Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 122 άτομα (8 μέλη και 114 επισκέπτες)

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Ελπίζω η παρακάτω ιστορία να είναι επιμορφωτική…

Ως λάτρης των πιπινιών συγκινήθηκα με την φρεσκοφερμένη αλλά σούπερ κούκλα Σουζάνα.
Ποιά Σουζάνα; μα αυτήν φυσικά : «Που πας ρε Καραμήτρο;» θα λέτε τώρα γελώντας όλοι, «η συγκεκριμένη είναι με το γνωστό αξιόπιστο πρακτορείο», ναι αυτό με την συλλογή φωτογραφιών από μοντέλα (αυτό που μας φέρνει και την Sophie Moon!!!)

Λοιπόν το τόλμησα να την συναντήσω (ξέρετε πως στο αγώνα πάνω-με-κάτω κεφάλι συχνά-πυκνά σκοράρει και το κάτω), ελπίζοντας μήπως και κάτι έχει αλλάξει προς το καλύτερο. Η εντύπωσή μου για το πρακτορείο (πρώτη φορά επικοινώνησα) είναι πως είναι σαν τα γκαρσόνια στην Κωνσταντινούπολη (όσοι έχετε πάει γνωρίζετε) : σου συμπεριφέρονται με εξαιρετική ευγένεια έως δουλικότητα μέχρι να σε καταφέρουν να κάτσεις στο τραπέζι τους, και μετά σε γράφουν κανονικά…

Συνεννόηση πανεύκολη και γρήγορη, ξενοδοχείο μέτριο, δίπλα στο γνωστό στην γνωστή πλατεία. Στην αρχή με στείλανε σε λάθος δωμάτιο (ευτυχώς δεν υπήρχε κάποιος μέσα), ίσως και για προληπτικό έλεγχο(?). Με τα πολλά πήρα το σωστό δωμάτιο, χτυπώ την πόρτα, ανοίγει, και ξεπετάγονται δυο πιπίνια τρέχοντας 100άρι!!! Πιθανώς η μία να ήταν η Sophie αλλά λόγω ταχύτητας δεν πρόλαβα να δω και πολλά…

Έμεινα έτσι μόνος με την Σουζάνα που μόλις είχε ξυπνήσει (πολύ μείον αυτό) και ήταν γενικά ψιλοχύμα…  Σκέφτηκα να την κάνω επιτόπου, αλλά λέω μιας και ήρθα ας της (και μου) δώσω μια ευκαιρία, ένεκα και του κόπου που ήδη είχα κάνει…

Προφανώς είναι άλλη κοπέλα, αυτό το εξωτικό μελαχρινό πλάσμα στις φωτό δυστυχώς δεν υπάρχει. Είναι όμως μια συμπαθητική και εμφανίσιμη κοπέλα. Σχετικά ψηλή και λεπτή, με μαλλιά καστανόξανθα με ανταύγειες μέχρι τους ώμους. Αγγλικά σχετικά καλά, είναι ευγενική και 23 χρονών από Λιθουανία. Πρώτη φορά στην Ελλάδα και μάλλον σε μεγάλη ανάγκη την είδα. Ενώ ήμασταν  στα εισαγωγικά της γνωριμίας και ήμουν σχεδόν έτοιμος να υποκύψω, ξαφνικά μου σκάει ένα γελάκι και τι βλέπω!!! Της έλειπαν δύο δόντια, φαφούτα η δικιά μας!!! Επειδή δεν μου έχει ξανατύχει τέτοια περίπτωση ξενέρωσα στο δευτερόλεπτο…

Την ευχαρίστησα για το χρόνο της, της είπα πως το πρακτορείο με ξεγέλασε και πως αν και είναι νόστιμη κοπέλα το θεωρώ λάθος να μείνω μαζί της. Την χαιρέτησα και ευγενικά αποχώρησα… Έστειλα και ένα σχετικό μήνυμα στο πρακτορείο, αλλά απόκριση δεν πήρα, προφανώς είναι συνηθισμένοι…

Εντάξει, έμεινα με το π..λί στο χέρι, αλλά ακόμα γελάω με το συμβάν…
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
χθες μεσημερι στα Σπατα ειδα 3 ct που μολις κατεφθαναν.
Τα 2 βαμμενα ξανθιες με παλιορουχα και συμπεριφορα
λιγουρας επαρχιωτισας,τελειως αποκρουστικες η τριτη ηταν νανος.
Ολες αθλιες.
Αυτες ερχονται εδω να εισπραξουν 250/h ?
 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16
χθες μεσημερι στα Σπατα ειδα 3 ct που μολις κατεφθαναν.
Τα 2 βαμμενα ξανθιες με παλιορουχα και συμπεριφορα
λιγουρας επαρχιωτισας,τελειως αποκρουστικες η τριτη ηταν νανος.
Ολες αθλιες.
Αυτες ερχονται εδω να εισπραξουν 250/h ?

Πως εισαι τοσο σιγουρος οτι ηταν τουρ? :huh:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
χθες μεσημερι στα Σπατα ειδα 3 ct που μολις κατεφθαναν.
Τα 2 βαμμενα ξανθιες με παλιορουχα και συμπεριφορα
λιγουρας επαρχιωτισας,τελειως αποκρουστικες η τριτη ηταν νανος.
Ολες αθλιες.
Αυτες ερχονται εδω να εισπραξουν 250/h ?

Φίλε μου αν τις δεις πως έρχονται και πως φεύγουν θα ξενερώσεις!  ;)
Μερικές δεν τις καταλαβαίνεις καν ότι είναι αυτές!  :rockon:
Παλιά τις έβλεπα από πρώτο χέρι στις πτήσεις τους και αυτές αλλά και πολλά στριπάκια όταν φεύγανε για διακοπές στις χώρες τους!  ;)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Ελπίζω η παρακάτω ιστορία να είναι επιμορφωτική…

Ως λάτρης των πιπινιών συγκινήθηκα με την φρεσκοφερμένη αλλά σούπερ κούκλα Σουζάνα.
Ποιά Σουζάνα; μα αυτήν φυσικά : .........
Εντάξει, έμεινα με το π..λί στο χέρι, αλλά ακόμα γελάω με το συμβάν…

Ωραίε, συγνώμη αλλά δεν γίνεται να μην γελάσει κανείς με αυτό το περιστατικό που σου έτυχε!  :2funny: :2funny: :2funny:
Και εσύ σαν και εμένα πήγες, αναζητώντας παλιές ένδοξες στιγμές και προσπαθώντας να ανακαλύψεις καινούριο χρυσό αλλά μάλλον θα πρέπει να κάτσουμε και να αναμένουμε να στείλουν κάτι σίγουρο διότι ακόμα και το να πηγαίνεις και να φεύγεις είναι βαρετό!  ;) :cheesy: :grin:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Ενώ ήμασταν  στα εισαγωγικά της γνωριμίας και ήμουν σχεδόν έτοιμος να υποκύψω, ξαφνικά μου σκάει ένα γελάκι και τι βλέπω!!! Της έλειπαν δύο δόντια, φαφούτα η δικιά μας!!!

Άμα την φίλαγες κιόλας κάπου θα έβρισκες και καμιά κουφάλα...!!!  :2funny: :2funny: :cheesy: :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Εγώ έχω δει διάφορες από δαύτες και σε πτήσεις από Πράγα και (κυρίως) στο Αυτοκρατορικόν, στο πρωινό, πισίνα κλπ.
ΒΛΑΧΑΔΕΡΑ σε ποσοστό 80%!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ελπίζω η παρακάτω ιστορία να είναι επιμορφωτική…

Ως λάτρης των πιπινιών συγκινήθηκα με την φρεσκοφερμένη αλλά σούπερ κούκλα Σουζάνα.
Ποιά Σουζάνα; μα αυτήν φυσικά : «Που πας ρε Καραμήτρο;» θα λέτε τώρα γελώντας όλοι, «η συγκεκριμένη είναι με το γνωστό αξιόπιστο πρακτορείο», ναι αυτό με την συλλογή φωτογραφιών από μοντέλα (αυτό που μας φέρνει και την Sophie Moon!!!)

Λοιπόν το τόλμησα να την συναντήσω (ξέρετε πως στο αγώνα πάνω-με-κάτω κεφάλι συχνά-πυκνά σκοράρει και το κάτω), ελπίζοντας μήπως και κάτι έχει αλλάξει προς το καλύτερο. Η εντύπωσή μου για το πρακτορείο (πρώτη φορά επικοινώνησα) είναι πως είναι σαν τα γκαρσόνια στην Κωνσταντινούπολη (όσοι έχετε πάει γνωρίζετε) : σου συμπεριφέρονται με εξαιρετική ευγένεια έως δουλικότητα μέχρι να σε καταφέρουν να κάτσεις στο τραπέζι τους, και μετά σε γράφουν κανονικά…

Συνεννόηση πανεύκολη και γρήγορη, ξενοδοχείο μέτριο, δίπλα στο γνωστό στην γνωστή πλατεία. Στην αρχή με στείλανε σε λάθος δωμάτιο (ευτυχώς δεν υπήρχε κάποιος μέσα), ίσως και για προληπτικό έλεγχο(?). Με τα πολλά πήρα το σωστό δωμάτιο, χτυπώ την πόρτα, ανοίγει, και ξεπετάγονται δυο πιπίνια τρέχοντας 100άρι!!! Πιθανώς η μία να ήταν η Sophie αλλά λόγω ταχύτητας δεν πρόλαβα να δω και πολλά…

Έμεινα έτσι μόνος με την Σουζάνα που μόλις είχε ξυπνήσει (πολύ μείον αυτό) και ήταν γενικά ψιλοχύμα…  Σκέφτηκα να την κάνω επιτόπου, αλλά λέω μιας και ήρθα ας της (και μου) δώσω μια ευκαιρία, ένεκα και του κόπου που ήδη είχα κάνει…

Προφανώς είναι άλλη κοπέλα, αυτό το εξωτικό μελαχρινό πλάσμα στις φωτό δυστυχώς δεν υπάρχει. Είναι όμως μια συμπαθητική και εμφανίσιμη κοπέλα. Σχετικά ψηλή και λεπτή, με μαλλιά καστανόξανθα με ανταύγειες μέχρι τους ώμους. Αγγλικά σχετικά καλά, είναι ευγενική και 23 χρονών από Λιθουανία. Πρώτη φορά στην Ελλάδα και μάλλον σε μεγάλη ανάγκη την είδα. Ενώ ήμασταν  στα εισαγωγικά της γνωριμίας και ήμουν σχεδόν έτοιμος να υποκύψω, ξαφνικά μου σκάει ένα γελάκι και τι βλέπω!!! Της έλειπαν δύο δόντια, φαφούτα η δικιά μας!!! Επειδή δεν μου έχει ξανατύχει τέτοια περίπτωση ξενέρωσα στο δευτερόλεπτο…

Την ευχαρίστησα για το χρόνο της, της είπα πως το πρακτορείο με ξεγέλασε και πως αν και είναι νόστιμη κοπέλα το θεωρώ λάθος να μείνω μαζί της. Την χαιρέτησα και ευγενικά αποχώρησα… Έστειλα και ένα σχετικό μήνυμα στο πρακτορείο, αλλά απόκριση δεν πήρα, προφανώς είναι συνηθισμένοι…

Εντάξει, έμεινα με το π..λί στο χέρι, αλλά ακόμα γελάω με το συμβάν…
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γιαυτο ξεκαρδιστηκαν και οι φιλες της ρε Ωραιε !!! :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • Sophie11.jpg
    Sophie11.jpg
    53,6 KB · Εμφανίσεις: 19

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
τσεκαριστικε 1000/100
στο site του πρακτορειου βεβαια ειναι ΚΑΒΛΑ.....
Αφού έκανες τέτοιο έλεγχο δε μας στέλνεις και κανένα ονοματάκι.
Είδες τι έπαθαν πιο πάνω 2 κασκαντέρ. Δεν είναι καιρός για βόλτες
χωρίς θετικό αποτέλεσμα με τέτοια ζέστη.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
χθες μεσημερι στα Σπατα ειδα 3 ct που μολις κατεφθαναν.
Τα 2 βαμμενα ξανθιες με παλιορουχα και συμπεριφορα
λιγουρας επαρχιωτισας,τελειως αποκρουστικες η τριτη ηταν νανος.
Ολες αθλιες.
Αυτες ερχονται εδω να εισπραξουν 250/h ?
Ελα ρε επεσες στην μικρη Ολανδεζα !!!
Λογο μεγεθους οχι λογο ηλικιας μικρη !!
Και τις βαμμενες ξανθιες Ρουμανες !! :grin: :grin: :grin: :grin:

Μαλλον θα ειναι ο σκουπιδοφαγος που εγραφα πιο πισω σαν και μενα εκει περα !!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
Εγώ έχω δει διάφορες από δαύτες και σε πτήσεις από Πράγα και (κυρίως) στο Αυτοκρατορικόν, στο πρωινό, πισίνα κλπ.
ΒΛΑΧΑΔΕΡΑ σε ποσοστό 80%!
πληρωνουμε τις πιο ακριβες τιμες για τις χειροτερες πουτανες.Οπως γινεται παντου τροφιμα,διασκεδαση κλπ.Το προβλημα μας ειναι πολιτισμικο.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εγω την τιμη την εριξα πιο κατω απο τον Τσοπανο πια !!!
60 Ευρα maximum !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Kαι ας μην ειναι CT ,ABS ,DT,κλπ κλπ !!!
Τα ιδια τσιμπουκια κανουν απο τα ιδια μερη ειναι και σου λενε και ευχαριστω για τα 60 που τους δινεις !!

Οποτε τερμα οι Νανοι των 300 Euro !!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
Ελα ρε επεσες στην μικρη Ολανδεζα !!!
Λογο μεγεθους οχι λογο ηλικιας μικρη !!
Και τις βαμμενες ξανθιες Ρουμανες !! :grin: :grin: :grin: :grin:

Μαλλον θα ειναι ο σκουπιδοφαγος που εγραφα πιο πισω σαν και μενα εκει περα !!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
αλλες ειναι,κεντροευρωπαιες,ετσι γραφουν στο site
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eλα ρε εχουμε δυο Νανους !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Βαλε το site να δουμε ποιες λες !! :think:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Εγω την τιμη την εριξα πιο κατω απο τον Τσοπανο πια !!!
60 Ευρα maximum !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Kαι ας μην ειναι CT ,ABS ,DT,κλπ κλπ !!!
Τα ιδια τσιμπουκια κανουν απο τα ιδια μερη ειναι και σου λενε και ευχαριστω για τα 60 που τους δινεις !!

Οποτε τερμα οι Νανοι των 300 Euro !!! :headbang: :headbang: :headbang:

Τρες, άλλαξαν τα γεγονότα...!!!  :cheesy: :grin:
Τσάμπα ώστε να μην κάθονται μόνες τους εδώ!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Το τέλος του προηγούμενου καλοκαιριού, πριν γίνει πάρα πολύ "φίρμα" (πράγμα για το οποίο βεβαίως είχα βάλει το χεράκι μου) την είχα κλείσει 24ωρο με 700, all included.
Ήταν η τελευταία μέρα τουρ της και την είχε αφήσει εκτός πρακτορείου (ακόμη συνεργαζόταν με πρακτορείο τότε)

Αλλά, για προσωπικούς μου λόγους, αναγκάστηκα να το ακυρώσω τελικά και αυτό σηματοδότησε το τέλος της "συνεργασίας" μας.

Μάλλον με θετικό μάτι βλέπω (πλέον) το τέλος "μονίμων συνεργασιών" και "κολλημάτων"...
Καλα εσυ Doc φτηνα την γλυτωσες παλι !!
Αλλα τα θελει ο κωλος σου καθε τοσο !!! :grin: :grin: :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ελπίζω η παρακάτω ιστορία να είναι επιμορφωτική…

Ως λάτρης των πιπινιών συγκινήθηκα με την φρεσκοφερμένη αλλά σούπερ κούκλα Σουζάνα.
Ποιά Σουζάνα; μα αυτήν φυσικά : «Που πας ρε Καραμήτρο;» θα λέτε τώρα γελώντας όλοι, «η συγκεκριμένη είναι με το γνωστό αξιόπιστο πρακτορείο», ναι αυτό με την συλλογή φωτογραφιών από μοντέλα (αυτό που μας φέρνει και την Sophie Moon!!!)

Λοιπόν το τόλμησα να την συναντήσω (ξέρετε πως στο αγώνα πάνω-με-κάτω κεφάλι συχνά-πυκνά σκοράρει και το κάτω), ελπίζοντας μήπως και κάτι έχει αλλάξει προς το καλύτερο. Η εντύπωσή μου για το πρακτορείο (πρώτη φορά επικοινώνησα) είναι πως είναι σαν τα γκαρσόνια στην Κωνσταντινούπολη (όσοι έχετε πάει γνωρίζετε) : σου συμπεριφέρονται με εξαιρετική ευγένεια έως δουλικότητα μέχρι να σε καταφέρουν να κάτσεις στο τραπέζι τους, και μετά σε γράφουν κανονικά…

Συνεννόηση πανεύκολη και γρήγορη, ξενοδοχείο μέτριο, δίπλα στο γνωστό στην γνωστή πλατεία. Στην αρχή με στείλανε σε λάθος δωμάτιο (ευτυχώς δεν υπήρχε κάποιος μέσα), ίσως και για προληπτικό έλεγχο(?). Με τα πολλά πήρα το σωστό δωμάτιο, χτυπώ την πόρτα, ανοίγει, και ξεπετάγονται δυο πιπίνια τρέχοντας 100άρι!!! Πιθανώς η μία να ήταν η Sophie αλλά λόγω ταχύτητας δεν πρόλαβα να δω και πολλά…

Έμεινα έτσι μόνος με την Σουζάνα που μόλις είχε ξυπνήσει (πολύ μείον αυτό) και ήταν γενικά ψιλοχύμα…  Σκέφτηκα να την κάνω επιτόπου, αλλά λέω μιας και ήρθα ας της (και μου) δώσω μια ευκαιρία, ένεκα και του κόπου που ήδη είχα κάνει…

Προφανώς είναι άλλη κοπέλα, αυτό το εξωτικό μελαχρινό πλάσμα στις φωτό δυστυχώς δεν υπάρχει. Είναι όμως μια συμπαθητική και εμφανίσιμη κοπέλα. Σχετικά ψηλή και λεπτή, με μαλλιά καστανόξανθα με ανταύγειες μέχρι τους ώμους. Αγγλικά σχετικά καλά, είναι ευγενική και 23 χρονών από Λιθουανία. Πρώτη φορά στην Ελλάδα και μάλλον σε μεγάλη ανάγκη την είδα. Ενώ ήμασταν  στα εισαγωγικά της γνωριμίας και ήμουν σχεδόν έτοιμος να υποκύψω, ξαφνικά μου σκάει ένα γελάκι και τι βλέπω!!! Της έλειπαν δύο δόντια, φαφούτα η δικιά μας!!! Επειδή δεν μου έχει ξανατύχει τέτοια περίπτωση ξενέρωσα στο δευτερόλεπτο…

Την ευχαρίστησα για το χρόνο της, της είπα πως το πρακτορείο με ξεγέλασε και πως αν και είναι νόστιμη κοπέλα το θεωρώ λάθος να μείνω μαζί της. Την χαιρέτησα και ευγενικά αποχώρησα… Έστειλα και ένα σχετικό μήνυμα στο πρακτορείο, αλλά απόκριση δεν πήρα, προφανώς είναι συνηθισμένοι…

Εντάξει, έμεινα με το π..λί στο χέρι, αλλά ακόμα γελάω με το συμβάν…

Εισαι ωραιος Καλοερε,  :2funny: :2funny: και εμπειρος ;) Εκατσες να δεις λεπτομερειες πριν κανεις στροφη  :2funny: :2funny: Μπας και της ζητησες να γδυθει για να δεις κορμι???????  :2funny: :2funny:

Εγω ακομα εχω την απορια πως θα αισθανοταν ενα στοματικο απο φαφουτα χωρις δοντια  :2funny: :2funny:

Μπραβο για την ενημερωση!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom