Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (4 μέλη και 73 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αεροπορε λαθος !!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Τα νύχια κάτι μου θυμίζουν πάντως. Επιμένουμε πολωνικά?
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Εγω θα εκανα την εξεις προταση. Δεν ειναι και οι δυο στο ιδιο επιπεδο! Μια απο τις δυο ειναι πραγματικο θηριο ενω η αλλη απλως πολυ καλη.

Μμμμ...!!!
Μάλλον ξέρω που θα σε βρω εσένα...!!!  ;)

Στην "What are you doing? Come and fuck me again!"!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Στη διπλανή της θα συναντηθούμε...!!!  ;) :cheesy: :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • LAURR.jpg
    LAURR.jpg
    56,9 KB · Εμφανίσεις: 22

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Πάντως, κρίση-ξεκρίση, υπάρχουν μερικοί παίκτες που δεν καταλαβαίνουν από τέτοια - και μαγκιά τους αν μπορούν χωρίς να "ματώνουν" - και που ακόμα έχουν τα κουράγια να κάνουν τέτοιου είδους ραντεβού με σταθερές αξίες του χώρου, όπως η συγκεκριμένη: .
Μακάρι να μπορούσα κι εγώ να ήμουν στη θέση σου, συμπαίκτη, γιατί δυστυχώς δεν την πρόλαβα (όταν έκανε τα τουρ "για το λαό"  :2funny: ) !
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως, κρίση-ξεκρίση, υπάρχουν μερικοί παίκτες που δεν καταλαβαίνουν από τέτοια - και μαγκιά τους αν μπορούν χωρίς να "ματώνουν" - και που ακόμα έχουν τα κουράγια να κάνουν τέτοιου είδους ραντεβού με σταθερές αξίες του χώρου, όπως η συγκεκριμένη: .
Μακάρι να μπορούσα κι εγώ να ήμουν στη θέση σου, συμπαίκτη, γιατί δυστυχώς δεν την πρόλαβα (όταν έκανε τα τουρ "για το λαό"  :2funny: ) !

Άστα αυτά, δεν είναι για εμάς...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Προσγειώσου σε κάτι πιο εφικτό και μείνε στη 1,5 ωρίτσα...!  ;)
Άντε που τώρα μου κοιτάς και τα 12ωρα...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Φίλε Φάντασμα,
έχω εντυπωσιαστεί από την ακρίβεια της φωτογραφικής σου μνήμης! Οντως & για μένα έτσι ακριβώς εκτυλίχθηκε η πρώτη μου συνάντηση με τη Margo 9 μήνες περίπου πριν τη δική σου & 23-24 μήνες από σήμερα!
Οντως είσαι προικισμένος με μνήμη ελέφαντα!Αν μου επιτρέπεις μία ερώτηση:
Αυτό το service όπως ρεαλιστικά το περιγράφεις το βαθμολογείς αντικειμενικά με 6 ;

Θα σου απαντήσω μια και ρωτάς αν και το θέμα κούρασε.
Για αυτό ακριβώς έγραψα αν είναι κάποιος ευχαριστημένος με αυτά που περιγράφω μπορεί να βαθμολογήσει ψηλά, εγώ όπως ίσως έχεις καταλάβει συμμετέχω και εγώ αρκετά στο παιχνίδι, είχα που είχα ψιλοχαλαστεί από την χαλάρωση όταν ξεντυνόταν σιγά σιγά την ώρα που μου έγλειφε, όταν λοιπόν πήγα για 69 ξενέρωσα τελείως, τα μουνόχειλα κρεμόταν σαν καμπανάκια. :headbang:
Το έχω ξανααναφέρει, στην πρώτη κριτική το έγραψα καθαρά:
«Το service είναι καλό αλλά για να λειτουργήσει θέλει συμμετοχή και των δυο και εγώ την στιγμή που έβγαλε και τα εσώρουχα ξενέρωσα τελείως με τα κρεμασμένα βυζιά και μουνόχειλα.»
Το πακέτο υπηρεσιών δηλαδή που θέλω δεν το πήρα ολόκληρο γι αυτό και το εξάρι. ;)
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
και ειναι και ωραιο μουνακι.

σε λιγο βλεπω να ανεβαζει κριτικη ο αλλος που ανοιξε θρεντ με την βουλγαρα  :grin:

Αν ηταν σαν τις φωτογραφιες της ναι, αλλα δεν ειναι

Οσο για το ακαποτο απο πισω, δεν ειμαι σιγουρος οτι ισχυει

ΥΓ.Αν καποτε αξιωθω θα κατσω να γραψω κατι δεκαδες κριτικες, για να βοηθησω και εγω με τη σειρα μου οσο μπορω
 

antipaleyon2

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερααααααα παλιοι και νεοι συναγωνιστες!ειμαι ο αντιπαλευον για οσους με θυμουντε εμπενα παλια απλα κατι επαθε ο προιγουμενος λογιαριασμος και δεν μπορω να μπω!λοιπον ειμαι και παλη στην ομορφη σαλονικα μετα απο σχεδον ενα χρονο αποχης!Ηρθε σε επαφη κανεις με την εν λογω κορασιδα!? γιατι φενετε καλο VFM και σκεφτομαι να την δοκιμασω σημερα αυριο!:cheesy:αναφερει και κατι ομορφα light submission , light domination :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: και ψινομαι πολυ για την ολη φαση!οπιος ξερει τιποτα ας πει παρακαλω γιατι θα ειμαι εδω μεχρι την δευτερα!:cheesy: ευχαριστω εκ των προτερων και απο εδω και μπρος θα τα λεμε φουλ οπως παλια!:cheesy: τα χερετισμαστα μου στον προεδραρα και στον treasut τα παλια μου καρντασια!:cheesy:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
θα γυρισει ο τροχος να πηδηξει και ο λαός μην ανυσηχεις! ;)
Πάντως, κρίση-ξεκρίση, υπάρχουν μερικοί παίκτες που δεν καταλαβαίνουν από τέτοια - και μαγκιά τους αν μπορούν χωρίς να "ματώνουν" - και που ακόμα έχουν τα κουράγια να κάνουν τέτοιου είδους ραντεβού με σταθερές αξίες του χώρου, όπως η συγκεκριμένη: .
Μακάρι να μπορούσα κι εγώ να ήμουν στη θέση σου, συμπαίκτη, γιατί δυστυχώς δεν την πρόλαβα (όταν έκανε τα τουρ "για το λαό"  :2funny: ) !
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eχω παιξει με φαβορι Παιχτη και εχω παρει τα αρχιδια μου σφοδρα !!!


           
12454_100851399942546_100000530595998_21387_709995_n.jpg

         






Οποτε ασε τα φαβορι κατα μερους οταν εχουμε Βραζιλιες ,Αργεντνες ,και Αγγλιες που θα σου βγουν απο το πουθενα !!!
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Eχω παιξει με φαβορι Παιχτη και εχω παρει τα αρχιδια μου σφοδρα !!!


           
12454_100851399942546_100000530595998_21387_709995_n.jpg

           






Οποτε ασε τα φαβορι κατα μερους οταν εχουμε Βραζιλιες ,Αργεντνες ,και Αγγλιες που θα σου βγουν απο το πουθενα !!!

καθαρα απο αποδοσεις των μπουκ μιλησα.σιγουρα βραζιλια δεν την ξεγραφεις,αργεντινη παιχταραδες αλλα δεν εχει προπονητη.την βλεπω την ισπανια οπως την εβλέπα και στο γιουρο αλλα αποδοσεις κοντα στο 4,5 δεν μου αρεσουν
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Στο ποδόσφαιρο δεν ποντάρω.....
.....μόνο στον ιππόδρομο!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
....... άλογο..... :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • DSC00103.jpg
    DSC00103.jpg
    40,9 KB · Εμφανίσεις: 22

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom