Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (6 μέλη και 66 επισκέπτες)

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Καπου να πω τον πονο μου!!!! ηρθε το μωρο απο Πραγα για το 3ημερακι μου,πηγαμε για ψαρακι κλπ ......επαθε ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ γαμω το κερατο μου!!!!τωρα το εχει κοψει στον υπνο μετα απο ταλαιπωρια που τραβηξαμε!!!! τον πουστη τον παληοτερβανιαρη με τις κωλογαριδες του.....
 

giorgio33

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Καπου να πω τον πονο μου!!!! ηρθε το μωρο απο Πραγα για το 3ημερακι μου,πηγαμε για ψαρακι κλπ ......επαθε ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ γαμω το κερατο μου!!!!τωρα το εχει κοψει στον υπνο μετα απο ταλαιπωρια που τραβηξαμε!!!! τον πουστη τον παληοτερβανιαρη με τις κωλογαριδες του.....

μεγαλη γκαντεμια ...καποιοι ζηλεψαν και σε ματιαξαν....
 

billyrisky

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
170
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Καπου να πω τον πονο μου!!!! ηρθε το μωρο απο Πραγα για το 3ημερακι μου,πηγαμε για ψαρακι κλπ ......επαθε ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ γαμω το κερατο μου!!!!τωρα το εχει κοψει στον υπνο μετα απο ταλαιπωρια που τραβηξαμε!!!! τον πουστη τον παληοτερβανιαρη με τις κωλογαριδες του.....
που έφαγες γιατί είμαι και εγώ με παρέα που θέλει ψαράκια αύριο μην την πατήσουμε και άλλοι φτάνει ένας νομίζω
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν γραφεις και στο thread 2 λογια καλυτερα που ειναι αμμεση η προσβαση !!!
 

geon1

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
193
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δεν γραφεις και στο thread 2 λογια καλυτερα που ειναι αμμεση η προσβαση !!!


Χρόνια πολλά … η κοπέλα είναι  πολύ καλύτερη από τις φωτογραφίες  . είναι από τη ρίγα 23 χρονών πιπινακι γύρω στο 1.68 δυο πόντους πάνω δυο πόντους κάτω δε πήρα και μεζούρα μαζί. καλό σοσιαλ τιμε ξέρει καλά αγγλικά… φιλία  με γλωσσά βαθειά …γλείψιμο με χεριά, τις τα έβγαλα και προσπάθησε  αλλά δε το έχει ….τώρα στο κυρίως πιάτο έπεσε σφυροκόπημα για κανένα 20λεπτο δεν είναι το ατού τις το βαράτε βιολιτζήδες , δεν αντέδρασε σε τίποτα αρνητικά αλλά δε το έχει. είναι για πιο ελαφριές καταστάσεις …στο δεύτερο γύρο που το πήγαμε σε σοφτ φάση ήταν πάρα πολύ καλή με μικρά βογγητά !καλά ηταν  αλλά θέλει χειραγώγηση το κορίτσι για να μάθει! μικρά βυζάκια η δεσποινίς  με γυμνασμενο σομα!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
αυτό εδώ τι εστι
τι ποσοστό επιτυχίας έχουμε!
[size=30pt]0%[/size]

18759_103015979723314_100000447384278_77800_2802370_n.jpg
 

MrBig

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ivonne απο την Mila, εχουμε εμπειριες?
 

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11
Ivonne απο την Mila, εχουμε εμπειριες?
Σου εστειλα pm ελπίζω να σε κατατόπησα,όπως σου είπα αν καίγεσαι είναι μια καλή επιλογή για αυτό το διάστημα,αν θες κάτι πολύ εξαιρετικό από πλευράς εμφάνισης γιατί όπως σου είπα είχε αρκετά καλή συμμετοχή,πρέπει να περιμένεις τις αφίξεις στο 2010!Και είναι καθαρά gfe αισθησιακή κατάσταση,μην περιμένεις καμιά μάχη στο κρεβάτι!
 

akalisal

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2008
Μηνύματα
226
Κριτικές
10
Like
5
Πόντοι
11
Καπου να πω τον πονο μου!!!! ηρθε το μωρο απο Πραγα για το 3ημερακι μου,πηγαμε για ψαρακι κλπ ......επαθε ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ γαμω το κερατο μου!!!!τωρα το εχει κοψει στον υπνο μετα απο ταλαιπωρια που τραβηξαμε!!!! τον πουστη τον παληοτερβανιαρη με τις κωλογαριδες του.....


Εγω ζηλεψα και σε ματιαξα γιατι σου εστειλα ενα πμ και με εγραψες στα @@ σου..
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom