Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 86 άτομα (4 μέλη και 82 επισκέπτες)

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Oύτε σούσι δεν της έδωσες της καημένης;  ;)
Καποια στιγμη θα σου πω και την ιστορια με την γιαγια που κλαιγοτανε που δεν την γαμουσα και γαμουσα μονο την πουτανα της την Jane και την ειχα και εβλεπε !! :grin: :grin: :grin: :grin:

Η μηπως να την γραψω και εγω σαν review σαν τον Φαντομα ???? :2funny: :2funny: :2funny:
Χωρίς πλάκα, νομίζω κάπου την αδικείτε...κι ας είναι καλαμο-καβαλημένη, υπήρξε σπάνια γυναίκα! Γνώμη μου._
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Ας είμαστε ρεαλιστές, Τρεζ! Αν είναι πράγματι κοντά στις φωτό 200 για 45' full για μένα θά 'ταν δίκαιη τιμή!
Στο μισάωρο κωλο-ψαχούλεμα θα τό 'λεγα!  :headbang:
Και δεν ξέρω βέβαια αν "το τρίβει το πιπέρι" η νεαρά...
για αποφυγη παρεξηγησεων...κι επειδη ειναι γωωστο οτι ειμαι εναντια στις υψηλες και παραλογες τιμες...το συστημα ειχε επιλογη για 30 λεπτα και μετα 1 ωρα...γυρω στα 45 εκατσα κι εγω ημουνα αυτος που επρεπε να φυγω μιας και ειχα να παω σε μια προσωπικη υποχρεωση...κι οπως εγραψα ειναι μια πολυ καλη επιλογη αναμεσα στα πολλα χαλια που εχουνε μαζευτει αυτη την εβδομαδα...δεν γραφω διθυραμβους...
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Μας μπερδεύεις! Γράψε αν θες το ακριβές deal: Χρήμα - Χρόνος - Υπηρησίες

για αποφυγη παρεξηγησεων...κι επειδη ειναι γωωστο οτι ειμαι εναντια στις υψηλες και παραλογες τιμες...το συστημα ειχε επιλογη για 30 λεπτα και μετα 1 ωρα...γυρω στα 45 εκατσα κι εγω ημουνα αυτος που επρεπε να φυγω μιας και ειχα να παω σε μια προσωπικη υποχρεωση...κι οπως εγραψα ειναι μια πολυ καλη επιλογη αναμεσα στα πολλα χαλια που εχουνε μαζευτει αυτη την εβδομαδα...δεν γραφω διθυραμβους...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Γιατί ξέρεις πρώτη φορά γίνετ' αυτό! Ασε μας ρε Κλεό...
Αυτή τώρα που έρχεται που δουλεύει? :think: :think:


Στο γραφείο αυτό ή στο παρακάτω στούντιο?


Είδατε πως τα κάνατε σαλάτα?..... :headbang: :headbang:
Σε λίγο, τόσο μλκ που είμαστε με τις μαλακίες που γράφουμε, θα γίνουν τα στούντιο.....πεντάστερα!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Γιατί ξέρεις πρώτη φορά γίνετ' αυτό! Ασε μας ρε Κλεό...
Για πες ρε φτερούγα και καμιά άλλη περίπτωση σε εμάς τους αδαής!!!!!! :think: :think:
Γιατί για να στα πω εγώ, θέλω να με ....προστατέψεις!!!! :2funny: :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Αυτή τώρα που έρχεται που δουλεύει? :think: :think:


Στο γραφείο αυτό ή στο παρακάτω στούντιο?


Είδατε πως τα κάνατε σαλάτα?..... :headbang: :headbang:
Σε λίγο, τόσο μλκ που είμαστε με τις μαλακίες που γράφουμε, θα γίνουν τα στούντιο.....πεντάστερα!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Ή τα πεντάστερα, studio (στις τιμές), που θα μας βολέψει ιδιαιτέρως φαντάζομαι  :2funny: :2funny:
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Καλα ρε σεις κανενας δεν τις ενημερωνει οτι σταματησαμε να τρωμε κουτοχορτο πλεον ...  :headbang: :headbang:


 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Oύτε σούσι δεν της έδωσες της καημένης;  ;)Χωρίς πλάκα, νομίζω κάπου την αδικείτε...κι ας είναι καλαμο-καβαλημένη, υπήρξε σπάνια γυναίκα! Γνώμη μου._


Για το ΥΠΗΡΞΕ καμιά αντίρρηση, φαίνεται ότι στα νιάτα της ήταν καλό «κομμάτι», το έγραψα και εγώ έτσι ξεκίνησε η ιστορία:
«…την καλή κορμοστασιά της, την γλώσσα της και την διάθεση της για sex…»

Για το τώρα δεν νομίζω να την αδικούμε, και στην προσπάθεια συντόμευσης της ιστορίας παρέλειψα ότι τραβά τις κουρτίνες τέρμα, το δωμάτιο είναι θεοσκότεινο και στις δυο φίλες, όσο φως βγάζει το laptop που παίζει μουσική.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Καλα ρε σεις κανενας δεν τις ενημερωνει οτι σταματησαμε να τωμε κουτοχορτο πλεον ...  :headbang: :headbang:
Πότε να τις ενημερώνουν?Αφου τα σκάσουν τα 200-300άρια ή πριν?Πριν ντρέπονται και μετά δε μπορούνε
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Όσο για σένα, μάλλον με την επιθυμία θα μείνεις πάλι!  :2funny: :2funny: :2funny:

Τελικά, νεαρέ, μάλλον με ξέρεις καλύτερα απ' ό,τι φανταζόμουν ή έχεις άστρο και προβλέπεις σωστά, θα το έχω υπόψη μου αυτό.
Με τη συγκεκριμένη λοιπόν κυρία (Messalina) δεν θα συναντηθώ κατά πως φαίνεται, όχι τόσο λόγω των χρεώσεών της, που ήταν αρκετά τσιμπημένες από το προηγούμενο τουρ της, πόσο μάλλον για τα τωρινά δεδομένα, πλην όμως τις είχα μισο-αποδεχθεί μέσα μου (για τη 1,5 ω), αλλά κυρίως λόγω του τρόπου που μου απάντησε σε σχετικό αίτημά μου για καλύτερο deal, είτε δηλ. υπό μορφή κατά τι χαμηλότερης χρέωσης είτε κατά τι μεγαλύτερης διάρκειας ραντεβού στα ίδια λεφτά. Τόσο τουπέ και τόση αδιαλλαξία από τη μεριά της, δεν τη περίμενα. Του στυλ, τέτοιου είδους συζητήσεις μου χαλάνε τη διάθεση. Ε, άντε και γαμήσου κυρία μου, μου ήρθε να της γράψω, αλλά κρατήθηκα. Απλά της απάντησα ότι δεν ενδιαφέρομαι, διότι οι τιμές της είναι εκτός πραγματικότητας πλέον, εκτός κι αν αποφασίσει να τις κατεβάσει. Κι αν δεν της άρεσε αυτό που της έγραψα, ξύδι. Μόνο έτσι θα πάρει το μήνυμα, όσο "φτασμένη" κι αν είναι.
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Πραγματικά ξεκίνησες μεγάλη ιστορία! Μού 'φαγε τ' αυτιά να βάλω κριτική ύστερα 'πο 2 χρόνια!  :headbang:

Για το ΥΠΗΡΞΕ καμιά αντίρρηση, φαίνεται ότι στα νιάτα της ήταν καλό «κομμάτι», το έγραψα και εγώ έτσι ξεκίνησε η ιστορία:
«…την καλή κορμοστασιά της, την γλώσσα της και την διάθεση της για sex…»

Για το τώρα δεν νομίζω να την αδικούμε, και στην προσπάθεια συντόμευσης της ιστορίας παρέλειψα ότι τραβά τις κουρτίνες τέρμα, το δωμάτιο είναι θεοσκότεινο και στις δυο φίλες, όσο φως βγάζει το laptop που παίζει μουσική.
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Συγνώμη, αλλά ΔΕΝ ξέρεις πότε να κρατιέσαι!  :2funny:

... Ε, άντε και γαμήσου κυρία μου, μου ήρθε να της γράψω, αλλά κρατήθηκα. Απλά της απάντησα ότι δεν ενδιαφέρομαι, διότι οι τιμές της είναι εκτός πραγματικότητας πλέον, εκτός κι αν αποφασίσει να τις κατεβάσει. Κι αν δεν της άρεσε αυτό που της έγραψα, ξύδι. Μόνο έτσι θα πάρει το μήνυμα, όσο "φτασμένη" κι αν είναι.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Συγνώμη, αλλά ΔΕΝ ξέρεις πότε να κρατιέσαι!  :2funny:

Ε, εντάξει δεν με έβρισε κιόλας, απλά νόμιζε ότι είμαι "ψάρι" όπως τότε που της είχα πρωτογράψει, και θέλησε να με γδάρει (να με καθαρίσει από τα λέπια ήθελα να πω)  :2funny: :2funny:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Συγνώμη, αλλά ΔΕΝ ξέρεις πότε να κρατιέσαι!  :2funny:
Όχι μωρέ,απλώς ο αεροπόρος έχει παιδεία!!! :grin: :grin:
Δεν μιλάει και δεν γράφει ποτέ έτσι.....μόνο από μέσα του τα λέει!!!!
Δεν θυμάσαι τότε στον καφέ?....από μέσα του σε "ξαναβάφτιζε" μόλις τον διέκοπτες!!!!! :2funny: :2funny:
Ευτυχώς εδώ γράφουμε....δεν μιλάμε.... :grin: :grin: :grin:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom