Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (2 μέλη και 37 επισκέπτες)

ASTRA98

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
240
Like
8
Πόντοι
1
μου ειπε οτι την εχει δει απο κοντα σε μια ενημερωση που ειχαν στο γνωστο ζουζουνοξενοδοχειο


Άλλο να στο λέει γυναίκα και άλλο άνδρας. Η Lindi  δεν είναι μόνο όμορφη...

Την γνωμη των γυναικών για άλλες γυναίκες σπάνια την εμπιστέυομαι
(η Moni δεν την είχε δει από κοντά, της φάνηκε όμως πολύ όμορφη από τις φωτό)
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Παραθεση απο το ριβιου του φιλου Χpapad

Υ.Γ. πραγματικα πιστευω οτι η κοπελα δεν εχει κατι, ειδα μια κινητοποιηση που δεν μου φανηκε οτι το παιζει... τωρα εγω της εδωσα πιπα ακαποτη ο καθενας μπορει να βγαλει τα δικα του συμπερασματα

Φιλε τωρα πραγματικα ηρεμησα...αφου της τον εδωσες στο στομα ακαποτα μου εφυγαν ολες οι φοβιες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ας σοβαρευτουμε λιγο...οσο για τα πιστοποιητικα κυκλοφορουν και στο ιντερεντ και για οτι ασθενεια θες...Υπαρχουν πολλοι τροποι να παρεις αποτελεσματα εξετασεων απο το να πληρωσεις μεχρι να σκαναρεις και τα να φτιαξεις οπως θες....

Οποτε οτι λεει η μπιμπι μου φαινονται αστεια  ;) ;) (Ψιλοτραυλισματα)


Aληθεια την ομονοιακη γλωσσα μιλαγε η μπιμπι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
Παραθεση απο το ριβιου του φιλου Χpapad

Υ.Γ. πραγματικα πιστευω οτι η κοπελα δεν εχει κατι, ειδα μια κινητοποιηση που δεν μου φανηκε οτι το παιζει... τωρα εγω της εδωσα πιπα ακαποτη ο καθενας μπορει να βγαλει τα δικα του συμπερασματα

Φιλε τωρα πραγματικα ηρεμησα...αφου της τον εδωσες στο στομα ακαποτα μου εφυγαν ολες οι φοβιες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ας σοβαρευτουμε λιγο...οσο για τα πιστοποιητικα κυκλοφορουν και στο ιντερεντ και για οτι ασθενεια θες...Υπαρχουν πολλοι τροποι να παρεις αποτελεσματα εξετασεων απο το να πληρωσεις μεχρι να σκαναρεις και τα να φτιαξεις οπως θες....

Οποτε οτι λεει η μπιμπι μου φαινονται αστεια ;) ;)


ρε κ ο γιακουμπ να της εκανε εξετασεις μπροστα μου δεν της τον εδινα,
ποσο μαλλον να κανονισω κ να ξεκινησω απο το σπιτακι μου για ραντεβου με την αμφιβολια...
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Ρε για κανενα λογο δεν αξιζει να ρισκαρεις...τι να λεμε τωρα.Και οχι μονο για την Bibi αλλα για καμια καριολα...
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
για αυτην την Sharon εψαχνα και εγω και με ενδιαφερει διαβασα ομως την κριτικη του fantom που την εθαψε κανονικα εχει πλακα ομωσ γρα<φει

βγαίνοντας από το μπάνιο περίμενα να μου ξηγηθεί ένα καλό πήδημα μετά από μια καλή πίπα αλλά τα γεγονότα έδειξαν ότι το μόνο που μπορεί να ξηγηθεί καλά είναι ένα κουτί σοκολατάκια πάνω από τρεις μερίδες κοντοσούβλι.

Προτείνεται; ανεπιφύλακτα αν ενδιαφέρεστε για long meeting είναι καλή για παρέα και μπορείτε να την πάτε στα «βλάχικα» να πολεμήσει εναντίον της χοληστερίνης γιατί είναι η μόνη «μάχη» που κατέχει, μετά την γυρνάτε στο ξενοδοχείο και το Φυλής 104 είναι πολύ κοντά με 50€ θα γαμήσετε πολύ καλύτερα…

Να διευκρινίσω πρώτα ότι δεν την «έθαψα» όπως γράφεις ισα-ισα όπως είχα γράψει στην αρχή του review ήμουν επιεικής γιατί βρέθηκα εκεί από «σπόντα».
Για όσες υπηρεσίες λέει «όχι» ένα πόντο να αφαιρέσω το 3 που έβαλα χατιρικώς το πήρε, όχι φιλιά, όχι γλείψιμο, όχι δάχτυλα, μην ζουλάς τα βυζιά, cim όχι, cif όχι, anal όχι, :headbang: τι άλλο να γράψω, αν έβαζα σε αυτήν παραπάνω στα κορίτσια που τα κάνουν όλα αυτά τι θα βάζω 20; αν και δεν είναι άσχημη ιδέα να βαθμολογώ με βαθμούς γυμνασίου μιας αναλογικά το service της Sharon είναι νηπιαγωγείου… :2funny:
Αυτά όλα κατά την γνώμη μου έτσι, από την στιγμή που είμαι με επαγγελματία που πήρε το 250αρι έχω απαιτήσεις, σαφώς δεν συμφωνούν όλοι, πολλοί βολεύονται με ποιο λίγα…


επεδη μαρεσει αυτοσ ο σωματοτυπος μηπωσ μπορεισ να μου πησ φαντομ με ποια μποιαζει απο το φυλησ 104 με την τζενη η την ευα?

Σε αυτό δεν μπορώ να σε βοηθήσω, δεν  τα ξέρω τα κορίτσια, το Φυλής 104 το ανέφερα γιατί πολλές φορές που πηγαίνω στο zuzunohotel κατεβαίνω στο κέντρο με ένα φίλο μου που το επισκέπτεται και είναι ευχαριστημένος αλλά λεπτομέρειες δεν ξέρω.
 

tzitzilonis

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα! 1ο μου post και 1η ερώτηση για 1η επαφή με CT...Angel από Hotelmodels.
Κάποια συμβουλή? Τα φώτα σας!
 

asemnos

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστή Gismo η δική μου άποψη είναι ότι ανεξάρτητα της οικονομικής κρίσης ,το να ζητάει μία πουτάνα 400Ε την ώρα και 600 το δίωρο είναι υπερβολή!Δεν έχω πάρει την Ζαζα αλλά έχω πάρειτην ξαδέρφη της την Κάρο.Κατά την άποψη μου πάλι είναι υπερτιμημένη αξία.Δεν λέω έχει πολύ ενέργεια έχει <τύπο> ως γυναίκα ,είναι anal killer ,κάνει extreme πράγματα στο sex ,φεύγεις ενθουσιασμένος,όμως θεωρώ υπερβολή τα 400 και τα 600,ακόμα και αν έχεις οικονομική άνεση.Ξέχωρα που εμφανισιακά δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο.Απλά εμείς έχουμε ξεφύγει και τα δίνουμε αβέρτα κουβέρτα!Έτσι γίνεται όταν σκεφτόμαστε με το κάτω κεφάλι.Θα πρότεινα όταν γράφουμε κριτικές να μην τις γράφουμε αμέσως μετά τις συναντήσεις με τα κορίτσια αλλά μερικες μέρες μετά,ωστε να συμμετέχει το πάνω κεφάλι και να είμαστε πιο αντικειμενικοί.Αυτή ειναι η άποψη μου άσχετα με την κρίση,την πιθανή πτώχευση του κράτους καί την πτώση του χρηματιστηρίου.
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Τι να σου πω, δεν διαφωνώ στην ουσία μαζί σου
Απλά με τις συγκερκιμένες δεν έχω κλάψει ποτέ τα χρήματά μου.
Ενώ με άλλες, ιδιάιτερα local έχω κλάψει κατά το παρελθόν πολλές φορές τα χρήματά μου
Πρόσεξε, δεν είμαι πλούσιος και τώρα τελευταία είμαι πολύ προσεκτικός που διαθέτω τα χρήματά μου γιατί κατά το καλοκαίρι που μας πέρασε έκανα κάποιες υπερβολές για τα δικά μου μέτρα

Θα σου πω και κάτι άλλο που θα σου φανεί παράξενο και πολλοί θα με χαρακτηρίσουν μα....κα. Τις συγκεκριμένες καθώς και άλλες CT δεν τις κατατάσσω στις π.....νες, ούτε μου αρέσει να τις χαρακτηρίζω έτσι. Δεν λέω ότι είναι "Αγίες" αλλα δεν θα έδινα και αυτό το χαρακτηρισμό. Για τον απλό λόγο το ότι κάνουν είναι μια καθαρή συναλλαγή με σχετικά ξεκάθαρους όρους.
Πιο εύκολα θα χαρακτήριζα ως π....νες μερικές γυναίκες που συναναστρεφόμαστε στην "κανονική" μας ζωή, διότι η σχέση μαζί τους δεν είναι ξεκάθαρη και τα κίνητρά τους καλά κρυμένα, κάτω από μια επιφάνεια δήθεν καθωσπρεπισμού 

Όσον αφορά τις κριτικές συμφωνώ ότι αν γράφεις μερικές μέρες μετά είσαι πιο αποστασιοποιιημένος και συνεπώς ίσως πιο αντικειμενικός
Αυτό όμως δεν ισχύει για κάποιους εδω μέσα με μεγάλη εμπειρία, διότι λόγω της πείρας τους παρασύρονται πιο δύσκολα από τον ενθουσιασμό της στιγμής
Αυτό ισχύει για τύπους σαν και εμένα καθώς και και για τους πρωτάρηδες

Συναγωνιστή Gismo η δική μου άποψη είναι ότι ανεξάρτητα της οικονομικής κρίσης ,το να ζητάει μία πουτάνα 400Ε την ώρα και 600 το δίωρο είναι υπερβολή!Δεν έχω πάρει την Ζαζα αλλά έχω πάρειτην ξαδέρφη της την Κάρο.Κατά την άποψη μου πάλι είναι υπερτιμημένη αξία.Δεν λέω έχει πολύ ενέργεια έχει <τύπο> ως γυναίκα ,είναι anal killer ,κάνει extreme πράγματα στο sex ,φεύγεις ενθουσιασμένος,όμως θεωρώ υπερβολή τα 400 και τα 600,ακόμα και αν έχεις οικονομική άνεση.Ξέχωρα που εμφανισιακά δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο.Απλά εμείς έχουμε ξεφύγει και τα δίνουμε αβέρτα κουβέρτα!Έτσι γίνεται όταν σκεφτόμαστε με το κάτω κεφάλι.Θα πρότεινα όταν γράφουμε κριτικές να μην τις γράφουμε αμέσως μετά τις συναντήσεις με τα κορίτσια αλλά μερικες μέρες μετά,ωστε να συμμετέχει το πάνω κεφάλι και να είμαστε πιο αντικειμενικοί.Αυτή ειναι η άποψη μου άσχετα με την κρίση,την πιθανή πτώχευση του κράτους καί την πτώση του χρηματιστηρίου
 

asemnos

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Η αλήθεια είναι ότι ούτε εγώ έκλαψα τα λεφτά μου με την Κάρο,απλά τα θεωρώ υπερβολικά.¨Όσον αφορά τον ορισμό της πουτάνας ,δυστυχώς γυναίκα που πληρώνεται για να προσφέρει σεξ είναι πουτάνα,πόρνη ή επέλεξε κάποια άλλη πιό εύηχη λέξη.Το ίδιο ισχύει καί γι αυτές που το κάνουν με έμμεσο τρόπο (σύζυγοι ή γκόμενες-συνοδοί μεγαλοσχημόνων της οικονομικής,πολιτικης και κοινωνικής εξουσίας).Παραδείγματα ουκ ολίγα.Βέβαια υπάρχουν γυναίκες σαν τη Μόνι που δεν τους αξίζει αυτός ο τίτλος.Η ανέχεια ,η πείνα και η φτώχεια είναι πολύ κακοί σύμβουλοι!Αυτό δεν ισχυει για εγχώριες μοντέλες-βίζιτες με μυαλό κότας που επιλέγουν τον εύκολο τρόπο πλουτισμού.Σ αυτές τους αξίζει επάξια ο τίτλος της ΠΟΥΤΑΝΑΣ.Καί συνήθως έχουν και κακή κατάληξη,όπως δείχνουν πρόσφατα παραδείγματα.
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Η που...νιά για μένα δεν είναι στο σώμα αλλά στην ψυχή και το μυαλό
Δεν είναι ότι είμαι ρομαντικός, αλλά αυτό έχω δει σε διάφορες καταστάσεις μέσα από την ζωή

Η αλήθεια είναι ότι ούτε εγώ έκλαψα τα λεφτά μου με την Κάρο,απλά τα θεωρώ υπερβολικά.¨Όσον αφορά τον ορισμό της πουτάνας ,δυστυχώς γυναίκα που πληρώνεται για να προσφέρει σεξ είναι πουτάνα,πόρνη ή επέλεξε κάποια άλλη πιό εύηχη λέξη.Το ίδιο ισχύει καί γι αυτές που το κάνουν με έμμεσο τρόπο (σύζυγοι ή γκόμενες-συνοδοί μεγαλοσχημόνων της οικονομικής,πολιτικης και κοινωνικής εξουσίας).Παραδείγματα ουκ ολίγα.Βέβαια υπάρχουν γυναίκες σαν τη Μόνι που δεν τους αξίζει αυτός ο τίτλος.Η ανέχεια ,η πείνα και η φτώχεια είναι πολύ κακοί σύμβουλοι!Αυτό δεν ισχυει για εγχώριες μοντέλες-βίζιτες με μυαλό κότας που επιλέγουν τον εύκολο τρόπο πλουτισμού.Σ αυτές τους αξίζει επάξια ο τίτλος της ΠΟΥΤΑΝΑΣ.Καί συνήθως έχουν και κακή κατάληξη,όπως δείχνουν πρόσφατα παραδείγματα.
 

asemnos

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Προσωπικά τουλάχιστον,δίνω μεγάλη σημασία στα κίνητρα γιά τα οποία κάποια κάνει αυτήν την <δουλειά>.Τωρα αν εξετάσουμε τα προσωπικά μας κίνητρα, που εμείς ζητάμε τις υπηρεσίες τους και δεδομένου ότι κάποιοι εξ ημών είναι οικογενειάρχες,τότε θα χρειαστεί η συμβολή ψυχαναλυτών καί ψυχιάτρων.Και πίστεψε με Gismo δεν θα είμαστε καί πολύ περήφανοι για τα αποτελέσματα της μελέτης τους.Τέλος πάντων, αρκετά το βάρυνα το σάιτ με τις αμπελοφιλοσοφίες μου νυχτιάτικα!
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Για να θέλουμε να συναντούμε τις κοπέλλες που κάνουν αυτή τη δουλειά, παρόλο που έχουμε διαφορετικά κίνητρα με αυτές σημαίνει ότι εχουμε ένα κοινό σημείο-χώρο επαφής

Αν το εξηγήσουμε διαγραμματικά θεωρώντας ότι υπάρχει μια καμπύλη για τα "θελω-προσφέρω" για τον εαυτό μας και την κοπέλα, σημαίνει ότι για να θέλουμε να τις συναντήσουμε, σε κάποιον χώρο οι καμπύλες τέμνονται και οι ανάγκες μας συναντιούνται στον χώρο που ορίζεται από την τομή.
Προσωπικά πιστέυω ότι όσο ο χώρος αυτός είναι πιο περιορισμένος, τόσο πιο καλά περνάμε γιατι όσο μεγαλυτερος είναι, σημάινε ότι έχουμε περισσότερα κοινά και ίσως "δενόμαστε" πιο πολύ.

Συνεπώς δεν κάνουμε κάτι το τόσο ανέντιμο
Αν αυτό το σημείο χώρο-επαφής δεν το βρισκουμε με άλλες γυναίκες ή τις συζύγους μας, τότε προσπαθούμε να το βρόυμε αλλού


 
Προσωπικά τουλάχιστον,δίνω μεγάλη σημασία στα κίνητρα γιά τα οποία κάποια κάνει αυτήν την <δουλειά>.Τωρα αν εξετάσουμε τα προσωπικά μας κίνητρα, που εμείς ζητάμε τις υπηρεσίες τους και δεδομένου ότι κάποιοι εξ ημών είναι οικογενειάρχες,τότε θα χρειαστεί η συμβολή ψυχαναλυτών καί ψυχιάτρων.Και πίστεψε με Gismo δεν θα είμαστε καί πολύ περήφανοι για τα αποτελέσματα της μελέτης τους.Τέλος πάντων, αρκετά το βάρυνα το σάιτ με τις αμπελοφιλοσοφίες μου νυχτιάτικα!
 

Συνημμένα

  • kabyles.gif
    kabyles.gif
    3,3 KB · Εμφανίσεις: 18

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Χθες το βράδυ και ενώ είχε ναυαγήσει άδοξα κανονισμένη συνάντηση με ντόπιο πορνίδιο λόγω παραλόγων απαιτήσεων του (τα έγραψα αργά το βράδυ στο θρεντάκι της) κανονίζω συνάντηση με τη Μάργκο που από καιρό ήθελα, αλλά λίγο το κόλλημα με τα ξανθά πορνίδια της Ομονοίας, λίγο που μετά το από εβδομάδος τρίο με την Αρριάνα είπα να μείνω μια βδομάδα εκτός, δεν είχα καταφέρει να συναντήσω.


Με δική μου ευθύνη την περίμενα κανένα τρίλεπτο έξω από το δωμάτιό της, γιατί τους είχα αλλάξει την ώρα για μισή ώρα πριν και δεν την είχαν ειδοποιήσει μάλλον. (Φυσικά τα περί ανεξάρτητης είναι παπαριές. Το ρώσσικο τηλέφωνο που κλείνει τα ραντεβού δεν είναι δικό της και αυτή που απαντάει είναι κάποια τσατσά στη Ρωσσία και πάλι καλά δηλαδή γιατί τα Αγγλικά της Μάργκο είναι για κλάματα)
Μου έφτασε τρεχάτη, αγχωμένη και με πολύ πρόχειρα ρούχα, έπινε ένα καφέ στο λόμπυ μου είπε. Πάρα πολύ ευγενικά μου πρότεινε να πάω στο μπάνιο για να γίνει "σέξυ" στο μεταξύ. Πραγματικά στο τρίλεπτο που βγήκα με περίμενε μόνο με ψηλές δικτυωτές κάλτσες και ψηλοτάκουνα πέδιλα.
Ότι βλέπετε στις φωτογραφίες είναι αληθινό, χωρίς φωτοσόπ. Το σώμα όπως φαίνεται, αψεγάδιαστο, το βυζί επίσης όπως φαίνεται στη φωτό 3 (ανύπαρκτο!) και το πρόσωπο επίσης όπως φαίνεται, αλλά φυσικά στη φωτογράφιση θα είχε πέσει και το σχετικό σοφάτισμα! Σε τρία λεπτά χθες τί να προλάβει;! Φυσικά 25 δεν είναι, καμιά 30αριά είναι και δυστυχώς της φαίνονται. Είναι προφανές πως 10 χρόνια πριν "φύσαγε" όχι πως τώρα αν την βγάλεις έξω ντυμένη και μακιγιαρισμένη σωστά δεν θα τραβήξει τα βλέμματα...
Από συνεννόηση είπαμε, άστα να πάνε, αλλά αυτό μάλλον για καλό ήταν γιατί αφού δεν είχαμε τίποτα να πούμε ριχτήκαμε στη μάχη χωρίς χρονοτριβές. Μου θύμισε το γνωστό πια σλόγκαν της συμπατριώτισσάς της και προσωρινώς διαμενούσης εις το αυτό ίδρυμα Νταίζης "My frient you're lucky! No English, only sex!"

Οι πολλές περιγραφές δεν είναι απαραίτητες. Με λίγες λέξεις η γυναίκα γαμιέται σαν να είναι η τελευταία φορά που το κάνει και θέλει να το ευχαριστηθεί όσο περισσότερο γίνεται! Συνήθως κρατάω ένα 45λεπτο, 50λεπτο. Με το πάθος και το ρυθμό της Μάργκο δεν πρέπει να κράτησα μισάωρο. Όλα δουλεύαν στο μάξιμουμ! Το στοματικό ήταν μάουθ φάκινγκ, στην καβάλα κόντεψε από το πάθος να μου τον σπάσει (σοβαρολογώ, υπάρχει κάταγμα πέους!). Και αυτά ήταν τα εύκολα, γιατί οι πρωτοβουλίες ήταν δικές της. Όταν έκανα εγώ "παιχνίδι" μου επέβαλε ένα ρυθμό που όσο και να μου άρεσε μου ήταν πολύ δύσκολο να συνεχίσω να ακολουθώ για πολύ ώρα. Και στο μεταξύ να φωνάζει κάτι στα Ρώσσικα. Φωνές καύλας φαινόταν, αλλά τη ρωτούσα αν όλα ήταν καλά. Yes, yes! μου απαντούσε και μου ζητούσε να συνεχίσω.

Όταν τελείωσα κανείς μας δεν μπορούσε να σηκωθεί από το κρεββάτι. Κανένα δεκάλεπτο μείναμε αγκαλιασμένοι και μου ζητούσε να την φιλάω, τα μάτια της τα είχε κλειστά, όμως εγώ την κοιτούσα. Ήταν ακόμη πιο όμορφη από πριν! Η ομορφιά της γυναίκας που έχει καλογαμηθεί...

  Ντουζάκι οι δυό μας και πάλι στο κρεββάτι. Θέλεις άλλο με ρωτάει. Γιατί της λέω εσυ μπορείς; Καλλίτερα όχι μου λεει, αλλά δεν θέλω να φύγεις, να μείνεις να μου κανεις παρέα μέχρι το άλλο μου ραντεβού. Έμεινα λοιπόν κανένα μισάωρο παραπάνω όπου μου έλεγε διάφορα (ίσως η τόσο καλή διαθεση να βοηθιέται και με τίποτα  ;) ) μου έδωσε το Ελληνικό της τηλέφωνο αν θέλω να της μιλήσω, με παρακολούσε να την ξαναεπισκεφθώ σήμερα γιατί αύριο φεύγει και το καλλίτερο μου έδωσε το Ρώσσικο κινητό και με έβαλε να της υποσχεθώ πως θα πάω να την βρώ στη Μόσχα!!

Συμπερασματικά! Η Μάργκο δεν είναι νέα και τόσο όμορφη πια σαν τη Στέλλα και τη Πωλίνα, ούτε πορν σταρ σαν τη Νταίζη και την Καρίνα. Ακόμη δεν έχει τη μόρφωση και το class της Μαρτίνας. Όμως στο κρεββάτι τα σπάει και όταν γαμιέται δεν σκέφτεται πόσα ευρώ αντιστοιχούν σε καθε διείσδυση. (Αυτή ήταν σπόντα για την τελευταία που είναι και απόφοιτος του Πολυτεχνείου της Μόσχας και της οποίας το εγκώμιο έχω πλέξει στο περελθόν! ;) ;))

Μάγκες σήμερα όποιος προλάβει! Αύριο φεύγει και μετά ίσως τον Φλεβάρη...

Εκτός και κάποιος προσφερθεί να μου κάνει παρέα να πάμε να την βρούμε στη Μόσχα!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

stavros081

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
καλημερα συναθλητες,καμια αξιολογη τουριστρια για αποψε?
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Έχει κανείς ιδέα γιατί μπορεί να σβήνονται κριτικές από τα CT?
Έψαχνα μια παλιά που είχα διαβάσει για Lindi αλλά δεν τη βρίσκω.
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Ρε για κανενα λογο δεν αξιζει να ρισκαρεις...τι να λεμε τωρα.Και οχι μονο για την Bibi αλλα για καμια καριολα...

τοτε ασε γενικοτερα το "αθλημα" . οταν πας με πουτανα ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν παει ρε με πουτανα ο alohaaaaaaaaa απλα του αρεσει να τα κανει Πουτανα !!!! :grin: :grin: :grin:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom