ουτε φραγκα εαν εχουν οι Παιχτες ουτε τιποτα !!!
Απλα βλεπω Παιχτες οι οποιοι ειναι εδω μεσα πριν απο τον tresurert ( Ημερομηνία εγγραφής:   16/03/09, 17:05 ) οι οποιοι εχουν 29,5 post και απο αυτα τα 29,5 τα 26 ειναι ερωτησεις του ειδους τι λεει το μωρο που θα την βρω αυτη κλπ κλπ !!!
Και αφου εχουν σκουπισει καμμια 20αρια Τουριστριουλες κριτικουλα η σχολιο δεν εχει δει κανενας !!!
Το να δουλευουμε σε κλειστο κυκλο το ξερουμε παρα πολυ καλα ολοι και εαν αυτο θελεται οκ No Problem !!!
Pussydoctor απο εδω και μπρος για εννημερωση και μονο με Review ετσι για να μην μπορειται να λυσετε τις αποριες σας !!

19 Ιουλιου 2010 ειναι σημερα και ειμαστε στην σελιδα 2978 !!!
Για να δω που θα ειναι αρχες Σεπτεμβριου !!

Καλες Βουτες Παιχτες !!!
Δεν είναι κακό να κάνει κάποιος ερωτήσεις για να μαθαίνει και να μη πέφτει σε φόλες.
Το κακό είναι να μη postarei στη συνέχεια για τις συναντήσεις του με τις κοπέλες.
Τώρα αν εσύ σα πιο παλιός μπορείς να βοηθήσεις δινοντας κάποια τηλ και δε το κάνεις είναι δικιά σου υπόθεση
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Κι εγώ συμφωνώ με τον Τρες και νομίζω ότι απευθύνεται κυρίως σε όσους από εμάς, ενώ έχουν τα φράγκα και τη λίμπιντο να πηδάνε συχνά - πυκνά c.t.ουρίστριες, εντούτοις δεν μπαίνουν στο κόπο να ενημερώνουν εμάς τους υπόλοιπους με κριτικές ή έστω ποστάροντας, είτε γιατί δεν το θεωρούν απαραίτητο (είναι δηλ. της σχολής "ξέρω μόνο να παίρνω κι όχι να δίνω"), είτε γιατί θέλουν να κρατάνε τα κελεπούρια κρυφά, ώστε να τα χαίρονται μεταξύ τους σε κλειστό κύκλο. Υπάρχουν κι άλλοι λόγοι που μπορεί κάποιος να μη γράφει, θεμιτοί ή αθέμιτοι, αλλά ειδικά αυτές τις 2 κατηγορίες τις θεωρώ για  :shit:

σιγουρα εχει δικιο και ο Προεδρος και εσυ αεροπορε, αλλα, ενω το site αλλαξε, διαπιστωνω οτι χαθηκε η ευκαιρια να γινουν οι κριτικες πιο κατατοπιστικες... εννοω οτι πλεον δεν υπαρχει ουσιαστικα το πεδιο για το αν οι φωτογραφιες ειναι αληθινες και επιτελους το "Συμπεριφορα Πρακτορειου: Καλη - Μετρια - Κακη" ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΑΡΚΕΣ.
Πρεπει να υπαρχει ειδικο κομματι για ΑΝΑΛΥΣΗ της συμπεριφορας του πρακτορειου...
Να ενημερωσω τους συναγωνιστες οτι η Σιντυ εχει εξελιχτει σε τοπ μουναρα, με πολλες θυσιες οπως μου ειπε η ιδια, εκοψε τελειως το αλκοολ εδω και 6 μηνες, το προσωπο της λαμπει απο υγεια, οι φωτογραφιες, που την δειχνουν σαν βορειοαφρικανα, την αδικουν πολυ και στη μαχη βγαζει πολυ παθος και καυλα...
Κριτκη δεν γραφω, θελω να ριξω χοντρο κραξιμο στο Ζ, αλλα γνωριζω οτι ειναι η Ιερη Αγελαδα του site και μαλλον δεν θα μου δοθει ποτε η ευκαιρια να το κανω "επισημα", μεσω μιας κριτικης που θα μεινει...
Αντιθετως, θα κανω κατι αλλο επισημα σε λιγες ωρες...
ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ!!!
αντε και στα δικα σας οι ελευθεροι...
 

cover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
21
Πόντοι
1
Καλοριζικος στο κλαμπ των παντρεμενων φιλε!
Η παροιμια που μας ταιριαζει και θα σου ταιριαζει οπως λες και εσυ σε λιγες ωρες... 'Ο λυκος και αν εγερασε και ασπρισαν τα μαλλια του, μυαλο δεν αλλαξε'!!!!
Βιος και πουτσος ανθοσπαρτος!!!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν είναι κακό να κάνει κάποιος ερωτήσεις για να μαθαίνει και να μη πέφτει σε φόλες.
Το κακό είναι να μη postarei στη συνέχεια για τις συναντήσεις του με τις κοπέλες.
Τώρα αν εσύ σα πιο παλιός μπορείς να βοηθήσεις δινοντας κάποια τηλ και δε το κάνεις είναι δικιά σου υπόθεση
Δεν θελω και παραπονα ετσι Παιχτη !!!!
Δεν δικαιουσαι !!!! :cool2:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ta θελει ο κωλος σου alohaaaaaaaaaaaaaaaa  !!! :grin: :grin: :grin: :grin:


     
URL]]
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Eλπιζω να μην φερνει παρενεργειες η ενεση γιατρε μου!!!!Γιατι ειμαι κ σε περιεργη ηλικια για να κλεισω τουρακια  :grin: :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οκ μαζι σου !!!
Ακομα περιμενω τα Review για Moni , Marta ,Laura κλπ κλπ !!!
Εστω ενα σχολιο εαν βαριεσαι τοσο πολυ !!! ;)
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Θελω το ριβιου να ειναι κ στα αγγλικα οπως τα γραφει ο πανμεγιστος γιατρος κουδουνας


URL]]
 

pangkok

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Για Marta υπάρχει όσο για Moni δε πήγα λόγω δικού μου κολλήματος και για Laura θεώρησα ότι δεν υπάρχει λόγος γιατί δε θα βοηθούσα κανέναν συναγωνιστή αφού η κοπέλα δε ξανακάνει πλεόν άλλο tour.
Αυτά.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom