Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Όχι.

Με την ευκαιρία όμως, ποιά κάνει συχνά διακοπές στο Amirandes, ε?  :rockon: :rockon:

Clue: από κοντινή χώρα, έχει έρθει 1 και μόνη φορά σε CT, απόλυτα petite, εξαιρετικό service και φίλη της έχει κάψει καρδιές!! :dancing: :dancing:

Να το παρει το ποταμι.................  :< :< :<
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
το ξενοδοχείο του zuzuna αυτή την εβδομάδα είναι το πιο cheapοξενοδοχείο ever. αντίστοιχο του Πίνδαρος στη Σοφοκλέους....
ούτε τη Mya Diamond δεν θα πήδαγα εκεί μέσα  :s&m_3:
 

roboot

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
94
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
10

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Λοιπον,καποιος ανακαλυψε το πολωνικο νταρντανοπιπινι(αδοκιμος ορος αλλα ισχυει) ειναι γερμανικης εκπαιδευσης,στο κλαρινο τυφλα να εχει ο Πετρολουκας Χαλκιας(αν η μπιμπι παιρνει 10,αυτη 12!!!!)προτιμαει πιο πολυ την εισοδο υπηρεσιας!!!!με ενα μειονεκτημα.....ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΟΛΥ....μη το ξεχασω ο μανατζερ λιγο τα τσουζει μαλλον απο την καψουρα που του πηδανε την γκομενα και απο οτι θυμαμαι οι τιμες αυτες ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ....ειναι τιμη πορτας,μεχρι και 40% κατω υπολογιστε....εγω μονο για καφεδακι θα τη δω.....ραντεβου το καλοκαιρακι....
 

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11
το ξενοδοχείο του zuzuna αυτή την εβδομάδα είναι το πιο cheapοξενοδοχείο ever. αντίστοιχο του Πίνδαρος στη Σοφοκλέους....
ούτε τη Mya Diamond δεν θα πήδαγα εκεί μέσα  :s&m_3:
Τώρα που είπες Μya ρε συναγωνιστή που ξέρω ότι είναι αδυναμία σου όπως και δικιά μου,εχουμε καμιά πληροφορία μήπως μασ ξανάρθει η το έκανε περιστασιακά ετσι για καμιά αρπαχτή!Πάντως όταν τη συνάντησα δε μου φάνηκε ότι θα το κάνει για καιρό.
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Ναι και αυτή εκεί είναι. αν δεν είσαι πολύ καυλωμένος σε συμβουλεύω να στείλεις sms στον zuzuna να του πεις ότι ο rozkrotalias σου είπε ότι το ξενοδοχείο είναι άθλιο και ακύρωσε το
Και τη Liza στο αχούρι πρέπει να την εχουν και έχω κλεισει!  :headbang:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Mya Diamond: το κορυφαίο c.t. ever  :rockon: :rockon: :rockon:
Τώρα που είπες Μya ρε συναγωνιστή που ξέρω ότι είναι αδυναμία σου όπως και δικιά μου,εχουμε καμιά πληροφορία μήπως μασ ξανάρθει η το έκανε περιστασιακά ετσι για καμιά αρπαχτή!Πάντως όταν τη συνάντησα δε μου φάνηκε ότι θα το κάνει για καιρό.
 

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11
Ναι και αυτή εκεί είναι. αν δεν είσαι πολύ καυλωμένος σε συμβουλεύω να στείλεις sms στον zuzuna να του πεις ότι ο rozkrotalias σου είπε ότι το ξενοδοχείο είναι άθλιο και ακύρωσε το
Καυλωμένος είμαι,αλλά είμαι και απαιτητικός και όταν τους τα σκάω απαιτώ ''vfm''!Αν θέλουν να ρίξουν το κόστος να ρίξουν και τη δικιά μας τιμή,έχουμε μια τρέλα με το άθλημα αλλά δεν θα τρέχουμε και σαν πρόβατα όπου μας στέλνουν!Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά...
Mya the best... απίστευτα πόδια για foot fetish!!!
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
και να θυμαστε....καμμια πτηση απο και προς αθηνα 10 φεβρ.....οτι ηταν να ερθει,ακυρο....
 

varnalis

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
60
Like
279
Πόντοι
361
Και τη Liza στο αχούρι πρέπει να την εχουν και έχω κλεισει!  :headbang:

Πήγα χθές το απόγευμα κι απελπίστηκα.
Η Liza καλή αλλά το ξενοδοχείο (απέναντι ακριβώς από το γνωστό ct-hotel) όχι καλό.
Οι τιμές όμως οι ίδιες. Τους ήταν δύσκολο να κλείσουν απέναντι?
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Ποιο είναι αυτό το ξενοδοχείο τελικά;
Αν είναι τόσο χάλια όπως το περιγράφετε,
δεν αξίζει ούτε την πορνσταρ των ονείρων
του καθενός να έφερνε ο Ζ να κλείσεις.
 

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11
Ποιο είναι αυτό το ξενοδοχείο τελικά;
Αν είναι τόσο χάλια όπως το περιγράφετε,
δεν αξίζει ούτε την πορνσταρ των ονείρων
του καθενός να έφερνε ο Ζ να κλείσεις.
Εκει που λέει ο varnalis είναι,στη γνωστή πλατεία,απέναντι από το καλό ξενοδοχείο!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom