Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (5 μέλη και 79 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Nai και το εκανε και ο Ροδολφος λες και νομισουμε οτι προκειται για αλλο πρακτορειο !!!

Ασε Ροδολφε !!!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν νομιζω οτι θα υπαρχη θα ξανα !!
 

pangkok

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?
ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΑΚΡΗ
ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

pangkok

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ΟΧΙ ΔΕ ΤΑ ΕΧΩ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙΙ ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ PRIVE?

KRIMA
 

niodarto9

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ΟΧΙ ΔΕ ΤΑ ΕΧΩ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙΙ ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ PRIVE?

KRIMA

Συμφωνώ και γω για το συγκεκριμενο κορίτσι. Είχα περάσει και γω πολύ καλά μαζί της. Αν ήταν όλες σαν κι αυτή, δε θα φεύγαμε ποτέ ξενερωμένοι και απογοητευμένοι για τα λεφτά που δώσαμε.

Προτείνει κανεις αντίστοιχη περίπτωση να κάνουμε μια δοκιμή εκει?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καθομαι και σας διαβαζω εσας τους δυο τελευταιους και απο οτι βλεπω το κατεχετε το αθλημα και γαματε και καλα και ωραια κομματια !!!
Δεν το λεω μονο για εσας αλλα και για ολους τους αλλους που πιο πολυ διαβαζουν , αν οχι μονο διαβαζουν παρα γραφουν !!!
Ε λοιπον απο εδω και μπρος μαλλον οι νεοι θα ανοιγουν τον δρομο γιατι οι παλιοι απο οτι καταλαβα κουραστηκαν συνεχια οι ιδιοι και οι ιδιοι να κανουν ολη την δουλια !!!

Ειδικα τωρα που εχουν σκασει και 60 τεμαχια απο τα οποια τα 48 ειναι πεταμενα φραγκα να δω τι θα γινει !!

Και  τα στοιχια της Μαρτας τα εχω αλλα δεν μου εχει αποδειξη κανενας οτι αξιζει  να του τα δωσω !!


Αυτα για την ωρα !!! :-
 

Dimpalios

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
Καθομαι και σας διαβαζω εσας τους δυο τελευταιους και απο οτι βλεπω το κατεχετε το αθλημα και γαματε και καλα και ωραια κομματια !!!
Δεν το λεω μονο για εσας αλλα και για ολους τους αλλους που πιο πολυ διαβαζουν , αν οχι μονο διαβαζουν παρα γραφουν !!!
Ε λοιπον απο εδω και μπρος μαλλον οι νεοι θα ανοιγουν τον δρομο γιατι οι παλιοι απο οτι καταλαβα κουραστηκαν συνεχια οι ιδιοι και οι ιδιοι να κανουν ολη την δουλια !!!

Ειδικα τωρα που εχουν σκασει και 60 τεμαχια απο τα οποια τα 48 ειναι πεταμενα φραγκα να δω τι θα γινει !!

Και  τα στοιχια της Μαρτας τα εχω αλλα δεν μου εχει αποδειξη κανενας οτι αξιζει  να του τα δωσω !!


Αυτα για την ωρα !!! :-

Ολόσωστος. (Ή μάλλον πολύ σωστός, άμα δεν έτρωγες και μερικά Ε) :pppppppp
 

medaphoar

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
41
Like
0
Πόντοι
11
Μη φωναζεις στα παιδια προεδρε.Πες τους οτι θα ειναι παλι κοντα σας απο Σεπτεμβρη κι ολα μελι-γαλα!
 

niodarto9

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καθομαι και σας διαβαζω εσας τους δυο τελευταιους και απο οτι βλεπω το κατεχετε το αθλημα και γαματε και καλα και ωραια κομματια !!!
Δεν το λεω μονο για εσας αλλα και για ολους τους αλλους που πιο πολυ διαβαζουν , αν οχι μονο διαβαζουν παρα γραφουν !!!
Ε λοιπον απο εδω και μπρος μαλλον οι νεοι θα ανοιγουν τον δρομο γιατι οι παλιοι απο οτι καταλαβα κουραστηκαν συνεχια οι ιδιοι και οι ιδιοι να κανουν ολη την δουλια !!!

Ειδικα τωρα που εχουν σκασει και 60 τεμαχια απο τα οποια τα 48 ειναι πεταμενα φραγκα να δω τι θα γινει !!

Και  τα στοιχια της Μαρτας τα εχω αλλα δεν μου εχει αποδειξη κανενας οτι αξιζει  να του τα δωσω !!


Αυτα για την ωρα !!! :-

Χαχαχα!!!!
Δεν είναι τυχαίο ότι ο παλιός είναι αλλιώς. Όντως θεε tresurert είσαι ασυναγώνιστος. Εγώ ανήκω πάντως στην κατηγορία των ατόμων που πραγματικά η τσέπη δε βοηθάει στο να αποκτήσω την απαραίτητη εμπειρία σε αυτή την οικονομική κατηγορία. 4 κοπέλες έχω δοκιμάσει μέσα σε 5 μήνες και αυτό με αρκετό ζόρι.
Άρα, τις περισσότερες φορές, δε μπορώ να εκφέρω γνώμη και αναγκαστικά περιορίζομαι μόνο στην ανάγνωση.
Με τον καιρό, ίσως έρθει η απαιτούμενη εμπειρία. ΑΥΤΑ
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Καθομαι και σας διαβαζω εσας τους δυο τελευταιους και απο οτι βλεπω το κατεχετε το αθλημα και γαματε και καλα και ωραια κομματια !!!
Δεν το λεω μονο για εσας αλλα και για ολους τους αλλους που πιο πολυ διαβαζουν , αν οχι μονο διαβαζουν παρα γραφουν !!!
Ε λοιπον απο εδω και μπρος μαλλον οι νεοι θα ανοιγουν τον δρομο γιατι οι παλιοι απο οτι καταλαβα κουραστηκαν συνεχια οι ιδιοι και οι ιδιοι να κανουν ολη την δουλια !!!

Ειδικα τωρα που εχουν σκασει και 60 τεμαχια απο τα οποια τα 48 ειναι πεταμενα φραγκα να δω τι θα γινει !!

Και  τα στοιχια της Μαρτας τα εχω αλλα δεν μου εχει αποδειξη κανενας οτι αξιζει  να του τα δωσω !!


Αυτα για την ωρα !!! :-

τώρα ενώ καταλαβαίνω τι λές , δεν λέω κάπου έχεις δίκιο αλλα η κορυφή έχει και μοναξιά.
για να βρείς άλλους σαν εσένα λίγο δύσκολο το βλέπω.
θα έπρεπε να διαθέτουν και την  δική σου λίμπιντο, και ανάλογο πορτοφόλι .
Χλωμα τα βλέπω τα πράματα!!!!
Καλές Διακοπές , καλά ψάρια, και ωραία μωρά,  ;) ;)
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
τώρα ενώ καταλαβαίνω τι λές , δεν λέω κάπου έχεις δίκιο αλλα η κορυφή έχει και μοναξιά.
για να βρείς άλλους σαν εσένα λίγο δύσκολο το βλέπω.
θα έπρεπε να διαθέτουν και την  δική σου λίμπιντο, και ανάλογο πορτοφόλι .
Χλωμα τα βλέπω τα πράματα!!!!
Καλές Διακοπές , καλά ψάρια, και ωραία μωρά,  ;) ;)

Κι εγώ συμφωνώ με τον Τρες και νομίζω ότι απευθύνεται κυρίως σε όσους από εμάς, ενώ έχουν τα φράγκα και τη λίμπιντο να πηδάνε συχνά - πυκνά c.t.ουρίστριες, εντούτοις δεν μπαίνουν στο κόπο να ενημερώνουν εμάς τους υπόλοιπους με κριτικές ή έστω ποστάροντας, είτε γιατί δεν το θεωρούν απαραίτητο (είναι δηλ. της σχολής "ξέρω μόνο να παίρνω κι όχι να δίνω"), είτε γιατί θέλουν να κρατάνε τα κελεπούρια κρυφά, ώστε να τα χαίρονται μεταξύ τους σε κλειστό κύκλο. Υπάρχουν κι άλλοι λόγοι που μπορεί κάποιος να μη γράφει, θεμιτοί ή αθέμιτοι, αλλά ειδικά αυτές τις 2 κατηγορίες τις θεωρώ για  :shit:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Δεν είναι μόνο τα χρήματα που λείπουν από τους πιο πολλούς για να εξασκήσουν το city touring σαν σπορ.Είναι κυρίως το attitude.
Το οποίο ο Τρεσ έχει και με το παραπάνω.Παραπέμπω σε παλιότερα photo-avatars του με τον Steve Mc Queen.O νοών νοήτω.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom