Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 92 άτομα (5 μέλη και 87 επισκέπτες)

lebas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
12
Like
75
Πόντοι
10
Για IRIS απο GES εχει καποιος γνώμη ??  Απο Πολωνια εχω καλες εμπειριες και φαινεται και αυτη αξιολογο κοριτσι..... :grin: :grin: :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ένε μεγάλο ευχαριστώ στον Φάντομ διότι ενεδέχετο (το σκεφτόμουν, αλλά κάτι με κράτησε) να έχω κάνει εγώ το (ατυχές όπως απεδείχθη) σκάουτινγκ με την Μπρίτνεϋ.

Βέβαια δεν βάζω μυαλό και για αύριο έχω κανονίσει μήτινγκ με άλλη νεαρά κορασίδα χωρίς καμία κριτική. Να δούμε η δική μου μεθαύριο τί θα λέει...
Έχει τις χάρες της η διαδικασία ανακάλυψης νέων ταλέντων, αν και συχνά οδηγεί σε ολέθρια αποτελέσματα. Όμως αν όλοι πήγαιναν μόνο σε γνωστά μέρη ο Κολόμβος δεν θα είχε ανακαλύψει την Αμερική ούτε ο Κουκ την Αυστραλία.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Να κυνηγάμε με μέτρο, για να έχουμε να κυνηγάμε...

Αν είναι μέτρο και το μαύρο, τότε κράχτε...
Και μην πάει κανείς κανείς αγαπούλης, γιατί μόνος του θα βγάλει τα μάτια του, και τα δικά μας!!!!

Ελάτε να λειτουργήσουμε σαν ομάδα!!!
Αντε για την ομαδα !!! ;)

               

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
VFM ειναι να περνεις αυτο που πληρωνεις !!!
Γιατι το τι θα πληρωσεις το ξερεις απο την αρχη που κλεινεις την δουλια αυτο που θα παρεις συνηθως δεν ξερεις !!!
Οποτε επειδη ειναι δυσκολες οι μερες πληρωνουμε μονο εκει που εχουμε και ξερουμε !!!

Μετα τιμης και εγω !!!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και αφου θα Χρεοκοπησουμε που θα χρεοκοπησουμε ας το κανουμε με χαμογελο δεν γαμεις !! ;)

             
 

lebas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
12
Like
75
Πόντοι
10
Και αφου θα Χρεοκοπησουμε που θα χρεοκοπησουμε ας το κανουμε με χαμογελο δεν γαμεις !! ;)

               

Σαν τη γνωστη τραγουδιαρα μοιαζει αυτη.........Λες να το γυρισε ?????????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αυτη αδελφε τραγουδαει μονο οταν τον εχει στον κωλο της !!! ;)
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
σταματα ρε tresurert με τις φωτο και θελουμε να δουμε ποδοσφαιρο σημερα το βραδυ!!!!!  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
αντε μην τρεχουμε σε ξενοδοχεια βραδιατικα!!!!!  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εγω την Μπαρτσα την τελευταια φορα απο δωματιο την ειδα παντως και ηταν καλυτερα !! :grin: :grin: :grin:

Ασε που επιασα και την Ιντερ !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Αυτη αδελφε τραγουδαει μονο οταν τον εχει στον κωλο της !!! ;)

:2funny: :2funny: Εγω τον Latin Boy θελω να στειλω απο εκει! Ισως και του παρει την παρθενια !!!  :2funny: :2funny:


Που εισαι μικρε γλυκουλη  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αμα παει ο μικρος παει τον χασαμε θα χρεοκοπησει πριν απο μας στα ισα !! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
διευρύνθηκαν τα spreads και ανέβηκε στο κόστος  ;)


Μπα............μολις υποβαθμησανε το Ελληνικο χρεος σε "Junk status".  :headbang: :headbang: Μας βλεπω για εκλογες συντομα αφου χρεοκοπησουμε!

Λες να πεσουν οι τιμες των ct?  :think: :think:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πανω η κατω απο την Αργεντνα !!! :grin: :grin: :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Εγω μονο σοκολατακια απο εδω και περα! Το φακελακι αδειο θα ειναι  :2funny: :2funny:

Θα τους ζηταω κατανοηση σαν ζητιανος για ενα φιλοπτωχικο γαμηση  :2funny: :2funny:

Α ρε που καταντησαμε.

 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
γιατρε πάλι για την μαγεια του σκαουτινγ μας λες? μακαρί να επιτυχεις στη αποστολή σου
btw την αυστραλία την βρήκαν οι Ολλανδοι 160 :headbang: :headbang: χρόνια πριν τον Cook! :2funny: :2funny:

Ένε μεγάλο ευχαριστώ στον Φάντομ διότι ενεδέχετο (το σκεφτόμουν, αλλά κάτι με κράτησε) να έχω κάνει εγώ το (ατυχές όπως απεδείχθη) σκάουτινγκ με την Μπρίτνεϋ.

Βέβαια δεν βάζω μυαλό και για αύριο έχω κανονίσει μήτινγκ με άλλη νεαρά κορασίδα χωρίς καμία κριτική. Να δούμε η δική μου μεθαύριο τί θα λέει...
Έχει τις χάρες της η διαδικασία ανακάλυψης νέων ταλέντων, αν και συχνά οδηγεί σε ολέθρια αποτελέσματα. Όμως αν όλοι πήγαιναν μόνο σε γνωστά μέρη ο Κολόμβος δεν θα είχε ανακαλύψει την Αμερική ούτε ο Κουκ την Αυστραλία.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μπα............μολις υποβαθμησανε το Ελληνικο χρεος σε "Junk status".  :headbang: :headbang: Μας βλεπω για εκλογες συντομα αφου χρεοκοπησουμε!

Λες να πεσουν οι τιμες των ct?  :think: :think:
Δεν το βλέπω.....έρχονται ζόρια Λουκ!!!!!
Πολλά και άγρια ζόρια!!!!
Να δούμε πως θα σωθούμε.....από το Θωρηκτό!!!!
:grin: :grin: :grin:
Απαπαπα.....ερωτεύτηκα!!!!
 

Συνημμένα

  • DSC20001.jpg
    DSC20001.jpg
    19,6 KB · Εμφανίσεις: 21

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και την Αμερικη ο Αμερικο Βεσπουκι αλλα δεν πειραζει !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom