Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Απαπα, την αποφευγω χρονια δεν θα την πηδηξω τωρα...Ευχαριστω

Αλλη ερωτηση,
με αυτην τι παιζει; Ασχετο με το παραπανω αλλα συναντηθηκα πριν καιρο με την Μαρια
Η κοπελα ειναι μετριο/προς καλο ρωσιδακι, με μετρια προς κακη συμπεριφορα, και ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ για αυτο που προσφερει ( οι φωτος ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ειναι μουφα ) Δεν βλεπω κανενα λογο να δωσει καποιος πανω απο 130 για αυτην.Στα σιτυ τουρ υποτιθεται πληρωνεις παραπανω γιατι τους τα τρωει τα γραφεια, εχουν κοστος τα εισητηρια τα δωματια κτλ... Στο Μαρακι γιατι πρεπει να πληρωσω το μουνι της Χρυσο; Μαυρο!
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
φιλε comvos δεν καταλαβαινω το νοημα της παραθεσης σου. Η αληθεια ειναι οτι η κοπελα συμφωνα με το προφιλ της ειναι εναμιση μηνα στην αθηνα. Σε εμενα δεν απανταει ποτε στα τηλ η στα μηνυματα. Τι ακριβως εννοεις με το λινκ σου;
 

comvos2002

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
11
Like
270
Πόντοι
290
φιλε comvos δεν καταλαβαινω το νοημα της παραθεσης σου. Η αληθεια ειναι οτι η κοπελα συμφωνα με το προφιλ της ειναι εναμιση μηνα στην αθηνα. Σε εμενα δεν απανταει ποτε στα τηλ η στα μηνυματα. Τι ακριβως εννοεις με το λινκ σου;

...απλά πρόσθεσα την πληροφορία του τηλέφωνου της. 
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Απαπα, την αποφευγω χρονια δεν θα την πηδηξω τωρα...Ευχαριστω

Αλλη ερωτηση,
με αυτην τι παιζει; Ασχετο με το παραπανω αλλα συναντηθηκα πριν καιρο με την Μαρια
Η κοπελα ειναι μετριο/προς καλο ρωσιδακι, με μετρια προς κακη συμπεριφορα, και ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ για αυτο που προσφερει ( οι φωτος ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ειναι μουφα ) Δεν βλεπω κανενα λογο να δωσει καποιος πανω απο 130 για αυτην.Στα σιτυ τουρ υποτιθεται πληρωνεις παραπανω γιατι τους τα τρωει τα γραφεια, εχουν κοστος τα εισητηρια τα δωματια κτλ... Στο Μαρακι γιατι πρεπει να πληρωσω το μουνι της Χρυσο; Μαυρο!
Ελα ντε.. Και γω αυτο λεω τοσο καιρο.. 250??? Ας σοβαρευτουμε.. με 130-150 αλλες κανουν παπαδες!
 

nio(1)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
78
Κριτικές
8
Like
51
Πόντοι
0
Η Λορένα πάντως έχει πάρει πάνω της την εκτόνωση όλου του λεκανοπεδίου. Κάθε μέρα fully booked είναι..
 

nio(1)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
78
Κριτικές
8
Like
51
Πόντοι
0
Απαπα, την αποφευγω χρονια δεν θα την πηδηξω τωρα...Ευχαριστω

Αλλη ερωτηση,
με αυτην τι παιζει; Ασχετο με το παραπανω αλλα συναντηθηκα πριν καιρο με την Μαρια
Η κοπελα ειναι μετριο/προς καλο ρωσιδακι, με μετρια προς κακη συμπεριφορα, και ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ για αυτο που προσφερει ( οι φωτος ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ειναι μουφα ) Δεν βλεπω κανενα λογο να δωσει καποιος πανω απο 130 για αυτην.Στα σιτυ τουρ υποτιθεται πληρωνεις παραπανω γιατι τους τα τρωει τα γραφεια, εχουν κοστος τα εισητηρια τα δωματια κτλ... Στο Μαρακι γιατι πρεπει να πληρωσω το μουνι της Χρυσο; Μαυρο!

Σωστός, μόνο και μόνο επειδή δουλεύει με fake photos πρέπει να φάει μαύρο, αλλά πολλοί οι χρηματοδότες - αιμοδότες..
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Για πες για την Μονικα ρε φίλος γιατι την είχα στα υπ όψιν .
 

nio(1)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
78
Κριτικές
8
Like
51
Πόντοι
0

tapas

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
282
Κριτικές
21
Like
30
Πόντοι
4.160
Μαγκες την καλησπερα μου , ξερει κανεις τι παιζει με την τυπισσα ?


δεν βρηκα κατι εδω οσο κοιταξα ..
Οι φωτο ειναι fake αποψη μου ειναι δεν παμε ποτε σε κοπελλες που βαζουν fake photos!!!!Google the photos θα την βρεις σε διαφορα σαιτ στην Ρωσσια!!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.150
Πόντοι
12.756
Οι φωτο ειναι fake αποψη μου ειναι δεν παμε ποτε σε κοπελλες που βαζουν fake photos!!!!Google the photos θα την βρεις σε διαφορα σαιτ στην Ρωσσια!!

Μαλακια μου  :headbang: δεν τσεκαρα τις φωτο , εχεις δικιο , thank παιχτη ..

ψαχνω ενα τετοιου τυπου , πολυ μοντελε ομορφια , μαλλον δεν προκειται να βρω ...
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.855
Πόντοι
456
Από τα σαλόνια στα αλώνια!Λες?????
http://www.*****.com/lady/3281
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
Βάλτε κανονικά την παράθεση να καταλάβουμε για ποια λέτε...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom