Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 142 άτομα (4 μέλη και 138 επισκέπτες)

medaphoar

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
41
Like
0
Πόντοι
11

nikos.82

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
5
Like
2.971
Πόντοι
456
παιζει κανενα city tour στην κρητη?να ξεχαρμανιασουμε κι εμεις...
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Φίλε μου είσαι όχι μόνο του ρίσκου, αλλά του extreme ρίσκου!!! 
Πάνε βρε σε νέο κορίτσι στα μαύρα τα μεσάνυχτα, το πρώτο βράδυ μετά το ταξίδι;
Η δικαιολογία του πρακτορείου είναι απόλυτα φυσιολογική για μένα και εξηγούμε.
Τα κορίτσια Ρεμπέκα & Σούζι ταξίδευαν από το χωριό τους (αυτό δικό μου) από τις 5 το πρωί για να μας έρθουν εδώ το απόγευμα. Άρα είναι απόλυτα φυσιολογικό να είναι κουρασμένες το βράδυ. Τώρα αν φίλε μου πήγες και κατά την μία μαύρα μεσάνυχτα, τι να ελπίζεις; Εκτός και αν το έχεις απωθημένο να πας με μια Sleeping Beauty…  :2funny:
Εγώ πάντως την περιποιήθηκα την κοπέλα το απόγευμα, και την άφησα μέσα στην καλή χαρά.
Μπορεί να έχεις εσύ το όνομα, αλλά τη χάρη την μοιραζόμαστε πολλοί…  :rolleyes:
Πάντως μετά από μένα αμφιβάλλω αν είχε άλλο ραντεβού.
Όμως πέρα από αυτά, είναι φάουλ η κοπέλα αν δέχτηκε το ραντεβού και μετά κοιμήθηκε…  :s&m_2:
Πέρα από το λογικό σοκ μετά το συμβάν, εγώ στη θέση σου θα ξαναδοκίμαζα να την δω για δύο λόγους : πρώτο για να μην μου μείνει το απωθημένο, και δεύτερο γιατί μετά το συμβάν (που θα το αναφέρεις) μάλλον θα πάρεις κατιτίς παραπάνω…
ΥΓ> Αυτά που αναφέρεις για το hotel έτσι έχουν, αλλά πολύ ενδιαφέρον είναι αυτό με την «χοντρή» φρουρό των κοριτσιών που μάλιστα ήρθε και άμεσα, τελικά αυτή μπήκε μέσα ή είχες ήδη φύγει;
συναγωνιστη, νομιζω πως υπηρχε θεμα... 15 λεπτα περιμενα κατω απο το ξενοδοχειο να μου σταλει ο αριθμος δωματιου... αρα κατι ειχε συμβει...
απλα ο πρακτωρας με αφησε να ταλαιπωρηθω γιατι δεν εβρισκε αλλη δικαιολογια... να προσθεσω οτι λιγες μερες πριν, ειχα παρει αλλη κοπελα του πρακτορειου, η οποια μου ειπε πως ειχε 5 διαφορετικα ραντεβου απο τις 5.00 το απογευμα ως τις 10.30 το βραδυ! και παρα τις εκκλησεις της να σταματησει εκει, ο πρακτωρας εκανε κι αλλο μπουκινγκ - με εμενα...
Προφανως ειναι αλλη μια περιπτωση πρακτορειου που εγινε "μαγκας" απο τις κριτικες και τα σχολια μας και νομιζει οτι θα ειναι καθε μερα Κυριακη...
Αντμιν, υπαρχει τροπος να διαγραψω κριτικη μου??
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
περιφημα....κριση,κριση η αρραβωνιαστικια μου θα μαζεψει ολο το χαρτι....φτανει να μπει ο ιουνης με καλο καιρο,να κανουμε και κανενα μπανακι.....
βρε καλωσ'τονε!
πού χαθηκες παιχτη?? θα οργανωσεις καμμια εκδρομη Mamaia??...
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Admin στην κριτική για τη Ρενάτα έχω βάλει μαλλον σημερινή ημερομηνία, ή ότι να'ναι ημερομηνία!
1000 συγγνώμμη, η συνάντηση έγινε χθες βράδυ.
01/06/2010
Αυτά για να μην υπάρξει θέμα...
Thanx
 

trizonia

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Έχω το εξής πρόβλημα και δεν ξέρω που οφείλεται. Έχω στέιλει για δημοσίευση εδώ και μερικές ημέρες ένα review για τη  Margo και ακόμη περιμένω να δημοσιευθεί. Δεν ξέρω τι πρόβλημα υπάρχει και παρακαλώ να φροντίσετε να λυθεί άμεσα.

Όσον αφορά την κοπέλα, για μένα είναι το νούμερο 1 στην Αθήνα: εμπειρότατη, κορμί 20χρονης, γλώσσα σκέτη κόλαση και τα κάνει όλα!!!!! Ο χώρος στο ξενοδοχείο της είναι ιδιαίτερα προσεγμένος και σου φτιάχνει τη διάθεση από την πρώτη στιγμή (λουλούδια σε όλο το δωμάτιο, κεράκια για να φτιάχνει ατμόσφαιρα) και βεβαίως δεν αποχωρίζεται ποτέ το άσπρο αρκουδάκι της!!! ;) ;)   
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παιχτες να προσεχετε να μην χυσετε πανω στο αρκουδακι παρακαλω !!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Δεν πειράζει....άσπρο είναι έτσι και αλλιώς!!!!!
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Πολική αρκούδα από τη Σιβηρία.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για να μην χρειαζεται να μεταφραζει κιολας !!

    [size=20pt]“Fuck for the heir Puppy Bear!”[/size]


   http://[URL unfurl="true"]www.indymedia.org/images/2008/03/901903.jpg[/img[/URL]]


  [img]http://[URL unfurl="true"]www.indymedia.org/images/2008/03/901902.jpg[/img[/URL]]
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Τώρα εμείς χρειαζόμαστε μετάφραση.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.157
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
αν κατεβάσει στα 200 all included (CIM/ CIF) ίσως αλλιώς δεν κερνάω ζμπέρμα.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Δεν ξέρω πόσοι παίκτες που διαβάζουν το thread καθημερινά (γιατί μόνο εδώ έγινε αναφορά, κι όχι νομίζω ξεκάθαρη) το έχουν πάρει χαμπάρι, αλλά το "αιλουροειδές" Vanessa LL (), όπως τη χαρακτήρισα στη κριτική μου που έγραψα γι' αυτήν μετά τη 1η συνάντησή μας, είναι από χθες στα μέρη μας, όπως και η Paris LL, αλλά άγνωστο για ποιό λόγο δεν έχει διαφημιστεί το τουρ τους αυτό καθόλου. Το γράφω για όσους παίκτες δεν την έχουν δοκιμάσει ακόμα και ψάχνονται για κάτι πολύ καλό και σε κάπως πιο λογικές τιμές από τη προηγούμενη φορά.
Δεν θέλω να γράψω ξανά κριτική, γιατί όλοι θα σκεφτούν ότι τη προμοτάρω, άλλωστε δεν μου ζήτησε τίποτα ούτε σήμερα που την ξανασυνάντησα, ούτε και τη 1η φορά που έγραψα τη κριτική μου, απλά εγώ πέρασα 1,5 ώρα μαζί της ακόμα καλύτερα απ' ο,τι τη 1η φορά, που επίσης είχα περάσει μια χαρά. Ούτε να μου φάει χρόνο, ούτε να προσποιηθεί στο σεξ των 2 γύρων (για τόσους πήγαινα), ήταν πολύ φυσική και θερμή, φιλικότατη κατά τη διάρκεια του social time, και πάνω απ' όλα για τα δικά μου γούστα πανέμορφη (γιατί ξαναπήρε και τα κιλά που είχε χάσει).
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Δεν ξέρω πόσοι παίκτες που διαβάζουν το thread καθημερινά (γιατί μόνο εδώ έγινε αναφορά, κι όχι νομίζω ξεκάθαρη) το έχουν πάρει χαμπάρι, αλλά το "αιλουροειδές" Vanessa LL (), όπως τη χαρακτήρισα στη κριτική μου που έγραψα γι' αυτήν μετά τη 1η συνάντησή μας, είναι από χθες στα μέρη μας, όπως και η Paris LL, αλλά άγνωστο για ποιό λόγο δεν έχει διαφημιστεί το τουρ τους αυτό καθόλου. Το γράφω για όσους παίκτες δεν την έχουν δοκιμάσει ακόμα και ψάχνονται για κάτι πολύ καλό και σε κάπως πιο λογικές τιμές από τη προηγούμενη φορά.
Δεν θέλω να γράψω ξανά κριτική, γιατί όλοι θα σκεφτούν ότι τη προμοτάρω, άλλωστε δεν μου ζήτησε τίποτα ούτε σήμερα που την ξανασυνάντησα, ούτε και τη 1η φορά που έγραψα τη κριτική μου, απλά εγώ πέρασα 1,5 ώρα μαζί της ακόμα καλύτερα απ' ο,τι τη 1η φορά, που επίσης είχα περάσει μια χαρά. Ούτε να μου φάει χρόνο, ούτε να προσποιηθεί στο σεξ των 2 γύρων (για τόσους πήγαινα), ήταν πολύ φυσική και θερμή, φιλικότατη κατά τη διάρκεια του social time, και πάνω απ' όλα για τα δικά μου γούστα πανέμορφη (γιατί ξαναπήρε και τα κιλά που είχε χάσει).
Άσε να προμοτάρω εγώ..... :dancing: :dancing:
Ανανεωμένες σε εμφάνιση και διάθεση!!!!!
Γουστάρουν την Αθήνα αυτήν την περίοδο και για αυτό έχουν ανεβασμένη λίμπιντο!!!!!
Σε εμένα μου έδειξαν ότι ήρθαν να "παίξουν" τα ρέστα τους!!!!!
.....την ομορφιά την είχαν, το μόνο που έπρεπε να κάνουν ήταν να βρουν την διάθεση!!!!!
.....και έχουν μπόλικη..... :rockon: :rockon:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ξέρω πόσοι παίκτες που διαβάζουν το thread καθημερινά (γιατί μόνο εδώ έγινε αναφορά, κι όχι νομίζω ξεκάθαρη) το έχουν πάρει χαμπάρι, αλλά το "αιλουροειδές" Vanessa LL (), όπως τη χαρακτήρισα στη κριτική μου που έγραψα γι' αυτήν μετά τη 1η συνάντησή μας, είναι από χθες στα μέρη μας, όπως και η Paris LL, αλλά άγνωστο για ποιό λόγο δεν έχει διαφημιστεί το τουρ τους αυτό καθόλου. Το γράφω για όσους παίκτες δεν την έχουν δοκιμάσει ακόμα και ψάχνονται για κάτι πολύ καλό και σε κάπως πιο λογικές τιμές από τη προηγούμενη φορά.
Δεν θέλω να γράψω ξανά κριτική, γιατί όλοι θα σκεφτούν ότι τη προμοτάρω, άλλωστε δεν μου ζήτησε τίποτα ούτε σήμερα που την ξανασυνάντησα, ούτε και τη 1η φορά που έγραψα τη κριτική μου, απλά εγώ πέρασα 1,5 ώρα μαζί της ακόμα καλύτερα απ' ο,τι τη 1η φορά, που επίσης είχα περάσει μια χαρά. Ούτε να μου φάει χρόνο, ούτε να προσποιηθεί στο σεξ των 2 γύρων (για τόσους πήγαινα), ήταν πολύ φυσική και θερμή, φιλικότατη κατά τη διάρκεια του social time, και πάνω απ' όλα για τα δικά μου γούστα πανέμορφη (γιατί ξαναπήρε και τα κιλά που είχε χάσει).

Δεν θες να την προμοτάρεις αλλά δεν χάνεις και κάνεις τη διαφήμιση σου!  :2funny: :2funny: :2funny:
Πήραμε χθες και περάσαμε όμορφα...!!!  ;)
Αλλά και πάλι κάτι μου έλειπε από την όλη συνάντηση...!!!  :(
Την πρώτη φορά ίσως δεν το είχα καταλάβει τόσο έντονα μιας που είχα ξετρελαθεί μαζί της αλλά αυτήν την φορά που ήμουν πιο συγκρατημένος διαπίστωσα ότι απλά δεν δίνεται ολοκληρωτικά σε αυτό που κάνει με αποτέλεσμα να σου δίνει συνέχεια την εντύπωση ότι κάτι λείπει από το σύνολο για να ολοκληρωθεί!
Πιλότε θα διαφωνήσω μαζί σου και θα πω ότι και αυτήν  την φορά τρώει χρόνο!  ;)
Το ότι δεν τρώει χρόνο από εσένα ή από εμένα δεν σημαίνει ότι δεν το κάνει και στο σύνολο!  :P
Η κοπέλα έχει τον τρόπο της και αν την αφήσεις, θα φύγεις χωρίς να πηδήξεις!  :cheesy: :grin:
Υπάρχουν άτομα που αφήνονται και ντρέπονται να αναλάβουν το ρόλο τους και αφήνουν τις κοπέλες να κάνουν τα πάντα!
Εκεί η Νέσσα σε έχει σκίσει!
Μην κοιτάς που έχεις πάρει το κολάι τωρά και δεν μασάς!  :2funny: ;)

Για αυτό προσοχή όσοι θα πάτε, πάρτε τα ηνία και καβαλήστε το άλογο αλλιώς απλά θα κλαίτε τα λεφτά σας διότι ο Κορίτσαρος έχει τον τρόπο της και θα σας φάει πολύ χρόνο αν την αφήσετε...!  :o :huh:
Αυτά...!
Πιλότε κοίτα μην συναντηθούμε έξω από το δωμάτιο της!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom