Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 159 άτομα (3 μέλη και 156 επισκέπτες)

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Τι έχω να σας πω ρε παιδιά; Ό,τι κάνετε, κάνω. Κι εγώ ρίχνω τα γλωσσόφιλά μου, δεν το αρνούμαι, κι εγώ λάτρης του γλειψίματος both ways είμαι, το ξέρω ότι δεν είναι ακίνδυνα κανένα από τα δύο. Βέβαια με __τάνα σαν την Linda_EU θα προσπαθούσα να κρατηθώ, σαν να γλείφεις __τάνα σε __ντέλο. Βέβαια, για να λέμε και του στραβού το δίκιο, αυτές προσέχουν ίσως και πολύ παραπάνω από τις άλλες, τις "πολυτελείας".

Βρε μην τσιμπάς με τη μία!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Αφού ξέρεις ότι μου αρέσει να σε πειράζω!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Μην τον αποπροσανατολίζεις! Ξέρεις ότι κατά βάθος έχω δίκιο. Και όχι τη Μεσαλίνα δεν την είδα στο προηγούμενο τουρ της. Της είχα στείλει ένα mail το Νοέμβριο που είχε "αναγγείλει" τουρ, για να την συναντήσω, αλλά το τουρ της ματαιώθηκε. Πάντως, το άγρυπνο μάτι σου δεν αφήνει τίποτα απαρατήρητο βλέπω.  :2funny:

Έχεις δίκιο και καλά έκανες και του πρότεινες κάτι σίγουρο!
Όσο για σένα, μάλλον με την επιθυμία θα μείνεις πάλι!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Υποθέτω απλά...!  ;)

Ε, τι θα γίνει θα παίξουμε τη κολοκυθιά; Τι υποθέτεις; Ότι θα είναι fully booked; Ότι θα ξαναακυρώσει το τουρ της; Ότι θα τσιγκουνευτώ τα (πολλά όντως) λεφτά που ζητάει; Καλά, εγώ πάω για ύπνο τώρα, και θα σου πω αν υποθέτεις σωστά, μόλις πάρω απάντησή της στο σημερινό mail που της έστειλα.
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
:2funny: :2funny: :2funny:
Για την αλλη γιαγια ( Zsazsa ) ειδατε κουφαλες δεν εγραψα τιποτα !!!
Μην μας παθουν και τιποτα οι μεγαλες γυναικες !!
Παρα τριχα την γλυτωσαμε σημερα με την μια !! :grin: :grin: :grin:
Ρε π...η μου, γι' αυτό σε πάω με τα μπούνια!
Είσαι διακριτικός αλητάμπουρας!!!  :grin:
Καλημέρα  ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Tελικα η Diana αληθευη οτι ηρθε σαν Indipendand γιατι οπως φαινετε μοιριστικε το χρημα και δεν ειναι οσο κοροιδο νομιζαμε !!
Ελα ομως που δεν της βγηκε σε καλο γιατι ναι μεν γεμισε το πορτοφολι της μιας και τα τσεπωσε καλα ελα ομως που η καριολα η Εmma που ειχαμε πει για το τι καλο χαρακτηρα εχει την εκανε βουκινο πισω στην Πατριδα σε Φιλους ,γνωστους και οικογενια !!

Και τωρα η μικρα ψαχνει να βρει την καριολα !!!

Ετσι ειναι αυτα !!  :-
 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Tελικα η Diana αληθευη οτι ηρθε σαν Indipendand γιατι οπως φαινετε μοιριστικε το χρημα και δεν ειναι οσο κοροιδο νομιζαμε !!
Ελα ομως που δεν της βγηκε σε καλο γιατι ναι μεν γεμισε το πορτοφολι της μιας και τα τσεπωσε καλα ελα ομως που η καριολα η Εmma που ειχαμε πει για το τι καλο χαρακτηρα εχει την εκανε βουκινο πισω στην Πατριδα σε Φιλους ,γνωστους και οικογενια !!

Και τωρα η μικρα ψαχνει να βρει την καριολα !!!

Ετσι ειναι αυτα !!  :-
δε πιστευω να στο ειπε ο μπαμπας της???  :2funny: :2funny:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
treasurert είσαι αρχηγός με τις backstage πληροφορίες που μας δίνεις  :rockon: :rockon:

Tελικα η Diana αληθευη οτι ηρθε σαν Indipendand γιατι οπως φαινετε μοιριστικε το χρημα και δεν ειναι οσο κοροιδο νομιζαμε !!
Ελα ομως που δεν της βγηκε σε καλο γιατι ναι μεν γεμισε το πορτοφολι της μιας και τα τσεπωσε καλα ελα ομως που η καριολα η Εmma που ειχαμε πει για το τι καλο χαρακτηρα εχει την εκανε βουκινο πισω στην Πατριδα σε Φιλους ,γνωστους και οικογενια !!

Και τωρα η μικρα ψαχνει να βρει την καριολα !!!

Ετσι ειναι αυτα !!  :-
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
δε πιστευω να στο ειπε ο μπαμπας της???  :2funny: :2funny:
Τελικα σου βγηκε απο οτι ειδα το ασχημο κοντοπουτανο της Linda !!! :grin: :grin: :grin:
Aλλα 200 το μισαωρο ρε αδελφε ? :-
Πες στην Καριολα την Linda 100 και αν γουσταρει !! :tickedoff:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
treasurert είσαι αρχηγός με τις backstage πληροφορίες που μας δίνεις  :rockon: :rockon:
Καποια στιγμη θα σου πω και την ιστορια με την γιαγια που κλαιγοτανε που δεν την γαμουσα και γαμουσα μονο την πουτανα της την Jane και την ειχα και εβλεπε !! :grin: :grin: :grin: :grin:

Η μηπως να την γραψω και εγω σαν review σαν τον Φαντομα ???? :2funny: :2funny: :2funny:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Kλασική ιστορία τύπου Γιάννης- Θεριό! Εγώ πάντως είμαι με το Γιάννη, κι ας μη γνωριζώμαστε!

Tελικα η Diana αληθευη οτι ηρθε σαν Indipendand γιατι οπως φαινετε μυριστηκε το χρημα και δεν ειναι οσο κοροιδο νομιζαμε !!
Ελα ομως που δεν της βγηκε σε καλο γιατι ναι μεν γεμισε το πορτοφολι της μιας και τα τσεπωσε καλα ελα ομως που η καριολα η Εmma που ειχαμε πει για το τι καλο χαρακτηρα εχει την εκανε βουκινο πισω στην Πατριδα σε Φιλους ,γνωστους και οικογενια !!

Και τωρα η μικρα ψαχνει να βρει την καριολα !!!

Ετσι ειναι αυτα !!  :-
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Καποια στιγμη θα σου πω και την ιστορια με την γιαγια που κλαιγοτανε που δεν την γαμουσα και γαμουσα μονο την πουτανα της την Jane και την ειχα και εβλεπε !! :grin: :grin: :grin: :grin:

Η μηπως να την γραψω και εγω σαν review σαν τον Φαντομα ???? :2funny: :2funny: :2funny:

:think:  :think:  :think: Margo!!!!
το βρηκα... τι κερδιζω?  :grin:
 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Τελικα σου βγηκε απο οτι ειδα το ασχημο κοντοπουτανο της Linda !!! :grin: :grin: :grin:
Aλλα 200 το μισαωρο ρε αδελφε ? :-
Πες στην Καριολα την Linda 100 και αν γουσταρει !! :tickedoff:
ασχημο δε θα το ελεγα...εκφυλο ισως...την εχεισ παρει???
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Τελικα σου βγηκε απο οτι ειδα το ασχημο κοντοπουτανο της Linda !!! :grin: :grin: :grin:
Aλλα 200 το μισαωρο ρε αδελφε ? :-
Πες στην Καριολα την Linda 100 και αν γουσταρει !! :tickedoff:
Ας είμαστε ρεαλιστές, Τρεζ! Αν είναι πράγματι κοντά στις φωτό 200 για 45' full για μένα θά 'ταν δίκαιη τιμή!
Στο μισάωρο κωλο-ψαχούλεμα θα τό 'λεγα!  :headbang:
Και δεν ξέρω βέβαια αν "το τρίβει το πιπέρι" η νεαρά...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eρωτηση !!!
Η Sheylla ειναι καλυτερη τωρα απο οτι τον Απριλιο του 2008 ?
Γιατι τοτε εκανε 250-350 !!!

 
 

Συνημμένα

  • DSC01786.JPG
    DSC01786.JPG
    186,4 KB · Εμφανίσεις: 16

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom