Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (4 μέλη και 67 επισκέπτες)

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Συμφωνώ και επαυξάνω!!!!
Η μικρή δηλώνει ΦΕΝΤΑΓΙΝ στην εργοδότριά της!!!! :o :o
Όπως και το γεγονός οτι ενώ προτιμά τα 1ωρα για να "ξεπετάει" τους πελατάκους.....
Συν το γεγονός ότι κάνει "μακροσκελή" τουρ, πάνω από 10 μέρες...
Άρα καταλαβαίνετε τι υπηρεσίες θα λάβετε μετά τις πρώτες 5-6 μέρες ακατάπαυστου "έργου"!!!!! :headbang: :headbang:
VFM BY severus...θα πηδηχτω απο το παραθυρο...μηπως ο γκομενος της Εμμα?  :huh: περιεργη αυτη η κριτικη σημερα που επεσε κραξιμο...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Γιατι ενοχλειστε απο την κριτικη της Ντιανας? Μηπως δεν ειναι ακριβεις η περιγραφη της η το σερβις που προσφερει? Το VFM ειναι τελειως υποκειμενικο, οπως και το 400 αρι για μια ωρα με την Καρο, και του τυπου μπορει να του αρεσει το μωρο.
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1

Να κυνηγάμε με μέτρο, για να έχουμε να κυνηγάμε...

Αν είναι μέτρο και το μαύρο, τότε κράχτε...
Και μην πάει κανείς κανείς αγαπούλης, γιατί μόνος του θα βγάλει τα μάτια του, και τα δικά μας!!!!

Ελάτε να λειτουργήσουμε σαν ομάδα!!!



 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Γιατι ενοχλειστε απο την κριτικη της Ντιανας? Μηπως δεν ειναι ακριβεις η περιγραφη της η το σερβις που προσφερει? Το VFM ειναι τελειως υποκειμενικο, οπως και το 400 αρι για μια ωρα με την Καρο, και του τυπου μπορει να του αρεσει το μωρο.
αλλο το να αρεσει σε καποιον κι αλλο το VFM...το VFM εχει πολυ συγκεκριμενη σημασια που ολοι γνωριζουμε και φυσικα οχι μονο σχετικα με ct αλλα γενικα...αλλα ημαρτον 450 ΔΕΝ ειναι VFM...εκτος κι αν δουλευομαστε...κι απλα ανεφερα πως ετυχε το review σημερα που επεσε κραξιμο απο ατομο χωρις κανενα μηνυμα ουτε προηγουμενο review...τα συμπερασματα δικα σας
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
αλλο το να αρεσει σε καποιον κι αλλο το VFM...το VFM εχει πολυ συγκεκριμενη σημασια που ολοι γνωριζουμε και φυσικα οχι μονο σχετικα με ct αλλα γενικα...αλλα ημαρτον 450 ΔΕΝ ειναι VFM...εκτος κι αν δουλευομαστε...κι απλα ανεφερα πως ετυχε το review σημερα που επεσε κραξιμο απο ατομο χωρις κανενα μηνυμα ουτε προηγουμενο review...τα συμπερασματα δικα σας

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
αλλο το να αρεσει σε καποιον κι αλλο το VFM...το VFM εχει πολυ συγκεκριμενη σημασια που ολοι γνωριζουμε και φυσικα οχι μονο σχετικα με ct αλλα γενικα...αλλα ημαρτον 450 ΔΕΝ ειναι VFM...εκτος κι αν δουλευομαστε...κι απλα ανεφερα πως ετυχε το review σημερα που επεσε κραξιμο απο ατομο χωρις κανενα μηνυμα ουτε προηγουμενο review...τα συμπερασματα δικα σας

Βρε Λεθαλ με δουλευεις?? Λες και το μωρο δεν εχει ξαναρθει στην Αθηνα και ειναι αγνωστη. Αν τα 450 για δυο ωρες ειναι πολλα για σενα, για καποιον αλλο μπορει να μην ειναι, οπως για καποιον τριτο τα 300 για 2 ωρες μπορει να ειναι παρα πολλα (βλεπε Εβιτα).

Το VFM ειναι τελειως υποκειμενικο, και αν δεν εισαι διατεθειμενος να τα καταθεσεις υπαρχουν και τα cg και στουντιο! Ασε το κοριτσι τωρα, και αν υπαρχει προβλημα ειναι με την αντζεντισα της και τα εχουμε πει ολοι !!


ΥΓ  Τσοπανε, εσενα σε ξερουμε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Βρε Λεθαλ με δουλευεις?? Λες και το μωρο δεν εχει ξαναρθει στην Αθηνα και ειναι αγνωστη. Αν τα 450 για δυο ωρες ειναι πολλα για σενα, για καποιον αλλο μπορει να μην ειναι, οπως για καποιον τριτο τα 300 για 2 ωρες μπορει να ειναι παρα πολλα (βλεπε Εβιτα).

Το VFM ειναι τελειως υποκειμενικο, και αν δεν εισαι διατεθειμενος να τα καταθεσεις υπαρχουν και τα cg και στουντιο! Ασε το κοριτσι τωρα, και αν υπαρχει προβλημα ειναι με την αντζεντισα της και τα εχουμε πει ολοι !!


ΥΓ  Τσοπανε, εσενα σε ξερουμε  :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: μονο να γελασω μπορω με οσα ακουω...στην κοπελα κατεθεσα αξιοσεβαστο ποσο συνολικα 4ψηφιο....οποτε φιλτατε δεν ειναι θεμα χρηματων...και δε κατηγορησα την κοπελα...αφου υπαρχουν θυματα καλα κανει...το θεμα ειναι να μη θυματοποιουμε τους εαυτους μας...αλλα σε προτρεπω να βρεις τον αντικειμενικο ορισμο του VFM...οσο για το ποτε εμφανιστηκε η κριτικη δεν κανεις σχολιο..μαλλον κι αυτο λογικο σου φαινεται..

μετα τιμης κι εκτιμησης...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
:2funny: :2funny: :2funny: μονο να γελασω μπορω με οσα ακουω...στην κοπελα κατεθεσα αξιοσεβαστο ποσο συνολικα 4ψηφιο....οποτε φιλτατε δεν ειναι θεμα χρηματων...και δε κατηγορησα την κοπελα...αφου υπαρχουν θυματα καλα κανει...το θεμα ειναι να μη θυματοποιουμε τους εαυτους μας...αλλα σε προτρεπω να βρεις τον αντικειμενικο ορισμο του VFM...οσο για το ποτε εμφανιστηκε η κριτικη δεν κανεις σχολιο..μαλλον κι αυτο λογικο σου φαινεται..

μετα τιμης κι εκτιμησης...

Εεεεεεεεεε αν βρεις το ορισμο του VFM στειλε τον μου και εμενα για να τον εχω πριν κλεισω το επομενο μωρο!

Αλλα αφου κατεθεσες 4ψηφιο ποσο με την κοπελα, γιατι λες τους υπολοιπους .............."θυματα" ?????????????????? Γιατι την κραζεις και γιατι θελεις να σε πιστεψουμε τωρα?

Ασε τα κραξιματα, γιατι το μωρο ειναι πολυ καλυτερο απο πολλες μουφες που ερχονται Αθηνα και μας τις πλασσαρουν οι Ρωσοι και οι νταβαδες! 

Μετα εκτιμηση..........
 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Εεεεεεεεεε αν βρεις το ορισμο του VFM στειλε τον μου και εμενα για να τον εχω πριν κλεισω το επομενο μωρο!

Αλλα αφου κατεθεσες 4ψηφιο ποσο με την κοπελα, γιατι λες τους υπολοιπους .............."θυματα" ?????????????????? Γιατι την κραζεις και γιατι θελεις να σε πιστεψουμε τωρα?

Ασε τα κραξιματα, γιατι το μωρο ειναι πολυ καλυτερο απο πολλες μουφες που ερχονται Αθηνα και μας τις πλασσαρουν οι Ρωσοι και οι νταβαδες!   

Μετα εκτιμηση..........
απλα...γιατι οι τιμες πηραν την ανηφορα...απλο?? νομιζω πως ναι...
 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Εεεεεεεεεε αν βρεις το ορισμο του VFM στειλε τον μου και εμενα για να τον εχω πριν κλεισω το επομενο μωρο!

Αλλα αφου κατεθεσες 4ψηφιο ποσο με την κοπελα, γιατι λες τους υπολοιπους .............."θυματα" ?????????????????? Γιατι την κραζεις και γιατι θελεις να σε πιστεψουμε τωρα?

Ασε τα κραξιματα, γιατι το μωρο ειναι πολυ καλυτερο απο πολλες μουφες που ερχονται Αθηνα και μας τις πλασσαρουν οι Ρωσοι και οι νταβαδες!   

Μετα εκτιμηση..........
και δεν αμφισβητω οτι οταν την ειδα περασα καλα εκτος μιας τραγικης φορας...αλλα δεν ζητησα να με πιστεψει κανεις...οποιος θελει κρινει..θυμα ειμαι κι εγω απλα αποφευγω να ειμαι θυμα κατ' επαναλειψη...
δε θα κανω την κουβεντα προσωπικη...αλλωστε εισαι κι ο μονος που εχει κανει anal μαζι της...οποτε ισως εχεις αλλη αντιμετωπιση εναντι των υπολοιπων εδω...  ;) ;) ;)
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
δεν μας δίνετε κάνα μωρό να πάμε και εμεις λεω εγώ! :knockinb: γιατι ασχοληθηκατε πολύ με το κοριτσάκι και την τσα2 του!
ξεχνατε ότι είναι τανα και όχι γκομενα σας και μαλώνετε για την χάρη της!  :2funny: :2funny:

φίλε lethal τετραψηφιο νουμερο αλλά 0 κριτικες! και εσύ τουμπεκί?
 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
δεν μας δίνετε κάνα μωρό να πάμε και εμεις λεω εγώ! :knockinb: γιατι ασχοληθηκατε πολύ με το κοριτσάκι και την τσα2 του!
ξεχνατε ότι είναι τανα και όχι γκομενα σας και μαλώνετε για την χάρη της!  :2funny: :2funny:

φίλε lethal τετραψηφιο νουμερο αλλά 0 κριτικες! και εσύ τουμπεκί?
απλα θα επαναλαμβανα οσο ειχαν ηδη υποθει..αν ειχα παει πρωτος θα εγραφα φυσικα...
 

hammerb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
186
Πόντοι
280
το πρεκτοριο ομως ειναι καλο?
μια αλλη βραζιλιανα που φερνει εχω ακουσει καλα λογια!!!!!!!!
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
οπως νομίζεις!  :thumbsup: αλλά άλλοι γράφουμε και 20οι  :headbang: :headbang: όταν είμαστε :2funny: :2funny:! αλλά μια που την συναντησες περισσοτερες φορες
η γνωμη σου θα είχε μεγαλυτερη αξία!


απλα θα επαναλαμβανα οσο ειχαν ηδη υποθει..αν ειχα παει πρωτος θα εγραφα φυσικα...
 

hammerb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
186
Πόντοι
280
οποιος μαθει τιποτα για την μπαρμπαρα ας πει και σε μας :boobies:
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
απλα...γιατι οι τιμες πηραν την ανηφορα...απλο?? νομιζω πως ναι...
VFM ειναι κατι που περνεις σε τιμη κατω απο το μεσο ορο με τις παρεχομενες υπηρεσιες του μεσου ορου,με απλα λογια.σιγουρα δηλαδη τα 450 ΔΕΝ ειναι VFM αφου ο μεσος ορος ειναι 350 περιπου και υπαρχουν και πολυ ωραια μουνακια με εξαιρετικες φατσες συμπεριφορες και υπηρεσιεςσε αυτη την τιμη.βεβαια τα γουστα ειναι γουστα και οι συμπαθειες συμπαθειες αλλα δεν καταλαβαινω γιατι καποιοι προσπαθουν να πεισουν για το αντιθετο για κατι πολυ απλο οπως το vfm σε ενα φορουμ που μονο χαζους δεν εχει.συμφωνω με τον ληδαλ και προς τιμην του που παραδεχτηκε οτι εδωσε ενα μεγαλο ποσο και δεν το επαιξε καπως
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom