Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 143 άτομα (2 μέλη και 141 επισκέπτες)

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Εδω παντως προβλεπω μεγαλη αντιπαραθεση..


 
     

Το ρήμα "προβλέπω" αναφέρεται σε κάτι που θα γίνει από δω κι εμπρός, εκτός κι ήθελες να γράψεις "(δια)βλέπω". Ως προς εμένα τουλάχιστον, πιστεύω ότι το θέμα θεωρείται λήξαν και ότι ο Σπύρος κατάλαβε τι ήθελα να πω. Εκτός κι έχεις στο νου σου τον busterd και τη δική του απάντηση, οπότε μπορεί και ν' αποδειχθεί ότι έχεις δίκιο.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Αντε τα λεμε παω για Mojito !!!

Δάσκαλε μέχρι και το μωρό αηδίασε...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Να κόψεις το τσιγάρο και να πίνεις πολλούς χυμούς ανανά με σέλινο για να αποκτήσεις γλυκιά και νόστιμη γεύση...!
Μοχίτο...!
Στο Μοχίτο Μπει, ίσως από τα καλύτερα μοχίτο που έχω πιει τον τελευταίο καιρό!
Πραγματικά δεν το περίμενα διότι εδώ στην Ελλάδα δεν ξέρουν να κάνουν!  ;)
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
μηπως βρε φίλε σπυριδονα
τα θέλει και λίγο ο λοκος σου :think:
είναι η δεν είναι αυτο καλυμενη προσωπικη επιθεση στον παίχτη busterd  :sunglasses:
μην κανουμε σαν τις μωρες παρθενες που μας διαβαλουν οι κακοι άλλοι και μετα αρχίζουμε τις πουτανιες
υπαρχουν οι .ανες που μας  τα κάνουν αυτα έτσι και αλλιως

Τωρα που το θυμηθηκα, δεν ειχε και το Piercing στη γλωσσα
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Πήγαινε μια βόλτα στην Κολομβία και θα βρεις πολύ καλύτερες!
Η Σακίρα μπροστά σε αυτά που πραγματικά υπάρχουν εκεί, είναι ένα δείγμα!  :rockon: :rockon: :rockon:
Κοίτα το μωρό άβαταρ μου για να καταλάβεις!  :dancing: :dancing:

Βραζιλια, Αργεντινη ναι, Κολομβια δεν εχω παει ακομα
Με το καλο να μου γνωρισεις και την κυρια του αβαταρ σου!
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
μηπως βρε φίλε σπυριδονα
τα θέλει και λίγο ο λοκος σου :think:
είναι η δεν είναι αυτο καλυμενη προσωπικη επιθεση στον παίχτη busterd  :sunglasses:
μην κανουμε σαν τις παρθενες που μας διαβαλουν οι κακοι άλλοι και μετα αρχίζουμε τις πουτανιες
υπαρχουν οι .ανες που μας  τα κάνουν αυτα έτσι και αλλιως

Οχι φιλε μου το εχω πει, εδω μεσα δεν ειμαι για να τσακωθω με κανεναν ειδικα για καμια πουτανα οσο καλη και αν ειναι
Και φυσικα αν ειναι καλη με ευχαριστηση να ενημερωσω και να τιμηθει και απο αλλους συναγωνιστες
Πουτανες ειναι ολες, μην το ξεχνατε, δεν το κανουν για τα γλυκα μας ματια, αλλα οπως της σεβομαστε, να σεβονται και αυτες το ψωμι που τρωνε, γιατι σε αλλους μπορει να περισευουν, αλλα αλλοι συναγωνιστες σκεφτονται και το ευρω που θα πανε να δωσουν και βασιζονται στις κριτικες και στα λογια πολλων συναγωνιστων, ως προς το που να καταθεσουν τον οβολο τους. οταν εξεθεσε ταυτοτητα συναγωνιστη, εγω τι να της κανω?

οσο για το Piercing απλα θυμηθηκα τις φωτος του πρακτορειου και μετα οτι δεν το ειδα
οσο για τον φιλο busterd ελπιζω να μην κολλαν τα γουστα μας ως προς την οψη και την υφη του αιδοιου που αρεσει στον καθενα μας και να μην καταλαβε οτι μου αρεσουν οι ανηλικες ελπιζω, αν και ετσι οπως τοποθετηθηκε, εγω καταλαβα οτι αφησε να εννοηθει το τελευταιο, μακαρι να κανω λαθος στην κριση μου
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
το σχολιο μου αφορουσε μια ατυχία που είχε ο φίλος προσφατα και έτυχε να διαβάσω
και νομιζα ότι τον ειρωνευοταν η ποαρατηρηση σου αλλά αφου ηθελες μόνο να  μας ενημερωσεις οκ

από εκει και περα νoμίζω ότι ισως να ηταν ατυχης η εκφραση που χρησιμοποιησες στην εκθεσουλα σου και
μας έφερε δυσάρεστους συνειρμους  και λάθος συμπεράσματα 
     
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μάγκες αφήστε το!!!!!
Οκ, μπορεί να μην συμφωνούμε με την κρίση του Σπύρου όσον αφορά το σέρβις των κοριτσιών.....
....αλλά αυτό με το νιμού, σχεδόν όλοι καταλάβαμε τι εννοούσε!!!!!
Την έκφραση που χρησιμοποίησε, την χρησιμοποιούμε κατά κόρον σχεδόν όλοι, κάθε μέρα, για να περιγράψουμε το σχήμα του νιμού....όχι την ηλικία!!!!
Άρα να κάνουμε συνειρμούς τέτοιου τύπου, το θεωρώ εντελώς άστοχο!!!!!
Αυτά.....η Ουρουγουάη πιέζει!!!!!
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
αν περάσει η ουρουγουαη ....:headbang: :headbang: :headbang:
βρε για ποτό δεν πήγες εσυ?  :headbang: :headbang: :headbang:
γρήγορα ετοιμάσυ :2funny: :2funny: η περιμένεις καμια δουλα?  :grin: :grin: :grin:
ωρα μου :rockon: :rockon: :rockon: τα λέμε

να περνατε καλά παιχτες
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Δεν έχω διαβάσει τις τελευταίες 5 σελίδες (τεχνικοί λόγοι).

Πήγα μία βόλτα από Ορνέλα και είδα αυτό που περίμενα από τις κριτικές.

Spot on και οι τρεις, διαφωνώ μόνο λίγο με τον kanena αναφορικά στην εμφάνιση.

Κατά τα λοιπά, όπως τα λέει ο Πίπης κυρίως.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
....αλλά αυτό με το νιμού, σχεδόν όλοι καταλάβαμε τι εννοούσε!!!!!
Την έκφραση που χρησιμοποίησε, την χρησιμοποιούμε κατά κόρον σχεδόν όλοι, κάθε μέρα, για να περιγράψουμε το σχήμα του νιμού....όχι την ηλικία!!!!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Ενα σχολιο και την εκανα , γιατι δεν με αφορα το σχετικο θρεντ. Και μονο που χρησιμοποιειτε (οσοι χρησιμοποιειτε ) τη λεξη "παιδικο" για να περιγραψετε ενα μουνι μιας πουτανας , δειχνει ποσο τραγικοι και για τον πουτσο ειστε. Και ειδικα οσοι εχετε παιδια  θα επρεπε να σας αηδιαζουν τετοιες παρομοιωσεις , φτανει μονο να σκεφτειτε ποσο αθωα και ασπηλα ειναι οσα σχετιζονται με παιδια. Θα μπορουσατε απλα να πειτε οτι εχει μικρα μουνοχειλα , τοσο δυσκολο ειναι η εχετε προβλημα εκφρασης?
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Ενα σχολιο και την εκανα , γιατι δεν με αφορα το σχετικο θρεντ. Και μονο που χρησιμοποιειτε (οσοι χρησιμοποιειτε ) τη λεξη "παιδικο" για να περιγραψετε ενα μουνι μιας πουτανας , δειχνει ποσο τραγικοι και για τον πουτσο ειστε. Και ειδικα οσοι εχετε παιδια  θα επρεπε να σας αηδιαζουν τετοιες παρομοιωσεις , φτανει μονο να σκεφτειτε ποσο αθωα και ασπηλα ειναι οσα σχετιζονται με παιδια. Θα μπορουσατε απλα να πειτε οτι εχει μικρα μουνοχειλα , τοσο δυσκολο ειναι η εχετε προβλημα εκφρασης?

Επειδή πήρες φόρα και κατηγορείς συλλήβδην όσους έγραψαν ποστ για το θέμα αυτό, θεωρείς ότι με αυτό το σχόλιο:

"...Γιατί εάν εδώ υπάρχει έστω και ένας που του αρέσουν τα παιδικά μουνάκια τότε άντε να πάμε στο διάολο..." ()

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Έγραψες!"

... που έγραψε ο busterd στη κριτική του και επιδοκίμασα εγώ, είμαστε απ' αυτούς που γουστάρουμε τέτοιας ηλικίας γεννητικά όργανα; Αν ναι, sorry φίλε, αλλά έχεις πρόβλημα κατανόησης του κειμένου. Άλλωστε το επόμενο ποστ μου με το οποίο ξεκαθάριζα ως προς αυτά τη θέση μου δεν άφηνε νομίζω κανένα περιθώριο για παρερμηνείες.
Κι εγώ τουλάχιστον δεν το γράφω αυτό εδώ το ποστ και "την κάνω", θα είμαι εδώ για ο,τι άλλο θες να με αντικρούσεις. Αλλά με επιχειρήματα και κόσμια, όχι με αφορισμούς και ύβρεις, όπως εσύ.
Κατά τα άλλα, πέρα από τους αφορισμούς σου αυτούς, επί της ουσίας φυσικά και συμφωνούμε, όχι μόνο εμείς οι δυό, αλλά θέλω να πιστεύω και οι περισσότεροι εδώ μέσα.
 

Επισκέπτης
Επειδή πήρες φόρα και κατηγορείς συλλήβδην όσους έγραψαν ποστ για το θέμα αυτό, θεωρείς ότι με αυτό το σχόλιο:

"...Γιατί εάν εδώ υπάρχει έστω και ένας που του αρέσουν τα παιδικά μουνάκια τότε άντε να πάμε στο διάολο..." ()

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Έγραψες!"

... που έγραψε ο busterd στη κριτική του και επιδοκίμασα εγώ, είμαστε απ' αυτούς που γουστάρουμε τέτοιας ηλικίας γεννητικά όργανα; Αν ναι, sorry φίλε, αλλά έχεις πρόβλημα κατανόησης του κειμένου. Άλλωστε το επόμενο ποστ μου με το οποίο ξεκαθάριζα ως προς αυτά τη θέση μου δεν άφηνε νομίζω κανένα περιθώριο για παρερμηνείες.
Κι εγώ τουλάχιστον δεν το γράφω αυτό εδώ το ποστ και "την κάνω", θα είμαι εδώ για ο,τι άλλο θες να με αντικρούσεις. Αλλά με επιχειρήματα και κόσμια, όχι με αφορισμούς και ύβρεις, όπως εσύ.
Κατά τα άλλα, πέρα από τους αφορισμούς σου αυτούς, επί της ουσίας φυσικά και συμφωνούμε, όχι μόνο εμείς οι δυό, αλλά θέλω να πιστεύω και οι περισσότεροι εδώ μέσα.

Ποιος σου μιλησε εσενα ρε φιλε? Διωχτην μυγα σου και ειδα και το δικο σου ποστ. Αλλοι επρεπε να τσιμπησουν αλλος πιαστηκε στο αγκιστρι :uglystupid:

Εντιτ κιολας γιατι τα μισα καταλαβες. Δεν ειπα οτι γουσταρει καποιος παιδικα μουνια. ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΜΟΥΝΙΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom