Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (1 μέλη και 70 επισκέπτες)

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Καλησπέρα

Για την εσπερινή αναφορά:

Nina (Slovakbeauties), 2h

Καλή συνεννόηση με πρακτορείο (δεν χρειάστηκε SMS, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν δουλεύει η ηλεκτρονική κράτηση χωρίς επιπλέον mail), εξαιρετική επιλογή ξενοδοχείου.
Η Nina μοιάζει με τις φωτογραφίες της στο site. Χωρίς την εμφάνιση μοντέλου, έχει μια λαϊκή, πληθωρική θελκτικότητα. Ευχάριστος χαρακτήρας, αν και τα αγγλικά της δεν τη βοηθάνε πολύ. Στο τεραίν πολύ φιλότιμη, διαθέσιμη και εξυπηρετική χωρίς περιττούς θεατρινισμούς. Μάλλον θα την ξαναέπαιρνα για 1 ή 2h. (8,5/10)

Συμφωνώ σχεδόν σε όλα με τα όσα είπες φίλε k15v15. Απλά εμένα μου φάνηκε κάπως διαφορετική από τις φωτό του site (ίσως έφταιγε το μακιγιάζ...).Kαλό σέρβις από το γραφείο και η κοπέλα πραγματικά ευχάριστη και πολύ καλό μπουκιτσί. Μπορώ να πω ότι ήμουν άλλος άνθρωπος την επόμενη μέρα στη δουλειά παρά την έλλειψη ύπνου!
 

Paikths

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους!

Εκλεισα σημερα το απογευμα για μιαμιση ωρα τη Bibi Black.

Μου ειπε οτι θα μου στειλει μηνυμα μια ωρα πριν τη συναντηση για να μου πει ξενοδοχειο και δωματιο.
Μηπως μπορει καποιος να μου πει σε πιο ξενοδοχειο μενει ετσι ωστε να ειμαι στην ωρα μου μια και μενω μακρια απο το κεντρο.
Ευχαριστω εκ των προτερων και δεσμευομαι να γραψω εντυπωσεις αυριο το πρωι.
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
Μια SAM στο citytour που εβαλαν τωρα λεει τιποτα ?? Πρωτη φορα την βλεπω μηπως ειχε αλλο ονομα παλια και δεν την βρισκω πουθενα τωρα?
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
Μας λεει να ρωτησουμε αλλα δεν μας λεει που να ρωτησουμε
 

Επισκέπτης
Καλημερα σε ολους!

Εκλεισα σημερα το απογευμα για μιαμιση ωρα τη Bibi Black.

Μου ειπε οτι θα μου στειλει μηνυμα μια ωρα πριν τη συναντηση για να μου πει ξενοδοχειο και δωματιο.
Μηπως μπορει καποιος να μου πει σε πιο ξενοδοχειο μενει ετσι ωστε να ειμαι στην ωρα μου μια και μενω μακρια απο το κεντρο.
Ευχαριστω εκ των προτερων και δεσμευομαι να γραψω εντυπωσεις αυριο το πρωι.

κανονικά κανένας δεν πρέπει να απαντήσει.φιλαράκι ολα τα ξενοδοχεία είναι κέντρο όπως είπες άρα σχετικά μικρές οι αποστάσεις.

προσοχή σε αυτά τα ποστ μπορεί να εμπεριέχουν παγίδες . μπορεί και όχι βέβαια ...
 

Paikths

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Φιλε εχεις δικιο. Δεν σκεφτηκα οτι μπορουσα να δημιουργησω προβλημα με την ερωτηση μου.
Ευχαριστω τον συναγωνιστη που μου απαντησε με PM μου ειπε περιοχη και οχι ξενοδοχειο αλλωστε γι'αυτο εκανα την ερωτηση.
 

Επισκέπτης
Καλώς ήρθες στο site Παίχτη.Είσαι σωστός αλλά πρέπει να προσέχουμε πολύ αυτές τις μέρες για το καλό όλων . ένα κωλοσκάμπιλο και για μένα :bottom: :bottom: :bottom:
 

Επισκέπτης
συγχαρητήρια και στον συναγωνιστή που σου απάντησε μέσω πμ και μόνο με την περιοχή  ;)
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
review gia bibi!ειχα 1 ωρα ραντεβου το μεσημερι!Η κοπελα δε παιζεται!
ειν περιπου 1.65-1.70 με ωραιο σωμα!(σλιμ)και 3 τατοο 2 λοκο 1 μεση!αφου συζητησαμε λιγο πολυ τα γνωστα μπανακι και μετα πιπα που δεν εχω ξαναζησει!η κοπελα ειναι μαστερ στο ειδος!αφου τελειωσα τη πρωτη φορα μετα τσιγαρο και παλι τα ιδια!γλυψιμο τα παντα οτι ζητησεις!ειχα βαθμολογησει τη henriette πριν λιγο καιρο με 10 αλλα εκανα λαθος μαλλον αυτη ειναι το δεκα κατα τη γνωμη μου!οχι τοσο πολυ ως εμφανιση )συμπαθιτικη εωσ καλη) αλλα ως σεξ!αφου τελειωσαμε και τη 2η φορα εγω κατακοιτος και αυτh να τραγουδαει κατι τραγουδια που επαιζε το mad!δηλαδη συμφωνω και με τα 2 reviews των προηγουμενων φιλων για bibi και για τα σιλικονατα χειλη!εγω τουλαχιστον συνιστω ανεπυφιλακτα!thats all i can write!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
καμμιά άλλη γνώμη από golda παίζει? για φωτίστε τον τόπο νεανίες....
 

Επισκέπτης
Bibi οτι καλυτερο εχει κυκλοφορησει στην πιατσα εδω και πολλα χρονια.
Sex Machine.
Και σε οποιον αντεχει ξανα και την επομενη μερα.
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Simone από Planetdreams , Συνάντηση Πέμπτη 17/5 3ωρο.
Η κοπέλα ηταν πρόθυμη για όλα, πίπα βαθιά ακάποτη, σεξ σε όλες τις στάσεις, με πάθος, κορμί πολύ ωραίο, έλεγε ότι ήταν 20χρονών αλλά και 23 να ήταν πάλι δεν με χάλασε.
Στο ξενοδοχείο κανένα πρόβλημα και όπως πάντα η συννενόηση μέσω email με Rob ήταν άψογη.
Και βέβαια 325 ευρώ για 3 ώρες είναι πολύ καλά.
Χαλάλι τα 1024 χιλιόμετρα...
 

Επισκέπτης
Σημερα δευτερος γυρος Bibi  σε αλλο στις 12΄ σε αλλο ξενοδοχειο γιατι αλαξε πιο στο κεντρο Πανεπι/μιου.
Δεν εχω λογια και δεν θα σας κουρασω αλλα με το που με ειδε δευτερη φορα εγινε το ελα να δεις.
Ανεπιφυλακτα οτι καλυτερο εχει ερθει στα μερη μας και ειναι η πρωτη της φορα στον βιζιτοκοσμο.
Και τρια χρονια στον χωρο του πορνο με την καλυτερη κωλοτρυπιδα ever.
Αυτα τα ολιγα τα υπολοιπα τα ειπαν οι προλαλισαντες.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
έχει και μια καινούρια Ελίζα από σήμερα 18/5 στο citytours-gr.com,πολύ σκύλα φαίνεται...
 

jester(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
73
Like
1
Πόντοι
0
Μάλιστα, λοιπόν αυτή την Alyssa θέλω να την δοκιμάσω. Δεν ξέρω, αλλά αυτή η κοπέλα με κάνει να θέλω να την πηδήξω μέχρι να πάρουν με το φορείο. Πάντως προσέξτε ότι η κατάσταση εκεί έχει γίνει πολυσυλλεκτική (κοπέλες από πολλά γραφεία γνωστά και μή)
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
SUPER MARKET μιλάμε...έχει πλέον τα πάντα από paradise, zuzana, ...κλπ
 

jester(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
73
Like
1
Πόντοι
0
Έτσι ακριβώς. Το μεγάλο ερώτημα είναι αξίζει τελικά το επιτελείο του ROB εκτός από τις δοκιμασμένες και αξιόπιστες του λύσεις??
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Δεν ξέρω που να το βάλω αλλά θα το αναφέρω εδώ.
Ψάχνω μία πληροφορία που έμαθα πολύ πρόσφατα για ένα
Fox agency hostess services στην Αθήνα.

Έχει κανείς ιδέα;
Έχετε ακούσει;
Είναι δεν είναι;
Μυρίζει;
Γυαλίζει;
Πάντως από τις τιμές που έχει πάρει το αυτί μου και το pussy-quality είναι ελκυστικότατο.
Ψάχνω ψάχνω δεν το βρίσκω.

Αν ξέρει κάποιος καλώς
Αν όχι, Την ερχόμενη εβδομάδα θα ραφινάρω ότι άκουσα. (δεν δύναμαι σήμερα)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom