Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 120 άτομα (5 μέλη και 115 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα για αυτήν εδώ και γενικά για το πρακτορείο αν ξέρει κάποιος.
Αν και είμαι περιστασιακός μου φαίνονται "μούφα"

Αν ψαξεις λιγο κατι θα βρεις.

 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Φίλε μη μασάς . Είναι νομοτελειακά σίγουρο ότι κάποτε κάποια τέτοια η αντίστοιχη στραβη θα σου συμβεί...
Είναι σαν να μου περιγράφεις ότι μου συνέβη πριν από 4 περίπου χρόνια με μια Πολωνεζα ονόματι Agata στο Electra αρχή της Ερμού. Κατα τις 10 και εγώ μπαίνοντας με σταματάει οreceptionist και μου αρχίζει την ανάκριση ενώ φωνάζει ταυτόχρονα και τον manager του ξενοδοχειου για να μου ζαλισουν τα φρυδια ότι το ξενοδοχειο τους δεν είναι τέτοιο και άλλες τέτοιες πίπες...  Κι εγώ το παίζω Κινέζος και τους λέω ότι δεν καταλαβαίνω τίποτα και να φωνάξουν την φιλη μου κατω για να τησ εξηγησουν οτι δεν μπορει να δεχεται επισκεψεισ ... η οποία και κατεβαίνει τελικά, τους ρίχνει τα μπινελικια τους , προγραμματίζει τσεκ αουτ για το πρωί και εμένα μου αναβάλλει για την επόμενη κάνοντας μου δωράκι το anal.:-))
Καταλαβαίνω πάντως απόλυτα πως νιώθεις γιατί στο μεταξύ είχαν μαζευτεί και δυο οικογένειες για check in και παρακολουθούσαν όλοι μαζί το σκηνικο  >:(
Βεβαίως όταν πέτυχαμε με την κοπελα μετά από λίγο τον μαλακακο τον ρεσεψιονιστ στην Ερμού στο τέλος της βάρδιας του μας είπε ότι αυτός δεν είχε καμία ευθύνη και ότι είχαν λάβει ρητή εντολή από τον Παπαρα τον manager να μην αφήσουν να ανεβεί  κανένας στο δωμάτιο της κοπέλας  :jerking:
 Τα συμπεράσματα δικα σου...

ε δεν ήταν και το χαρακτηριστικότερο παράδειγμα η μιλφάρα...έκανε αταξίες στο δωμάτιο...τα σκηνικά όταν άνοιγε η ενδιάμεση πόρτα για να παίρνει μάτι η φίλη της που όταν έκανε κέφι ερχόταν και αυτή στο κρεβάτι δεν ξαναγίνονται στις μέρες μας (οι σημερινές είναι κλαρινοπουτάνες)...

τα κορίτσια τότες διασκέδαζαν τη φάση ...τις κερνούσαμε και τίποτα μεζεκλικια και γινόταν σκηνικά που ακριβοπληρώνονται πλέον ....
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
ε δεν ήταν και το χαρακτηριστικότερο παράδειγμα η μιλφάρα...έκανε αταξίες στο δωμάτιο...τα σκηνικά όταν άνοιγε η ενδιάμεση πόρτα για να παίρνει μάτι η φίλη της που όταν έκανε κέφι ερχόταν και αυτή στο κρεβάτι δεν ξαναγίνονται στις μέρες μας (οι σημερινές είναι κλαρινοπουτάνες)...

τα κορίτσια τότες διασκέδαζαν τη φάση ...τις κερνούσαμε και τίποτα μεζεκλικια και γινόταν σκηνικά που ακριβοπληρώνονται πλέον ....
Έτσι είναι ρε Νίτρο τότε τα ρωτάγαμε τα κορίτσια τι πίνουνε και πηγαίναμε πεσκέσια. Βέβαια στα επόμενα ραντεβού πηγαίνανε ντίρλα, αλλά τι να κάνουμε. ;)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Έτσι είναι ρε Νίτρο τότε τα ρωτάγαμε τα κορίτσια τι πίνουνε και πηγαίναμε πεσκέσια. Βέβαια στα επόμενα ραντεβού πηγαίνανε ντίρλα, αλλά τι να κάνουμε. ;)

γαμησέτα ...ακόμα θυμάμαι σκηνικό με τύπο που είχε πάει με σιροπιαστά και η τάνα είχε φάει 3-4 σάμαλι πριν το ραντεβού μας!!!

τότες δεν ξέραμε για ρετουσάρισμα φωτογραφιών tinye και τέτοια και επειδή βλέπαμε το μουνι φωτογραφία fit πρώτη κλάση τρέχαμε να το γαμήσουμε πρώτη μέρα μην και παχύνει στη βδομάδα πάνω...
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
210
Πόντοι
3.210
γαμησέτα ...ακόμα θυμάμαι σκηνικό με τύπο που είχε πάει με σιροπιαστά και η τάνα είχε φάει 3-4 σάμαλι πριν το ραντεβού μας!!!

τότες δεν ξέραμε για ρετουσάρισμα φωτογραφιών tinye και τέτοια και επειδή βλέπαμε το μουνι φωτογραφία fit πρώτη κλάση τρέχαμε να το γαμήσουμε πρώτη μέρα μην και παχύνει στη βδομάδα πάνω...

μονο ο baby και ο ρεμπετης φροντιζαν για την σιλουετα τους . Ο πρωτος με τα σουσι και ο δευτερος με τα κρασια :grin: :grin:
Ολοι οι υπολοιποι σοκολατακια και γλυκα :grin: :grin:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
γαμησέτα ...ακόμα θυμάμαι σκηνικό με τύπο που είχε πάει με σιροπιαστά και η τάνα είχε φάει 3-4 σάμαλι πριν το ραντεβού μας!!!

τότες δεν ξέραμε για ρετουσάρισμα φωτογραφιών tinye και τέτοια και επειδή βλέπαμε το μουνι φωτογραφία fit πρώτη κλάση τρέχαμε να το γαμήσουμε πρώτη μέρα μην και παχύνει στη βδομάδα πάνω...
Αχαχαχαχαχα! Το είχα λιώσει το refresh κάθε Πέμπτη απόγευμα περιμένοντας τα καινούρια λίστινγκ του Ζου για να κλείσω πρώτο ραντεβού. :grin:
 

sulos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
35
Πόντοι
0
ε δεν ήταν και το χαρακτηριστικότερο παράδειγμα η μιλφάρα...έκανε αταξίες στο δωμάτιο...τα σκηνικά όταν άνοιγε η ενδιάμεση πόρτα για να παίρνει μάτι η φίλη της που όταν έκανε κέφι ερχόταν και αυτή στο κρεβάτι δεν ξαναγίνονται στις μέρες μας (οι σημερινές είναι κλαρινοπουτάνες)...

τα κορίτσια τότες διασκέδαζαν τη φάση ...τις κερνούσαμε και τίποτα μεζεκλικια και γινόταν σκηνικά που ακριβοπληρώνονται πλέον ....
       Μιλάμε για κάτι τέτοια σκηνικά λες και ήταν πριν 20 χρόνια..,ενώ αυτά γινόταν μολις πριν 4-5 χρόνια...!!
     Δεν ξαναπάτησαν το πόδι τους εδώ όλα τα καλά ονόματα εκείνης της εποχής, και μαζευτήκανε όλα τα λιμά, με ελάχιστες εξαιρέσεις.  Πως στο διάολο αλλάξανε τόσο πολύ τα πράγματα...
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
[size=10pt]"Δει δη χρημάτων και άνευ τούτων ουδέν εστί γενέσθαι των δεόντων"[/size]
Δημοσθένης Προς Ολυνθίους

       Μιλάμε για κάτι τέτοια σκηνικά λες και ήταν πριν 20 χρόνια..,ενώ αυτά γινόταν μολις πριν 4-5 χρόνια...!!
     Δεν ξαναπάτησαν το πόδι τους εδώ όλα τα καλά ονόματα εκείνης της εποχής, και μαζευτήκανε όλα τα λιμά, με ελάχιστες εξαιρέσεις.  Πως στο διάολο αλλάξανε τόσο πολύ τα πράγματα...
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
μονο ο baby και ο ρεμπετης φροντιζαν για την σιλουετα τους . Ο πρωτος με τα σουσι και ο δευτερος με τα κρασια :grin: :grin:
Ολοι οι υπολοιποι σοκολατακια και γλυκα :grin: :grin:
Eχουμε ταιση ουκ ολιγες !!!
 

Συνημμένα

  • IMG_9239.jpg
    IMG_9239.jpg
    54,5 KB · Εμφανίσεις: 17

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Βεβαια τα βρωμοσκυλα επερναν μονο γιαουρτακι !!!  :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • IMG_0629.jpg
    IMG_0629.jpg
    98,7 KB · Εμφανίσεις: 23

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Ειχαμε ομως και τα τυχερα μας απο τα πεσκεσια αλλων Παιχτων !!!  :2funny:
 

Συνημμένα

  • IMG_3455.jpg
    IMG_3455.jpg
    114,5 KB · Εμφανίσεις: 20

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Μια χαρα περναγαμε και μια ωραια παρεα ειμασταν τοτε .
Τωρα λιγο εχει χαλασει το πραγμα γιατι πολλοι νταβατζηδες μαζευτηκαν !!!
Και επειδη λεφτα ολιγα ,μεγαλος ο ανταγωνισμος και πολλες οι κοντρες εδω μεσα .
Και γιαυτο τον λογο απεχουν ολοι οι σοβαροι Παιχτες .

Την Καλημερα μου !!!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom