Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (3 μέλη και 79 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Παω για υπνο..................
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
200 η ωρα και 50 το κουλουρι...
Outcall λεει...μενει στο Μαρουσι...
Σε μένα στο προηγούμενο τουρ είχε πει οτι την βολεύει στα ΝΠ.

Θα άλλαξε γκόμενο μάλλον   ;)

πάντως στο ΕΝ γράφει 1Η 250Ε ούτε αναλ ουτε μαλακίες  :grin:
 

nio(1)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
78
Κριτικές
8
Like
51
Πόντοι
0
Άλλαξε το EN κι έβαλε τα ρούχα του αλλιώς  :tits2:
 

Makim

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Που τα βρίσκετε τα σκιτσάκια να τα βάλω σε μήνυμα ?? :tits2:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Εισαι θεος, λυθηκα στα γελια!!  :headbang2: :headbang2: :headbang2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:





Μερικα αποσπασματα!!

οση ωρα μου παιρνε πιπα εσφιγγα το κωλο μου για να μην γινει καμια μαλακια παλι και μου ξεφυγει τιποτα.αν και πριν φυγω απο το σπιτι εριξα ενα χεσιμο για να μαι σιγουρος


λεω απο μεσα οτι επεσα σε junkie.πηγα στο μπανιο και δοκιμασα το νερο.οταν την ειδα να ερχεται φτιαχτηκα.μπηκαμε και οι 2 μεσα οταν ξαφνικα εκει που την φιλουσα με πατησε με το χερι της στο κεφαλι για να χαμηλωσω και νομιζα οτ ηθελε να τις κανω γλυφομουνι.σκεφτηκα οτι γουσταρε μαλλον να την γλειψω.δεν εχασα χρονο .απλωσα την γλωσσα μου και την πετουσα σαν βατραχος μεσα στο μουνι της οταν ξαφνικα μετα απο κανα 2λεπτο.ενοιωσα να τρεχουν υγρα απο μεσα της.νομιζα οτι την εκανα να χυσει.πιαστηκα κοτσος.μετα απο 3 δευτερολεπτα μκαταλαβα οτι με κατουρουσε ( σηκωσα το κεφαλι μου να δω μηπως ειχε ανοιξει το ντουζ ) .παγωσα.εμεινα αλλα 2 δευετερα να την κοιταω μη καταλαβαινοντας τι γινεται.σηκωθηκα αμεσως και τις ειπα να σταματησει και να παει στην χεστρα να κατουρησει..

μου τον επαιξε για κανα 10 λεπτο ωσπου την κρισιμη στιγμη σηκωθηκα και εχυσα την τηλεοραση που ειχε ανοιχτει.

 

iasongenis

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2012
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
0
πραγματικα απορω με ορισμενους που δειχνουν να ειναι πιο ηλιθιοι και απο εναν 19 χρονο σαν εμενα. αναφερω στην κριτικη μου που μου μενει η κοπελα, στο μακεδονια παλας ,αναφερω πως ειναι εξωτερικα , οτι το προσωπο της ειναι ιδιο με της φωτογραφιες , απο σωμα βυζι μικρο , κωλος μικρος οχι γυμνασμενος αλλα αφρατος . με το που μπαινεις στο δωματιο  δεξια ειναι η τουαλετα και απεναντι απο το κρεβατι ειναι η τηλεοραση.πριν την μπαλκονοπορτα ειναι το γραφειακι. αυτα τα γραφω για να δειτε τι μαλακες ειστε ορισμενοι που λετε οτι γραφω ψεματα.αλλη ορεξη δεν ειχα να καθομαι να γραφω παπαριες για τον ευατο μου.αλλη φορα δεν γραφω κριτικη γιατι οι περισοτεροι εδω μεσα εχετε την κακια εικονισμα.
 

iasongenis

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2012
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
0
μα γραφω και πληροφοριες για την κοπελα που μενει κτλ και λεω τι ακριβως συμβαινει και βγαινουν ορισμενοι κακοβουλοι επειδη ζηλευουν μαλλον που ειμαι συμπαθης και με αποκολουν τρολει και μαλακιες.λες και αυτοι ειναι οι γαμικουλες της θεσσαλονικης. οταν ηταν 19 χρονων βγαινανε στα γκουντις και τωρα το παιζουν ειδημονες στις βιζιτες.αρε κατακαημενοι ποσο σας λυπαμαι.φιλε τζον σε ευχαριστω για την στηριξη.
μαλλον δευτερα θα παω πρωτη φορα σε μπουρδελοστουντιο.θα δω που θα καταληξω.αν υπαρχεις καποιος με εμπειρια εδω ας μου προτεινει τιποτα καλο.με λεπτομερειες παρακαλω.τιμη , που ειναι , τι να πω κτλ.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Γράφτους όλους στα παπάρια σου Ιάσωνα !!!!!

ΠΡΟΧΩΡΑ ΛΕΜΕΕΕΕ !!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΡΝΟΚΡΙΤΙΚΗ ΣΟΥ !!!!!!
 

iasongenis

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2012
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
0
Γράφτους όλους στα παπάρια σου Ιάσωνα !!!!!

ΠΡΟΧΩΡΑ ΛΕΜΕΕΕΕ !!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΡΝΟΚΡΙΤΙΚΗ ΣΟΥ !!!!!!

ευχαριστω φιλε.θα περιμενω κανα μηνυμα / βοηθεια απο θεσσαλονικη μερια ,παιδιων που εχουν εμπειρια απο μπουρδελα να με καθοδηγησουν.δεν νομιζω να ξαναπω σιτι τουρς.εχασα 450ε σε 3 μερες μεσα χωρις να γαμησω. :think:
ισως να εχουν δικιο.πρεπει να παρω μερικες εμπειριες πρωτα.αλλα δεν γουσταρω να παω σε μπουρδελο που χει πακιστανους και τετοια εκει μεσα.σιχαινομαι.σορυ δεν ειμαι ρατσιστης.αλλα δεν μπορω να γαμησω γκομενα που ξερω οτι πριν απο μενα γαμιοτανε με 50χρονο πακιστανο . :2funny:
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
ευχαριστω φιλε.θα περιμενω κανα μηνυμα / βοηθεια απο θεσσαλονικη μερια ,παιδιων που εχουν εμπειρια απο μπουρδελα να με καθοδηγησουν.δεν νομιζω να ξαναπω σιτι τουρς.εχασα 450ε σε 3 μερες μεσα χωρις να γαμησω. :think:
ισως να εχουν δικιο.πρεπει να παρω μερικες εμπειριες πρωτα.αλλα δεν γουσταρω να παω σε μπουρδελο που χει πακιστανους και τετοια εκει μεσα.σιχαινομαι.σορυ δεν ειμαι ρατσιστης.αλλα δεν μπορω να γαμησω γκομενα που ξερω οτι πριν απο μενα γαμιοτανε με 50χρονο πακιστανο . :2funny:
Μεγάλε μας τρέλανες!!! Golden shower boy!  :thumbsup:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
βρε βρε καλως την αμοιβαδα! :2funny: :2funny:
iza sala μοντελο του playboy 32 Μαιων λεει το tineye! ;)
τωρα αν της πηρες σε τουρ δεν μας ανεβασες μια κριτικουλα να ενημερωθουμε! :sunglasses:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
παιχτη μου ξερεις οτι αυτος που σε προσφωνουσε ετσι λειπει σημερα!
ειπα να σου τον θυμησω οπως και την αγαπη που σου ειχε! :2funny: :2funny: :2funny:

οπως ειδες παντως εγω φροντισα να σου απαντησω στην απορια σου!  :sunglasses:
οποτε ποιος εχει το κομπλεξ?  :think:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom