Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 130 άτομα (6 μέλη και 124 επισκέπτες)

medaphoar

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
41
Like
0
Πόντοι
11
Καλη κοπελα και καλο service η aleksa αλλα η εντυπωση που μου ειχε μεινει απο το δεκεμβριο γαι το προσωπο της δεν αλλαξε.Μετριο προσωπο που φερνει σε μεγαλοκοπελα.οσοι ψαχνουν για πιτσιρικες μαλλον δε θα μεινουν ευχαριστημενοι.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Καλη κοπελα και καλο service η aleksa αλλα η εντυπωση που μου ειχε μεινει απο το δεκεμβριο γαι το προσωπο της δεν αλλαξε.Μετριο προσωπο που φερνει σε μεγαλοκοπελα.οσοι ψαχνουν για πιτσιρικες μαλλον δε θα μεινουν ευχαριστημενοι.

Ουστ με τη φακιδομύτα που έγινε και φίρμα χωρίς να λέει και τίποτα!  :birdman: :tickedoff: :2funny: :grin:
Κωλολεσβία ακόμα κλαίω τα 250Ε...!  :2funny: :2funny: :2funny:
Συμφωνώ μαζί σου για το πρόσωπο!
Ακόμα φιλάει λες και είναι φίδι ή  το άλλαξε?  :think:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ενταξει ρε..
κανω καμια ζητα στην πλατεια,τσονταρουν & 1-2 φιλοι,καθε 3μηνο που μαζευω το 250αρι,ριχνω κανα πουτσο & εγω..
Εμενα θα με βρεις στο Μεταξι αν με ζητησης Παιχτη !!! ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ουστ με τη φακιδομύτα που έγινε και φίρμα χωρίς να λέει και τίποτα!  :birdman: :tickedoff: :2funny: :grin:
Κωλολεσβία ακόμα κλαίω τα 250Ε...!  :2funny: :2funny: :2funny:
Συμφωνώ μαζί σου για το πρόσωπο!
Ακόμα φιλάει λες και είναι φίδι ή  το άλλαξε?  :think:
:-* :-* :-* :-* :-*

snake-kiss.jpg
 

medaphoar

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
41
Like
0
Πόντοι
11
Μπααα το ιδιο!θυμαμαι οτι τα ειχες γραψει αλλα λογω των καλων κριτικων ειπα να δωσω μια δευτερη ευκαιρια.Δε πειραζει,καλα να περναμε κι ολα τ'αλλα γινονται.  
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Μπααα το ιδιο!θυμαμαι οτι τα ειχες γραψει αλλα λογω των καλων κριτικων ειπα να δωσω μια δευτερη ευκαιρια.Δε πειραζει,καλα να περναμε κι ολα τ'αλλα γινονται.  

Πρόσωπο ίδιο, φακιδομύτα του κερατά!
Από υπηρεσίες, η λεσβία δεν ξυπνάει εύκολα!
Εγώ της χαρίστηκα και το ομολογώ και κλαίω το 250Ε!
Φιλάει σαν φίδι, πράγμα το οποίο είναι εκνευριστικό!
Αν ακόμα κάνει και αυτόν τον ηλίθιο ήχο ανά λεπτό που σου σπάει τα νεύρα, τι στον πούτσο άλλαξε λοιπόν και συνεχίζει να χρεώνει 250Ε?  :think:
Τσόπανε που είσαι?  :2funny: :2funny: :2funny:

Και εγώ λόγω καλών κριτικών πήγα αλλά δεν είμαστε όλοι τυχεροί και δεν την πετυχαίνουν και όλοι στα κέφια της!
Και γκόμενα που πηδιέται με τα κέφια της ή ανάλογα το πόσο εύκολος είναι ο πελάτης του τα τρώει, για εμένα δεν αξίζει!
Ουστ και πάλι ουστ!
Το γεγονός ότι κάποιοι πέρασαν καλά μαζί της δεν σημαίνει ότι θα περνάνε και όλοι το ίδιο!
Και η ψιψίνα και εγώ και ο Τρες περάσαμε πολύ καλά με το Καρινάκι αλλά όταν την επισκέφτηκε ο πιλότος λόγω κριτικών δικών μας απογοητεύτηκε!

Αλήθεια που χάθηκε η ψιψίνα???  :think:

Αυτά παίχτες!  ;) :cheesy: :grin:
 

leopold_00

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
1
Για να ξερετε για το σιτε!! Εκει διαφημιζουν ανεξαρτητες, και τωρα τελευταια και γραφεια!! Ειναι ενα πιτσουνακι απο την Πραγα που εφυγε απο τα γραφεια και μονο εκει την βρισκεις!! Οι περισσοτερες ομως μουφες!!!!

thnx για τις πληροφορίες!!! άστο καλύτερεα, πάμε στα σίγουρα!!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom