Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 160 άτομα (3 μέλη και 157 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για την ψιλια δεν χρειαζεται να πω !!!
Εχουν γραφτει Υμνοι !!! :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • M9.jpg
    M9.jpg
    64,5 KB · Εμφανίσεις: 63
  • M10.jpg
    M10.jpg
    53,1 KB · Εμφανίσεις: 22
  • M11.jpg
    M11.jpg
    40,8 KB · Εμφανίσεις: 23

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Και βεβαια δεν εχουν χεστη ακομα πανω τους που τα τηλεφωνα τους και τα mail τους δινουν και περνουν σταν Γαδα εδω και κατι μερες !!

Σιγά μωρέ τον κίνδυνο! Και το δικό μου το έχει η Αστ. Δ/νση Θεσσαλονίκης που το βρήκαν στην Εβίτα!
Κανένας δεν με ενόχλησε!
Και αν ποτέ κανείς σκεφθεί να με ενοχλήσει γι αυτό ή παρόμοιο θέμα με άλλη κοπέλα θα του πω πρώτον πως με ενοχλεί, δεύτερον πως το ποια γαμάω είναι προσωπικό μου δεδομένο, τρίτον πως το να είσαι πελάτης σε πουτάνες δεν είναι παράνομο στην Ελλάδα (στη Σουηδία ή τις περισσότερες πολιτείες των ΗΠΑ είναι!) οπότε ξανά με ενοχλεί και τέταρτον πως όσες γαμάω είναι "φίλες" μου και όχι πουτάνες και από την στιγμή που δεν μας "συνέλαβε" να συναλλασσόμεθα χρηματικά δεν μπορεί να το αποδείξει!

Και αν δηλαδή σε κάποια εγώ της χαρίσω ένα αυτοκίνητο και μετά την γαμάω χωρίς να την πληρώνω κανένα χρόνο, αυτό είναι πορνεία;
ΜΟΝΟ με τα προσημειωμένα χαρτονομίσματα αποδεικνύεται η πορνεία και μόνο τα κορίτσια αφορά η παράβαση, όχι τους πελάτες...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Βρε εσυ για αλλο λογο ειναι χεσμενοι !!
Οι μισοι γιατι θα τους κοψει τον κωλο η γυναικα τους !!!
   
0.jpg



Και οι αλλοι μισοι ξερεις γιατι !!
Μιλαμε για Μυλορδους οχι για σενα και μενα που ειναι στα αρχιδια μας !!
Γκε γκε Doc !!! ;)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Βρε εσυ για αλλο λογο ειναι χεσμενοι !!
Οι μισοι γιατι θα τους κοψει τον κωλο η γυναικα τους !!!
     
0.jpg



Και οι αλλοι μισοι ξερεις γιατι !!
Μιλαμε για Μυλορδους οχι για σενα και μενα που ειναι στα αρχιδια μας !!
Γκε γκε Doc !!! ;)

Για να τους κόψει η γυναίκα τους τον κώλο πρέπει να το μάθει και για να το μάθει πρέπει να τους τηλεφωνήσουν και ξαναλέω κανένας δεν τηλεφωνεί για πλημελλήματα! Άλλη δουλειά δεν είχαν...

Αν είχε βρεθεί κάποια κοπέλα σκοτωμένη π.χ. όντως την είχαν βάψει από τις ανακρίσεις.



Υ.Γ. Το γιατί οι άλλοι μισοί δεν το είχα καταλάβει! (Διότι δεν ήξερα ότι ενεπλέκετο και ΑΥΤΗ η "κοπέλα"!)
Μετά είδα την φωτό! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
9
Like
1.817
Πόντοι
3.145
gian  το εχω φαει αυτο  το πακετο..

πριν 7-8 χρονια...φαγανε το κοριτσι..και το κινητο μου ηταν μεσα  στις κλησεις της..

γαματα μην σου τυζει,  ΓΑΔΑ,  αποτυπωματα, ανακρισεις ..

ευτυχως καταλαβαν γρηγορα πως ημουν απλως , θαυμαστης του ''αγοραιου'' και μονο αυτο..
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
gian   το εχω φαει αυτο  το πακετο..

πριν 7-8 χρονια...φαγανε το κοριτσι..και το κινητο μου ηταν μεσα  στις κλησεις της..

γαματα μην σου τυζει,  ΓΑΔΑ,   αποτυπωματα, ανακρισεις ..

Ούτε ψύλλος στον κόρφο σου...
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Για την ψιλια δεν χρειαζεται να πω !!!
Εχουν γραφτει Υμνοι !!! :grin: :grin: :grin:

Ακόμα όμως δεν της έγραψα εγώ το δικό μου! Γιαυτό ετοιμάσου, γιατί οσονούπω γράφεται...  :grin:
[size=20pt]ΟΣΟΝΟΥΠΩ[/size]  λέμε!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ajajajajajajaja !!
Δυσκολη λεξη Αεροπορε !!!
Δεν ειναι για μενα !!
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Πολυ ζεστη βλεπω σημερα!  :2funny:

οσο για τα στρουμφακια, ποιος τελικα τσεπωνει τις κρατησεις της κοπελας?
αυτοι ΄΄η το κρατος?
αν και αν δεν ειναι "μπηχτη" απο καπου, η κοπελα μπορει καλιστα να "περιλαβει" τα στρουμφ και να συνεχισει το τουρ της
θυμαμαι ειχε τυχει κατι τετοιο στη δομινικα στο πρωτο της τουρ

daisy και karina το γλωσοφαγαμε το θεμα και τα κοριτσια θα αργησουν
οποτε το κορμι ειναι ακομα εδω? ξερει κανεις?
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Πολυ ζεστη βλεπω σημερα!  :2funny:

οσο για τα στρουμφακια, ποιος τελικα τσεπωνει τις κρατησεις της κοπελας?
αυτοι ΄΄η το κρατος?
αν και αν δεν ειναι "μπηχτη" απο καπου, η κοπελα μπορει καλιστα να "περιλαβει" τα στρουμφ και να συνεχισει το τουρ της
θυμαμαι ειχε τυχει κατι τετοιο στη δομινικα στο πρωτο της τουρ

daisy και karina το γλωσοφαγαμε το θεμα και τα κοριτσια θα αργησουν
οποτε το κορμι ειναι ακομα εδω? ξερει κανεις?

Εδώ είναι και σε περιμένει  :grin:, αν δεν το έχεις τιμήσει μέχρι τώρα. Μόνο φρόντισε μέχρι αύριο, γιατί μεθαύριο τα μαζεύει και φεύγει. Αν πάλι τη χάσεις, δεν χάλασε κι ο κόσμος, όπως είχα γράψει, υπάρχει πάντα και η εφάμιλλή της σε επίπεδο υπηρεσιών, η Martina:
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Και αν δηλαδή σε κάποια εγώ της χαρίσω ένα αυτοκίνητο και μετά την γαμάω χωρίς να την πληρώνω κανένα χρόνο, αυτό είναι πορνεία;

εχεις (ουμε) ηδη χαρισει....και οχι μονο ενα -απλα ηταν σε δοσεις (εντοκα παντα)  :grin:
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Εδώ είναι και σε περιμένει  :grin:, αν δεν το έχεις τιμήσει μέχρι τώρα. Μόνο φρόντισε μέχρι αύριο, γιατί μεθαύριο τα μαζεύει και φεύγει. Αν πάλι τη χάσεις, δεν χάλασε κι ο κόσμος, όπως είχα γράψει, υπάρχει πάντα και η εφάμιλλή της σε επίπεδο υπηρεσιών, η Martina:

Ναι φιλε Kon.air της ειχα γραψει, στειλει sms κλπ αλλα το τρελανατε το κοριτσι και μου απαντησε μια φορα αλλα μετα κανονησα και εγω Ευα και Αγνη και δεν προλαβα
Οσο για τη Martina θυμαμαι που μου το ειπες, και τα μπερδεψα και νομιζα οτι ερχεται με την Aliki παρεα
Βλεπω της αρεσει και το κουλουρακι απο την κριτικη σου, καλο αυτο
Αλλα πως στο καλο την εκλεισες 8 ωρες, συν κουλουρι με 500 ευρω? εκει με εστειλες(μαλλον επειδη εισαι σταθερος πελατης φανταζομαι)
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Ναι φιλε Kon.air της ειχα γραψει, στειλει sms κλπ αλλα το τρελανατε το κοριτσι και μου απαντησε μια φορα αλλα μετα κανονησα και εγω Ευα και Αγνη και δεν προλαβα
Οσο για τη Martina θυμαμαι που μου το ειπες, και τα μπερδεψα και νομιζα οτι ερχεται με την Aliki παρεα
Βλεπω της αρεσει και το κουλουρακι απο την κριτικη σου, καλο αυτο
Αλλα πως στο καλο την εκλεισες 8 ωρες, συν κουλουρι με 500 ευρω? εκει με εστειλες(μαλλον επειδη εισαι σταθερος πελατης φανταζομαι)

Τα πολλά φτερά σε μπέρδεψαν.
Δεν είναι ο kon.air αυτός που την
έκλεισε 8ωρο, αλλά ο wings.
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Τα πολλά φτερά σε μπέρδεψαν.
Δεν είναι ο kon.air αυτός που την
έκλεισε 8ωρο, αλλά ο wings.

δικιο εχεις 12sageb, ειπαμε με βαρεσε και εμενα η ζεστη σημερα, γραψατε λαθος
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Οσο για τη Martina...
Αλλα πως στο καλο την εκλεισες 8 ωρες, συν κουλουρι με 500 ευρω? εκει με εστειλες(μαλλον επειδη εισαι σταθερος πελατης φανταζομαι)

Το τέλος του προηγούμενου καλοκαιριού, πριν γίνει πάρα πολύ "φίρμα" (πράγμα για το οποίο βεβαίως είχα βάλει το χεράκι μου) την είχα κλείσει 24ωρο με 700, all included.
Ήταν η τελευταία μέρα τουρ της και την είχε αφήσει εκτός πρακτορείου (ακόμη συνεργαζόταν με πρακτορείο τότε)

Αλλά, για προσωπικούς μου λόγους, αναγκάστηκα να το ακυρώσω τελικά και αυτό σηματοδότησε το τέλος της "συνεργασίας" μας.

Μάλλον με θετικό μάτι βλέπω (πλέον) το τέλος "μονίμων συνεργασιών" και "κολλημάτων"...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom