Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Απο την Sharon που έρχεται την άλλη εβδομάδα εχει κάνεις πρόσφατη εμπειρια , εχει φάρδυνει τοσο πολυ οσο  ακουγεται ???
Γένικα αξιζει ???????
 

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
τι να ψαρευω ρε μαγκα(και εγω την ακυρωσα), μας δουλευεις?? η bello αποδειχθει μουναρος με top υπηρεσιες κανενα αλανι δεν εβαλε κριτικη παρα μονο οταν εφυγε τα ξερασαν ολα... ξυπνατε ρεεεεεεεεεε ξερεις ποσους μονοφαγαδες εχει εδω στο bourdela.tv?? ουυυυυυυυ !!!!!!!!!!! 

Εγω εγραψα πριν φυγει....η Βελλο..
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Απο την Sharon που έρχεται την άλλη εβδομάδα εχει κάνεις πρόσφατη εμπειρια , εχει φάρδυνει τοσο πολυ οσο  ακουγεται ???
Γένικα αξιζει ???????

Την Anita Balog (sharon) την είχα πάρει πριν χρόνια όταν δουλευε με άλλο όνομα (δεν θυμάμαι ποιο) η γυναίκα είναι τσολιας στα ανάκτορα… είναι αυτό που λέμε ντάρντάνα… ωραία ήταν γενικά…. στο σεξ το προσπαθεί να περάσει καλά ο πελάτης αλλά ΔΕΝ είναι και από αυτές που κάνουν ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ… εντάξει δεν το μετάνιωσα που την πήρα αλλά δεν την ξαναπαίρνω.

έχω ακούσει όμως πως έχει νταρντανέψει και άλλο και έχει μια απόκληση απο τις φωτο (τις ιδιες ειχε οταν την πηρα εγω πριν χρονια)


(κάπου είχα και photos που την ειχα βγάλει...)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αμα δεν την ξαναπαιρνεις τοτε κατι δεν πηγε και πολυ καλα και το μετανοιωσες !!!
Ετσι συμβαινει συνηθως !!!
Απλα δεν θελουμε να νοιωσουμε μαλακες στους εαυτους μας και πιπιλαμε την ιδια καραμελα !!
Καλα ηταν αλλα δεν ξαναπαιρνω !!
Εχω μπολικες τετοιες αμα θες να σου πω !!!
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Αμα δεν την ξαναπαιρνεις τοτε κατι δεν πηγε και πολυ καλα και το μετανοιωσες !!!
Ετσι συμβαινει συνηθως !!!
Απλα δεν θελουμε να νοιωσουμε μαλακες στους εαυτους μας και πιπιλαμε την ιδια καραμελα !!
Καλα ηταν αλλα δεν ξαναπαιρνω !!
Εχω μπολικες τετοιες αμα θες να σου πω !!!

νο καμια σχέση... απλά δεν έχει πχ το πάθος της αριανας ας πουμε.. αλλα αν πχ μου καθοταν τσαμπα την πηδαγα.. αλλα οχι να πληρωσω ξανα για κατι που εχω δοκιμασει και ηταν απλα καλο... το απλά καλό το έχω και χωρις να πληρωσω....................................... μετρητα..  ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
νο καμια σχέση... απλά δεν έχει πχ το πάθος της αριανας ας πουμε.. αλλα αν πχ μου καθοταν τσαμπα την πηδαγα.. αλλα οχι να πληρωσω ξανα για κατι που εχω δοκιμασει και ηταν απλα καλο... το απλά καλό το έχω και χωρις να πληρωσω....................................... μετρητα..  ;)
Στο τσαμπα πηδαω και τις φιλες την γιαγιας μου !!!
Αυτο δεν λεει τιποτα !!
Αρα μαλλων δεν κανει για την δουλια η κυρια !!
Αυτο ρωτησε και ο αλλος να παω η θα τα κλαψω !!!
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Στο τσαμπα πηδαω και τις φιλες την γιαγιας μου !!!
Αυτο δεν λεει τιποτα !!
Αρα μαλλων δεν κανει για την δουλια η κυρια !!
Αυτο ρωτησε και ο αλλος να παω η θα τα κλαψω !!!

εγώ την πήρα λογο της εντυπωσιακης εξωτερικης εμφάνισης (ήταν άλλωστε το πρώτο CT που πήρα) αλλά τώρα που έχω κάποιες εμπειρίες παραπάνω ... δεν θα την ξανάπερνα μονο και μονο γιατι δεν κανει ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ...

αλλά ειναι και πολλοι που απλα θελουν να γαμήσουν ένα ωραίο εντυπωσιακό μουνι (και εγώ γι'αυτό την είχα πάρει)... για αυτή την δουλεία ειναι super η γκομενα...
 

gian31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
11
Like
611
Πόντοι
991
Απο την Sharon που έρχεται την άλλη εβδομάδα εχει κάνεις πρόσφατη εμπειρια , εχει φάρδυνει τοσο πολυ οσο  ακουγεται ???
Γένικα αξιζει ???????

για αυτην την Sharon εψαχνα και εγω και με ενδιαφερει διαβασα ομως την κριτικη του fantom που την εθαψε κανονικα εχει πλακα ομωσ γρα<φει

βγαίνοντας από το μπάνιο περίμενα να μου ξηγηθεί ένα καλό πήδημα μετά από μια καλή πίπα αλλά τα γεγονότα έδειξαν ότι το μόνο που μπορεί να ξηγηθεί καλά είναι ένα κουτί σοκολατάκια πάνω από τρεις μερίδες κοντοσούβλι.

Προτείνεται; ανεπιφύλακτα αν ενδιαφέρεστε για long meeting είναι καλή για παρέα και μπορείτε να την πάτε στα «βλάχικα» να πολεμήσει εναντίον της χοληστερίνης γιατί είναι η μόνη «μάχη» που κατέχει, μετά την γυρνάτε στο ξενοδοχείο και το Φυλής 104 είναι πολύ κοντά με 50€ θα γαμήσετε πολύ καλύτερα…


επεδη μαρεσει αυτοσ ο σωματοτυπος μηπωσ μπορεισ να μου πησ φαντομ με ποια μποιαζει απο το φυλησ 104 με την τζενη η την ευα?





 

ASTRA98

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
240
Like
8
Πόντοι
1
για οποιον ενδιαφερεται η Mila με ενημερωσε οτι η Zaza κανει ραντεβου για μια ωρα € 400
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Δυστυχώς μάλλον δεν πάμε καθόλου καλά στο οικονομικό πεδίο σαν χώρα
Ελπίζω να μην έρθουν τα χειρότερα και γίνουμε για παράδειγμα σαν την Λετονία (ανεργία, ψαλίδισμα μισθών, κόψιμο κοινωνικών παροχών)
Αλλά αυτό δεν ανήκει στο παρόν thread

Πάντως τα μονόωρα ραντεβού δεν μου πολυαρέσουν. Η ώρα περνάει πολύ γρήγορα.
Βέβαια είναι καλά για "αναγνωριστικό γύρο"

Πάντως μπορεί να μην άκουσε το δικό μας Υπουργικό Συμβούλιο αλλά σίγουρα έχει ακούσει της δικής της χώρας για εισαγωγή του "σκληρού Ευρώ" με το οποίο μπορείς να επενδύσεις σε αρκετές χώρες του πρώην Ανατολικού Μπλοκ


:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
δεν θα ειδε το υπουργικο συμβουλιο το μεσημερι...
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Γνώμη μου είναι για όποιον διαθέτει τα χρήματα , να μην πάει για μία ώρα μόνο, γιατί θα περάσει τόσο καλά με τηη Zsazsa που θα θέλει και άλλο.

Δυστυχώς αυτή την περίοδο έγώ δεν τα διαθέτω, αλλά λογω της προηγουμενης εμπειρίας μαζί της, αν τα διέθετα θα πήγαινα με κλειστά τα μάτια
Γούστα είναι αυτά, δεν είναι απαράιτητο να συμφωνήσετε μαζί μου

(Για όποιον δεν τα διαθέτει υπάρχουν και άλλες προτάσεις όπου τόσο κοστίζει το 2ωρο ή και φθηνότερα.)




για οποιον ενδιαφερεται η Mila με ενημερωσε οτι η Zaza κανει ραντεβου για μια ωρα € 400
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Μια επίσης εξαιρετική πρόταση για την επόμενη εβδομάδα είναι η Lindi στην οποία πολλοί είχαν αναφερθεί εκτενώς την προηγούμενη φορά που ήταν εδώ.

Αν παραμερίσουμε το γεγονός ότι πολλοί εδώ μέσα δεν συμπαθούν τον Ζ για κάποιες πρακτικές του, η Lindi  είναι ένα από τα πιο sexy κορίτσια που έχω συναντήσει σε CT.

Για την Moni δεν θα πω τίποτα γιατί ίσως θεωρηθώ "θετικά προκατειλημένος", αλλά θεωρώ ότι παίζει σε μια κατηγορία από μόνη της

 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
σημερα ειχα επισκεψη με bibi εδω ειναι η κριτικη που εβαλα www.bourdela.tv/content/view/2753/1/#jreview_11812]http://www.bourdela.tv/content/view/2753/1/#jreview_11812[/url]
πιστευω οτι θα λυθουν καποιες αποριες...

Ανεβασε το σε rapidshare για να δουμε εαν οντως ειναι επισημο εγγραφο η παπαριες...Εξακολουθω να κραταω πισινες,κ ειδικα οταν εχουμε να κανουμε με πουτανες ;) ;)

we are trying on photoshop.....Thanks Adobe  ;) ;)
 

ASTRA98

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
240
Like
8
Πόντοι
1
και η Moni μου ειχε πει οτι Lindi ειναι φανταστικη εγω δε την εχω δει παντως


Μια επίσης εξαιρετική πρόταση για την επόμενη εβδομάδα είναι η Lindi στην οποία πολλοί είχαν αναφερθεί εκτενώς την προηγούμενη φορά που ήταν εδώ.

Αν παραμερίσουμε το γεγονός ότι πολλοί εδώ μέσα δεν συμπαθούν τον Ζ για κάποιες πρακτικές του, η Lindi  είναι ένα από τα πιο sexy κορίτσια που έχω συναντήσει σε CT.

Για την Moni δεν θα πω τίποτα γιατί ίσως θεωρηθώ "θετικά προκατειλημένος", αλλά θεωρώ ότι παίζει σε μια κατηγορία από μόνη της
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Άλλο να στο λέει γυναίκα και άλλο άνδρας. Η Lindi  δεν είναι μόνο όμορφη...

Την γνωμη των γυναικών για άλλες γυναίκες σπάνια την εμπιστέυομαι
(η Moni δεν την είχε δει από κοντά, της φάνηκε όμως πολύ όμορφη από τις φωτό)

και η Moni μου ειχε πει οτι Lindi ειναι φανταστικη εγω δε την εχω δει παντως
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom