Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 102 άτομα (2 μέλη και 100 επισκέπτες)

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Eχω παιξει με φαβορι Παιχτη και εχω παρει τα αρχιδια μου σφοδρα !!!


           
12454_100851399942546_100000530595998_21387_709995_n.jpg

           






Οποτε ασε τα φαβορι κατα μερους οταν εχουμε Βραζιλιες ,Αργεντνες ,και Αγγλιες που θα σου βγουν απο το πουθενα !!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Πάντως, κρίση-ξεκρίση, υπάρχουν μερικοί παίκτες που δεν καταλαβαίνουν από τέτοια - και μαγκιά τους αν μπορούν χωρίς να "ματώνουν" - και που ακόμα έχουν τα κουράγια να κάνουν τέτοιου είδους ραντεβού με σταθερές αξίες του χώρου, όπως η συγκεκριμένη: .
Μακάρι να μπορούσα κι εγώ να ήμουν στη θέση σου, συμπαίκτη, γιατί δυστυχώς δεν την πρόλαβα (όταν έκανε τα τουρ "για το λαό"  :2funny: ) !
Μπορει να ειναι κανας υπουργος με 26 σπιτια.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Εγω λεω να σταματησουν οι γκρινιες. Αν ο τυπος θελει να την κλειση για δυο μερες εμας τι λογος μας πεφτει???

Οσο για τα γουστα του, υπαρχουν πολυ καλυτερα μωρα να κλεισεις για διημερο  ;)
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Εδω μαγκες εκανα μια εξαιρεση και εδινα 150 !!!!!!! :thumbsup: :thumbsup:


Eva+Rivas.jpg



Α πα πα πα παααααα..................μανιτσα μου !!!!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Εδω μαγκες εκανα μια εξαιρεση και εδινα 150 !!!!!!! :thumbsup: :thumbsup:


Eva+Rivas.jpg



Α πα πα πα παααααα..................μανιτσα μου !!!!

Κουβαρντά!  :2funny: :2funny: Πάντως, πέραν πλάκας, ΟΛΟΙ είμαστε μαζί σου. Το θέμα είναι πότε θα είναι και ... ΟΛΕΣ (μαζί σου).  :grin:
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Σε κανα 2 μηνους.... αντεχεις;;; :2funny: :2funny: :2funny:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Eσύ ξεπέρασες τον coach! Aντε να σε συγχαρώ & δημοσίως!  :grin:
Αλλά χρειαζώμαστε αναθεώρηση στόχων...προς τα κάτω φυσικά!
Όχι, αλλά τουλάχιστον "διαπραγματεύομαι".  ;) Όχι, γιατί ορισμένοι πιστεύω ότι ντρέπονται, ακόμα κι αυτό.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Το τελευταίο πράγμα που θεωρούσα ενδεχόμενο να κάνω στην παρούσα συγκυρία ήταν να επισκεφθώ σιτιτουρίστρια από τις ακριβές. Επειδή όμως πάρα πολύς ντόρος είχε γίνει για την συγκεκριμένη και επειδή οι με μεγάλη διαφορά (αν μη και με φανατισμό) απόψεις με ιντριγκάρουν αποφάσισα να επισκεφθώ τη Μάργκο. Δεν νομίζω πως χρειάζεται να εξηγήσω πια Μαργκο, την γνωστή!
Δεν μπορούσα να καταλάβω πως κάποιος της έβαζε 10άρια και κάποιος άλλος 3άρια. Προφανώς η αλήθεια θα βρισκόταν κάπου στη μέση, αλλά προς πιά πλευρά;
Η συνάντηση έγινε χθες το πρωί. Το δωμάτιο ήταν το γνωστό του 8ου ορόφου του Αυτοκρατορικού (μου είπε πως πάντα το ίδιο κλείνει). Με υπεδέχθη ντυμένη πολύ σέξυ και όντως ξεκίνησε τα γλωσσόφιλα πριν προλάβω να πω καλημέρα.

Δεν θέλω να γράψω μεγάλη έκθεση ιδεών αλλά θα πω τα προφανή.
  Η γυναίκα δεν είναι κοριτσάκι και κατά την γνώμη μου είναι λάθος της που δηλώνει 28 ενώ σαφώς είναι περισσότερο (προφανώς δεν ρώτησα πόσο είναι, αυτά είναι λεπτά θέματα για τις γυναίκες!). Πάντως αυτή η γυναίκα που συνάντησα δεν απέχει πολύ από τις φωτογραφίες της.
Θέλω να πω ΑΥΤΗ είναι στις φωτογραφίες με την ψιλόλιγνη σιλουέτα με αυτά τα μαλλιά, αυτές τις αναλογίες, αυτό το πρόσωπο.
ΝΑΙ στην πραγματικότητα τα σημάδια του χρόνου φαίνονται κάπως περισσότερο στο πρόσωπο μόνο (το σώμα το βρήκα σχεδόν όπως στις φωτογραφίες και καθόλου γερασμένο ή κρεμασμένο) αλλά ακόμη και οι πολιτικοί όταν βγαίνουν στην τηλεόραση κάνουν μακιγιάζ για να σβύσουν τις ρυτίδες, εμένα με υποδέχθηκε σχεδόν αμακιγιάστη, ήταν και αρκετά πρωί. Σε κάθε περίπτωση ΑΥΤΗ η γυναίκα αν βγει στον δρόμο θα συγκεντρώσει πάνω της τα βλέματα όλων των ανδρών αν μη και των γυναικών, όπως θα τα συγκεντρώσει η Μόνικα Μπελούτσι ας πούμε ή η Σίντυ Κρώφορντ, οι οποίες έχουν προ πολλού υπερβεί τα 28 αμφότερες.

Τώρα στο θέμα διάθεση συμμετοχή στο σεξ και γενική συμπεριφορά, συγγνώμη αλλά η βαθμολογία της με 3 είναι κακοπροαίρετη!! Η γυναίκα δικαιούται δυο γεμάτα 10άρια και στα δύο αυτά πεδία.
Το σεξ της είναι ολοκληρωτικό, είχε πάθος, φαντασία, διάρκεια. Συμμετείχε ολόψυχα και ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ, δεν προσποιείτο. Δεν καταλαβαίνω γιατί αυτό το εισέπραξα εγώ και οι άλλοι όχι. Δεν είμαι κανένας ωραίος (53 χρονών άνθρωπος πόσο ωραιος να είμαι;), ούτε δεσμό έχουμε, ούτε καν την ήξερα από πριν, χθες την πρωτοσυνάντησα!

Προφανώς αντιλαμβάνομαι πως έχει μια ηλικία στην οποία δεν είναι πλέον αρεστή σε όσους θέλουν "πιπίνια". Να ΜΗΝ πάνε!! Υπάρχουν όμως και πολλοί άλλοι που θέλουν να κάνουν έχουν μια-δυό ώρες παθιασμένο σεξ με μια έμπειρη γυναίκα η οποία επιπροσθέτως παραμένει και πολύ όμορφη, για την ηλικία της. Αυτοί λοιπόν να πάνε! Τόσο απλό!

Κάτι τελευταίο, όχι ασήμαντο. Οι τιμές της, ιδίως αυτή της ώρας είναι τσουχτερές, άρα στον τομέα σχέση τιμής προς απόδοση ο βαθμός "πέφτει". Παρά το γεγονός πως τη ήξερα πολύ λίγο τόλμησα να της προτείνω να ρίξει την τιμή της ώρας στα 250, ας πούμε. Αρνήθηκε! Μου είπε πως η τιμολογιακή της πολιτική λειτουργεί σαν "φίλτρο". Υποθέτω πως καθένας έχει το δικαίωμα να αξιλογεί την τιμή των υπηρεσιών που προσφέρει κατά το δοκούν και η "αγορά" θα τον(ην) κρίνει.

Α! Κάτι ακόμα που μου έκανε εντύπωση! Είναι προφανές από τις πρώτες της ήδη κουβέντες πως είναι από την Ρωσία και η ίδια δηλώνει και την πόλη της καταγωγής της. Αγία Πετρούπολη.
Μου φαίνεται παράξενο πως "έμπειρος" παίχτης δεν το πρόσεξε και υπέθεσε πως κατάγεται από την Ουγγαρία, όπως αναφέρει (δεν ξέρω για πιο λόγο) η καταχώρησή της στο εσκορτνιούζ!! ;) ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σε ρουφηξε η Πιτσιρικα Doc !!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Aγαπητοί Doc & Fantom,

επειδή στην ηλικία μας καλό είναι ν' αποφύγουμε τα "μαλλιοτραβήγματα",
επιτρέψτε μου να παρέμβω -καθώς θεωρώ αγαθές τις προθέσεις σας αμφοτέρων-
αναφέροντας το αυτονόητο πως η πραγματικότητα & η αλήθεια ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΑΝ ΕΠΙΠΕΔΕΣ!
Πάντοτε θα εξαρτώνται από τη θέση αλλά & τη στιγμιαία διάθεση του καθενός μας.

Doc,
είναι ξεκάθαρο τόσο από τις κριτικές του όσο κι από άλλα σχόλια πως ο Φαντομάς χαλάστηκε τόσο στα προκαταρκτικά που δεν εξασκησε το επικοινωνιακό του τάλαντο σε social time! Ισως μάλιστα αν είχε γίνει κάτι τέτοιο να είχε σβήσει εν τη γενέσει αυτή η κόντρα, γιατί ανάλογο τάλαντο διαθέτει & η "θεία" Μάργκο! Χρησιμοποιώ το "θεία" γιατί επιβεβαιώνεται μοναδικά η δισημία του στην περίπτωση της Πετρουπολίτισας¨:
Προικισμένη μεν Ηλικιακά παρωχημένη δε!

Την προσωπική μου ευαισθησία για την περίπτωσή της την έχω εξηγήσει & στο παρελθόν & μάλλον χρειάζεται να ανεβάσω κάποια στιγμή την οφειλόμενη κριτική ώστε να μην μου αποδίδεται & υποψία δειλίας...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Τουλάχιστον αυτήν την περίοδο ξέρουμε που θα τα χώνουμε!!!!
Κάθε βδομάδα λίγες και καλές....1-2 το πολύ!!!!!
Την άλλη βδομάδα μία και ......σούπερ!!!!! :rockon: :rockon:
Κόβω το κάπνισμα από τώρα γιατί θα με ....πεθάνει!!!!!!
Έρχεται αγριεμένη...... :grin: :grin: :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Αυτό φτερούγα εννοείται!!!!!
Πιο λογικές δεν ....γίνεται!!!!! :grin: :grin: :grin:

image2uw.jpg


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Η κριτική του φαντομά για την πιτσιρίκα είναι spot on.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Η κριτική του φαντομά για την πιτσιρίκα είναι spot on.
:rockon: :rockon: :rockon:
Και άσε τους αγαπουληδοσπρώχτωρες να λένε τα δικά τους!!!!!
Έχουν χάσει την αξιοπιστία τους καιρό τώρα.....
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μεχρι και οι γκομενες δεν θα  πιστευουν αυτα που διαβαζουν σε λιγο !!! :grin: :grin: :grin:

Τελικα το τσαμπα δεν πεθανε !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom