Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (6 μέλη και 72 επισκέπτες)

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Ενα ΑΒ πίσω απο το δεξί αυτί
Ενα μεγάλο λουλούδι στο δεξί μπρατσο .
Απο μια γατισια πατιμασια πάνω σε κάθε βυζι .

Το αυτάκι της το έγλυφα ώρες. Και πάω στοίχημα ένα γαμίσι ότι γράφει A C  και όχι Α Β  ;)

Απλά το С είναι καλιγραφικό και το πέρασες B. Ακριβώς όπως δεν είδα και εγώ την γάτα στην Λαύρα και την πέρασα για φίδι.
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Γιατι δεν ξέρεις ότι την σπονσοραρω ?
Σωστά είσαι καινούριος και σου έχουν ξέφυγη μερικά !!! :grin:

Σιγαααααα. Και? Πού το κακό? Το θέμα είναι πώς το κάνεις. Αν σέβεσαι τον ανταγωνισμό όπως σε σέβεται και αυτός όλα καλα! Γιατί άν συνεχίσεις να παίζεις λασπολογόντας για οποιαδήποτε άλλη κοπέλα κυκλοφορεί στην πιάτσα και να κράζεις οποιοδήποτε πρακτορείο φέρνει ένα καλό κομμάτι εκτός του ότι πετυχαίνεις το αντίθετο, γίνεσαι και ρόμπα ξεκούμπωτη στα γεραματα.  :grin:

Άπειρες γκόμενες που έχεις κράξει με έμμεσο τρόπο στο παρελθόν, έχω πάει και έχω περάσει ΤΕΛΕΙΑ! Sorry mate ;)

Eίμαι λίγο κουτσομπόλης στο social και μου τα λένε. Και έχεις πολλούς "φίλους/ρουφιάνους" εδώ επίσεις. Για να μην αρχίσεις να αναρωτιέσαι πώς τα ξέρω όλα αυτα.   :grin:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Καλοοοο. Αλλά δεν το βαρέθηκες κάθε μέρα το ίδιο φαγητό? Την πήρα δυό φορές και σε καμιά περίπτωση δεν έκλαψα!!!!  Πρέπει όμως να ξεκινήσεις την εύρεση νέων αστεριών. Όχι αυτές που είναι ήδη εδώ... Αυτές τις πηδάμε και απο το νιους. Είδες ο "FILOXENOUMENOS" από κει σποτάκια???  :grin: :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Το αυτάκι της το έγλυφα ώρες. Και πάω στοίχημα ένα γαμίσι ότι γράφει A C  και όχι Α Β  ;)

Απλά το С είναι καλιγραφικό και το πέρασες B. Ακριβώς όπως δεν είδα και εγώ την γάτα στην Λαύρα και την πέρασα για φίδι.
AC  AIR CONDITION???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εβγαζε κρύο αερα?  :2funny: :2funny:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
23
Like
3.042
Πόντοι
3.820
Εάν κάποιος ρωτήσει για κάποια την οποιά έχω δοκιμάσει, ενοοείτε πως θα πώ την γνώμη μου για να συνισφέρω στην ενημέρωση. Να πετάω όμως φωτογραφίες στο ξεκάρφωτο δεν το θεωρώ πρόταση αλλά ΠΡΟΩΘΗΣΗ.  :grin:
εδω εισαι λαθος..μια φωτογραφια ισον χιλιες λεξεις..αλλωστε καθε θετικη γνωμη ειναι μια εμμεση προωθηση και καθε αρνητικη το αντιθετο,και χωρις να ξερουν οι υπολοιποι αν συμβαδιζει με τα γουστα τους.επισης οι ζωντανες φωτο ειναι οτι καλυτερο για να γινονται συγκρισεις με τις φωτοσοπιασμενες φωτο στο νιους..οταν θα αποφασισεις να συμμετεχεις η απλα και να διαβαζεις σε ενα τετοιου ειδους σαιτ,πρεπει να συμβιβαστεις οτι θα γραφουν και νταβατζηδες και αγαπητικοι και γαμιαδες και παρθενες..εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει καθολου αν μου προτεινουν η προωθουν γκομενες,αρκει να μην μου πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελλες,και εδω η καθε φωτογραφια που ποσταρεται ερχεται να συμβαδισει με τα γουστα μου η οχι,περα απο το καλο η το πολυ καλο σερβις,γιατι ct πρωτα σημαινει αψογη εμφανιση και μετα ολα τα αλλα..

 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Σιγαααααα. Και? Πού το κακό? Το θέμα είναι πώς το κάνεις. Αν σέβεσαι τον ανταγωνισμό όπως σε σέβεται και αυτός όλα καλα! Γιατί άν συνεχίσεις να παίζεις λασπολογόντας για οποιαδήποτε άλλη κοπέλα κυκλοφορεί στην πιάτσα και να κράζεις οποιοδήποτε πρακτορείο φέρνει ένα καλό κομμάτι εκτός του ότι πετυχαίνεις το αντίθετο, γίνεσαι και ρόμπα ξεκούμπωτη στα γεραματα.  :grin:

Άπειρες γκόμενες που έχεις κράξει με έμμεσο τρόπο στο παρελθόν, έχω πάει και έχω περάσει ΤΕΛΕΙΑ! Sorry mate ;)

Eίμαι λίγο κουτσομπόλης στο social και μου τα λένε. Και έχεις πολλούς "φίλους/ρουφιάνους" εδώ επίσεις. Για να μην αρχίσεις να αναρωτιέσαι πώς τα ξέρω όλα αυτα.  :grin:
Οτι πεις mate .
Μπορω να σε λέω Νικολακη ?
Btw ποια έθαψα και περασες τέλεια ?
Για να δούμε και τα γούστα σου .
Γιατι ολοι έχουμε περαση την όμορφη περίοδο του μπαζωματος .
Η μήπως σου χαλαω την δουλια ?

Άντε τα λέμε Νικολακη ;)
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Οτι πεις mate .
Μπορω να σε λέω Νικολακη ?
Btw ποια έθαψα και περασες τέλεια ?
Για να δούμε και τα γούστα σου .
Γιατι ολοι έχουμε περαση την όμορφη περίοδο του μπαζωματος .
Η μήπως σου χαλαω την δουλια ?

Άντε τα λέμε Νικολακη ;)

Το όνομα μου είναι Γιάννης. Είμαι 44 χρονών και ασχολούμε με το άθλημα χρόνια. Οι "φίλοι" σου μου χουν πει τα πάντα για σενα. Όπως και πολλές πουτάνες που τους προτείνεις δουλίτσα. Δυστυχώς δεν προσέχεις και μερικες σε έχουν ηχογραφήσει από το λάπτοπ. Τώρα δεν τουράρουν για να μου στείλουν το .wav να το ρίξω εδώ να γίνεις ΚΙΑΛΛΟ ΡΟΜΠΑ.

Άργησα να σου απαντήσω γιατί διάβαζα τα μηνύματα σου. Το 50% τον ποστς σου λέει για κάποιο νικολάκη με πουτάνες που τον κράζεις διαρκώς. Εν ολόιγοις πολέμος νταβατζήδων??

ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ οι κόντρες σας. Δεν θα το κάνετε εδώ μεσα νταβατζάδικο όπως το χετε κάνει από κει στους δίπλα. Εμας μας ενδιαφέρει να γαμάμε καλά μουνιά με καλό σέρβις και στα αρχίδια μας για τους νταβάδες τους.

Αυτά για την ώρα. Η ενημέρωσει προστατεύει που λένε και από κει. Αχαχαχ!   

 

rui

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Το όνομα μου είναι Γιάννης. Είμαι 44 χρονών και ασχολούμε με το άθλημα χρόνια. Οι "φίλοι" σου μου χουν πει τα πάντα για σενα. Όπως και πολλές πουτάνες που τους προτείνεις δουλίτσα. Δυστυχώς δεν προσέχεις και μερικες σε έχουν ηχογραφήσει από το λάπτοπ. Τώρα δεν τουράρουν για να μου στείλουν το .wav να το ρίξω εδώ να γίνεις ΚΙΑΛΛΟ ΡΟΜΠΑ.

Άργησα να σου απαντήσω γιατί διάβαζα τα μηνύματα σου. Το 50% τον ποστς σου λέει για κάποιο νικολάκη με πουτάνες που τον κράζεις διαρκώς. Εν ολόιγοις πολέμος νταβατζήδων??

ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ οι κόντρες σας. Δεν θα το κάνετε εδώ μεσα νταβατζάδικο όπως το χετε κάνει από κει στους δίπλα. Εμας μας ενδιαφέρει να γαμάμε καλά μουνιά με καλό σέρβις και στα αρχίδια μας για τους νταβάδες τους.

Αυτά για την ώρα. Η ενημέρωσει προστατεύει που λένε και από κει. Αχαχαχ!   
Γράφω πρώτη φορά μόνο και μόνο για να ισιώσω λίγο τον συναγωνιστή. Τα δεδομένα έχουν ως εξής¨: Έχω γαμήσει 20 τουράκια. Έχω περάσει καλά στα 17 που ακολούθησα τις κριτικές του BABY και έχω φάει και 3 φόλες αν και ο πρόεδρος είχε προειδοποιήσει σχετικώς σε τούτο το θρεντάκι. Τώρα αν ο τυπάς είναι μάγκας και έχει καβαντζάρει την Εβραία και ρίχνει και κανά τζάμπα πουτσάκο μαγκιά του. Θεόμουνο μας πρότεινε δεν μας έστειλε σε κανά μπάζο να μας φάει τα λεφτά! Τώρα βέβαια θα πει κανείς, καλά ρε αδερφέ από τις 20 γιατί δεν έγραψες και μια κριτική? Θα του απαντούσα "έχεις δίκιο, είμαι μαλάκας".  ;)
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Κατά την (πραγματικά ταπεινότατη) άποψη μου, η δημοσίευση φωτογραφιών από συνευρέσεις μελών με διάφορες σιτυτουρίστριες, ούτε προωθητικά λειτουργεί (και κατά συνέπεια μου φαίνεται απίθανο ή αφελές να υπάρχει τέτοιο 'δόλιο' κίνητρο), ούτε και βοηθάει (έστω ανιδιοτελώς) την ενημέρωση.

Το κίνητρο απλά είναι η (περαιτέρω) καταξίωση στο forum, ως μεγάλου πηδήκουλα και σεβάσμιου μέλους.

Δεν το λέω με αρνητική διάθεση, το θεωρώ ανθρώπινο, απλά διαφωνώ.

Αν κάνω λάθος, ζητώ συγγνώμη

 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Το όνομα μου είναι Γιάννης. Είμαι 44 χρονών και ασχολούμε με το άθλημα χρόνια. Οι "φίλοι" σου μου χουν πει τα πάντα για σενα. Όπως και πολλές πουτάνες που τους προτείνεις δουλίτσα. Δυστυχώς δεν προσέχεις και μερικες σε έχουν ηχογραφήσει από το λάπτοπ. Τώρα δεν τουράρουν για να μου στείλουν το .wav να το ρίξω εδώ να γίνεις ΚΙΑΛΛΟ ΡΟΜΠΑ.

Άργησα να σου απαντήσω γιατί διάβαζα τα μηνύματα σου. Το 50% τον ποστς σου λέει για κάποιο νικολάκη με πουτάνες που τον κράζεις διαρκώς. Εν ολόιγοις πολέμος νταβατζήδων??

ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ οι κόντρες σας. Δεν θα το κάνετε εδώ μεσα νταβατζάδικο όπως το χετε κάνει από κει στους δίπλα. Εμας μας ενδιαφέρει να γαμάμε καλά μουνιά με καλό σέρβις και στα αρχίδια μας για τους νταβάδες τους.

Αυτά για την ώρα. Η ενημέρωσει προστατεύει που λένε και από κει. Αχαχαχ!   
Aααα Παπους και εσυ Νικολακη !!!
Γιαυτο υπαρχουν τα mail mate για να σου στειλουν τα γουαβ .
Αμα θες να γαμας καλα μουνια με καλο service να με ακους μικρε Γιουσουρουμ !!! ;)
Btw μιας και εχεις γαμηση το συμπαν απο οτι βλεπω βαλε κωλο κατω και γραφε για τα πρακτικα του site .
Τα υπολοιπα περι των διπλα και τετοιου ειδους μαλακιες πεστα σε κανεναν αλλο που θα τσιμπιση !!!  :grin: :grin: :grin:

Μπορεις να συνεχισης την αντιπαραθεση μονος εγω λεω να βαλω καμμια φωτο με καραβια ακομα μιας και μας επιασε Καλοκαιρι !!!  ;)
 

Συνημμένα

  • L314.jpg
    L314.jpg
    88,9 KB · Εμφανίσεις: 14

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Γράφω πρώτη φορά μόνο και μόνο για να ισιώσω λίγο τον συναγωνιστή. Τα δεδομένα έχουν ως εξής¨: Έχω γαμήσει 20 τουράκια. Έχω περάσει καλά στα 17 που ακολούθησα τις κριτικές του BABY και έχω φάει και 3 φόλες αν και ο πρόεδρος είχε προειδοποιήσει σχετικώς σε τούτο το θρεντάκι. Τώρα αν ο τυπάς είναι μάγκας και έχει καβαντζάρει την Εβραία και ρίχνει και κανά τζάμπα πουτσάκο μαγκιά του. Θεόμουνο μας πρότεινε δεν μας έστειλε σε κανά μπάζο να μας φάει τα λεφτά! Τώρα βέβαια θα πει κανείς, καλά ρε αδερφέ από τις 20 γιατί δεν έγραψες και μια κριτική? Θα του απαντούσα "έχεις δίκιο, είμαι μαλάκας".  ;)

Βρε δεν αντιλέγω. Μια χαρά είναι η εβραία. Αλλά την γάμισα 1, την γάμισα 2, την γάμισα 3. Τώρα να πάω πάλι να την γαμίσω? Να πάρω τί άλλο την κοινωνιά μου γαμώ μέσα? Είναι καλή επιλογή και την συστήνω ανεπιφύλακτα σε όποιον θέλει φουλ σερβις. Τα νταβατζοκοντραρισματα τους δεν μας απασχολούν. Ας βγούν να πούνε στα ΠΜ πόσοι τους την πρότινα. Αφού δίπλα με έγραψαν ότι την προμοτάρω εγώ. ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ είναι εκει πέρα ρε πούστη μ.
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Βρε δεν αντιλέγω. Μια χαρά είναι η εβραία. Αλλά την γάμισα 1, την γάμισα 2, την γάμισα 3. Τώρα να πάω πάλι να την γαμίσω? Να πάρω τί άλλο την κοινωνιά μου γαμώ μέσα? Είναι καλή επιλογή και την συστήνω ανεπιφύλακτα σε όποιον θέλει φουλ σερβις. Τα νταβατζοκοντραρισματα τους δεν μας απασχολούν. Ας βγούν να πούνε στα ΠΜ πόσοι τους την πρότινα. Αφού δίπλα με έγραψαν ότι την προμοτάρω εγώ. ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ είναι εκει πέρα ρε πούστη μ.
Αν θες πες και το nick που είχες διπλα ,οχι τιποτα αλλο αλλα με τρώει να ξέρω αν τα είχαμε πει κιόλας!
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Aααα Παπους και εσυ Νικολακη !!!
Γιαυτο υπαρχουν τα mail mate για να σου στειλουν τα γουαβ .
Αμα θες να γαμας καλα μουνια με καλο service να με ακους μικρε Γιουσουρουμ !!! ;)
Btw μιας και εχεις γαμηση το συμπαν απο οτι βλεπω βαλε κωλο κατω και γραφε για τα πρακτικα του site .
Τα υπολοιπα περι των διπλα και τετοιου ειδους μαλακιες πεστα σε κανεναν αλλο που θα τσιμπιση !!!  :grin: :grin: :grin:

Μπορεις να συνεχισης την αντιπαραθεση μονος εγω λεω να βαλω καμμια φωτο με καραβια ακομα μιας και μας επιασε Καλοκαιρι !!!   ;)

Δεν έχω καμιά αντιπαράθεση μαζί σου φίλε. Σου είπα πιό είναι το όνομα μου και ασχολούμε με χρηματιστιριακά ενώ εσύ είσαι ένας wannable pimp. Τι αντιπαράθεση να έχουν δύο διαφορετικοί κόσμοι. Φέρε καμιά φίλη της και γώ θα είμαι ο πρωτος που θα την γαμίσω και αυτήν. :)  


 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Aααα Παπους και εσυ Νικολακη !!!
Γιαυτο υπαρχουν τα mail mate για να σου στειλουν τα γουαβ .
Αμα θες να γαμας καλα μουνια με καλο service να με ακους μικρε Γιουσουρουμ !!! ;)
Btw μιας και εχεις γαμηση το συμπαν απο οτι βλεπω βαλε κωλο κατω και γραφε για τα πρακτικα του site .
Τα υπολοιπα περι των διπλα και τετοιου ειδους μαλακιες πεστα σε κανεναν αλλο που θα τσιμπιση !!!  :grin: :grin: :grin:

Μπορεις να συνεχισης την αντιπαραθεση μονος εγω λεω να βαλω καμμια φωτο με καραβια ακομα μιας και μας επιασε Καλοκαιρι !!!   ;)

Ρε βάλε την πατούρα της να γουστάρουμε. Τι μας βάζεις της πανοραμικές. Εγώ πάντως είμαι 100% υπέρ που έβαλε βύζους. Τώρα είναι καλύτερα 100%....!!!!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom