Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 116 άτομα (16 μέλη και 100 επισκέπτες)

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
θα μας τρελανεται με τις υποθεσεις με την bibi, ας βγει καποιος να μιλησει συγκεκριμενα και να πει "το και το..." τωρα απο υποθεσεις ολοι ειμαστε μανουλες, τα ιδια λεγατε και με την bello www.zuzana.com/wm.asp?T=hzeSMexylt:12012009025933PM:079166039153:1:ZTV:0:GR&TP=0]http://www.zuzana.com/wm.asp?T=hzeSMexylt:12012009025933PM:079166039153:1:ZTV:0:GR&TP=0[/url] και μετα επεφτε η μια ακυρωση μετα την αλλη και στο τελος αφου εφυγε βγηκαν τα αλανια και ειπαν τι εστι βερικοκο... αφηστε τις μαλακιες και ας μιλησει καποιος που τη συναντησε και ας αφησει τη μουγκαμαρα...
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
εχθες αφιχθει η bibi...την δοκιμασε κανενας?? παταμενει σταθερη αξια η εχει καβαλησει καλαμια??? ενημερωστε γιατι αυριο εχω meeting...

Ναι την επισκεφθηκε το Συγγρος με ολο το επιτελειο!!!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
θα μας τρελανεται με τις υποθεσεις με την bibi, ας βγει καποιος να μιλησει συγκεκριμενα και να πει "το και το..." τωρα απο υποθεσεις ολοι ειμαστε μανουλες, τα ιδια λεγατε και με την bello www.zuzana.com/wm.asp?T=hzeSMexylt:12012009025933PM:079166039153:1:ZTV:0:GR&TP=0]http://www.zuzana.com/wm.asp?T=hzeSMexylt:12012009025933PM:079166039153:1:ZTV:0:GR&TP=0[/url] και μετα επεφτε η μια ακυρωση μετα την αλλη και στο τελος αφου εφυγε βγηκαν τα αλανια και ειπαν τι εστι βερικοκο... αφηστε τις μαλακιες και ας μιλησει καποιος που τη συναντησε και ας αφησει τη μουγκαμαρα...
Φίλε πρόσεχε σε παρακαλώ...αν έχεις κάτι να πεις για την υποθεση Bello, να το πεις με "ονοματεπώνυμα"!!!
Εγώ ακύρωσα με Bello και δεν "έπαιξα"!!!!
Και ο Ζ-ακατανόμαστος κοροιδεύει άλλους....όχι εμένα!!!!!
Άρα...έχεις να πεις κάτι συγκεκριμένο ή "ψαρεύεις"?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Φίλε πρόσεχε σε παρακαλώ...αν έχεις κάτι να πεις για την υποθεση Bello, να το πεις με "ονοματεπώνυμα"!!!
Εγώ ακύρωσα με Bello και δεν "έπαιξα"!!!!
Και ο Ζ-ακατανόμαστος κοροιδεύει άλλους....όχι εμένα!!!!!
Άρα...έχεις να πεις κάτι συγκεκριμένο ή "ψαρεύεις"?
τι να ψαρευω ρε μαγκα(και εγω την ακυρωσα), μας δουλευεις?? η bello αποδειχθει μουναρος με top υπηρεσιες κανενα αλανι δεν εβαλε κριτικη παρα μονο οταν εφυγε τα ξερασαν ολα... ξυπνατε ρεεεεεεεεεε ξερεις ποσους μονοφαγαδες εχει εδω στο bourdela.tv?? ουυυυυυυυ !!!!!!!!!!! 
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
xpapad μην πιστεύεις τις παπαριές του καθένα. η bibi είναι καθαρή.
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16


Σου φαινομα για μαλακας μετα απο οτι εχει ακουστει για την γυφτο ρουμανα?Δεν παιζω το κεφαλι μου κορωνα γραμματα και ας κανει και το καλυτερο γαμησι στον κοσμο
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
τι να ψαρευω ρε μαγκα(και εγω την ακυρωσα), μας δουλευεις?? η bello αποδειχθει μουναρος με top υπηρεσιες κανενα αλανι δεν εβαλε κριτικη παρα μονο οταν εφυγε τα ξερασαν ολα... ξυπνατε ρεεεεεεεεεε ξερεις ποσους μονοφαγαδες εχει εδω στο bourdela.tv?? ουυυυυυυυ !!!!!!!!!!! 
Εσύ ξυπνάς και κοιμάσαι με αυτό το άγχος?
Και τους μοναχοφάϊδες με αυτόν τον τρόπο θα τους κάνεις να "μιλήσουν"?
Και λες να μπορείς να μου κάνεις μάθημα για μοναχοφάϊδες?....
Πας, ανοίγει τα πόδια, δεν γουστάρει...
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....της λες!!!!!
Αυτά τα ολίγα!!!!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Παιδιά ξέρει κανείς σας για Σίντυ που είναι τώρα Αθήνα? Διαφωτίστε με σας παρακαλώ! Αξίζει?
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Εσύ ξυπνάς και κοιμάσαι με αυτό το άγχος?
Και τους μοναχοφάϊδες με αυτόν τον τρόπο θα τους κάνεις να "μιλήσουν"?
Και λες να μπορείς να μου κάνεις μάθημα για μοναχοφάϊδες?....
Πας, ανοίγει τα πόδια, δεν γουστάρει...
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....της λες!!!!!
Αυτά τα ολίγα!!!!
σωστος ο Geopa... τι αγχος και αυτο μηπως υπαρχουν μοναχοφαϊδες στο thread... υπαρχει κατι πιο λογικο απο αυτο??
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
μολις γυρισα απο bibi πρωτη φορα συναντηση με αυτην εχει ενα μεγαλο αρνητικο επεσε στο μπανιο και εχει στραμπουληξει τον καρπο της και δεν μπορει να στηθει στα 4... παιδευτηκα αρκετα να βρω τις τρυπες εγινα μαγκαιβερ αλλα τελικα τα καταφερα...
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
199
Πόντοι
5.775
Με τόσο κουτσομπολιό αυτές τις μέρες, πάλι καλά που στραμπούληξε μόνο καρπό!
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
προσπαθησε να κατσει στα 3 με το ενα χερι στον αερα αλλα δεν τα καταφερνε και τουμπαρε... μετα της ακουμπησα κατω ττο κεφαλι της εβαλα και ενα μαξιλαρι στο χτυπημενο χερακι της (εεεε να την προσεξουμε και λιγο) και την ξεκωλιασα της την εκανα την ροδελα 15 εκατοστα ακτινα
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Αρα όταν σκάσει ο επόμενος στη Bibi με ορθοστάτη ρυθμιζόμενο καθ ύψος ή με απλό γρύλο, θα ξέρει γιατί το κουβαλάει το παληκάρι. Θα στηρίξει μόνη της τον ώμο της εκεί όταν τη γυρίσει στα 4 :2funny:

Για την Anna θα συμφωνήσω με τον πρόεδρο ότι το στήθος είναι χαλαρό και πεσμένο αλλά φυσικό αυτού του μεγέθους σπάνια βρίσκεις να κοιτάει το θεό, συν όπως φαίνεται και από την υπόλοιπη περιγραφή του προέδρου αλλά όπως διαπίστωσα και γώ στο περασμένο tour, το όλο πακέτο είναι αξιόλογο και το μεγάλο φυσικό στήθος ενταγμένο σε αυτό το πακέτο μόνο πρόβλημα δεν είναι.
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
τι να ψαρευω ρε μαγκα(και εγω την ακυρωσα), μας δουλευεις?? η bello αποδειχθει μουναρος με top υπηρεσιες κανενα αλανι δεν εβαλε κριτικη παρα μονο οταν εφυγε τα ξερασαν ολα... ξυπνατε ρεεεεεεεεεε ξερεις ποσους μονοφαγαδες εχει εδω στο bourdela.tv?? ουυυυυυυυ !!!!!!!!!!! 
Aρα μαλλον εμενα λες μονοφαγα !!! :grin: :grin: :grin:
Οχι τιποτα αλλο αλλα δεν βλεπω να εχει γραψει και κανενας αλλος !!
Ακομα με την απορια θα ησουνα !!! :2funny:
Thanks anyway !!!
Μπορει και να γινω σιγα σιγα ποτε δεν ξερεις !!! ;)
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Aρα μαλλον εμενα λες μονοφαγα !!! :grin: :grin: :grin:
Οχι τιποτα αλλο αλλα δεν βλεπω να εχει γραψει και κανενας αλλος !!
Ακομα με την απορια θα ησουνα !!! :2funny:
Thanks anyway !!!
Μπορει και να γινω σιγα σιγα ποτε δεν ξερεις !!! ;)
εσυ μας ανοιγεις τα ματια δασκαλε, για τους αλλους λεω.... ξερεις την εκτιμηση που τρεφω για το προσωπο σου δασκαλε... εσυ δικαιουσε να εισαι μονοφαγας...
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Tenzin_Gyatzo_foto_1.jpg



 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom