Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 90 άτομα (8 μέλη και 82 επισκέπτες)

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11
Εγώ πάντως το έκανα ήδη.
(Και ακύρωσα και τους είπα και το λόγο=ξενοδοχείο)
Ακόμα δεν έχω λάβει απάντηση ή επιβεβαίωση της ακύρωσης.
Μόλις έχω κάτι νεότερο θα ποστάρω.
Σωστός!Και εγώ προς ακύρωση προσανατολίζομαι αν και θέλω πολύ να δω τη LΙΖΑ.Για πόσταρε αν σου πουν τίποτα.
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Λοιπον,καποιος ανακαλυψε το πολωνικο νταρντανοπιπινι(αδοκιμος ορος αλλα ισχυει) ειναι γερμανικης εκπαιδευσης,στο κλαρινο τυφλα να εχει ο Πετρολουκας Χαλκιας(αν η μπιμπι παιρνει 10,αυτη 12!!!!)προτιμαει πιο πολυ την εισοδο υπηρεσιας!!!!με ενα μειονεκτημα.....ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΟΛΥ....μη το ξεχασω ο μανατζερ λιγο τα τσουζει μαλλον απο την καψουρα που του πηδανε την γκομενα και απο οτι θυμαμαι οι τιμες αυτες ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ....ειναι τιμη πορτας,μεχρι και 40% κατω υπολογιστε....εγω μονο για καφεδακι θα τη δω.....ραντεβου το καλοκαιρακι....
Για ποιά λέτε ρε παιδιά;
Είναι όντως τόσο καλή στην πίπα;
 

perasma

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
84
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σωστός!Και εγώ προς ακύρωση προσανατολίζομαι αν και θέλω πολύ να δω τη LΙΖΑ.Για πόσταρε αν σου πουν τίποτα.
Χωρίς να θέλω να κάνω τον δικηγόρο κάποιου, και αν κατάλαβα καλά, το ξενοδοχείο αρχίζει από S.
Έχω μείνει δύο φορές εδώ και δυό χρόνια (όχι ως τρόφημος ε!!!) μα δεν είναι τόσο χάλια. Περίπου ίδια πράγματα με του ...Πεδίου το διακριτικό, σε διαστάσεις δωματίου κλπ, απλά λίγο πιό λιτό, αν θυμάμαι δε καλά είχε ανακαινιστεί αρχές 2000.
Σαφώς δεν είναι σαν το απέναντι της Αχιλλέως κλπ, ούτε σαν εκείνο της μεγάλης πλατείας.
Γούστα είναι αυτά πάντα και οι στιγμές μας απολύτως απαιτητικές (και γω θα ακύρωνα και θα απαιτούσα). Από την άλλη, άμα τραβάει η συντροφία τύφλα νάχουν τα χρώματα και οι άλλες ποιότητες.
Αυτά για να μη στεναχωριούνται, όσοι δεν δίνουν και μεγάλη σημασία σε αυτές τις λεπτομέρειες.
Πάντως, η κρίση έχει ακουμπήσει και τους ατζέντηδες, ρίχνουν τα επίπεδα και τα ... έξοδα, διατηρόντας αμείωτα τα 250αρια 400αρια κλπ και γράφοντάς μας για άλλη μιά φορά ...
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
14
Like
4.390
Πόντοι
3.715
Όχι.

Με την ευκαιρία όμως, ποιά κάνει συχνά διακοπές στο Amirandes, ε?  :rockon: :rockon:

Clue: από κοντινή χώρα, έχει έρθει 1 και μόνη φορά σε CT, απόλυτα petite, εξαιρετικό service και φίλη της έχει κάψει καρδιές!! :dancing: :dancing:

ερώτηση
έχει σχέση με καμήλα;;;
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
αυτο ειναι!!κρισταλ σιτυ λεει!!!δεν εχω παει σε  αυτο!!εχει παει κανεισ??ασ πει κατι γιατι το απογευμα που εχω ραντεβου λεω να το ακυρωσω
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν ειναι το S ειναι το Κρυσταλινο το Χοτελι δηλαδη ακομα χειροτερο και απο το S !!
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Εγώ ακύρωσα και μου το επιβεβαίωσαν όπως συνήθως,χωρίς κάτι διαφορετικό.
Κι εγώ καιγόμουνα να συναντήσω τη Λίζα,αλλά... όταν ξανάρθει υπό καλύτερες συνθήκες.
 

xristanos

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
θεμα στη zougla.gr 8 συλλήψεις ct εγιναν και αναφέρει πρακτορεια καμια ενημερωση;
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
θεμα στη zougla.gr 8 συλλήψεις ct εγιναν και αναφέρει πρακτορεια καμια ενημερωση;

To μεταφέρω στα Νέες αφίξεις - μια και προκειται για "αναχωρήσεις"! :)  Διάβασα και το αρθράκι στη Ζούγκλα.

Άσχετα με τη πλάκα πάντως οι ωφελημένοι θα κάνουν πάρτυ.....
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
To μεταφέρω στα Νέες αφίξεις - μια και προκειται για "αναχωρήσεις"! :)  Διάβασα και το αρθράκι στη Ζούγκλα.

Άσχετα με τη πλάκα πάντως οι ωφελημένοι θα κάνουν πάρτυ.....

Ποιοι είναι οι ωφελημένοι σε αυτή την περίπτωση;Οι ανταγωνιστές;
Πάντως σε κανένα από τα 2 πρακτορεία που αναφέρει δεν παρατήρησα
κάποια ξαφνική αποχώρηση ή μήπως κάνω λάθος.Πάντως το site του Ζ
το είδα την προηγούμενη βδομάδα πρώτη μούρη και στην τηλεόραση.
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
δεν έχει σημασία. Τελικά όσο λιγότερος συναγωνισμός, τόσο χειρότερες υπηρεσίες από τάνες β' & γ' διαλογής σε ακριβότερες τιμές.
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
δεν έχει σημασία. Τελικά όσο λιγότερος συναγωνισμός, τόσο χειρότερες υπηρεσίες από τάνες β' & γ' διαλογής σε ακριβότερες τιμές.
Eτσι ακριβώς! Ανεβαίνει το κόστος "ασφάλειας", βλέπε μίζα!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom