Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 86 άτομα (7 μέλη και 79 επισκέπτες)

aladalasrn

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Η οικειοτητα που αναφερεις ειναι σχετικη...την ιδιοτητα μου φυσικα και δεν την λεω πουθενα, εκανα μια γενικοτερη τοποθετηση φιλοσοφικου τυπου ως προς τους "κινδυνους του επαγγελματος" και αυτη εκανε το παγωνι! Κατ επεκταση και επειδη  προφανως το ξερει αλλα ενδεχομενως χρειαζεται να δουλευει η ειναι ανευθυνη (αν και δεν εχω κακη εικονα για αυτη) απλα την εκανα με υποκριτικου τυπου ευγενεια!
Αυτα.
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Μια μεγαλη καλησπερα σε ολους σας! Θεωρησα ηθικα απαραιτητο και δεοντολογικο να σας ενημερωση σχετικα με την Nicky την οποια και εχω τιμησει  3 φορες στο παρελθον (Α----S hotel)και μια πριν απο καποιες ημερες στο χοτελι απεναντι απο το παρκο! Ειναι μεγαλη καυλα για τα γουστα μου η κοπελλα και εγω καυλιαρης μεν δερματολογος (!!!) δε! Ως εκ τουτου, καποια πραγματακια για εμας ειναι στανταρακια, ιδιαιτερα δε αν σκεφτειτε οτι διαγνωση σε καποια ΣΜΝ μπαινει σε λιγοτερο απο 10 δευτερολεπτα! Ειμαι επισης παντρεμενος και σε καμια περιπτωση δεν θελω να κουβαλησω το παραμικρο στον ανθρωπο μου, απλα γιατι εγω εχω το χουι μου...Λοιπον η κυρια εχει ερπη γεννητικων οργανων (ηταν σε φαση υφεσης οταν βρεθηκαμε), με τις χαρακτηριστικες βλαβες στο εφηβαιο που δεν ειναι δυνατο να το αντιληφθει καποιος μη σχετικος. Θελω να τονισω, πως η κυρια σιγουρα το γνωριζει, γιατι σε φαση εξαρσης, που παντα προηγειται της υφεσης, θα ηταν αδυνατο να δουλεψει και θα ηθελα επισης να σημειωσω, πως απεφυγα με επιμελεια την επαφη, χωρις να την προσβαλω (πιπα -τελειωσα και την εκανα με δικαιολογια οτι εχω  εντονο πονο στο στομαχι) μια που η περιοχη που υπηρχαν οι βλαβες, δεν εχουν σχεση με προστασια απο το προφυλακτικο. Η κυρια με ενημερωσε πως τελος του Νοεμβριου θα ειναι Κυπρο και παλι σε μας, οποτε παιδια… προσεχετε γιατι  ο ερπης των γεννητικων οργανων ειναι μεγαλος μπελας. Οι συγκεκριμενες δερματικες βλαβες, δυστυχως με απλη τριβη του δερματος ,πιθανοτατα να οδηγησουν στην μεταδοση του ιου. Ελπιζω να μην σας κουρασα, ηθελα απλα να ενημερωσω και οχι να τρομοκρατησω! Ουτε η κυρια μου φταιει σε κατι, αλλα πανω απο ολα η υγεια μας συναγωνιστες!

Καλο θα ηταν να το βαλεις σε μια κριτικη της κοπελας διοτι δεν βλεπουμε ολοι ποια Nicky ειναι και το μηνυμα σου θα χαθει εδω στο thread
Σε ευχαριστουμε
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Να'στε καλα παιδες
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.983
Πόντοι
34.538
Να'στε καλα παιδες
H ΣΥΛΒΙΑ παντως από τοτε που τις πηρα δεν ξανατουραρισε με τη ΝΙΚΙ.
Καπου ΤΑΥΛΑΝΔΗ ηταν η ΝΙΚΙ και μετα δουλευε μονο ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ...
Τωρα ξαναρχισε ΚΥΠΡΟ και ΕΛΛΑΔΑ..
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
H ΣΥΛΒΙΑ παντως από τοτε που τις πηρα δεν ξανατουραρισε με τη ΝΙΚΙ.
Καπου ΤΑΥΛΑΝΔΗ ηταν η ΝΙΚΙ και μετα δουλευε μονο ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ...
Τωρα ξαναρχισε ΚΥΠΡΟ και ΕΛΛΑΔΑ..

Απειχα απο το σπορ για αρκετο καιρο λογω σχεσης αλλα τωρα επεστρεψα παλι
1 citytourι πριν κατι μηνες και ασε καλυτερα τι ακουσα ακομα και voodoo αν γραψω κριτικη
και αλλα 2 βγηκαν 1 γλυκο και ενα ξυνο
Αλλα τιμησα αρκετα call girls
Αλλά δεν βλεπω αρκετους παλιουρες εδω μεσα, σιγα σιγα θα γνωριστουμε παντως
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
Η οικειοτητα που αναφερεις ειναι σχετικη...την ιδιοτητα μου φυσικα και δεν την λεω πουθενα, εκανα μια γενικοτερη τοποθετηση φιλοσοφικου τυπου ως προς τους "κινδυνους του επαγγελματος" και αυτη εκανε το παγωνι! Κατ επεκταση και επειδη  προφανως το ξερει αλλα ενδεχομενως χρειαζεται να δουλευει η ειναι ανευθυνη (αν και δεν εχω κακη εικονα για αυτη) απλα την εκανα με υποκριτικου τυπου ευγενεια!
Αυτα.
εμενα παντως αυτα μου φαινονται καπως και εξηγω...λες οτι την εχεις συναντησει αλλες 3 φορες κ περασες ζαχαρη,ωραια!που ειναι η κριτικη?εστω μια!κανεις προφιλ τωρα κ λες για ερπη και να προσεχουμε αλλα κατα τ αλλα ειναι συμπαθεια σου... :think: δεν αμφισβητω,στο κατω κατω ειναι ο λογος σου εναντια στο δικο της αλλα ειμαι λιγο επιφυλακτικος στο τι να πιστεψω.
 

aladalasrn

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου ,με ολο τον σεβασμο... εχεις δει ποτε δερματικες βλαβες απο το συγκεκριμενο νοσημα? Οσο για τα λοιπα περι προφιλ και σια...ειμαι 46 ετων ,εχω γραψει χιλιομετρα στον χωρο, δεν ειχα ομως και δεν εχω τον χρονο και τη διαθεση να περναω ιδαιτερη ωρα σχολιαζοντας απο εδω και απο εκει. Εχουμε και ενα ιατρειο να στηριξουμε βλεπεις...επισης,δεν καταλαβαινω ειλικρινα την καχυποψια σου και ναι δεν εχω θεμα με την κοπελια απλα ενημερωνω! Στο κατω κατω παιζει ναμαι και κομπογιαννιτης, ξερω γω...
Φιλικα!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
δεν πειράζει βρε Αλαντάλα μου... έτσι κι αλλοιώς οι περισσότεροι δεν πάμε με χοντρές, παίζει νάσαι και ο μόνος της πελάτης...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
Καμμια καχυποψία!απλα επιφυλακτικος.....χαχαχαχ χορχε περίμενα ατακα κ αργησες
 

aladalasrn

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο δεν παιζει...οσο για το "χοντρη"... νταξει, δεν εχεις αδικο...
Εν τελει, η ειλικρινης ενημερωση ουδεποτε εβλαψε!
Καλο σας βραδυ.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
Α καλα! Απο μεγάλη καυλα τωρα έγινε χοντρή.... Ε σε λιγο ναι θα με κανεις να μη πιστεύω λέξη αποτι γράφεις γιατρέ
 

aladalasrn

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παντως οφειλω να ομολογησω οτι μου φτιαχνεται το κεφι...κι εχω και να παω σπιτι...ωστε "χοντρη" και "καυλα" δεν πανε μαζι?Τελικα εσενα σε νοιαζει αν με καυλωνε εμενα η αν υπαρχει θεμα ρε φιλε? χαχαχαχαχα.
Τελος παντων...οτι ναναι.
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Αυτη ρε ηταν πετρα πριν δυο χρονια απο τα γυμναστηρια πως τα καταφερε ?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
Ακομα ειναι
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    236,4 KB · Εμφανίσεις: 33

aladalasrn

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Να σου στειλω PM διευθυνση ιατρειου? χαχαχαχα
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Απο Σερβιτσιο πολυ αθλητικο γαμησι οποτε καλυτερα Μαραθωνιο της Αθηνας !!!
Αντε μια φορα της την εκανα την χαρη δευτερη ομως οχι γιατι εμενα δεν με πολυκαβλωνε !!!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom