Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (1 μέλη και 54 επισκέπτες)

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
Για την Kimberley () μην ασχοληθείς θα σου έλεγα... Αρκετά κιλάκια στην περιφέρεια. Ο φωτογράφος τα έχει κρύψει. Πρόσωπο με κάποια σπυράκια. Συμμετοχή και υπηρεσίες κάτω του μετρίου. Το μόνο καλό είναι πως στο δίωρο που την είχα πάρει όταν ήταν Ιταλία πριν λίγο καιρό δεν χρέωσε CIM και άφηνε δάχτυλα αδιαμαρτύρητα σε όλες τις τρύπες. Αρκετά αματούρι μου έβγαλε ή βαριόταν... Δεν ξέρω...Δεν με συγκίνησε θα έλεγα αν και είχα πάει με τρελή όρεξη. Ασε που δεν μιλάει και αγγλικά. Αν σ'αρέσουν οι βυζάρες όρμα για Ester () που εμένα προσωπικά όμως δεν με συγκίνησε... Καλό βόλι όποια διαλέξεις τελικά.
εμφανισιακως τι λεει η εστερ?γιατι η φωτοσοπια του γραφειου ειναι στο φουλ...
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Για την Kimberley () μην ασχοληθείς θα σου έλεγα... Αρκετά κιλάκια στην περιφέρεια. Ο φωτογράφος τα έχει κρύψει. Πρόσωπο με κάποια σπυράκια. Συμμετοχή και υπηρεσίες κάτω του μετρίου. Το μόνο καλό είναι πως στο δίωρο που την είχα πάρει όταν ήταν Ιταλία πριν λίγο καιρό δεν χρέωσε CIM και άφηνε δάχτυλα αδιαμαρτύρητα σε όλες τις τρύπες. Αρκετά αματούρι μου έβγαλε ή βαριόταν... Δεν ξέρω...Δεν με συγκίνησε θα έλεγα αν και είχα πάει με τρελή όρεξη. Ασε που δεν μιλάει και αγγλικά. Αν σ'αρέσουν οι βυζάρες όρμα για Ester () που εμένα προσωπικά όμως δεν με συγκίνησε... Καλό βόλι όποια διαλέξεις τελικά.
Ειδικά για τη μούρη της Έστερ έχω κάποιες αμφιβολίες, γιατί στις φωτό του γραφείου είναι από μούναρος (1η, 2η φωτό) μέχρι θείτσα (5η φωτό). Ποια είναι πιο κοντά στην αλήθεια;
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
Ειδικά για τη μούρη της Έστερ έχω κάποιες αμφιβολίες, γιατί στις φωτό του γραφείου είναι από μούναρος (1η, 2η φωτό) μέχρι θείτσα (5η φωτό). Ποια είναι πιο κοντά στην αλήθεια;
  :rockon: αυτο ακριβως παρατηρουσα και γω..υπαρχει τεραστια διαφορα στις φωτο 4,5 απο τις υπολοιπες.μηπως δεν ειναι 25 και ειναι 30 φευγα
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
κι εγώ το παρατήρησα
απλά σχεδόν πάντα το πρόσωπο είναι αλλαγμένο για να μην είναι και αναγνωρίσιμο

και αυτή η ψηλή η Στέλλα φαίνεται καλή και η άλλη η μελαχροινή η βυζαρού

πάνω θα έρθουν την άλλη βδομάδα,αλλά δεν τους είπε κανείς πως θα είναι νέκρα λόγω 15Αυγουστου
 

nikosk77

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
φιλε εδω μεσα δεν εχει κανείς μαντικες ικανοτητητες να ξέρει τι ψάχνεις ακριβως!παρεθεσε κάποια στοιχεία ώστε να σε βοηθήσουν και να σου προτείνουν κορίτσια αν και στα ct δεν παιζει ποικιλία και ποιότητα επιλογών!Απο στοιχεία ας πούμε τι σ αρεσει απο εξωτερικη εμφάνιση αν και εφόσον ειναι πρωταρχικός παράγοντας και απο service αν έχεις κάποιες προτιμήσεις οπως επισης το μπατζετ που διαθέτεις !

έχεις δίκιο, πρωταρχικός παράγοντας είναι το service,η συμμετοχη κ η διάθεση. φυσικά μετράει κ η εμφάνιση, θεωρητικά ψηλή με μεγάλο στήθος, αλλα ένα μοντέλο με μηδενική συμμετοχη δεν θα μου έλεγε κάτι. όσο για budget θα έλεγα 200e με 300e. έτσι κ αλλιώς το ταξίδι μου αναβλήθηκε, αλλα αν έχετε κάτι να προτείνετε θα τιμηθεί την επομενη φορα. ευχαριστω anyway..
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
κι εγώ το παρατήρησα
απλά σχεδόν πάντα το πρόσωπο είναι αλλαγμένο για να μην είναι και αναγνωρίσιμο

και αυτή η ψηλή η Στέλλα φαίνεται καλή και η άλλη η μελαχροινή η βυζαρού

πάνω θα έρθουν την άλλη βδομάδα,αλλά δεν τους είπε κανείς πως θα είναι νέκρα λόγω 15Αυγουστου
  :rockon: αυτο ακριβως παρατηρουσα και γω..υπαρχει τεραστια διαφορα στις φωτο 4,5 απο τις υπολοιπες.μηπως δεν ειναι 25 και ειναι 30 φευγα
Δυστυχώς σχεδόν πάντα η χειρότερη φωτό είναι η πιο κοντινή. :<
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Κρίμα να μην έρθει Αθήνα αυτή εδώ... Αλλά τι να κάνουμε η ζωή συνεχίζεται..

Ξέρουμε αν αξίζει αυτή εδώ??

φωτογραφίες της ειναι απο το 2010 που την είχα πάρει...ότι βλέπεις κατά την άποψή μου πολύ καλό milf με αισθησιασμό ,που δημιουργεί με μουσική lounge στο δωμάτιο και τότε άναβε και αρωματικά κεριά....

το μόνο που με χάλασε ήταν μια τούφα τρίχες πάνω απο την τρύπα της κατά τ'άλλα πολυ δυνατό gfe
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
φωτογραφίες της ειναι απο το 2010 που την είχα πάρει...ότι βλέπεις κατά την άποψή μου πολύ καλό milf με αισθησιασμό ,που δημιουργεί με μουσική lounge στο δωμάτιο και τότε άναβε και αρωματικά κεριά....

το μόνο που με χάλασε ήταν μια τούφα τρίχες πάνω απο την τρύπα της κατά τ'άλλα πολυ δυνατό gfe
Επειδη δεν καταλαβα για ποια λες απο τις δυο εγω θα ελαγα PSE για την 33 αρα εμιλυ και GFE για την 44 αρα κυρια η οποια δεν σου χαλαει χατηρι . ;)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Επειδη δεν καταλαβα για ποια λες απο τις δυο εγω θα ελαγα PSE για την 33 αρα εμιλυ και GFE για την 44 αρα κυρια η οποια δεν σου χαλαει χατηρι . ;)

για την Diana λέω ...η άλλη ο μόνος λόγος να ανάψει κερί είναι για να στο στάξει στις ρόγες...
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
για την Diana λέω ...η άλλη ο μόνος λόγος να ανάψει κερί είναι για να στο στάξει στις ρόγες...
Ρωσσιδα δηλωνε παλια,τωρα βλεπω εγινε τσεχα ?
τα κερια κλπ επιβεβαιωνω και εγω  ισχυουν,οι βυζοι ειναι πλαστικοι μεγαλοι.
Το 32 φυσικα δεν ισχυει εγω νομιζω ειναι πολυ εως παρα πολυ μεγαλυτερη.
Ευγενικη και προσχαρη.
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
το πιστοποιητικό στις φωτογραφίες τι ρόλο παίζει ρε παιδιά?
έγινε νόμιμη η πορνεία στην Ελλάδα? από πότε?
Παντα νομιμη ηταν,
Ορισμενες τακτικες επισκεπτριες της φραπεδο-χωρας βγαζουν και αδειες.
Κονομανε ετσι και οι δικολαβοι,οχι πως χρειαζονται αλλα που να βρει ακρη αυτη με την γραφειοκρατια.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
το πιστοποιητικό στις φωτογραφίες τι ρόλο παίζει ρε παιδιά?
έγινε νόμιμη η πορνεία στην Ελλάδα? από πότε?

Μακαρι να πληρωναν και φορους. Θα ειχαμε καλυψει το μισο χρεος μας!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom