Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 86 άτομα (10 μέλη και 76 επισκέπτες)

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Λες να παίρνει διπλό? θα το δοκίμαζα πάντως !! έχω να την πάρω πάνω από 2 χρόνια!
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Δεν μιλάμε για κάποια που θα έρθει σίγουρα! γιατί από υπόθεση ξεκίνησε και την παρτουζόσαμε!!  :2funny:

Με σεβασμό στο προεδρίο... έρχετε το ουγκαρέζικο άτι μεθαύριο
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Viviane
 

Συνημμένα

  • securedownload (3).jpg
    securedownload (3).jpg
    267,8 KB · Εμφανίσεις: 17

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • securedownload (3).jpg
    securedownload (3).jpg
    267,8 KB · Εμφανίσεις: 19

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
[quote author=palermo  :2on1:link=topic=27.msg4548769#msg4548769 date=1368484724]
Viviane
[/quote]Στη φάτσα θα τρομάξουμε?
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1

Πολύ καλό κορμί. Το πρόσωπο έχει θέμα. Την γλύκα των φωτόξεχάστε την. Μεγαλοδείχνει, σπασμένο από τα ξενύχτια και το αλκοολ, γενικά δεν έκλαψα τα λεφτά μου.

Απορίας άξιο:

Πώς είναι δυνατόν στις κριτικές των γραφείων να κράζετε συνεχώς? Κατά διαστήματα μια χαρά μουνιά έχουμε πηδήσει από τους εογκ.

Βέβαια μην πάτε και στο άλλο άκρο όπως ο ίκαρος που μας έχει γεμίσει τα γραφεία των 80 - 150 με διθυραμβικές κριτικές γράφοντας τα αυτονόητα!!!!!

ΠΧ: άμεσος μου κλείσαν το ραντεβού ( ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ) , στην ώρα τις η κοπέλα ( ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ) , αργησε λίγο και μας ενημέρωσαν (ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ). Δίπλα δίπλα παίζει αυτό το θέατρο.

Και όταν ένα γραφείο κάνει μαλακιά, ΜΠΡΑΒΟΠΑΛΙ στο γραφείο που αναγνώρισε το λάθος τους και βελτιώνετε.

Το θέατρο του παραλόγου σε όλο του το μεγαλείο. Γατάκια.

:kissass2:
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Πολύ καλό κορμί. Το πρόσωπο έχει θέμα. Την γλύκα των φωτόξεχάστε την. Μεγαλοδείχνει, σπασμένο από τα ξενύχτια και το αλκοολ, γενικά δεν έκλαψα τα λεφτά μου.

Απορίας άξιο:

Πώς είναι δυνατόν στις κριτικές των γραφείων να κράζετε συνεχώς? Κατά διαστήματα μια χαρά μουνιά έχουμε πηδήσει από τους εογκ.

Βέβαια μην πάτε και στο άλλο άκρο όπως ο ίκαρος που μας έχει γεμίσει τα γραφεία των 80 - 150 με διθυραμβικές κριτικές γράφοντας τα αυτονόητα!!!!!

ΠΧ: άμεσος μου κλείσαν το ραντεβού ( ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ) , στην ώρα τις η κοπέλα ( ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ) , αργησε λίγο και μας ενημέρωσαν (ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ). Δίπλα δίπλα παίζει αυτό το θέατρο.

Και όταν ένα γραφείο κάνει μαλακιά, ΜΠΡΑΒΟΠΑΛΙ στο γραφείο που αναγνώρισε το λάθος τους και βελτιώνετε.

Το θέατρο του παραλόγου σε όλο του το μεγαλείο. Γατάκια.

:kissass2:

για πες από σερβίτσιο πως τα πάει..
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
για πες από σερβίτσιο πως τα πάει..

Να σου πώ σε μένα τι έκανε. Γιατί αν πάει ο γιανεβαν για παράδειγμα δεν θα πάρει το ίδιο σερβις. Πίπα σαν κορίτσι γυμνασίου, στησίματα ερασιτεχνιά, προτοβουλίες καθόλου αλλά μου αρέσει μερικές φορές να κανώ εγώ παιχνίδι.

Αν δεν ξέρεις τα γούστα μου καλύτερα να μην με ακούσεις. Γιατί και εγώ δεν ξέρω τα δικά σου. αν έχεις κανέναν καβλί σαν γεοτρύπανο για παράδειγμα και πας να τις το καρφώσεις σε doggy style μέχρι το στομάχι, ε θα σου γυρίσει και θα σου δώσει σφαλιάρα λέγοντας σου "σιγά ρε αλήτη τι με πέρασες"

Μην πάς και μου πεις σε πήρα στο λαιμό μου μετά!!!  :sunglasses:
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Αφού στην μάπα δεν λέει  :sunglasses:

Σε τρώει ο  :s&m_1:   :grin: :grin:

Αν πας πάρε και καμία Belvedere μαζί σου   :2funny:

Ντάξ δεν είναι χάλια. Σε πολλούς ίσως αρέσει. Σκυλόφατσα είναι που σου κάνει για πήδα με και χύσε με στα μούτρα αλλά ο χαρακτήρας δεν ανταποκρίνετε στο ένστικτο που σου βγάζει από τη φωτό και από κοντά.

Δεν ξέρω αν βοήθησα.
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
μου χαλάσατε τη μέρα !και ψηνομουν να παω vivien
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Ντάξ δεν είναι χάλια. Σε πολλούς ίσως αρέσει. Σκυλόφατσα είναι που σου κάνει για πήδα με και χύσε με στα μούτρα αλλά ο χαρακτήρας δεν ανταποκρίνετε στο ένστικτο που σου βγάζει από τη φωτό και από κοντά.

Δεν ξέρω αν βοήθησα.
Βοήθησες  ;)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom